Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
:hi:

καραμανος ειναι δικός μας, τον εχεις παρεξηγησει νομίζω
ξερεις οτι δεν θα στο ελεγα αν δεν ισχυε
μπαινωντας σημερα το πρωι για να καταλαβω τι εχει παιχτει περασα και απο το νημα σας γιατι ψιλιαστικα οτι ειχαμε διαγραφη μαζι επειδη σπαμαραμε χθες και τον βλεπω να δηωνει πολλακις οτι τον εκανα αναφορα,αναφορα δεν εχω κανει ποτε μου και κανεναν και αυτο που σιχαινομαι στη ζωη μου ειναι οι ρουφιανοι.
Εκανε ενα μεγαλο ατοπημα και του εκανα παρατηρηση ευγενεστατα και αντι να σκυψει το κεφαλι προσπαθει με ψευδη να βγει απο πανω,οπως ειπα το σοβαρο απο το αστειο απεχει ελαχιστα οταν κατηγορεις καποιον πισωπλατα δεν ειναι αστειο. :hi:
αν ειχες ορεξη να το διαβασεις μπραβο σου. :tooth::tooth::tooth:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.578
Like
51.889
Πόντοι
12.756
μπαινωντας σημερα το πρωι για να καταλαβω τι εχει παιχτει περασα και απο το νημα σας γιατι ψιλιαστικα οτι ειχαμε διαγραφη μαζι επειδη σπαμαραμε χθες και τον βλεπω να δηωνει πολλακις οτι τον εκανα αναφορα,αναφορα δεν εχω κανει ποτε μου και κανεναν και αυτο που σιχαινομαι στη ζωη μου ειναι οι ρουφιανοι.
Εκανε ενα μεγαλο ατοπημα και του εκανα παρατηρηση ευγενεστατα και αντι να σκυψει το κεφαλι προσπαθει με ψευδη να βγει απο πανω,οπως ειπα το σοβαρο απο το αστειο απεχει ελαχιστα οταν κατηγορεις καποιον πισωπλατα δεν ειναι αστειο. :hi:
αν ειχες ορεξη να το διαβασεις μπραβο σου. :tooth::tooth::tooth:
βρε μαλακα χαβαλε κανει ο Καραμανης ποτε δεν βριζει κανεναν ΞΥΠΝΑ..εχεις χασει το χιουμορ σου τι διαολο;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.912
Like
74.066
Πόντοι
12.756
μπαινωντας σημερα το πρωι για να καταλαβω τι εχει παιχτει περασα και απο το νημα σας γιατι ψιλιαστικα οτι ειχαμε διαγραφη μαζι επειδη σπαμαραμε χθες και τον βλεπω να δηωνει πολλακις οτι τον εκανα αναφορα,αναφορα δεν εχω κανει ποτε μου και κανεναν και αυτο που σιχαινομαι στη ζωη μου ειναι οι ρουφιανοι.
Εκανε ενα μεγαλο ατοπημα και του εκανα παρατηρηση ευγενεστατα και αντι να σκυψει το κεφαλι προσπαθει με ψευδη να βγει απο πανω,οπως ειπα το σοβαρο απο το αστειο απεχει ελαχιστα οταν κατηγορεις καποιον πισωπλατα δεν ειναι αστειο. :hi:
αν ειχες ορεξη να το διαβασεις μπραβο σου. :tooth::tooth::tooth:
εγω παλι δεν καταλαβα Χριστό οτι ειχαμε μπαναριστει ... Και ξερω πολυ καλα οτι δεν εχεις κανει ποτε αναφορά, δεν ειναι αναγκη να το γραψεις..

αλλά ρε μαλακα βριζομαστε εδω μέσα πόσα χρόνια , 6-7 ? εχουμε ερθει κοντα :effemine:, πλακα εκανε ο μπαγλαμας ο αλλος , απλα επειδη βλεπει οτι μαζι κανουμε πλακα σε πειραξε και αυτος χωρις να σε ξερει τοσο καλά, αλλα υπέθεσε οτι δεν θα πειραχθεις..
anyway, εγω ετσι νομίζω οτι έγινε , εχει και ο Καραμανος πληκτρολογιο και πιστευω οτι θα επιβεβαιωσει αυτα που σου γραφω και εγω.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.257
Like
10.639
Πόντοι
2.606
μπαινωντας σημερα το πρωι για να καταλαβω τι εχει παιχτει περασα και απο το νημα σας γιατι ψιλιαστικα οτι ειχαμε διαγραφη μαζι επειδη σπαμαραμε χθες και τον βλεπω να δηωνει πολλακις οτι τον εκανα αναφορα,αναφορα δεν εχω κανει ποτε μου και κανεναν και αυτο που σιχαινομαι στη ζωη μου ειναι οι ρουφιανοι.
Εκανε ενα μεγαλο ατοπημα και του εκανα παρατηρηση ευγενεστατα και αντι να σκυψει το κεφαλι προσπαθει με ψευδη να βγει απο πανω,οπως ειπα το σοβαρο απο το αστειο απεχει ελαχιστα οταν κατηγορεις καποιον πισωπλατα δεν ειναι αστειο. :hi:
αν ειχες ορεξη να το διαβασεις μπραβο σου. :tooth::tooth::tooth:
Πλάκα έκανε....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
μπαινωντας σημερα το πρωι για να καταλαβω τι εχει παιχτει περασα και απο το νημα σας γιατι ψιλιαστικα οτι ειχαμε διαγραφη μαζι επειδη σπαμαραμε χθες και τον βλεπω να δηωνει πολλακις οτι τον εκανα αναφορα,αναφορα δεν εχω κανει ποτε μου και κανεναν και αυτο που σιχαινομαι στη ζωη μου ειναι οι ρουφιανοι.
Εκανε ενα μεγαλο ατοπημα και του εκανα παρατηρηση ευγενεστατα και αντι να σκυψει το κεφαλι προσπαθει με ψευδη να βγει απο πανω,οπως ειπα το σοβαρο απο το αστειο απεχει ελαχιστα οταν κατηγορεις καποιον πισωπλατα δεν ειναι αστειο. :hi:
αν ειχες ορεξη να το διαβασεις μπραβο σου. :tooth::tooth::tooth:
Πλάκα σου έκανε ρε, δε διαλυουμε φιλίες ΖΩΗΣ για μια μαλακία της στιγμής! Έχετε περάσει τόσα μαζί με τον Καραμανο, κρίμα είναι.
Ούτε οι ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ σου δε θα σου σταθούν έτσι όπως ο Καραμάνος.
Σκέψου το λίγο ακόμα, μπορούμε ακόμα να γαμησουμε το θρεντ του θρύλου για τις μαλακίες σας, μην αγχώνεσαι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
βρε μαλακα χαβαλε κανει ο Καραμανης ποτε δεν βριζει κανεναν ΞΥΠΝΑ..εχεις χασει το χιουμορ σου τι διαολο;
εγω παλι δεν καταλαβα Χριστό οτι ειχαμε μπαναριστει ... Και ξερω πολυ καλα οτι δεν εχεις κανει ποτε αναφορά, δεν ειναι αναγκη να το γραψεις..

αλλά ρε μαλακα βριζομαστε εδω μέσα πόσα χρόνια , 6-7 ? εχουμε ερθει κοντα :effemine:, πλακα εκανε ο μπαγλαμας ο αλλος , απλα επειδη βλεπει οτι μαζι κανουμε πλακα σε πειραξε και αυτος χωρις να σε ξερει τοσο καλά, αλλα υπέθεσε οτι δεν θα πειραχθεις..
anyway, εγω ετσι νομίζω οτι έγινε , εχει και ο Καραμανος πληκτρολογιο και πιστευω οτι θα επιβεβαιωσει αυτα που σου γραφω και εγω.
δεν το συνεχιζω ουτως η αλλως δεν εχει νοημα. :hi:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
βρε μαλακα χαβαλε κανει ο Καραμανης ποτε δεν βριζει κανεναν ΞΥΠΝΑ..εχεις χασει το χιουμορ σου τι διαολο;
δεν ξεκινατε να σβηνεται τα μνμ σας μην φατε και εσεις μπαναρισμα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.623
Like
22.002
Πόντοι
5.006
ασχετα με το αποτελεσμα ηταν μια πολλη καλη εμφανιση,ας ειχαμε παιξει ετσι και με τη λουντογκορετς και ας αποκλειομασταν,ελπιζω τα λαθη να μας βαλουν μυαλο και να κανουμε μια νεα αρχη. :hi:
ολυμπιακος = θεση 39 στην γενικη καταταξη
λουντογκορετς = θεση 59 στην γενικη καταταξη
μπαοκ = θεση 104 στην γενικη καταταξη

μην τρωτε την προπαγανδα του σανοδνα...οι βουλγαροι ειναι πολυ καλη ομαδα...καμια σχεση με μπουρδελα τυπου σλοβαν, μπαοκ κτλ...ξεφτιλα ειναι να σε αποκλειει ο μπαοκ ή η σλοβαν...οχι οι βουλγαροι..μετα απο μια πενταετια εχασες σε προκριματικα....καποτε θα γινοταν και αυτο...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
ολυμπιακος = θεση 39 στην γενικη καταταξη
λουντογκορετς = θεση 59 στην γενικη καταταξη
μπαοκ = θεση 104 στην γενικη καταταξη

μην τρωτε την προπαγανδα του σανοδνα...οι βουλγαροι ειναι πολυ καλη ομαδα...καμια σχεση με μπουρδελα τυπου σλοβαν, μπαοκ κτλ...ξεφτιλα ειναι να σε αποκλειει ο μπαοκ ή η σλοβαν...οχι οι βουλγαροι..μετα απο μια πενταετια εχασες σε προκριματικα....καποτε θα γινοταν και αυτο...
πιστευεις αν παιζαμε οπως χθες θα αποκλειομασταν απο την λουντο?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.623
Like
22.002
Πόντοι
5.006
πιστευεις αν παιζαμε οπως χθες θα αποκλειομασταν απο την λουντο?
εννοειται....
ποιος σου ειπε οτι παιξαμε καλα?παιξαμε οσο επρεπε για να αποκλεισουμε ενα μπουρδελο επιπεδου μπαοκ...
οταν την αντιπαλη ομαδα την κλεινει ενας εμβιλα και ενας καμαρα στο κεντρο και δεν μπορει να φτασει επι 85 λεπτα στην περιοχη σου, τι συγκρισεις να κανεις με κανονικες ομαδες οπως οι βουλγαροι....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
εννοειται....
ποιος σου ειπε οτι παιξαμε καλα?παιξαμε οσο επρεπε για να αποκλεισουμε ενα μπουρδελο επιπεδου μπαοκ...
οταν την αντιπαλη ομαδα την κλεινει ενας εμβιλα και ενας καμαρα στο κεντρο και δεν μπορει να φτασει επι 85 λεπτα στην περιοχη σου, τι συγκρισεις να κανεις με κανονικες ομαδες οπως οι βουλγαροι....
τακη καποιος απο τους δυο μας η δεν βλεπει καλα η δεν αντιλαμβανεται σωστα,στους προηγουμενους αγωνες ημασταν ενα συνοθυλευμα χτες ημασταν ομαδα,χθες ειχαμε 10 ευκαιριες στους προηγουμενους αγωνες ουτε σεντρα δεν μπορουσαμε να κανουμε,καλα για την αμυνα που ηταν για κλαματα στους προηγουμενους αγωνες δεν το συζηταω.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.623
Like
22.002
Πόντοι
5.006
τακη καποιος απο τους δυο μας η δεν βλεπει καλα η δεν αντιλαμβανεται σωστα,στους προηγουμενους αγωνες ημασταν ενα συνοθυλευμα χτες ημασταν ομαδα,χθες ειχαμε 10 ευκαιριες στους προηγουμενους αγωνες ουτε σεντρα δεν μπορουσαμε να κανουμε,καλα για την αμυνα που ηταν για κλαματα στους προηγουμενους αγωνες δεν το συζηταω.
παιζει ρολο και με ποια ομαδα παιζεις ρε τυπε...
μια καθετη δεν εκανε σε ολο το παιχνιδι χθες η σλοβαν...οι βουλγαροι ειχαν κανει 10 καθετες μονο στο 1ο ημιχρονο και βγαινανε στην πλατη της αμυνας μας....
οσο περναει ο καιρος η ομαδα θα ανεβαινει, αλλα τι αμυνα να κρινω χθες οταν δεν δεχτηκε ουτε μια καθετη μπαλια????
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
παιζει ρολο και με ποια ομαδα παιζεις ρε τυπε...
μια καθετη δεν εκανε σε ολο το παιχνιδι χθες η σλοβαν...οι βουλγαροι ειχαν κανει 10 καθετες μονο στο 1ο ημιχρονο και βγαινανε στην πλατη της αμυνας μας....
οσο περναει ο καιρος η ομαδα θα ανεβαινει, αλλα τι αμυνα να κρινω χθες οταν δεν δεχτηκε ουτε μια καθετη μπαλια????
αρα ειμαστε τυχεροι που δεν πιζει η λουντο στο ελληνικο πρωταθλημα?μαλιστα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.623
Like
22.002
Πόντοι
5.006
11.000 μελη....10.000 χιλιαδες φιλαθλοι...
αλλη μια χρονια με μηδενικη στηριξη απο τον κοσμο....
:shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αρα ειμαστε τυχεροι που δεν πιζει η λουντο στο ελληνικο πρωταθλημα?μαλιστα.
2η για πλακα θα εβγαινε στην ελλαδα
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.792
Κριτικές
51
Like
1.661
Πόντοι
3.495
ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ μην βλεπουμε το 3-0 και ευκαιριες και καλυτερη αμυνα, μην σταθουμε εκει-
η ομαδα που παιξαμε πολυ κατωτερη απο την λουντε-συν ειχε παρα πολλες ΑΠΟΥΣΙΕΣ οπως εμεις με την νεφτσι στο 1 ματς...
---
αν η ομαδα εδειξε μεγαλυτερο παθος==σιωπηλη τιμωρια του χασιλκη..
--europa league πορεια...
η κληρωση του ομιλου δεν εχει ΚΑΦΕΝΕΙΑ σωστα στο τσιρκο ειπε"8-9 βαθμοι ισως σρκετοι"
θα πει κανεις η βιλιαρεαλ ηταν καμια ομαδαρα??? οχι αλλα στο πρωταθλημα της επαιζε καμια 10ρια ματς σε υψηλη ενταση...
αυτο που δεν εχουν καταλαβει πολλοι ειναι οταν εδω η διαφορα ειναι το χαος...1-5..3-0...4-0...στα ντερμπι τι ρυθμο να εχει η ομαδα?? αν το πρωταθλημα ειναι μπουρδελο.
---
ο lala χτες καλα ξεκινησε ομως και αυτος αμυντικα δινει πολυ χωρο στον επιθετικο(κανει πολλα μετρα πισω)...ετσι δινει δυνατοτητα για εθκολη πασα η σεντρα η σουτ απο καλη αποσταση...
ο αλλος ο ρεατσουκ δηλαδη τρεχει-τρεχει-τρεχει....τιποτα αλλο....
ο μικρος καμαρα εχει μελλον τρακαρισμενος κ απειρος θελει ματς στα ποδια του---
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.692
Πόντοι
10.326
εννοειται....
ποιος σου ειπε οτι παιξαμε καλα?παιξαμε οσο επρεπε για να αποκλεισουμε ενα μπουρδελο επιπεδου μπαοκ...
οταν την αντιπαλη ομαδα την κλεινει ενας εμβιλα και ενας καμαρα στο κεντρο και δεν μπορει να φτασει επι 85 λεπτα στην περιοχη σου, τι συγκρισεις να κανεις με κανονικες ομαδες οπως οι βουλγαροι....
Σε απέκλεισαν ρε Τακαρε οι γυφτοβουλγαροι που αυτοί κάναν μία ευκαιρία όλη κ όλη στην Μάλμε Αρένα!!!

Αν δεν είσαι μπουρδελο, τότε τι είσαι?? :confused: :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Σε απέκλεισαν ρε Τακαρε οι γυφτοβουλγαροι που αυτοί κάναν μία ευκαιρία όλη κ όλη στην Μάλμε Αρένα!!!

Αν δεν είσαι μπουρδελο, τότε τι είσαι?? :confused: :confused:
αν εμεις ειμαστε μπουρδελο εσεις τι ειστε? :confused: :confused: :confused: κωλομπαρο 5ης κατηγοριας. :confused:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.692
Πόντοι
10.326
αν εμεις ειμαστε μπουρδελο εσεις τι ειστε? :confused: :confused: :confused: κωλομπαρο 5ης κατηγοριας. :confused:
Εμείς τουλάχιστον το παραδεχόμαστε! Ο Τακαρος ονειρεύεται τελικούς με Μαν.Γιου κάθε χρόνο άσχετα αν δίνει κάθε χρόνο 1 αγώνα παραπάνω από τις Μπουγάτσες! :confused: :confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.062
Like
28.579
Πόντοι
5.506
ο αλλος μας εχει ζαλισει τα αρχιδια στης αναλυσεις...μαλλον αρθρογραφος στο σδνα ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμείς τουλάχιστον το παραδεχόμαστε! Ο Τακαρος ονειρεύεται τελικούς με Μαν.Γιου κάθε χρόνο άσχετα αν δίνει κάθε χρόνο 1 αγώνα παραπάνω από τις Μπουγάτσες! :confused: :confused:
μονο ενα ρε μπουχο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom