Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.307
Κριτικές
7
Like
38.238
Πόντοι
10.411
Εγω πάντως θα γούσταρα Θρύλο με Βραζιλιάνους επιθετικούς,Αργεντίνους μέσους και Ιταλούς αμυντικούς
:wanker::wanker::wanker::wanker:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.748
Πόντοι
5.006
Χωρίς να γνωρίζω κάτι παραπάνω, τουλάχιστον τον έναν φαίνεται ότι τον ήξερε.

1691006920326.png
Σωστός ο παίχτης,ο ζεμπου τον βάρεσε λίγο ο ηλιος:tooth:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.748
Πόντοι
5.006

Ο Ολυμπιακός προσπαθεί να φέρει στην Ελλάδα τον διεθνή Μαροκινό σέντερ φορ Αγιούμπ Ελ Κααμπί, για να συζητήσει μαζί του και να τον αποκτήσει..​

Ο Ολυμπιακός κινείται ασταμάτητα στη μεταγραφική αγορά, με σκοπό να τρέξει ακόμη μία μεταγραφή, ύστερα από εκείνες του Σωτήρη Αλεξανδρόπουλου και του Τζάκσον Πορόζο. Οι Ερυθρόλευκοι προσπαθουν να φέρουν άμεσα στην Ελλάδα τον διεθνή Μαροκινό επιθετικό Αγιούμπ Ελ Κααμπί, με σκοπό να συζητήσουν μαζί του το ενδεχόμενο να συνεργαστούν.:wanker:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.044
Like
13.079
Πόντοι
2.606
Ποιος είναι αυτός ο ακεξανδροπουλος τύποι παίζει καμια εθνική Ελλάδος γιατί δεν την παρακολουθώ
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.608
Κριτικές
171
Like
91.453
Πόντοι
46.423

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.608
Κριτικές
171
Like
91.453
Πόντοι
46.423

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.985
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Σωστός ο παίχτης,ο ζεμπου τον βάρεσε λίγο ο ηλιος:tooth:
ΟΚ. Τον έφερε ο Αντωνάκης. Δεν χαλάμε χατηρια. Παρεμπιπτόντως έναν χρόνο έκατσε εκεί.

Ο Αντωνάκης έκλεισε δύο μεταγραφές και πάει για τρίτη μέσα σε ένα 48ωρο. Ενώ κάναμε αμάν να κλείσει τις τρεις πρώτες.

Ταμάμ!
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.106
Πόντοι
2.306
Ουτε εγω πιστευω οτι ο Ποροζο ειναι μεταγραφη μιζαντόνιο. Νομίζω εχουν αρχισει να τον παρακαμπτουν γιατι δε φαινεται να εχει διαθεση να παρει παιχτη που δεν εχει να λαμβανει απ αυτον. Τον χοντρο ηλιθιο δε τον λες....
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.608
Κριτικές
171
Like
91.453
Πόντοι
46.423
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Ολυμπιακός τα βρήκε σε όλα με τον Μαροκινό επιθετικό και απομένουν πλέον μόνο τα τυπικά για να σφραγιστεί η μεταγραφή.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.985
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Ουτε εγω πιστευω οτι ο Ποροζο ειναι μεταγραφη μιζαντόνιο. Νομίζω εχουν αρχισει να τον παρακαμπτουν γιατι δε φαινεται να εχει διαθεση να παρει παιχτη που δεν εχει να λαμβανει απ αυτον. Τον χοντρο ηλιθιο δε τον λες....
Μήπως εννοείς για λεφτά που δεν έχει να λαμβάνει; Έλα ρε συ μην το ξανά πεις. Αν εννοείς αυτό.

Τα έχουμε λουστεί στο παρελθόν... Βλέπε και Ντε Φρουτος παραπάνω αλλά είπα να μην το χοντρυνω και βάλω και τον Αντωνάκη μέσα....

Αλλά άντε να πετάξω την μαλακια μου μιας και ήμουνα την μισή μέρα στην θάλασσα σήμερα και είχε και πολύ ήλιο. Μην σας κάνει εντύπωση αν ο χοντρος κάνει τον μαλακα μέχρι να τελειώσουν τα προκριματικά. Ανεξάρτητου τι θα γίνει, μην σας κάνει εντύπωση αν διώξει και τους δυο, προπονητή και τεχνικό διευθυντή πακέτο.

ΥΓ. Μήπως μαζί με τις δύο μεταγραφές και μια στα σκαριά του Μαροκινου σε ένα 48ωρο έκανε και τις δυο πωλήσεις (Ζιγκερναγκελ, Μπουτουτσι) και πάει και για τρίτη; (Ρεαμπτσιουκ)
Μπράβο ο Αντωνάκης κινητικότητα Ρε που το έκρυβε τοσο τσαγανο!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.044
Like
13.079
Πόντοι
2.606
Ουτε εγω πιστευω οτι ο Ποροζο ειναι μεταγραφη μιζαντόνιο. Νομίζω εχουν αρχισει να τον παρακαμπτουν γιατι δε φαινεται να εχει διαθεση να παρει παιχτη που δεν εχει να λαμβανει απ αυτον. Τον χοντρο ηλιθιο δε τον λες....
Ε τότε γιατί τον έφερε για διευθυντή?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.044
Like
13.079
Πόντοι
2.606
Για να μας φέρνει τον αφρο και οχι την μουργα....

Αφρο δεν είδαμε βεβαια....
Όταν θέλεις αφρο Τέιλορ οφ ολντ μποντ στριτ αλλά πληρώνεις προρασο τι να σου κάνει και ο έρμος ο μπαρμπερης
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.985
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Όταν θέλεις αφρο Τέιλορ οφ ολντ μποντ στριτ αλλά πληρώνεις προρασο τι να σου κάνει και ο έρμος ο μπαρμπερης
Πάμε άλλη μια.

Όταν όλη η Ισπανία, άσε τους δικούς μας, υποκλίνεται στον Ολυμπιακό για τον τεχνικό διευθυντή που έκλεισε, τότε αυτό σημαίνει ότι βρήκες τεχνικό διευθυντή με αρχιδια. Συγγνώμη... ΜΕ ΑΡΧΙΔΙΑ!!!! Έτσι με μεγάλα γράμματα. Και δεν είδαμε όλο το καλοκαίρι τίποτε. Αλλά ήθελε μπάτζετ, προχτές τα έγραψα, και στην Μπετουλα μπάτζετ δεν του δώσανε αλλά με τις κινησεις του την έβγαλε για δυο συνεχόμενα τσουλου και σήκωσε και κούπα. Τον αφύπνισε τον γίγαντα όπως είχε υποσχεθεί. ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΖΕΤ.

Los Poulos!
 
Τελευταία τροποποίηση:

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.106
Πόντοι
2.306
Αλλά άντε να πετάξω την μαλακια μου μιας και ήμουνα την μισή μέρα στην θάλασσα σήμερα και είχε και πολύ ήλιο. Μην σας κάνει εντύπωση αν ο χοντρος κάνει τον μαλακα μέχρι να τελειώσουν τα προκριματικά. Ανεξάρτητου τι θα γίνει, μην σας κάνει εντύπωση αν διώξει και τους δυο, προπονητή και τεχνικό διευθυντή πακέτο.
Kı εγώ εκει το βλέπω να πηγαίνει το πράγμα... Η υποθεση με το ατσαλινο φτερο χτυπαει καμπανακια...

Όταν θέλεις αφρο Τέιλορ οφ ολντ μποντ στριτ αλλά πληρώνεις προρασο τι να σου κάνει και ο έρμος ο μπαρμπερης
Υποτίθεται οτι έχει διασυνδέσεις και με ομάδες και κυρίως με γραφεία , συνεπώς θα μπορούσε να μας φέρει 5-6 καλα προτζεκτάκια φθηνους/δανεικους/ελευθερους όπως μας έφερνε τοσα χρονια ο Μοντεστο. Επισης θα αναλαμβανε να σπρώξει και 4-5 παλτουδιές απο αυτές που έχουμε μαζέψει να μπει κανα φραγκο στο ταμείο. Δεν εδειξε να πιανει το νοημα. Για αρπαχτη μας βλεπει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.044
Like
13.079
Πόντοι
2.606
Παίδες ειλικρινά δεν ξέρω
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.985
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Υποτίθεται οτι έχει διασυνδέσεις και με ομάδες και κυρίως με γραφεία , συνεπώς θα μπορούσε να μας φέρει 5-6 καλα προτζεκτάκια φθηνους/δανεικους/ελευθερους όπως μας έφερνε τοσα χρονια ο Μοντεστο. Επισης θα αναλαμβανε να σπρώξει και 4-5 παλτουδιές
Πες το και στον φίλο μου τον Χελ αυτό μπας και το καταλάβει. Τόσες φορές του το είπα μέχρι που ξεφύγαμε το κάτι τις..

Και για ακομα μια φορά. Το αν είναι ο Β κατηγορία δεν δίνω δεκάρα. Ας έρθει και βλέπουμε
Αλλά να δώσω και πάνω από ένα 4-5 εκατομμύρια για παίχτη Β κατηγορίας στην Ισπανία (Ντε Φρουτος) όσο φαντεζι παίχτης αλλά και το γκολ το έχει, δεν τα δίνω. Αν ήτανε στην championship της Αγγλιας, ναι. Θέλει πολύ βαριά, ακόμα πιο βαριά αρχιδια για να παίξεις εκεί.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.106
Πόντοι
2.306
Πες το και στον φίλο μου τον Χελ αυτό μπας και το καταλάβει. Τόσες φορές του το είπα μέχρι που ξεφύγαμε το κάτι τις..

Και για ακομα μια φορά. Το αν είναι ο Β κατηγορία δεν δίνω δεκάρα. Ας έρθει και βλέπουμε
Αλλά να δώσω και πάνω από ένα 4-5 εκατομμύρια για παίχτη Β κατηγορίας στην Ισπανία (Ντε Φρουτος) όσο φαντεζι παίχτης αλλά και το γκολ το έχει, δεν τα δίνω. Αν ήτανε στην championship της Αγγλιας, ναι. Θέλει πολύ βαριά, ακόμα πιο βαριά αρχιδια για να παίξεις εκεί.

Ήταν πολύ σαφές από τη συνεντευξη τυπου που εδωσαν μαζι με Βαγγελα οτι δεν θα εχουμε μπατζετ και θα παμε σε τετοιες λυσεις. Αλλα ηταν εξισου σαφες και τι στοχους εχει η ομαδα. Μεχρι στιγμης δεν τσουλαει ιδιαιτερα. Τουλαχιστον οπως το βλεπω εγω.
Τωρα για Ντε Φρουτος (που μαλλον ειναι επινοηση των ΑΡΔ) και καθε Ντε Φρουτος , πιστευω οτι αν ο χοντρος δει οτι υπαρχει potential να βγαλει τα πολλαπλάσια πουλώντας τον σε 1-2 χρονια , θα τα δώσει και τα 5 και τα 7 , όσο σφιχτή πολιτική κι αν εχει. Επιχειρηματίας είναι πανω απ ολα. Αλλά μαλακίες τύπου Ονιεκουρου δεν θα ξανακανει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
μαγκες δεν ξερω τι φρουτο ειναι ο ντε φρουτος αλλα με αυτο το ονομα δεν κανει καριερα.
να τον παρει αλλος, εγω δεν τον θελω στην ομαδα :coffee:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.985
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Ήταν πολύ σαφές από τη συνεντευξη τυπου που εδωσαν μαζι με Βαγγελα οτι δεν θα εχουμε μπατζετ και θα παμε σε τετοιες λυσεις. Αλλα ηταν εξισου σαφες και τι στοχους εχει η ομαδα. Μεχρι στιγμης δεν τσουλαει ιδιαιτερα. Τουλαχιστον οπως το βλεπω εγω.
Τωρα για Ντε Φρουτος (που μαλλον ειναι επινοηση των ΑΡΔ) και καθε Ντε Φρουτος , πιστευω οτι αν ο χοντρος δει οτι υπαρχει potential να βγαλει τα πολλαπλάσια πουλώντας τον σε 1-2 χρονια , θα τα δώσει και τα 5 και τα 7 , όσο σφιχτή πολιτική κι αν εχει. Επιχειρηματίας είναι πανω απ ολα. Αλλά μαλακίες τύπου Ονιεκουρου δεν θα ξανακανει.
Οπως το λες δεν νομιζω να εμπιστευτει για να δωσει πανω απο ταληρο μαξιμουμ για να τον παρει αν τον παρει. Νεος ειναι αλλα οχι και στις πρωτες του νιοτες για προοπτικη να βγάλει λεφτα 26 στα 27 ειναι. Αν ηταν 23 στα 24 τοτε να το ρισκαρε να δωσει παραπανω.. Ισως να πονταρει και οτι θα της μεινει στο ραφι της Λεβαντε και εχει και αυτη τα θεματα της μιας και θα ειναι και την νεα χρονια στην segunda αρα λεφτα γιοκ και εκει και πρεπει να πουλησει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom