Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (6 μέλη και 135 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.535
Like
21.893
Πόντοι
5.006
ρε μαλακες δεν εχετε βαρεθει αυτη την κουβεντα για τους παιχτες και τους προπονητες???
μια χαρα ειναι οι παικτες...μια χαρα ειναι ο εσε....και μια χαρα ηταν και ο εμβιλα που ηταν πριν απο αυτον....και μια χαρα θα ειναι και ο παικτης που θα φερουμε το καλοκαιρι στην θεση του εσε...το ροστερ ειναι μια χαρα...και το τωρινο..και το περσινο και το επομενο....

το θεμα ειναι οτι ο χοντρος εχει πουλησει το πρωταθλημα....τι σκατα δεν καταλαβαινετε????αν αυριο αποχωρησουν απο το πρωταθλημα ο μπαοκ, η αεκ, ο βαζελος, και ο αρης το πρωταθλημα θα το παρει η λαμια...δεν πρεπει να το παρουμε εμεις, γιατι ετσι εχει συμφωνησει ο προεδρος μας...

οπότε ο χοντρος κανει ο,τι μπορει για να κερδισει χρονο :
1) αλλαζει τους προπονητες και τους παιχτες σαν τα πουκαμισα..οι οποιοι οι περισσοτεροι ειναι πολυ καλοι....απλα τους αλλαζει για να κανει τα παχνιδια των μανατζερ και κυριως για να σιγουρεψει οτι θα χασει το πρωταθλημα...δεν θελει ομοιογενεια...θελει να φερει τον στοπερ της πορτο που εχει ρητα 18 μυρια, ωστε να ξερει οτι ειναι ενας παιχτης που θα παιξει 3 μηνες και θα φυγει, γιατι ειναι αδυνατον να τον αγορασεις...οποτε και ο παιχτης θα ειναι αδιαφορος και ο χοντρος θα λεει οτι φερνω παιχταραδες...το αποτελεσμα : σιγουρευει οτι δεν θα παρει το πρωταθλημα, γιατι δεν πρεπει...
2) εχει ξεκινησει πολεμο με οποιον μιλαει ελληνικα...στα λογια βεβαια...γιατι η πραγματικοτητα ειναι οτι δεν υπαρχει αντιπαλος...απλα τους εφευρισκει ο χοντρος για να διωξει απο επανω του την ευθυνη οτι δεν θελει να παρει το πρωταθλημα....αμα δειτε τους υποτιθεμενους αντιπαλους μας ειναι κατι γιαννακηδες παπαδοπουλοι και κατι μπαλτακοι....που αμα κλασεις δυνατα κοντα τους, θα παει συγκοπη...αλλα δηθεν ο χοντρος δεν μπορει να τα βαλει μαζι τους...η αληθεια βεβαια ειναι οτι η διαιτησια μας παει κοντρα οχι εξαιτιας αυτων, αλλα εξαιτιας του χοντρου που επιτηδες δεν κανει κατι...αφου ειπαμε : πρεπει να χασει το πρωταθλημα....

ολα τα παραπανω ειναι δεδομενα...δεν ειναι υποθετικα σεναρια...
υποθετικο σεναριο ειναι μονο τι θα γινει στο μελλον :
το καλο σεναριο λεει οτι ο χοντρος απλα παιζει αμυνα και θα δωσει 2-3 πρωταθληματα για να εξυπηρετησει τις δουλειες του που δεν εχουν σχεση με τον αθλητισμο...και μετα θα επανελθει και θα δουμε ως δια μαγειας τον μπαλτακο να μην μπορει να μας κοψει το γκολ με μουφα οφσαιτ...
το κακο σεναριο ειναι οτι ο χοντρος εχει τελειως παρατησει την ομαδα και τον ενδιαφερουν μονο οι αλλες δουλειες του...οπότε θα διαλυσει την ομαδα μεχρι να τον παρουν στο κυνηγι οι οπαδοι...
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.390
Like
9.540
Πόντοι
2.306
ρε μαλακες δεν εχετε βαρεθει αυτη την κουβεντα για τους παιχτες και τους προπονητες???
μια χαρα ειναι οι παικτες...μια χαρα ειναι ο εσε....και μια χαρα ηταν και ο εμβιλα που ηταν πριν απο αυτον....και μια χαρα θα ειναι και ο παικτης που θα φερουμε το καλοκαιρι στην θεση του εσε...το ροστερ ειναι μια χαρα...και το τωρινο..και το περσινο και το επομενο....

το θεμα ειναι οτι ο χοντρος εχει πουλησει το πρωταθλημα....τι σκατα δεν καταλαβαινετε????αν αυριο αποχωρησουν απο το πρωταθλημα ο μπαοκ, η αεκ, ο βαζελος, και ο αρης το πρωταθλημα θα το παρει η λαμια...δεν πρεπει να το παρουμε εμεις, γιατι ετσι εχει συμφωνησει ο προεδρος μας...

οπότε ο χοντρος κανει ο,τι μπορει για να κερδισει χρονο :
1) αλλαζει τους προπονητες και τους παιχτες σαν τα πουκαμισα..οι οποιοι οι περισσοτεροι ειναι πολυ καλοι....απλα τους αλλαζει για να κανει τα παχνιδια των μανατζερ και κυριως για να σιγουρεψει οτι θα χασει το πρωταθλημα...δεν θελει ομοιογενεια...θελει να φερει τον στοπερ της πορτο που εχει ρητα 18 μυρια, ωστε να ξερει οτι ειναι ενας παιχτης που θα παιξει 3 μηνες και θα φυγει, γιατι ειναι αδυνατον να τον αγορασεις...οποτε και ο παιχτης θα ειναι αδιαφορος και ο χοντρος θα λεει οτι φερνω παιχταραδες...το αποτελεσμα : σιγουρευει οτι δεν θα παρει το πρωταθλημα, γιατι δεν πρεπει...
2) εχει ξεκινησει πολεμο με οποιον μιλαει ελληνικα...στα λογια βεβαια...γιατι η πραγματικοτητα ειναι οτι δεν υπαρχει αντιπαλος...απλα τους εφευρισκει ο χοντρος για να διωξει απο επανω του την ευθυνη οτι δεν θελει να παρει το πρωταθλημα....αμα δειτε τους υποτιθεμενους αντιπαλους μας ειναι κατι γιαννακηδες παπαδοπουλοι και κατι μπαλτακοι....που αμα κλασεις δυνατα κοντα τους, θα παει συγκοπη...αλλα δηθεν ο χοντρος δεν μπορει να τα βαλει μαζι τους...η αληθεια βεβαια ειναι οτι η διαιτησια μας παει κοντρα οχι εξαιτιας αυτων, αλλα εξαιτιας του χοντρου που επιτηδες δεν κανει κατι...αφου ειπαμε : πρεπει να χασει το πρωταθλημα....

ολα τα παραπανω ειναι δεδομενα...δεν ειναι υποθετικα σεναρια...
υποθετικο σεναριο ειναι μονο τι θα γινει στο μελλον :
το καλο σεναριο λεει οτι ο χοντρος απλα παιζει αμυνα και θα δωσει 2-3 πρωταθληματα για να εξυπηρετησει τις δουλειες του που δεν εχουν σχεση με τον αθλητισμο...και μετα θα επανελθει και θα δουμε ως δια μαγειας τον μπαλτακο να μην μπορει να μας κοψει το γκολ με μουφα οφσαιτ...
το κακο σεναριο ειναι οτι ο χοντρος εχει τελειως παρατησει την ομαδα και τον ενδιαφερουν μονο οι αλλες δουλειες του...οπότε θα διαλυσει την ομαδα μεχρι να τον παρουν στο κυνηγι οι οπαδοι...
Ο χοντρός τα έχει παρατήσει ολα

Μια ζωή τσουτσέκι ήταν , από όταν πήγε να πάρει την ομάδα με ψευτονταιλικια και μίλαγε για ηθος

Και κάτι φερέφωνα σαν και σένα μας λέγανε βαζελογαυρους τότε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.535
Like
21.893
Πόντοι
5.006
Ο χοντρός τα έχει παρατήσει ολα

Μια ζωή τσουτσέκι ήταν , από όταν πήγε να πάρει την ομάδα με ψευτονταιλικια και μίλαγε για ηθος

Και κάτι φερέφωνα σαν και σένα μας λέγανε βαζελογαυρους τότε
αφου ειστε βαζελογαυροι, εγω τι φταιω???
ο χοντρος οταν ανελαβε την ομαδα, ισοπεδωσε τον ανταγωνισμο...παντου!!!!....οχι μονο στο ποδοσφαιρο...γιγαντωσε ολο τον συλλογο σε ολα τα αθληματα...
και οταν πραγματικα τον πολεμουσαν επι συριζα με στημενες διωξεις και δημοσιογραφικα πιστολια, δεν μασησε ουτε μια στιγμη...βγηκε μπροστα και τους γαμησε ολους...

η σταση του αλλαξε τα 2 τελευταια χρονια, μεχρι που φανηκε ξεκαθαρα πλεον οτι εχει κανει παρασκηνιακη συμφωνια εις βαρος της ομαδας...και αυτο ειναι ανεπιτρεπτο.....μιλαμε για θανασιμο αμαρτημα να πουλησεις την ιδια σου την ομαδα για να εξυπηρετησεις αλλα συμφεροντα σου...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.297
Κριτικές
2
Like
19.040
Πόντοι
3.656
Και ποιος θα τους κάνει αυτους ομάδα;

Και το κυριότερο. Ποιος θα τους έχει την επόμενη χρονιά να ξεκινήσει από εκεί και φτιάχνει κορμο.και να τους πλαισιώσει με τρεις τ σςερις παίχτες;

Και να τον κερδιαω στην Τούμπα, δεν μου λέει τίποτα η χρονιά χάθηκε. Κυνηγάω βλέπεις, όχι έναν αλλα τρεις.

Αλλά εσύ βασίζεται πάνω μου λόγω του γοήτρου, αν το βγάλουν οι παίχτες μου, για να πάρεις πρωτάθλημα. Το κυνηγάει και η Κούλα υπόψιν....
Εμένα όμως με νοιάζει τι θα γίνει με τη δικιά μου ομάδα και πως θα ξανά γίνει Ολυμπιακός που κατάντησε να κυνηγάει την τελευταία θέση που σου εξασφαλίζει Ευρωπαϊκή συμμετοχή.

Για το ποιος θα το πάρει ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ.
κάνεις λάθος πως βασίζομαι πάνω σου , απλά προβλέψεις κάνω με βάση την ψυχρή λογική και με αντικειμενικότητα
Έχει πολλά ματσάκια ακόμη , βάλε και τα πλέι οφ...
Εννοείται πως δεν με χαλάει αν κόψεις βαθμούς σε παοκ-αεκ
Αλλά είμαι κομπλέ διότι η ομάδα μου αν χρειαστεί να πάρει ντέρμπυ ,αυτή τη φορά θα τα πάρει !!
Άλλωστε σε 10 μέρες είναι οι διπλοί αγώνες με τον παοκ , εκεί θα φανεί ό,τι σου λέω

Με σας δεν είναι μόνον θέμα γοήτρου , έχεις παίκτες στο αγωνιστικό κομμάτι
Οι παίκτες δεν παίζουν καλά μόνον όταν πάνε για την πρώτη θέση , έρχεται νομίζω άλλος ένας με μεταγραφή,
δεν νομίζω να είναι τελειωμένος και να έπαιζε καμπιονάτο..
Γι αυτό λέω ότι έχετε περιθώριο βελτίωσης
Αν εσένα δεν σε ενδιαφέρει είναι αδιάφορο για τους παίκτες , σιγουράκι !!!

Τα υπόλοιπα ζεμπού με τα μανατζεριλίκια , τι γίνεται με τους προπονητές που αλλάζουνε συνέχεια, με τεχνικούς διευθυντές κτλπ..έχεις δίκιο
Όμως μιλάω καθαρά αγωνιστικά με όσα είδα χτες και ξανά λέω ... υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης ..η εικόνα μπορεί να γίνει πολύ καλύτερη,
δεν είναι μεγάλες οι διαφορές μεταξύ των 4άρων
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.390
Like
9.540
Πόντοι
2.306
αφου ειστε βαζελογαυροι, εγω τι φταιω???
ο χοντρος οταν ανελαβε την ομαδα, ισοπεδωσε τον ανταγωνισμο...παντου!!!!....οχι μονο στο ποδοσφαιρο...γιγαντωσε ολο τον συλλογο σε ολα τα αθληματα...
και οταν πραγματικα τον πολεμουσαν επι συριζα με στημενες διωξεις και δημοσιογραφικα πιστολια, δεν μασησε ουτε μια στιγμη...βγηκε μπροστα και τους γαμησε ολους...

η σταση του αλλαξε τα 2 τελευταια χρονια, μεχρι που φανηκε ξεκαθαρα πλεον οτι εχει κανει παρασκηνιακη συμφωνια εις βαρος της ομαδας...και αυτο ειναι ανεπιτρεπτο.....μιλαμε για θανασιμο αμαρτημα να πουλησεις την ιδια σου την ομαδα για να εξυπηρετησεις αλλα συμφεροντα σου...
Τι συμφέροντα παίζουν τύπε ;

Εγώ πιστεύω ότι απλά βαρέθηκε και ξεκίνησε να τρώει βρώμικα
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
7
Like
5.050
Πόντοι
736
Τι συμφέροντα παίζουν τύπε ;

Εγώ πιστεύω ότι απλά βαρέθηκε και ξεκίνησε να τρώει βρώμικα
Δεν είναι μόνο τα συμφέροντα ,υπάρχουν συμβιβασμοί μεταξύ απατεώνων ,υπάρχει το σε ''κρατάω από κάπου και κάτσε στα αυγά σου '' . Δεν γίνεται να θέσει σε κίνδυνο όλο αυτό το οικοδόμημα που έχει κάνει για 2,3,5 πρωταθλήματα στην Ελλάδα . Δεν γίνεται αυτός που ήταν '' κράτος εν κράτη '' να τον τρώει από τον ψιψινελ που όλοι τον είχαν κλασμένο και περιθωριοποιημένο .
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.000
Κριτικές
42
Like
29.419
Πόντοι
28.246
κάνεις λάθος πως βασίζομαι πάνω σου , απλά προβλέψεις κάνω με βάση την ψυχρή λογική και με αντικειμενικότητα
Έχει πολλά ματσάκια ακόμη , βάλε και τα πλέι οφ...
Εννοείται πως δεν με χαλάει αν κόψεις βαθμούς σε παοκ-αεκ
Αλλά είμαι κομπλέ διότι η ομάδα μου αν χρειαστεί να πάρει ντέρμπυ ,αυτή τη φορά θα τα πάρει !!
Άλλωστε σε 10 μέρες είναι οι διπλοί αγώνες με τον παοκ , εκεί θα φανεί ό,τι σου λέω

Με σας δεν είναι μόνον θέμα γοήτρου , έχεις παίκτες στο αγωνιστικό κομμάτι
Οι παίκτες δεν παίζουν καλά μόνον όταν πάνε για την πρώτη θέση , έρχεται νομίζω άλλος ένας με μεταγραφή,
δεν νομίζω να είναι τελειωμένος και να έπαιζε καμπιονάτο..
Γι αυτό λέω ότι έχετε περιθώριο βελτίωσης
Αν εσένα δεν σε ενδιαφέρει είναι αδιάφορο για τους παίκτες , σιγουράκι !!!

Τα υπόλοιπα ζεμπού με τα μανατζεριλίκια , τι γίνεται με τους προπονητές που αλλάζουνε συνέχεια, με τεχνικούς διευθυντές κτλπ..έχεις δίκιο
Όμως μιλάω καθαρά αγωνιστικά με όσα είδα χτες και ξανά λέω ... υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης ..η εικόνα μπορεί να γίνει πολύ καλύτερη,
δεν είναι μεγάλες οι διαφορές μεταξύ των 4άρων
Ποια εικόνα θα γίνει καλύτερη; Μέχρι τέλος του μήνα θα φύγει ο Καρβαλιαλ. εκτός αν του πάρει πρόκριση με Φερεντσβάρος και ίσως κερδίσει χρόνο. Ίσως.

Ο μόνος που μπορώ να κυνηγήσω είσαι εσύ. Για την τρίτη θέση με σκοπό να μην περιμένω τελικούς κυπέλλου. (Που καταντησαμε ρε ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ) Γιατί εσύ είσαι πιο κοντά. 6 βαθμούς. Και την Κυριακή παίζεις με Σέρρες... Σε περιμένει πώς και πώς ο πουλημένος Παοκτσης Γκαρσία.
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.296
Κριτικές
24
Like
6.605
Πόντοι
3.446
αφου ειστε βαζελογαυροι, εγω τι φταιω???
ο χοντρος οταν ανελαβε την ομαδα, ισοπεδωσε τον ανταγωνισμο...παντου!!!!....οχι μονο στο ποδοσφαιρο...γιγαντωσε ολο τον συλλογο σε ολα τα αθληματα...
και οταν πραγματικα τον πολεμουσαν επι συριζα με στημενες διωξεις και δημοσιογραφικα πιστολια, δεν μασησε ουτε μια στιγμη...βγηκε μπροστα και τους γαμησε ολους...

η σταση του αλλαξε τα 2 τελευταια χρονια, μεχρι που φανηκε ξεκαθαρα πλεον οτι εχει κανει παρασκηνιακη συμφωνια εις βαρος της ομαδας...και αυτο ειναι ανεπιτρεπτο.....μιλαμε για θανασιμο αμαρτημα να πουλησεις την ιδια σου την ομαδα για να εξυπηρετησεις αλλα συμφεροντα σου...
Δεν υπολογίζεις δύο παράγοντες. Θωμάς Μητρόπουλος Μελισσανιδης
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.000
Κριτικές
42
Like
29.419
Πόντοι
28.246
Στα αλλα νέα. Αύριο στην εκδίκαση της έφεσης στον κας την ομάδα μαζί με τους δικηγόρους, θα την εκπροσωπήσει.... μάντεψε ποιος. Σωστά μαντεψατε. Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Β.

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΡΑΠΑΠΑ. :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.849
Like
28.759
Πόντοι
5.006
Στα αλλα νέα. Αύριο στην εκδίκαση της έφεσης δςσης στον κας την ομάδα μαζί με τους δικηγόρους, θα την εκπροσωπήσει.... μάντεψε ποιος. Σωστά μαντεψατε. Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Β.

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΡΑΠΑΠΑ. :2funny:
:sad2:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.000
Κριτικές
42
Like
29.419
Πόντοι
28.246

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.535
Like
21.893
Πόντοι
5.006
Στα αλλα νέα. Αύριο στην εκδίκαση της έφεσης στον κας την ομάδα μαζί με τους δικηγόρους, θα την εκπροσωπήσει.... μάντεψε ποιος. Σωστά μαντεψατε. Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Β.

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΡΑΠΑΠΑ. :2funny:
τον φορτωσανε και ειναι ηδη καθοδον για ζυριχη....:rockon:
flickr.png
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.598
Κριτικές
171
Like
91.477
Πόντοι
46.423
Πείτε του χοντρού β' να κρατάει και καμιά φούστα μήπως χρειαστεί να τη δώσει δώρο σε κανένα λαμόγιο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.000
Κριτικές
42
Like
29.419
Πόντοι
28.246
Πιστός στο πλάνο ο Βαγγέλας. Ξεκίνησε τις νέες αλλαγές στέλνοντας, την επόμενη κιόλας του χθεσινού αγώνα, τον Άλβες σπίτι. Την θέση του παίρνει ο Νταρκο..

Επόμενος ο Καρβαλιαλ.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.598
Κριτικές
171
Like
91.477
Πόντοι
46.423
Τ'αρχιδια μας κουνιουνται. Μια ζωη απαντησεις τσουτσουνιστικες.

Ο ένας δεν σας αρέσει ο άλλος σας βρωμάει ο τρίτος σας ξυνίζει εε τι άλλο θέλεις να σου απαντήσω.

Οι ομάδες δεν φτιάχνονται από την μία στιγμή στην άλλη.

Οι παίκτες που έχουμε είναι αρκετά καλοί.

Το χθεσινό παιχνίδι ήταν ισοδύναμο απλώς ο αντίπαλος ήταν πιο αποτελεσματικός.

Από την στιγμή όμως που ο Φορτούνης και ο Ποντένσε δεν τραβάνε είμαστε ακίνδυνοι.

Μόνο ο Μασούρας (που πολλοί εδώ μέσα τον έκραζαν) προσπαθεί.

Πιστεύω ότι ο Κάρμο με τον Βέζο θα δέσουν την άμυνα μας.

Υπομονή.

Δεν υπάρχει άλλη λύση.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.000
Κριτικές
42
Like
29.419
Πόντοι
28.246
Ο ένας δεν σας αρέσει ο άλλος σας βρωμάει ο τρίτος σας ξυνίζει εε τι άλλο θέλεις να σου απαντήσω.

Οι ομάδες δεν φτιάχνονται από την μία στιγμή στην άλλη.

Οι παίκτες που έχουμε είναι αρκετά καλοί.

Το χθεσινό παιχνίδι ήταν ισοδύναμο απλώς ο αντίπαλος ήταν πιο αποτελεσματικό.

Από την στιγμή όμως που ο Φορτούνης και ο Ποντένσε δεν τραβάνε είμαστε ακίνδυνοι.

Μόνο ο Μασούρας (που πολλοί εδώ μέσα τον έκραζαν) προσπσθεί.

Πιστεύω ότι ο Κάρμο με τον Βέζο θα δέσουν την άμυνα μας.

Υπομονή.

Δεν υπάρχει άλλη λύση.
Εσύ γκρινιαζες μαζί με πολλους από Σεπτέμβριο μήνα να αλλάξουν. Όχι εγώ.

Και ακόμα δεν σου κάνουν και όσοι έμειναν. Πχ Αλεξανδρόπουλος. Θέλεις άλλον. Ε, θα σου φέρει άλλον...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.297
Κριτικές
2
Like
19.040
Πόντοι
3.656
Ποια εικόνα θα γίνει καλύτερη; Μέχρι τέλος του μήνα θα φύγει ο Καρβαλιαλ. εκτός αν του πάρει πρόκριση με Φερεντσβάρος και ίσως κερδίσει χρόνο. Ίσως.

Ο μόνος που μπορώ να κυνηγήσω είσαι εσύ. Για την τρίτη θέση με σκοπό να μην περιμένω τελικούς κυπέλλου. (Που καταντησαμε ρε ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ) Γιατί εσύ είσαι πιο κοντά. 6 βαθμούς. Και την Κυριακή παίζεις με Σέρρες... Σε περιμένει πώς και πώς ο πουλημένος Παοκτσης Γκαρσία.
ζεμπού αν δεν μπορώ να κερδίσω τις σέρρες έστω του γκαρσία.. τον οφη ,τον βόλο, τον μπαοκ κ την κούλα στη Λεωφόρο,
ε τότε ποτέ να μη πάρω πρωτάθλημα !!!
αλλά με βάση την εικόνα, τους έχω εντός-εκτός !!!
Εσείς λογικά θα πάτε καλύτερα , μη λέμε τα ίδια ...Κάρμο χτες ήρθε είναι καλός στόπερ, έρχεται ο άλλος της Φιορεντίνα,,
και Κοβάσεβιτς ...
Οι άλλοι δυο ,αεκ -παοκ είναι όσα δείξανε , πιάσανε ταβάνι ...κούλα είδα στη Φιλαδέλφεια με το πέναλντυ Ζέκα στο 90',
παίζονται άνετα...πολύ άνετα !!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.000
Κριτικές
42
Like
29.419
Πόντοι
28.246
ζεμπού αν δεν μπορώ να κερδίσω τις σέρρες έστω του γκαρσία.. τον οφη ,τον βόλο, τον μπαοκ κ την κούλα στη Λεωφόρο,
ε τότε ποτέ να μη πάρω πρωτάθλημα !!!
αλλά με βάση την εικόνα, τους έχω εντός-εκτός !!!
Εσείς λογικά θα πάτε καλύτερα , μη λέμε τα ίδια ...Κάρμο χτες ήρθε είναι καλός στόπερ, έρχεται ο άλλος της Φιορεντίνα,,
και Κοβάσεβιτς ...
Οι άλλοι δυο ,αεκ -παοκ είναι όσα δείξανε , πιάσανε ταβάνι ...κούλα είδα στη Φιλαδέλφεια με το πέναλντυ Ζέκα στο 90',
παίζονται άνετα...πολύ άνετα !!!!
Ποιος έρχεται από την Φιορεντίνα και ποιος τον παίρνει; Τον προπονητή της λες τον Vincenzo Italiano?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
4
Like
9.143
Πόντοι
2.306
Πιστός στο πλάνο ο Βαγγέλας. Ξεκίνησε τις νέες αλλαγές στέλνοντας, την επόμενη κιόλας του χθεσινού αγώνα, τον Άλβες σπίτι. Την θέση του παίρνει ο Νταρκο..

Επόμενος ο Καρβαλιαλ.
Καλά ο αλβες ούτε δύο μήνες έχει που ήρθε... Πότε πρόλαβε να δείξει έργο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom