Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Σκουώτς..
τι σας είπε το Μάτζικ? στο τάβλι έχετε τίτλο?

Υ.Γ. το ποιο αστειο ειναι ναβλεπεις στο μπασκετάκι τα 13 χρονα να τραγουδάνε 'ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΥΝΗΓΑΓΕ Η 7..' και καταλαβαίνεις ΤΙ ΕΣΤΙ ΓΑΒΡΟΣ..
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο είναι 3.15πμ.
Αλλά έλα που ούτε αυτό δεν έχετε δεί..
Βλέπω όμως ότι εντρυφείς αρκετά στον Ολυμπιακό.
Είναι κιαυτό κάτι για να ξεχνά κανείς τον πόνο του.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
:grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • assets_LARGE_t_1041_400933.jpg
    assets_LARGE_t_1041_400933.jpg
    50,4 KB · Εμφανίσεις: 29

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Σταματείστε ρε παιδιά να τρώγεστε... Έλεος!
Ο καθένας μας πιστεύει ότι το δικό ΤΟΥ γαμάει του ΑΛΛΟΥΝΟΥ. Είτε είναι ομάδα, είτε αυτοκίνητο, είτε πέος, είτε εισόδημα κ.ο.κ. Αποδεχτείτε το και πάμε παρακάτω:

Διαβάζω ότι έσκασε προς Μαρίνα Ζέας ο Αμπράμοβιτς με το Πελόρους του(το κτήνος γιοτ που έχει) και ότι θα συναντηθεί με Κόκκαλη είτε(άκουσον άκουσον) για να πουλήσει την ΠΑΕ, είτε για μεταγραφές... Τι άλλο θα ακούσουμε? Και ποιος τα γράφει?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Ανανέωσε για ένα ακόμα χρόνο ο Τζόλε... :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.138
Κριτικές
491
Like
37.494
Πόντοι
41.447
Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε-Τζόλε

ελπίζω το "τζόλε" να το έγραψες με copy-paste και όχι να έκατσες να το πληκρολογήσεις τόσες φορές...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Διαβαζω εδω και μερες στα διαφορα φορουμ και ακουω καποιους ΔΗΘΕΝ Ολυμπιακους,να διαμαρτυρονται και να βριζουν το Κοκκαλη για την αποπομπη Ριβαλντο.
Μαθετε λοιπον μερικα πραγματα..
Ο Ριβαλντο,ειχε συμβολαιο για 2+1 χρονια.Στα 2 χρονια δηλωνε οτι θα φυγει από την Ελλαδα για να κλεισει τη καριερα του στη Βραζιλια,παιζοντας έναν ακομη χρονο εκει.
Στα μεσα της σεζον 2005-2006 (περυσι),ο Κοκκαλης του δηλωνει,πως ειναι διατεθειμενος-αν και ο ιδιος το αποφασισει-να ενεργοποιησει την οψιον του +1 στο συμβολαιο του (για τη σεζον 2006-2007)και μαλιστα χωρις καμμια περικοπη στις απολαβες του και να κλεισει τη καριερα του στον Ολυμπιακο.
Ο Ριβαλντο,αφου συζητα με το αμεσο οικογενειακο του περιβαλλον,αποφασιζει να υπογραψει και να κλεισει τη καριερα του στην Ελλαδα.
Στα τελη του 2006 κατω από τη πιεση των εξελιξεων (αποτυχια για άλλη μια φορα στην Ευρωπη και κραξιμο από την εξεδρα για ανανεωση),ο Κοκκαλης φωναζει το Ριβαλντο και του δινει "λευκη επιταγη" να αναλαβει τις τυχες του Ολυμπιακου,μετα τη ληξη του συμβολαιου του,φερνοντας τον Λουξεμπουργκο προπονητη και ο ιδιος να παραμεινει σαν τεχνικος διευθυντης.
Τον προτρεπει επισης να φερει την οικογενεια του στην Ελλαδα για μονιμη εγκατασταση και του υποσχετε κάθε δυνατη διευκολυνση.
Τη περιοδο ομως αυτή,γινεται ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ...Αυτή μεταξυ Φερερ-Ριβαλντο...
Η φιλια και η αμοιβαία εκτιμηση μεταξυ τους ειναι γνωστη σε ολους (εξ ου και οι αμοιβαίες φιλοφρονησεις και εναγκαλισμοι στο περιθωριο του αγωνα ΑΕΚ-Ολυμπιακου).
Ο Ντεμης που γνωριζει αυτή τη σχεση,προτρεπει το Φερερ να επιδιωξει συναντηση μαζι του.Του προτεινει:α)ανανέωση συμβολαιου για 3-4 χρονια,
β)να διωξει τον Ιβιτς για να μη μπλεκεται στα ποδια του
γ)να φερει Ριμπο να παιξει 1-2 χρονια για εμπορικους και αγωνιστικους λογους και μετα από κοινου να συνεχισουν το χτισιμο της ΑΕΚ...
Η συναντηση γινεται και οι εξελιξεις που ακολουθουν ειναι ραγδαιες..
Ο Κοκκαλης το μαθαινει και αλλαζει πλανα..
Διωχνει Σολιντ αμεσα και προσλαμβανει Λεμονη,αφου τον βαζει να παραιτηθεί από τη Ξανθη,προβαλοντας εστω και καποιους γελοιους ισχυρισμους που βεβαια δεν επεισαν κανεναν.
Ο Ριμπο,που σκεφτοταν τη προταση Φερερ,βλεποντας τη προσληψη Λεμονη,αλλαζει κι αυτος τα πλανα του και δηλωνει οτι θελει να συνεχισει τη μπαλλα..
Ο Κοκκαλης που καταλαβαινει τι εχει γινει,εξοργιζεται και αποφασιζει να μην ανανεωσει το συμβολαιο του Ριμπο,γι αυτο αρχιζει το προσφιλες του "τρεναρισμα"...
Κατω βεβαια από τη πιεση των φιλαθλων,στο τελος υποκυπτει και κανει προταση στο Ριμπο,περισσοτερο ομως "για τα ματια του κοσμου"...Μιας και ξερει οτι τετοια προταση ΔΕΝ προκειται να αποδεχθει,αλλα και γιατι γνωριζει οτι ο Ριμπο εχει σχεδον δωσει τα χερια με Ντεμη και Φερερ..
ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
Εσείς λοιπον τι θα κανατε στη θεση του Κοκκαλη?
ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ..
Αποψη μου λοιπον,ειναι οτι η επιθεση στο προσωπο του Κοκκαλη(τον ανθρωπο που εβγαλε τον Ολυμπιακο από τα πετρινα χρονια,χαριζοντας του 10 στα 11),από καποιους ΔΗΘΕΝ Ολυμπιακους,ειναι ΑΝΙΣΤΟΡΗΤΗ,ΑΝΑΝΔΡΗ,ΑΗΘΗΣ και αγγιζει τα ορια της ΑΛΗΤΕΙΑΣ,για να μη πω οτι τα ξεπερναει..
Αυτά από μενα...Καλημερα σε ολους..

 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
φίλοι μου, λέτε να σκάσει η μεταγραφή με τον μακελελε ;) ;) :think: :think:

(*****θαύμα χθες σοφο is Back :dancing: :dancing: :dancing:)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Για τον τζόλε μιλάμε, πιπινομάνιακ...
το τι έγινε με ριβαλντο, είναι πια ιστορία..

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Για τον τζόλε μιλάμε, πιπινομάνιακ...
το τι έγινε με ριβαλντο, είναι πια ιστορία..
Εχεις δικιο φιλε μου,απλα το εγραψα για αποκατασταση της ιστορικης αληθειας και να δειξω οτι οσοι κατηγορουν το Κοκκαλη χωρις να ξερουν τα πραγματικα γεγονοτα,ειναι ΑΛΗΤΕΣ και ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ για τον Ολυμπιακο...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Τέσπα, δε γίνεται να συμφωνούμε σ' όλα κι ας ειμαστε γαυροι  ;)
πάντως χτες ο σκορτσιανίτης τα δωσε όλα...θέλει προσοχή μη μας πάθει κάνα εμφραγμα...
σαν φουσκα έχει γίνει!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Φταιει οτι ηπιε πολλα freddoccino αυτην την εβδομάδα...
(Ξεχωρα από τα χαμπουργκερ,τα σουβλακια,τα κοντοσουβλια και τις συκωταριες που εφαγε..)
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ο σοφο κάνει την δίαιτα της πάπιας τρώει τα πάντα και μετά κάνει την πάπια...μόνο μην κάνει :blowup:
πάντος του χρόνου ελπίζω να βάλει μυαλό και να παίξει μπάσκετάκι και να βοηθήσει την ομάδα και τον εαυτό του φυσικά ;)
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ετσι λεγαμε και περυσι,αλλα φετος εχει γινει διπλασιος..
Αφου ο Γκερσον περνει έναν λιγοτερο στην αποστολη επειδη ο Σοφο πιανει 2 θεσεις στον παγκο....!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μπα, μάλλον φίλε δεν παρακολουθείς μπάσκετ. Δεν πειράζει.. ξέχασα ότι σε εποχές που παίρνατε μόνο το Πόλο, με αυτό μόνο είχατε να ασχοληθείτε :cheesy:
Ήσουν...λιώμα την ώρα που τα έγραφες?Γιατί από την ανακοίνωση του Ρίμπο πως πάει ΑΕΚ δεν είχε παιχτεί ακόμα ο 4ος ημιτελικός με τον ʼρη...και στον 2ο δεν είχε ακόμα υπογράψει ο Ρίμπο...αλλά το μεγαλείο του Θρύλου και να το καταλάβεις φιλαράκι,είναι πως οι εφημερίδες γράφουν πως είναι η μεγαλύτερη μεταγραφή τηε ΑΕΚ....ενώ πρίν 3 χρόνια ήταν για...ένσημα!!!!Εκτίθεσαι φίλε με αυτά που λές...εκτίθεσαι...γιατί αν ακούστηκε στο Σ.Ε.Φ και λές πως το άκουσες λές ψέμματα.....φιλικά....
 

Επισκέπτης
Ήσουν...λιώμα την ώρα που τα έγραφες?Γιατί από την ανακοίνωση του Ρίμπο πως πάει ΑΕΚ δεν είχε παιχτεί ακόμα ο 4ος ημιτελικός με τον ʼρη...και στον 2ο δεν είχε ακόμα υπογράψει ο Ρίμπο...αλλά το μεγαλείο του Θρύλου και να το καταλάβεις φιλαράκι,είναι πως οι εφημερίδες γράφουν πως είναι η μεγαλύτερη μεταγραφή τηε ΑΕΚ....ενώ πρίν 3 χρόνια ήταν για...ένσημα!!!!Εκτίθεσαι φίλε με αυτά που λές...εκτίθεσαι...γιατί αν ακούστηκε στο Σ.Ε.Φ και λές πως το άκουσες λές ψέμματα.....φιλικά....

Όχι φίλε μου, δεν το άκουσα, μου το είπαν. Γιατί δεν βρισκόμουν φυσικά στο ΣΕΦ, τι να κάνω σε έναν αγώνα Ολυμπιακού-ʼρη, αλλά ούτε και παρακολούθησα τον αγώνα! Για να μπαίνεις λοιπόν κι εσύ στα πράγματα σιγά-σιγά να σε πληροφορήσω ότι μου το είπαν γαύροι αυτό το σύνθημα. Να λέω ψέματα... ναι ΟΚ, θα μπορούσα να πω ψέματα (και λέω ψέματα ενίοτε) όταν όμως θα έχω να ωφεληθώ σε κάτι. Για το συγκεκριμένο θέμα δεν έχω κανένα όφελος οπότε... ;) Αν βλέπεις εσύ κάποιο όφελος για μένα λέγοντας αυτό το ψέμα, να μου το πεις please για να μην τα λέω και τζάμπα!!!

Κι εγώ προσωπικά δεν έχω εκτεθεί ποτέ σε αυτά που λέω. Αν δεν ξέρω κάτι, απλά δεν το λέω, δεν έχω το κόμπλεξ του ξερολισμού που διακατέχει τον (νεο)Έλληνα. Εσείς από την άλλη εκτίθεστε συνεχώς (και θα συνεχίσετε να εκτίθεστε), όπως τότε με Νικοπολίδη, Κωνσταντίνου και λοιπούς. Αν κι αυτά είναι ψέματα, τότε sorry... είμαι κι εγώ μεγάλος ψεύτης, έστω και χωρίς όφελος :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom