Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
ο μαρσελο ειδικα που τρωει 5 σουβλακια και 2 πιατα μουσακα σε καθε γευμα, δραμα περναει το παιδι δραμα
Εγω απορω που ονοματιζεται ο Μαρσελο :think:
Ο τυπος ειναι οτι καλυτερο βγηκε στα καλα του (μαζι με τον Ντανι Αλβες)...
ειναι ενας παικτης μυθος ο οποιος κατεκτησε τα παντα στην καριερα του και τωρα απλα απολαμβανει το ποδοσφαιρο σε ποιο χαλαρους ρυθμους..
Οποτε δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να κριθει ο Μαρσελο καθως ειναι ο μονος που ξεραμε εξαρχης οτι δεν θα ειναι απλα ο Μαρσελο των προηγουμενων ετων
:hi:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
Δυνατή έδρα ο Πειραιάς. :2funny:
Καμία ψυχολογία δεν έχουμε. Ένα άνευρο χάλι είμαστε. Του χρόνου και βλέπουμε.
1666035060170.jpeg

:bigdick:
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Εγω απορω που ονοματιζεται ο Μαρσελο :think:
Ο τυπος ειναι οτι καλυτερο βγηκε στα καλα του (μαζι με τον Ντανι Αλβες)...
ειναι ενας παικτης μυθος ο οποιος κατεκτησε τα παντα στην καριερα του και τωρα απλα απολαμβανει το ποδοσφαιρο φαγητό σε ποιο χαλαρους ρυθμους..
Σου ξέφυγε και το διόρθωσα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Εγω απορω που ονοματιζεται ο Μαρσελο :think:
Ο τυπος ειναι οτι καλυτερο βγηκε στα καλα του (μαζι με τον Ντανι Αλβες)...
ειναι ενας παικτης μυθος ο οποιος κατεκτησε τα παντα στην καριερα του και τωρα απλα απολαμβανει το ποδοσφαιρο σε ποιο χαλαρους ρυθμους..
Οποτε δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να κριθει ο Μαρσελο καθως ειναι ο μονος που ξεραμε εξαρχης οτι δεν θα ειναι απλα ο Μαρσελο των προηγουμενων ετων
:hi:
τα παντα δεν τα κατεκτησε, του λειπει το καλυτερο ολων. Αλλα αστο αυτο, δεν με νοιαζει να κραξω το μαρσελο δεν επαιζε καν.
Αλλα οχι να μου λεει ο αλλος ο φιογκος οτι "στεναχωριεται που βιωνει το μαρτυριο"... δεν εχει προσφερει τιποτα ακομα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Σου ξέφυγε και το διόρθωσα

τα παντα δεν τα κατεκτησε, του λειπει το καλυτερο ολων. Αλλα αστο αυτο, δεν με νοιαζει να κραξω το μαρσελο δεν επαιζε καν.
Αλλα οχι να μου λεει ο αλλος ο φιογκος οτι στεναχωριεται για το μαρσελο που βιωνει το μαρτυριο...
Νταξει δεν πηρε μουντιαλ...
Εγω εννοουσα οτι τα πηρε ολα με την Ρεαλ
Κανονικα ειναι ξεφτιλα ενας τετοιος παικτης να ειναι σε μια ομαδα που δεν βλεπετε φετος (ακομα και αν αυτη η ομαδα ειναι η ομαδα μας) αλλα οπως ειπαμε πλεον ο Μαρσελο εχοντας χορτασει τιτλους απολαμβανει οπως εγραψα ποιο πανω το ποδοσφαιρο σε ποιο χαλαρους ρυθμους :hi:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Τόσα χρόνια χωρίς var, δεν υπήρχε σαπίλα στο ελληνικό πρωτάθλημα, ο Ολυμπιακός τα έπαιρνε κανονικά τα πρωταθλήματα, δίκαια.
Σήμερα που είναι 4ος 5ος που είναι, ξαφνικά το ελληνικό πρωτάθλημα έχει φτάσει στην χειρότερη κατάσταση του, στον πάτο.
Ετσι λέει ο αντιπρόεδρος, ας μας πει στην Ευρώπη, ο ένας βαθμός;; Παράγκα και εκεί μάλλον, τα λέμε στις 6/11 .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom