Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 409 άτομα (15 μέλη και 394 επισκέπτες)

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
7
Like
5.052
Πόντοι
736
Αλήθεια ,παίκτες γιατί παίρνει ο χοντρός ?Αφού παίρνει που παίρνει παίκτες ,δεν φέρνει κ έναν άλλον προπονητή από τον καρνάβαλο που έχουμε ?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.713
Like
24.531
Πόντοι
6.256
Αλήθεια ,παίκτες γιατί παίρνει ο χοντρός ?Αφού παίρνει που παίρνει παίκτες ,δεν φέρνει κ έναν άλλον προπονητή από τον καρνάβαλο που έχουμε ?
Γιατι ειδες να παρει κανεναν;Ολοι δανεικοι και ελευθεροι ειναι και ολοι παγκιτες....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.713
Like
24.531
Πόντοι
6.256
Μαλακίες λες βασικοί είναι και τον τσικινιο τον αγόρασε
Ρε μαλακα ποιοι ειναι βασικοι θελεις να τους πιασουμε εναν εναν;

Τον Τσικινιο που εμενε ελευθερος το καλοκαιρι τον αγορασε επειδη εδωσε 500χιλ για να μεινει ελευθερος απο τωρα;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.013
Κριτικές
42
Like
29.439
Πόντοι
28.246
Γιατι ειδες να παρει κανεναν;Ολοι δανεικοι και ελευθεροι ειναι και ολοι παγκιτες....
Καλα και με αγορα πηρε τον Μαρτινς αλλα ουτε αυτος σου κανει. Και βασικος να ειναι στην ομαδα του και να την πληρωσει παλι δεν σου κανει. Και τον Βινισιους να σου φερει με αγορά απο την Ρεαλ που λεει ο λογος παλι δεν θα σου κανει.

Μονο Φορτουνης. Στοιχημα οτι καταλαβες οτι δεν γουστσρω τον Φορτουνη.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.861
Like
28.764
Πόντοι
5.006
Ρε μαλακα ποιοι ειναι βασικοι θελεις να τους πιασουμε εναν εναν;

Τον Τσικινιο που εμενε ελευθερος το καλοκαιρι τον αγορασε επειδη εδωσε 500χιλ για να μεινει ελευθερος απο τωρα;
Διάβασε ρε μλκ πόσες συμμετοχές έχουν φέτος ειδικά ο άλλος στη Μπράγκα και γκολ είχε βάλει στο βαζελο κωλομπαρα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.013
Κριτικές
42
Like
29.439
Πόντοι
28.246
Διάβασε ρε μλκ πόσες συμμετοχές έχουν φέτος ειδικά ο άλλος στη Μπράγκα και γκολ είχε βάλει στο βαζελο κωλομπαρα
Της κοντης ψωλης της φταινε και οι τριχες. Μην ασχολεισαι.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.183
Πόντοι
5.097
ο ζελσον παντως οπως τον βλεπω θα βγαλει ματια.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.861
Like
28.764
Πόντοι
5.006
Της κοντης ψωλης της φταινε και οι τριχες. Μην ασχολεισαι.
Ο άλλος 25 συμμετοχές από τους βασικούς και λέει παπαριές ο μλκς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ο άλλος 15
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.713
Like
24.531
Πόντοι
6.256
Καλα και με αγορα πηρε τον Μαρτινς αλλα ουτε αυτος σου κανει. Και βασικος να ειναι στην ομαδα του και να την πληρωσει παλι δεν σου κανει. Και τον Βινισιους να σου φερει με αγορά απο την Ρεαλ που λεει ο λογος παλι δεν θα σου κανει.

Μονο Φορτουνης. Στοιχημα οτι καταλαβες οτι δεν γουστσρω τον Φορτουνη.
Εγω παλι δεν εχω κανενα κολλημα με τον Φορτουνη περαν οτι αυτη τη στιγμη ειναι ο καλυτερος σου παιχτης....πηρε και εναν ξοφλημενο με αγορα που κοντευει μηνα Ελλαδα και ακομα ενα 90λεπτο δεν μπορει να βγαλει.

Ολοι οι αλλοι τι ειναι;Δανεικοι και ελευθεροι και ακομα και αυτον που αγορασε ηταν τελευταιος εξωφυλλαρουχας στη Μονακο.

Αμα εσεις καυλωνετε τυποι με τον 4ο επιθετικο της Πορτο,τον παγκιτη της Μπενφικα και τον παγκιτη της Μπραγκα γουστο σας και καπελο σας....καθε φορα εχουν την ιδια πιποσυζητηση εγω να λεω οτι ειναι μεταγραφες του πουτσου και εσεις να γραφετε τις μαλακιες σας.Μαντεψε ποιος δικαιωνεται στο τελος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο ζελσον παντως οπως τον βλεπω θα βγαλει ματια.
Ασε εσυ σκατατζη μας ελεγες οτι Ελ Καμπι και Γιοβετιτς θα βαλουν μαζι 40 γκολ...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.861
Like
28.764
Πόντοι
5.006
Εγω παλι δεν εχω κανενα κολλημα με τον Φορτουνη περαν οτι αυτη τη στιγμη ειναι ο καλυτερος σου παιχτης....πηρε και εναν ξοφλημενο με αγορα που κοντευει μηνα Ελλαδα και ακομα ενα 90λεπτο δεν μπορει να βγαλει.

Ολοι οι αλλοι τι ειναι;Δανεικοι και ελευθεροι και ακομα και αυτον που αγορασε ηταν τελευταιος εξωφυλλαρουχας στη Μονακο.

Αμα εσεις καυλωνετε τυποι με τον 4ο επιθετικο της Πορτο,τον παγκιτη της Μπενφικα και τον παγκιτη της Μπραγκα γουστο σας και καπελο σας....καθε φορα εχουν την ιδια πιποσυζητηση εγω να λεω οτι ειναι μεταγραφες του πουτσου και εσεις να γραφετε τις μαλακιες σας.Μαντεψε ποιος δικαιωνεται στο τελος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ασε εσυ σκατατζη μας ελεγες οτι Ελ Καμπι και Γιοβετιτς θα βαλουν μαζι 40 γκολ...
Δεν είναι παγκιτες βρε μλκ το βιολί σου εσυ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.713
Like
24.531
Πόντοι
6.256
Διάβασε ρε μλκ πόσες συμμετοχές έχουν φέτος ειδικά ο άλλος στη Μπράγκα και γκολ είχε βάλει στο βαζελο κωλομπαρα
Ειδικα ο αλλος στη Μπραγκα που ειναι και η καλυτερη επιλογο απο τους υπολοιπους ειχε φετος 25 συμμετοχες στις 16 ως αλλαγη....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.183
Πόντοι
5.097
Εγω παλι δεν εχω κανενα κολλημα με τον Φορτουνη περαν οτι αυτη τη στιγμη ειναι ο καλυτερος σου παιχτης....πηρε και εναν ξοφλημενο με αγορα που κοντευει μηνα Ελλαδα και ακομα ενα 90λεπτο δεν μπορει να βγαλει.

Ολοι οι αλλοι τι ειναι;Δανεικοι και ελευθεροι και ακομα και αυτον που αγορασε ηταν τελευταιος εξωφυλλαρουχας στη Μονακο.

Αμα εσεις καυλωνετε τυποι με τον 4ο επιθετικο της Πορτο,τον παγκιτη της Μπενφικα και τον παγκιτη της Μπραγκα γουστο σας και καπελο σας....καθε φορα εχουν την ιδια πιποσυζητηση εγω να λεω οτι ειναι μεταγραφες του πουτσου και εσεις να γραφετε τις μαλακιες σας.Μαντεψε ποιος δικαιωνεται στο τελος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ασε εσυ σκατατζη μας ελεγες οτι Ελ Καμπι και Γιοβετιτς θα βαλουν μαζι 40 γκολ...
επεσα εξω συχωραμε.
ο καμπιας αν δεν ειχε παει στο αφρικα κοκο θα πεταγε καμια 20αρια.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.713
Like
24.531
Πόντοι
6.256
Σας γαμαει ο Μπαρστοκας....
1705688235895.gif
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.013
Κριτικές
42
Like
29.439
Πόντοι
28.246
Φορτουνη περαν οτι αυτη τη στιγμη ειναι ο καλυτερος σου παιχτης
Φαντασου να σου τον ελεγαν Καμαρα, Ρετσο, Ντοη και ειδικα Μασουρα αυτον σου θα σου ειχε χασει δυο στα δυο πεναλτι φετος. Και καλα το πρωτο ειχαμε ριξει τεσσερα στον Αρη πριν. Το αλλο με την Λαμια να στο στελνε στο δοκαρι. Θα του ειχες στησει καρτερι να τον δολοφονησεις.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.713
Like
24.531
Πόντοι
6.256
Ρε το αρχιδι εχασε 2 πεναλτι...να παει να γαμηθει αυτος και τα 8 γκολ και οι 12 ασιστ του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom