Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.149
Κριτικές
42
Like
29.718
Πόντοι
28.246

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.015
Like
29.155
Πόντοι
5.006

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.591
Πόντοι
6.256
Χελ, το αρχιδι με εβρισε!
Θα τονε γαμησω τον Αντζελινο τυπε.....:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τον έβγαλες άχρηστο δηλαδή δε κάνει?περσυ πως έπαιξε 35 ματς?
Φετος γιατι δεν παιζει αφου περυσι επαιξε 35 ματς;Βαριεται;:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.149
Κριτικές
42
Like
29.718
Πόντοι
28.246
Θα τονε γαμησω τον Αντζελινο τυπε.....:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φετος γιατι δεν παιζει αφου περυσι επαιξε 35 ματς;Βαριεται;:confused:
Χελ κατι εχεις πιασει λαθος τελικα. Και ο Φορτουνης παιχταρα ειναι. Ή μαλλον να σε παω σε αλλον. Και ο Μασουρας καλος παιχτης ειναι αλλα φετος κατι για καποιον λογο δεν του βγαίνει και τρωει το ενα μπινελικι μετα το αλλο. Στο ξανα λεω οπως στο εχουν πει και αλλοι. Ασε να τον δουμε. Απο τον Χεσε Ροντριγκεζ παντως χίλιες φορες αυτον.

Οσο για τον Τοβεν παραπανω, αλλα σου ειπα αλλα καταλαβες.... :2funny:

Χρημα εδινε για να τον φερει. Αλλα εμπλεξε χωρις να το ελεγξει πρωτα, με παιχτη που βγαζει την προσωπικότητα του σε δημοπρασια.
Χίλιες φορες να αφιερώνε ενα δεκαημερο διαπραγματευσεων για τον Ουκρανο. Τα ιδια θα του κοστίζε συνολικα.... Και δεν θα ειχε και τις γκρινιες γιατι δεν έπαιξα, γιατι εγινα αλλαγη, γιατι ξεκινησα απο τον παγκο και ωχ αμαν.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.591
Πόντοι
6.256
Χελ κατι εχεις πιασει λαθος τελικα. Και ο Φορτουνης παιχταρα ειναι. Ή μαλλον να σε παω σε αλλον. Και ο Μασουρας καλος παιχτης ειναι αλλα φετος κατι για καποιον λογο δεν του βγαίνει και τρωει το ενα μπινελικι μετα το αλλο. Στο ξανα λεω οπως στο εχουν πει και αλλοι. Ασε να τον δουμε. Απο τον Χεσε Ροντριγκεζ παντως χίλιες φορες αυτον.

Οσο για τον Τοβεν παραπανω, αλλα σου ειπα αλλα καταλαβες.... :2funny:

Χρημα εδινε για να τον φερει. Αλλα εμπλεξε χωρις να το ελεγξει πρωτα, με παιχτη λου βγαζει την προσωπικότητα του σε δημοπρασια.
Χίλιες φορες να αφιερώνε ενα δεκαημερο διαπραγματευσεων για τον Ουκρανο. Τα ιδια θα του κοστίζε συνολικα.... Και δεν θα θα ειχε και τις γκρινιες γιατι δεν έπαιξα, γιατι εγινα αλλαγη, γιατι ξεκινησα απο τον παγκο και ωχ αμαν.
Μωρε μαλακες δεν εχετε κουραστει να λετε την ιδια πιπα καθε φορα "κατσεεεεεε να τον δουμε";

Εγω δεν τον ξερω τον παιχτη πως να τον ξερω δηλαδη σε μια πουτσοΑγγλικη ομαδα επαιζε....αυτο που σχολιαζω ειναι το πως λειτουργει ο Χοντρος στα μεταγραφικα.Αμα σοβαρα τωρα πιστευεις οτι πηγαιναμε για τον Τοβεν που ειναι πανακριβος και η αμεσως επομενη εναλλακτικη ηταν ο εξωφυλαρουχας της Μπρεντφορντ που δεν παιζει και το συμβολαιο του τελειωνει σε 5 μηνες τοτε μαλλον εσυ το εχεις πιασει λαθος τελικα.

Αλλα γαμα τα ολα αυτα....ΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ θελω να μαθω για τις μεταγραφες!Πως γινεται ο γαμημενος ο σχεδιασμος;Γιατι σε καθε μεταγραφικη περιοδο πρεπει να φτασουμε στις τελευταιες 2 μερες για να κανουμε κινησεις;

Απο τον Δεκεμβρη εχει διακοπει το πρωταθλημα!!!Τι σας λεω τωρα ετσι;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.149
Κριτικές
42
Like
29.718
Πόντοι
28.246
Αλλα γαμα τα ολα αυτα....ΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ θελω να μαθω για τις μεταγραφες!Πως γινεται ο γαμημενος ο σχεδιασμος;Γιατι σε καθε μεταγραφικη περιοδο πρεπει να φτασουμε στις τελευταιες 2 μερες για να κανουμε κινησεις;

Απο τον Δεκεμβρη εχει διακοπει το πρωταθλημα!!!Τι σας λεω τωρα ετσι;
Γιατι στο ειπα και σε αλλο ποστ πριν. Ειναι ακριβος στο πιτουρο και φτηνος στο αλευρι.
Το οτι απο την διακοπη θελει ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ αλλα ειχε καουρα για εξτρεμ δεν το βλεπεις να αρχισεις τα καντηλια;
Αλλα θα μου πεις τωρα, καποιοι δεν βλεπουν οτι εχει θεμα στην αμυντικη λειτουργια γενικα και ο Γιαλομ επιμενει στο να κοιταει και να καμαρωνει για τα γουστα που βγαζει η επιθεση του.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.591
Πόντοι
6.256
Γιατι στο ειπα και σε αλλο ποστ πριν. Ειναι ακριβος στο πιτουρο και φτηνος στο αλευρι.
Το οτι απο την διακοπη θελει ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ αλλα ειχε καουρα για εξτρεμ δεν το βλεπεις να αρχισεις τα καντηλια;
Αλλα θα μου πεις τωρα, καποιοι δεν βλεπουν οτι εχει θεμα στην αμυντικη λειτουργια γενικα και ο Γιαλομ επιμενει στο να κοιταει και να καμαρωνει για τα γουστα που βγαζει η επιθεση του.
Γιατι δεν το εχω πει νομιζεις;Στοπερ ηθελες και μπακ στην θεση του μουνοπανου του Ρεαμπτσιουκ....και για μενα σεντερ φορ 100%.Εξτρεμ δεν καιγοσουν τοσο πολυ για το Ελλαντα μπορεις να ανταπεξελθεις και με αυτους που εχεις...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.149
Κριτικές
42
Like
29.718
Πόντοι
28.246
Γιατι δεν το εχω πει νομιζεις;Στοπερ ηθελες και μπακ στην θεση του μουνοπανου του Ρεαμπτσιουκ....και για μενα σεντερ φορ 100%.Εξτρεμ δεν καιγοσουν τοσο πολυ για το Ελλαντα μπορεις να ανταπεξελθεις και με αυτους που εχεις...
Αλλο ερωτημα κουιζ. Την απαντηση δεν την ξερω ουτε εγω, μπερδευτηκα. Αν εφερνε τον Τοβεν σιγουρα θα ετρωγε Φορτουνη ο Μιτσελ. Φερνει τον Κανος. Η Μασουρα η Γκαρι θα φαει τωρα.
Τελικα ποιον θελει να φαει ο Γιαλομ, μου λες;

Πραγματικα ο,τι να'ναι.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.591
Πόντοι
6.256
Αλλο ερωτημα κουιζ. Την απαντηση δεν την ξερω ουτε εγω, μπερδευτηκα. Αν εφερνε τον Τοβεν σιγουρα θα ετρωγε Φορτουνη ο Μιτσελ. Φερνει τον Κανος. Η Μασουρα η Γκαρι θα φαει τωρα.
Τελικα ποιον θελει να φαει ο Γιαλομ, μου λες;

Πραγματικα ο,τι να'ναι.
Τον Φορτουνη ετσι και αλλιως δεν τον γουσταρει....το εχει δειξει που ενω στα πρωτα παιχνιδια εβγαζε ματια με το πρωτο κακο παιχνιδι τον εκανε αλλαγη και μετα τον πεταξε στον παγκο.Ο αλλος ο Μπιελ ακομα χανει γκολ απο χθες και δεν τρεχει καστανο....
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.018
Πόντοι
456
Δεν πωλείται ο παικταράς μας ο ρεαμπτσουκ, πάνω σ αυτόν θέλει να χτίσει την ομάδα του μέλλοντος ο προπονηταράς μας.

:2funny::2funny:

«Απέρριψε πρόταση 4. εκατ. ευρώ της Μονπελιέ για Ρέαμπτσιουκ ο Ολυμπιακός, θέλει να τον κρατήσει»​

 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.015
Like
29.155
Πόντοι
5.006
Μωρε μαλακες δεν εχετε κουραστει να λετε την ιδια πιπα καθε φορα "κατσεεεεεε να τον δουμε";

Εγω δεν τον ξερω τον παιχτη πως να τον ξερω δηλαδη σε μια πουτσοΑγγλικη ομαδα επαιζε....αυτο που σχολιαζω ειναι το πως λειτουργει ο Χοντρος στα μεταγραφικα.Αμα σοβαρα τωρα πιστευεις οτι πηγαιναμε για τον Τοβεν που ειναι πανακριβος και η αμεσως επομενη εναλλακτικη ηταν ο εξωφυλαρουχας της Μπρεντφορντ που δεν παιζει και το συμβολαιο του τελειωνει σε 5 μηνες τοτε μαλλον εσυ το εχεις πιασει λαθος τελικα.

Αλλα γαμα τα ολα αυτα....ΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ θελω να μαθω για τις μεταγραφες!Πως γινεται ο γαμημενος ο σχεδιασμος;Γιατι σε καθε μεταγραφικη περιοδο πρεπει να φτασουμε στις τελευταιες 2 μερες για να κανουμε κινησεις;

Απο τον Δεκεμβρη εχει διακοπει το πρωταθλημα!!!Τι σας λεω τωρα ετσι;
βρε μλκ αποκλείεται να πιάσει δηλαδή,τι να κάνει στον άλλον στο τοβεν πιπες για έρθει?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.591
Πόντοι
6.256
βρε μλκ αποκλείεται να πιάσει δηλαδή,τι να κάνει στον άλλον στο τοβεν πιπες για έρθει?
Κοιτα και να μην πιασει εχουμε Ολυμπιακο Β και αν δεν πιασει και εκει τοσες επιχειρησεις εχει ο Χοντρος καπου θα το βολεψουμε το παλικαρι....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.149
Κριτικές
42
Like
29.718
Πόντοι
28.246
Δεν πωλείται ο παικταράς μας ο ρεαμπτσουκ, πάνω σ αυτόν θέλει να χτίσει την ομάδα του μέλλοντος ο προπονηταράς μας.

:2funny::2funny:

«Απέρριψε πρόταση 4. εκατ. ευρώ της Μονπελιέ για Ρέαμπτσιουκ ο Ολυμπιακός, θέλει να τον κρατήσει»​

Ετοιμος ημουνα να φερω την ειδηση στο νημα και με προλαβες.

Τι βλεπουν ρε πουστη μου που δεν το βλεπουμε εμεις; Τον Γεωργατο της Μολδαβιας εχουμε;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.591
Πόντοι
6.256
Ετοιμος ημουνα να φερω την ειδηση στο νημα και με προλαβες.

Τι βλεπουν ρε πουστη μου που δεν το βλεπουμε εμεις; Τον Γεωργατο της Μολδαβιας εχουμε;
Ελατε ρε παιδια σιγα μην υπηρχε προταση με τοσα λεφτα....θα τον ειχαμε τυλιξει σε συσκευασια δωρου με δωρεαν παραδοση.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.149
Κριτικές
42
Like
29.718
Πόντοι
28.246

Ελατε ρε παιδια σιγα μην υπηρχε προταση με τοσα λεφτα....θα τον ειχαμε τυλιξει σε συσκευασια δωρου με δωρεαν παραδοση.
Η πληροφορια ερχεται απο Γαλλια. Λες να ειναι τοσο μαλακες να βαλουν και εκει ανθρωπο να γραψει; Αναποδα θα τους γυρισει.

Δηλαδη, ζητησαμε τρισιμιση μας δινουν τεσσερα και εμεις δεν τον δινουμε. Το καλοκαιρι θα μας λενε προεδρος, θυρα, 7, Πρωταθλητής, sportday, to10 οτι το ταμειο ειναι μειων απο την χασουρα των δυο χρονων που δεν μπήκαμε cl. Και σου δινουν 4 μυρια και δεν τον δινεις να γεμισεις το ταμειο σου. Μαστα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom