Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.741
Like
2.025
Πόντοι
456
Για τον Φορτουνη το οτι ειναι συνεχεια στα πιτς φταιει ο ιδιος, δεν εχετε αδικο. Αν αυτος ο παιχτης δουλευε σωστα στις προπονησεις δεν θα ειχε τους μικροτραυματισμούς που εχει και θα ητανε εξωτερικο να παιζει μπαλα σε ενα απο τα πεντε μεγαλυτερα πρωταθληματα. Και το χειροτερο γι αυτον ειναι οτι ειναι και κολλητος του Σπανουλη. Τιποτα δεν του πηρε να του μοιασει του Βασιλη!
μια κακή απομίμηση του τσιάρτα είναι,έχει τεχνική κι από κει και πέρα, τεμπελάκος, μη μου άπτου, τον φυσάνε και σπάει τα πόδια του, δεν είναι για ποδόσφαιρο. το ότι όπως είπε ο άνναπούρνας ο πιο ποιοτικός παίκτης είναι γιατί έχει πέσει πολύ χαμηλά η ομάδα κι έχει αυτόν για καλύτερο, όχι οτι είναι αυτός τίποτα σοβαρό. άρα για να προχωρήσει η ομάδα πρέπει να τον διώξει και να πάρεις άλλους πολύ καλύτερους, αλλιώς μένει στα ίδια και τα ίδια.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
μια κακή απομίμηση του τσιάρτα είναι,έχει τεχνική κι από κει και πέρα, τεμπελάκος, μη μου άπτου, τον φυσάνε και σπάει τα πόδια του, δεν είναι για ποδόσφαιρο. το ότι όπως είπε ο άνναπούρνας ο πιο ποιοτικός παίκτης είναι γιατί έχει πέσει πολύ χαμηλά η ομάδα κι έχει αυτόν για καλύτερο, όχι οτι είναι αυτός τίποτα σοβαρό. άρα για να προχωρήσει η ομάδα πρέπει να τον διώξει και να πάρεις άλλους πολύ καλύτερους, αλλιώς μένει στα ίδια και τα ίδια.
ΟΚ. Πουλας Φορτουνη, Μασουρα, Βρουσαι, και οποιον αλλον. Μαζευειες τα λεφτα, κανεις προσεκτικες κινησεις μιας και εχεις χρημα μην σου παει και στον κουβα. Τα εκανες ολα σωστα.
Εχει ενα τιμημα ομως ολο αυτο. Πρεπει να δωσεις και πιστωση χρονου και οχι για ενα τριμηνο αλλα για περισσότερο με οποιες απωλειες. Το χουμε; Ειμαστε και δυσκολοι οπαδοι, υποψιν.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.399
Like
9.554
Πόντοι
2.306
κάποτε είχαμε βόμβες με Ριβαλντο και Τζιοβάνι (με τα βαζελια να μας κάνουν μπουκια στο λιμάνι) και τώρα πάμε να βγάλουμε τον Σκραπα παιχταρα. Ένας δανεικός ξινομουνης για χάρη του οποίου θα φύγει και ο μόνος Έλληνας που έχουμε που μπορεί να δωσει πασα
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.610
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
ΟΚ. Πουλας Φορτουνη, Μασουρα, Βρουσαι, και οποιον αλλον. Μαζευειες τα λεφτα, κανεις προσεκτικες κινησεις μιας και εχεις χρημα μην σου παει και στον κουβα. Τα εκανες ολα σωστα.
Εχει ενα τιμημα ομως ολο αυτο. Πρεπει να δωσεις και πιστωση χρονου και οχι για ενα τριμηνο αλλα για περισσότερο με οποιες απωλειες. Το χουμε; Ειμαστε και δυσκολοι οπαδοι, υποψ
μαστουρας πονανε τα ματακια μου.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.610
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
ο ελληνικος αθλητισμος εχει τελειωσει και δεν μιλαω συλλογικα ελληνας παιχτης της προκοπης δεν υπαρχει και γι'αυτο εχουμε γεμισει ξενους και δυστυχως αυτο συμβαινει πλεον και στο μπασκετ,απο εκει που παλια ειχαμε καλους παιχτες ελληνες πλεον ψαχνουμε ψυλο στ'αχυρα.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
ο ελληνικος αθλητισμος εχει τελειωσει και δεν μιλαω συλλογικα ελληνας παιχτης της προκοπης δεν υπαρχει και γι'αυτο εχουμε γεμισει ξενους και δυστυχως αυτο συμβαινει πλεον και στο μπασκετ,απο εκει που παλια ειχαμε καλους παιχτες ελληνες πλεον ψαχνουμε ψυλο στ'αχυρα.
Τι θα έλεγες να προωθήσουμε τον Αθηναίο στην πολεμικές τέχνες; :coffee:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Τι θα έλεγες να προωθήσουμε τον Αθηναίο στην πολεμικές τέχνες; :coffee:
odd future wrestling GIF by JASPER & ERROL'S FIRST TIME

:think:
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
@Hellraiser4Ever

Διαβασε sportday ρε μαλακα! Του δίνανε 8 εκατομμυρια του Βαγγελα απο την Φλαμενγκο για τον Σκαρπα και αυτος τους τα ετριψε στα μουτρα για να τον φερει σε εμας ρε! :2funny:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.607
Κριτικές
171
Like
91.452
Πόντοι
46.423
Σύμφωνα με δημοσιεύματα από την Σαουδική Αραβία η Αλ Γουέχντα δεν είναι η μόνη που θέλει τον Κώστα Φορτούνη, αφού ο 31χρονος μεσοεπιθετικός έχει μπει στο στόχαστρο της Αλ Νασρ του Κριστιάνο Ρονάλντο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Ξεροεχυσα....:wanker:

Με 6-7 εκατομμυρια ξεροχυνες για πώληση Φορτουνη; Εγω να σου πω την αληθεια με τετοιο ποσο ποταμια θα εχυνα! Οχι οτι θα υπαρξει τετοια προταση, απλα λεμε.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Με 6-7 εκατομμυρια ξεροχυνες για πώληση Φορτουνη; Εγω να σου πω την αληθεια με τετοιο ποσο ποταμια θα εχυνα! Οχι οτι θα υπαρξει τετοια προταση, απλα λεμε.
Επειδη αβυσσος η μαλακια που δερνει τον γαυρο να πω για τον Φορτουνη τον αγαπημενο στοχο κριτικης και απαξιωσης οτι ολα αυτα τα χρονια που παιζει στον Ολυμπιακο εχει αυτα τα στατιστικα....

Σε 295 συμμετοχες απο το 2014 και ενω εχει χασει 2 χρονιες με χιαστους εχει πετυχει 84 γκολ και εχει δωσει 87 ασσιστ....αμα μου βρεις εναν παιχτη ειτε Ελληνα ειτε ξενο που θα μπορει να βγαλει αυτα τα νουμερα τοτε να τον δωσουμε να ξεροχυσετε ολοι και να ησυχηχασει και αυτος ο κακομοιρης απο τη γκρινια σας.

Αλλα επειδη κατι μου λεει οτι δεν υπαρχει ουτε μια στο πουτσο πιθανοτητα να βρουμε καλυτερα απλα να σταματησετε τη γκρινια...

Υ.Γ
Ο τωρινος προπονητης του παντως που εχει δουλεψει Πριμερα τον λατρευει και ξεκιναει την 11αδα απο αυτον....μυρωδιας θα ειναι.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.399
Like
9.554
Πόντοι
2.306
Επειδη αβυσσος η μαλακια που δερνει τον γαυρο να πω για τον Φορτουνη τον αγαπημενο στοχο κριτικης και απαξιωσης οτι ολα αυτα τα χρονια που παιζει στον Ολυμπιακο εχει αυτα τα στατιστικα....

Σε 295 συμμετοχες απο το 2014 και ενω εχει χασει 2 χρονιες με χιαστους εχει πετυχει 84 γκολ και εχει δωσει 87 ασσιστ....αμα μου βρεις εναν παιχτη ειτε Ελληνα ειτε ξενο που θα μπορει να βγαλει αυτα τα νουμερα τοτε να τον δωσουμε να ξεροχυσετε ολοι και να ησυχηχασει και αυτος ο κακομοιρης απο τη γκρινια σας.

Αλλα επειδη κατι μου λεει οτι δεν υπαρχει ουτε μια στο πουτσο πιθανοτητα να βρουμε καλυτερα απλα να σταματησετε τη γκρινια...

Υ.Γ
Ο τωρινος προπονητης του παντως που εχει δουλεψει Πριμερα τον λατρευει και ξεκιναει την 11αδα απο αυτον....μυρωδιας θα ειναι.
ο Φορτουνης αν δεν είχε χιαστούς και είχε σώμα αθλητή δεν θα έπαιζε ποτε Ολυμπιακό.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Επειδη αβυσσος η μαλακια που δερνει τον γαυρο να πω για τον Φορτουνη τον αγαπημενο στοχο κριτικης και απαξιωσης οτι ολα αυτα τα χρονια που παιζει στον Ολυμπιακο εχει αυτα τα στατιστικα....

Σε 295 συμμετοχες απο το 2014 και ενω εχει χασει 2 χρονιες με χιαστους εχει πετυχει 84 γκολ και εχει δωσει 87 ασσιστ....αμα μου βρεις εναν παιχτη ειτε Ελληνα ειτε ξενο που θα μπορει να βγαλει αυτα τα νουμερα τοτε να τον δωσουμε να ξεροχυσετε ολοι και να ησυχηχασει και αυτος ο κακομοιρης απο τη γκρινια σας.

Αλλα επειδη κατι μου λεει οτι δεν υπαρχει ουτε μια στο πουτσο πιθανοτητα να βρουμε καλυτερα απλα να σταματησετε τη γκρινια...

Υ.Γ
Ο τωρινος προπονητης του παντως που εχει δουλεψει Πριμερα τον λατρευει και ξεκιναει την 11αδα απο αυτον....μυρωδιας θα ειναι.
Δεν γκρινιαξα για τον Φορτουνη. Αντιθετα τον υποστηριζω. Αλλα με τετοια προταση δεν θα με χαλαγε κιολας. Απο την αποψη οτι π,τι ητανε κανει το εκανε εφερε και λεφτα βαλε αλλον στην θεση του που ερχεται σπο το Ρεντη. Πχ, τον Σουρλη που λεγαμε τις προαλες. Αλλα που μυαλο να δουλευτει ο παιχτης απο εμας αντιθετα τον δωσαμε δανεικο και δη για δυο χρονια.
Οταν εισαι ο πρωτος αρχηγος, ειτε εχεις το περιβραχιόνιο είτε οχι αναπόφευκτα εισαι και ο πρωτος που θα του την πεσει ο κοσμος. Ακολουθεί Μασουρας και Μπουχαλακης παρεα. Που τους εχεις παει γαμιοντας.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.746
Πόντοι
5.006
Επειδη αβυσσος η μαλακια που δερνει τον γαυρο να πω για τον Φορτουνη τον αγαπημενο στοχο κριτικης και απαξιωσης οτι ολα αυτα τα χρονια που παιζει στον Ολυμπιακο εχει αυτα τα στατιστικα....

Σε 295 συμμετοχες απο το 2014 και ενω εχει χασει 2 χρονιες με χιαστους εχει πετυχει 84 γκολ και εχει δωσει 87 ασσιστ....αμα μου βρεις εναν παιχτη ειτε Ελληνα ειτε ξενο που θα μπορει να βγαλει αυτα τα νουμερα τοτε να τον δωσουμε να ξεροχυσετε ολοι και να ησυχηχασει και αυτος ο κακομοιρης απο τη γκρινια σας.

Αλλα επειδη κατι μου λεει οτι δεν υπαρχει ουτε μια στο πουτσο πιθανοτητα να βρουμε καλυτερα απλα να σταματησετε τη γκρινια...

Υ.Γ
Ο τωρινος προπονητης του παντως που εχει δουλεψει Πριμερα τον λατρευει και ξεκιναει την 11αδα απο αυτον....μυρωδιας θα ειναι.
Σκάει βόμβα μεγατόνων ετοιμάσου για υποδοχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom