Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
Εγώ σου είπα τι αγώνα θα κάνει ο πρόεδρος που θέλει πάντα το καλό για τον Ολυμπιακό. Θα προσπαθήσει το καλοκαίρι τώρα, τον Γενάρη του 24 και το καλοκαίρι του 24.
Εσύ παρακαλα να μείνει η Γουλβς στην κατηγορία και να ανανεώσει. Και εγώ το ίδιο θα κάνω. Αλλά εμείς είμαστε βαζελογαυροι.
Οσο εχουμε αυτον τον τεχνοκρατη αντιπροεδρο δεν φοβαμαι τιποτα....

Karapapas.png
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.752
Πόντοι
28.246
Οσο εχουμε αυτον τον τεχνοκρατη αντιπροεδρο δεν φοβαμαι τιποτα....

Karapapas.png
Και μετά εγώ κοροϊδεύω τους δημοσιογράφους της Κούλας στην ΩΡΑ για την κλαψομουνιαση ανεξάρτητου αποτελέσματος ενώ ακόμα δεν έχει έρθει η ώρα να παίξουμε.
Ας τα λουστώ... για να μάθω.

Ο Κλώνος του Τσουκαλά που κόβει βόλτες εδώ μέσα που είναι να μας πει την γνώμη του;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
Και μετά εγώ κοροϊδεύω τους δημοσιογράφους της Κούλας στην ΩΡΑ για την κλαψομουνιαση ανεξάρτητου αποτελέσματος ενώ ακόμα δεν έχει έρθει η ώρα να παίξουμε.
Ας τα λουστώ... για να μάθω.

Ο Κλώνος του Τσουκαλά που κόβει βόλτες εδώ μέσα που είναι να μας πει την γνώμη του;
Θα μας πει οτι και αυτος δεν τον γουσταρει αλλα φυσικα δεν θα πει τιποτα για τον Χοντρο που τον εκανε αντιπροεδρο της ομαδας.....
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.057
Like
707
Πόντοι
96
Τριχες να μου επιτρεψεις....υποκλοπες γαρ ...αν θυμασαι στο ματς του α γυρου ειχε σκασει το δημοσιευμα οτι τον παρακολουθουσαν εμμεσα λογω Καρυπιδη.... το Σαββατο βγηκε βρωμα οτι συναντηθηκε με το Μαξιμου....την Κυριακη ειχαμε τα κελετικα( διατητης κελετ) την οργισμενη δηλωση βρετζου που απειχει την θεση μαρινακη 100% ..... και μετα; εγινε κατι ανοιξε ρουθουνι; μονο καποια δημοσιευματα δικαστικου περιεχομενου που εξ αντικειμενου στοχοποιουσαν συγκεκριμενα στελεχη της κυβερνησης....μεχρι εκει.... την βαθεια....κυβερνηση δεν την ακουμπα.... εκει εχει Σαμαρα- Μελισσανιδη... εχει εγκλωβιστει στον πολεμο που του εκανε ο Συριζα οταν κυβερνουσε και τωρα δεν μπορει να κανει πισω....τσιμεντο ειχε στον λαρισαιο που σφυριζε 100 -0 κατα τουμπα μερια και μετα τους την εκανε στην τριπολη με var, μετα επεσαν μεσαζοντες να ηρεμησει το παιδι, πιεζε και Αυγενακης την ΕΠΟ και ησυχια, τωρα το ζαβο και αμιλητο εχει καταπιει γλωσσα ερχονται εκλογες και κοιταει τον ψοφο... ....χαμουλης.....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.752
Πόντοι
28.246
Θα μας πει οτι και αυτος δεν τον γουσταρει αλλα φυσικα δεν θα πει τιποτα για τον Χοντρο που τον εκανε αντιπροεδρο της ομαδας.....
Τον πρόεδρο δεν τον αγγίζουμε γιατί σου κόβει το χαρτζιλίκι.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
Νηστικός θα μείνεις.
Δεν βαζει μυαλο ο συμπαθης κατα τα αλλα αστεγος κλανοφασολακιας......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυριο ολοι εδω μιση ωρα πριν τον αγωνα για τα πιο εγκυρα προγνωστικα απο τη Hell Bet!!!!:rockon:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
Και ανακοινωσεις για το Πινγκ Πονγκ σας εχω.....

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Το ομορφόπαιδο στον πάγκο εννοείται είναι μυρωδιάς από προπονητική
Όμως όλοι ξέρουμε ποιός έχει τεράστια ευθύνη για το φετινό χάλι
Ε Βαγγέλη;
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.934
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Δεν βαζει μυαλο ο συμπαθης κατα τα αλλα αστεγος κλανοφασολακιας......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυριο ολοι εδω μιση ωρα πριν τον αγωνα για τα πιο εγκυρα προγνωστικα απο τη Hell Bet!!!!:rockon:
4-0
2 γκολ ο μπιτικι-μπουτσικι-μπουτουτσι-μπουστακι-μπιστικι
2 γκολ ο μεγας ρεαμπτσιουκ απο ασιστ-βαθια μπαλια-διωξιμο(?) του πανμεγιστου Μπα.
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
536
Like
754
Πόντοι
86
Και ανακοινωσεις για το Πινγκ Πονγκ σας εχω.....

Τουλαχιστον αυτοι την ανεβασαν ολοκληρη, στο sdna ''εκοψαν'' τις πρωτες 2 παραγραφους :alivedick:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.618
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
@τακαρε να αγιασει το στομα σου καλα τα λες στους κωλοτουμπες.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
4-0
2 γκολ ο μπιτικι-μπουτσικι-μπουτουτσι-μπουστακι-μπιστικι
2 γκολ ο μεγας ρεαμπτσιουκ απο ασιστ-βαθια μπαλια-διωξιμο(?) του πανμεγιστου Μπα.
Θα τα ακυρωσει ολα στο Βαρ ο Αζερμπαιτζανος που δεν γουσταρει ο Καραπαπαρας....:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

@τακαρε να αγιασει το στομα σου καλα τα λες στους κωλοτουμπες.
Θα σου λεγα φαε σκατα αλλα δεν εχει νοημα με σενα....:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom