Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Aσε με εμενα ρε τύπε, ειπαμε, εγω ειμαι μαλακας. Μια απλη ερωτηση εκανα.
Ποσα κιλα ειναι σημερα ο παιχταρας, ξερετε?
Κοιτα ρε κατι τύποι, ρε εχετε παρει χαμπαρι ποση κακομοιριά βγαζετε με αυτα που γραφετε? Τι ειστε ρε, η Λινκολν απο το Γιβραλταρ που χαρηκατε που πηρατε εναν 35χρονο βετερανο που ειναι 100 κιλα και εχει να παιξει 3 χρονια? Υποτιθεται οτι ειστε κανονικη, ευρωπαικη, ανταγωνιστικη ομαδα. Θα επρεπε να κραζετε ολη μερα σημερα αντι να χαιρεστε. Αλλά πού μυαλο. Σας δουλευουνε κανονικα και δεν τρεχει καστανο.

Μη ζηλεύεις.
Τις ίδιες μαλακίες λέγατε για Ριβάλντο, Βαλμπουενα κλπ.
Κάποια στιγμή πρέπει να βάλετε μυαλό, μόνο οι ηλίθιοι δε μαθαίνουν από τα λάθη τους
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.795
Πόντοι
5.506
Aσε με εμενα ρε τύπε, ειπαμε, εγω ειμαι μαλακας. Μια απλη ερωτηση εκανα.
Ποσα κιλα ειναι σημερα ο παιχταρας, ξερετε?
Κοιτα ρε κατι τύποι, ρε εχετε παρει χαμπαρι ποση κακομοιριά βγαζετε με αυτα που γραφετε? Τι ειστε ρε, η Λινκολν απο το Γιβραλταρ που χαρηκατε που πηρατε εναν 35χρονο βετερανο που ειναι 100 κιλα και εχει να παιξει 3 χρονια? Υποτιθεται οτι ειστε κανονικη, ευρωπαικη, ανταγωνιστικη ομαδα. Θα επρεπε να κραζετε ολη μερα σημερα αντι να χαιρεστε. Αλλά πού μυαλο. Σας δουλευουνε κανονικα και δεν τρεχει καστανο.
35 κιλα η πουτσα του και απο 24 το καθε αρχιδι....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Aσε με εμενα ρε τύπε, ειπαμε, εγω ειμαι μαλακας. Μια απλη ερωτηση εκανα.
Ποσα κιλα ειναι σημερα ο παιχταρας, ξερετε?
Κοιτα ρε κατι τύποι, ρε εχετε παρει χαμπαρι ποση κακομοιριά βγαζετε με αυτα που γραφετε? Τι ειστε ρε, η Λινκολν απο το Γιβραλταρ που χαρηκατε που πηρατε εναν 35χρονο βετερανο που ειναι 100 κιλα και εχει να παιξει 3 χρονια? Υποτιθεται οτι ειστε κανονικη, ευρωπαικη, ανταγωνιστικη ομαδα. Θα επρεπε να κραζετε ολη μερα σημερα αντι να χαιρεστε. Αλλά πού μυαλο. Σας δουλευουνε κανονικα και δεν τρεχει καστανο.
23, 19 και 18 συμμετοχες σε μια απο τις καλυτερες ομαδες στον κοσμο τα τελευταια 3 χρονια. Δεν ειμαστε ομαδα γιβραλταρ αλλα ειμαστε ομαδα σουπερ λιγδ και παιζουμε γιουροπα. Ο παικτης δεν ειναι μονο εντος γηπεδου αλλα και διαφημιση εκτος, αμα πεισει κανα δυο "συνταξιουχους" ακομα να ερθουν, θα πεσει η πετσα συννεφο. Εχουν εμπειρια απο "συνταξιουχους" ολυμπιακου ολοι οι μεγαλοι του ελληνικου ποδοσφαιρου. 34 ειναι δεν ειναι 39 φιλε, την διετια μια χαρα τη βγαζει, ελεος, μηδενισμος των παντων επειδη τσουζει η σουφρα....

Ποσα κιλα τον κανεις, μετα απο 3 χρονια "απραξιας" οπως λες και στο τελος του καλοκαιριου (η φωτο 1 εβδομαδας)
σαδσαδσαδσα.png


εγω σου λεω σε 1 μηνα θα χορευει σαμπα πανω απτις κωλοτρυπιδες των παοκτζηδων
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.672
Like
28.202
Πόντοι
5.006
23, 19 και 18 συμμετοχες σε μια απο τις καλυτερες ομαδες στον κοσμο τα τελευταια 3 χρονια. Δεν ειμαστε ομαδα γιβραλταρ αλλα ειμαστε ομαδα σουπερ λιγδ και παιζουμε γιουροπα. Ο παικτης δεν ειναι μονο εντος γηπεδου αλλα και διαφημιση εκτος, αμα πεισει κανα δυο "συνταξιουχους" ακομα να ερθουν, θα πεσει η πετσα συννεφο. Εχουν εμπειρια απο "συνταξιουχους" ολυμπιακου ολοι οι μεγαλοι του ελληνικου ποδοσφαιρου. 34 ειναι δεν ειναι 39 φιλε, την διετια μια χαρα τη βγαζει, ελεος, μηδενισμος των παντων επειδη τσουζει η σουφρα....

Ποσα κιλα τον κανεις, μετα απο 3 χρονια "απραξιας" οπως λες και στο τελος του καλοκαιριου (η φωτο 1 εβδομαδας)
σαδσαδσαδσα.png


εγω σου λεω σε 1 μηνα θα χορευει σαμπα πανω απτις κωλοτρυπιδες των παοκτζηδων
Τύπε πονάει ο πάτος στους αστούς θα τους περασει.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.148
Πόντοι
12.756
ο μαλακας ο αλεξ μιλαει για κΙλα.... ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΑΣΗΚΩΤΗ
αμα δεν του αρεσει να μην τον βλεπει ή να φυγει πες του :tooth: :tooth:
σαν τις μαλακίες που λέει και αυτος με την ΝΔ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.795
Πόντοι
5.506

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.148
Πόντοι
12.756
τελικα ειναι επικος μαλακας...
Σαν τα υπερ-ατου με τις καρτες που λεγανε τα κιλα και το ελαφρυτερο κερδισε :jerking:
Λες και θα παιξει μποξ αναλογα με τα κιλα να τον βαλουμε και σε ειδικη κατηγορία
Ζυγισε τον παιχτη ο τυπος απο την καρεκλα του σπιτιου του
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538
Αρχισε τις ανατροπες ο χοντρος για να βγει η μεταγραφη του παλαιμαχου!!!!!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.703
Like
11.187
Πόντοι
3.656
γιατι δεν πετατε πουτσες βαζελογαυροι???????????
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.795
Πόντοι
5.506
Φανερο το ανεβασμα του επιπεδου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom