Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.555
Πόντοι
8.846
Μου έβγαλε τον Μαρσελο και τον Χαμες τελειωμένους.
Δες τους τραυματισμούς του.
Φωτό π΄ρωτη το 2004, έχασε ολόκληρη την σεζόν τότε. Η Λίβερπουλ εκείνη την χρονιά, σήκωσε Τσου Λοπυ στην Τουρκία. (Να ναι καλά ο Τζέραρντ που μας το κάρφωσε στο Ανφιλντ και πέρασε τον όμιλο τότε)
Φωτό δεύτερη σε αγώνα προετοιμασίας το 2006 με την Εθνική Γαλλίας για το μουντιάλ στην Γερναία. Τό έχασε και δεν έπαιξε.
Μετά ΄ήρθε στον Παναθηναικό.
Ερώτηση. Θα ερχότανε αν δεν είχε αυτούς τους δυο τραυματισμούς; Αλλά δεν τον έφερε ο Ολυμπιακός, τον έφερε ο Παναθηναικός.
Υπόψιν, εκείνη την χρονιά ο Παναθηναικός ήθελε τον Μέλμπεργκ μιας και είχε ανάγκη στην άμυνα και ήθελε να συνδυάσει την κάλυψη θέσης με ένα καλό όνομα. Και του τον έφαγε ο Κόκκαλης. Και έκανε την μεταγραφή του Σισέ για λόγους επικοινωνίας κυρίως. Αλλού πόναγε, αλλού έριξε χρήμα. Αλλά είπαμε δεν τον έφερε ο Ολυμπιακός για τον βγάλουμε παιχτάρα.

B1MdiXJCcAA4Ftl.jpg
σισέ_.jpg
Ζεμπούδιε μην αγχώνεσαι το πρωτάθλημα έχει πολύυυυυ δρόμο...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.896
Like
17.929
Πόντοι
3.656
Έλεος ρε μλκ,τί μας έβαλες τις φώτο του Σισέ;
:headbang:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.748
Πόντοι
5.006
Μου έβγαλε τον Μαρσελο και τον Χαμες τελειωμένους.
Δες τους τραυματισμούς του.
Φωτό π΄ρωτη το 2004, έχασε ολόκληρη την σεζόν τότε. Η Λίβερπουλ εκείνη την χρονιά, σήκωσε Τσου Λοπυ στην Τουρκία. (Να ναι καλά ο Τζέραρντ που μας το κάρφωσε στο Ανφιλντ και πέρασε τον όμιλο τότε)
Φωτό δεύτερη σε αγώνα προετοιμασίας το 2006 με την Εθνική Γαλλίας για το μουντιάλ στην Γερναία. Τό έχασε και δεν έπαιξε.
Μετά ΄ήρθε στον Παναθηναικό.
Ερώτηση. Θα ερχότανε αν δεν είχε αυτούς τους δυο τραυματισμούς; Αλλά δεν τον έφερε ο Ολυμπιακός, τον έφερε ο Παναθηναικός.
Υπόψιν, εκείνη την χρονιά ο Παναθηναικός ήθελε τον Μέλμπεργκ μιας και είχε ανάγκη στην άμυνα και ήθελε να συνδυάσει την κάλυψη θέσης με ένα καλό όνομα. Και του τον έφαγε ο Κόκκαλης. Και έκανε την μεταγραφή του Σισέ για λόγους επικοινωνίας κυρίως. Αλλού πόναγε, αλλού έριξε χρήμα. Αλλά είπαμε δεν τον έφερε ο Ολυμπιακός για τον βγάλουμε παιχτάρα.

B1MdiXJCcAA4Ftl.jpg
σισέ_.jpg
Άστους αδελφέ πονάει ο πάτος τους θα τους περάσει,καλά τα λες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.372
Πόντοι
28.246
Έλεος ρε μλκ,τί μας έβαλες τις φώτο του Σισέ;
:headbang:
Γιατί και εμένα αν μου τον έφερνε ακόμα και με αυτούς τους τραυματισμούς, θα χτύπαγα το πούτσο μου στο τοίχο και ζήτημα αν θα μου έπφτε η Κάβλα. Στα 28 του ακόμα (Όπως και ο Βραζιλιάνος Ρονάλντο με τους δυο σοβαρούς και απανωτούς τραυματισμούς) Για μια 3ετία, άντε 4 χρόνια θα είχα επιθετικ΄ό που να γαμεί και να δέρνει όπως ομολογουμένως για δυο χρόνια γάμησε πολλές άμυνες και τερματοφ΄θλακες και σε Ελλάδα και σε Ευρώπη με τον Παναθηναικό. Αλλά είπαμε δεν ήρθε ο Μαρσέλο και ο Χάμες στον Ολυμπικό πήγε στον βάζελο. Το ανάποδο θα ήτανε το ιδανικοτερο για να είναι ακόμα παιχτούρες. Μια ζωή κωλοτούμπες οι αλλόθρησκοι.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Εντάξει,εσεις τον τίγρη και τον ρώσο δε θέλετε να το πάρουν,με τον βάζελο αδερφά σωματεία είστε
ρε τραβα γαμησου μη σε κανουμε σαν τον ηλιοπουλο βρωμοπουστα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Φοβάμαι μη ξεψειρισουν πάλι ο Αλαφουσκας με τον χοντρό το λαό κ φορτώσουν όλοι στην κατάκτηση πρωταθλήματος το βαζελο και στα πλει ωχ δούμε πράγματα κ θαύματα .... :think:
Χτες πολυς κόσμος έχασε τα φράγκα του στο χαριλαου:confused:
Καλά να πάθουν όσοι άκουγαν το μπούξο και πίστεψαν σε Νότιγχαμ Φορεστ της Θεσσαλονίκης. Όπως και όποιος πίστεψε οτι αυτό το παιχνίδι προσφερόταν για μπετό σε κάποιο σημείο.
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Για μίλησέ μου για τον Τζιμπριλ Σισέ τον οποίο τον έφερε στα 28 του ο Πατέρας.
Γιατί και εμένα αν μου τον έφερνε ακόμα και με αυτούς τους τραυματισμούς, θα χτύπαγα το πούτσο μου στο τοίχο και ζήτημα αν θα μου έπφτε η Κάβλα. Στα 28 του ακόμα (Όπως και ο Βραζιλιάνος Ρονάλντο με τους δυο σοβαρούς και απανωτούς τραυματισμούς) Για μια 3ετία, άντε 4 χρόνια θα είχα επιθετικ΄ό που να γαμεί και να δέρνει όπως ομολογουμένως για δυο χρόνια γάμησε πολλές άμυνες και τερματοφ΄θλακες και σε Ελλάδα και σε Ευρώπη με τον Παναθηναικό. Αλλά είπαμε δεν ήρθε ο Μαρσέλο και ο Χάμες στον Ολυμπικό πήγε στον βάζελο. Το ανάποδο θα ήτανε το ιδανικοτερο για να είναι ακόμα παιχτούρες. Μια ζωή κωλοτούμπες οι αλλόθρησκοι.
Tυπε ο Σισσε να μεν ειχε τους τραυματισμους αλλα ερχοταν απο σεζον με 36 και 37 παιχνιδια αντιστοιχα σε premier league και ιταλια.
Τι να κανουμε που αυτοι οι παιχτες ( μαρσελος και james ) αν μπορουσαν να παιξουν μπαλα δεν θα ερχοντουσαν Ελλαδα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.372
Πόντοι
28.246
Tυπε ο Σισσε να μεν ειχε τους τραυματισμους αλλα ερχοταν απο σεζον με 36 και 37 παιχνιδια αντιστοιχα σε premier league και ιταλια.
Τι να κανουμε που αυτοι οι παιχτες ( μαρσελος και james ) αν μπορουσαν να παιξουν μπαλα δεν θα ερχοντουσαν Ελλαδα
Ενώ, τύπε, αν μπορούσε να ειναι πιο παραγωγικός ο Σισέ σε ομάδες Αγγλίας και Γαλλ΄΄ιας θα ερχότανε στον Παναθηναικό. Είπαμε, τον έφερε ο Παναθηναικός, δεν ήρθε στον Πειραιά για να τον βγάλετε σαπάκι και αυτόν. Μπούληδες και φλωράκια μια ζωή είστε.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.845
Πόντοι
5.406
Ο Μπλαν σε λιγες ωρες θα ειναι και επισημα κοκκινος.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.372
Πόντοι
28.246
Tυπε ο Σισσε να μεν ειχε τους τραυματισμους αλλα ερχοταν απο σεζον με 36 και 37 παιχνιδια αντιστοιχα σε premier league και ιταλια.
Τι να κανουμε που αυτοι οι παιχτες ( μαρσελος και james ) αν μπορουσαν να παιξουν μπαλα δεν θα ερχοντουσαν Ελλαδα
Τύπε, έλα να μου πεις και για τον Μπερναρ, τύπε. Σε τρια χρόνια στην Έβερτον, τύπε, έκανε 84 παιχνίδια είχε 8 γκολ και 7 ασίστ, τύπε. Δες τις συμμετοχές του Μαρσέλο στην Ρεαλ στην ίδια τριετία, τύπε. Αλλά τον έφερε ο Παναθηναικός, τύπε. Τον άλλον τον έφερε ο Ολυμπιακός γι αυτό είναι τελειωμένος, τύπε. Α, τύπε, ξέχασα τον Χάμες τον πήραμε τελειωμένο που έπαιζε στο Καταρ τύπε. Για δες την ακριβώς προηγούμενη ομάδα που έπαιζε, τύπε, ο Μπερναρ. Κάπου στην Σαουδική Αραβία είναι, τύπε.
Τύπε, για να σε βοηθήσω ρε. Ο Μπερναρ είναι 30 ο Χάμες 31 για να τον βγάλεις και τον Κολομβιανό μεγάλο σε ηλικία, τύπε.


Τράβα να φας το αυγό σου στο ποτήρι, τύπε.
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Ενώ, τύπε, αν μπορούσε να ειναι πιο παραγωγικός ο Σισέ σε ομάδες Αγγλίας και Γαλλ΄΄ιας θα ερχότανε στον Παναθηναικό. Είπαμε, τον έφερε ο Παναθηναικός, δεν ήρθε στον Πειραιά για να τον βγάλετε σαπάκι και αυτόν. Μπούληδες και φλωράκια μια ζωή είστε.
Αλλο επιπεδο πρωτα απο ολα ο Σισε αλλο Ο Μαρσελο οπως και να το κανεις.
Το τι αξιζε ο Σισε το εδειξε οσο επαιξε εδω και αλλα και σε τι κατασταση ηρθε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.372
Πόντοι
28.246
Αλλο επιπεδο πρωτα απο ολα ο Σισε αλλο Ο Μαρσελο οπως και να το κανεις.
Το τι αξιζε ο Σισε το εδειξε οσο επαιξε εδω και αλλα και σε τι κατασταση ηρθε.
Ποιος είναι ανωτερος σε επίπεδο μεταξύ Μαρσέλο και Σισέ δηλαδή;
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Τύπε, έλα να μου πεις και για τον Μπερναρ, τύπε. Σε τρια χρόνια στην Έβερτον, τύπε, έκανε 84 παιχνίδια είχε 8 γκολ και 7 ασίστ, τύπε. Δες τις συμμετοχές του Μαρσέλο στην Ρεαλ στην ίδια τριετία, τύπε. Αλλά τον έφερε ο Παναθηναικός, τύπε. Τον άλλον τον έφερε ο Ολυμπιακός γι αυτό είναι τελειωμένος, τύπε. Α, τύπε, ξέχασα τον Χάμες τον πήραμε τελειωμένο που έπαιζε στο Καταρ τύπε. Για δες την ακριβώς προηγούμενη ομάδα που έπαιζε, τύπε, ο Μπερναρ. Κάπου στην Σαουδική Αραβία είναι, τύπε.
Τύπε, για να σε βοηθήσω ρε. Ο Μπερναρ είναι 30 ο Χάμες 31 για να τον βγάλεις και τον Κολομβιανό μεγάλο σε ηλικία, τύπε.


Τράβα να φας το αυγό σου στο ποτήρι, τύπε.
Απλα εθελοτυφλεις για να νικησεις καποια διαμαχη στο μυαλο σου.
Ο μπερναρ ειναι απλα ενας καλο παιχτης. Τελος μεχρι εκει.
Ο Μαρσελο που ειναι ισως ο καλυτερος στην θεση του,
ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιος είναι ανωτερος σε επίπεδο μεταξύ Μαρσέλο και Σισέ δηλαδή;
Ο μαρσελο προφανως
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.372
Πόντοι
28.246
ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?
Όχι ρε παπάρα, δεν θα ερχότανε κανείς από τους αναφερόμενους εδώ. Αν πήγαινε τον Ιούνιο να φέρει Μαρσέλο και Χαμες δεν θα το κουβεντιάζανε καν και οι δυο. Θα περιμέναν να αξιολογήσουν άλλες προτάσεις. Τα ίδια και με τον Σισέ. Θα πήγαινε ποτέ, στην Μαρσειγ μετά την Λίβερπουλ; Δεν σου λέω για εδώ. Θα τον πούλαγε η Λίβερπουλ σε μεγαλύτερη ομάδα, ειδικά σε Ισπανία γιατί για εκεί ήτανε. Αλλά του έκατσε στραβά. Και σου ξανα λέω, προσωπικά την ζήλεψα αυτήν την μεταγραφή. Για δυο χρόνια σε έβγαλε παλικάρι μέσα και έξω και μόνο τελειωμένος δεν ήτανε απλά δεν είχε τις δυνάμεις και την απ΄πολυτη υγεία να πάιξει για παραπάνω. Αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Όχι ρε παπάρα, δεν θα ερχότανε κανείς από τους αναφερόμενους εδώ. Αν πήγαινε τον Ιούνιο να φέρει Μαρσέλο και Χαμες δεν θα το κουβεντιάζανε καν και οι δυο. Θα περιμέναν να αξιολογήσουν άλλες προτάσεις. Τα ίδια και με τον Σισέ. Θα πήγαινε ποτέ, στην Μαρσειγ μετά την Λίβερπουλ; Δεν σου λέω για εδώ. Θα τον πούλαγε η Λίβερπουλ σε μεγαλύτερη ομάδα, ειδικά σε Ισπανία γιατί για εκεί ήτανε. Αλλά του έκατσε στραβά. Και σου ξανα λέω, προσωπικά την ζήλεψα αυτήν την μεταγραφή. Για δυο χρόνια σε έβγαλε παλικάρι μέσα και έξω και μόνο τελειωμένος δεν ήτανε απλά δεν είχε τις δυνάμεις και την απ΄πολυτη υγεία να πάιξει για παραπάνω. Αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.
Εε ωραια βρε μαλακα και εγω σου λεω κατι πολυ απλο.
Οτι πιστευω στην κατασταση που ειναι κυριως ο μαρσελο και μετα ο james δεν θα προσφερουν πολλα
Περισσοτερο θα βοηθησει ο χουανγκ και ο μπιελ.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.372
Πόντοι
28.246
Εε ωραια βρε μαλακα και εγω σου λεω κατι πολυ απλο.
Οτι πιστευω στην κατασταση που ειναι κυριως ο μαρσελο και μετα ο james δεν θα προσφερουν πολλα
Περισσοτερο θα βοηθησει ο χουανγκ και ο μπιελ.
Στην κατάσταση που είναι ο Ολυμπιακός δεν θα βοηθήσει κανένας. Όσο και αν είναι κάτι που φαίνεται και στο γήπεδο ότι είναι οι καλύτερες μεταγραφές του Ολυμπιακού για φέτος ο Ισπανός και ο Κορεάτης.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.708
Like
27.997
Πόντοι
5.506
τι σημαινει βοηθεια ειναι μεγαλη κουβεντα για ευρωπη. Για ελλαδα βεβαια η βοηθεια του μαρτσελο ισως να ειναι οτι μολις τον δει ο σποριας να αλλαξει πανα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.912
Κριτικές
16
Like
14.766
Πόντοι
6.515
γνήσιος Ολυμπιακός, έτοιμος να ανεβάσει την Καλαμάτα κι εμείς αλλάζουμε γυρολογους της ευρωπης
 

Συνημμένα

  • IMG_20220919_214910.jpg
    IMG_20220919_214910.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 24

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.438
Κριτικές
8
Like
32.848
Πόντοι
6.536
γνήσιος Ολυμπιακός, έτοιμος να ανεβάσει την Καλαμάτα κι εμείς αλλάζουμε γυρολογους της ευρωπης
Πως κατήντησε έτσι ρε.
Χούφταλο έγινε ο πρώην χύστης....
:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom