Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Nick8888

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
103
Like
126
Πόντοι
1
Κατι ακούγεται για τσιμικα ισχυει? Θα επιστρέψει?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.080
Πόντοι
28.246
«Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον Ματιέ Βαλμπουενά. Ο εκ των αρχηγών της ομάδας θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Θρύλου και για την επόμενη αγωνιστική σεζόν. Ο Βαλμπουενά ήρθε στον Θρύλο το καλοκαίρι του 2019 και την πρώτη χρονιά συνέβαλε τα μέγιστα προκειμένου ο Ολυμπιακός να κατακτήσει τόσο το Πρωτάθλημα, όσο και το Κύπελλο Ελλάδας. Ο διεθνής Γάλλος σε ενάμιση χρόνο έχει προλάβει να πραγματοποιήσει 70 συμμετοχές με τον Ολυμπιακό, έχοντας σκοράρει 11 φορές».

valbuena-olympiakos.jpg


 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Τέτοια αλλοπρόσαλλη ομάδα στο μπάσκετ,δεν θυμάμαι να είχαμε ποτέ :confused:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
Πριν από λίγο έγινε τελικά το τηλέφωνο με τις εξηγήσεις του κου Μάρτινς προς τον Τάκη. :coffee:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
εδοθησαν αμοιβαιες εξηγησεις?
θα του δοθει αλλη μια σεζον για να επανορθωσει...
καταλαβε το εγκλημα του που μας στερησε τον ευρωπαικο τελικο, δακρυσε, ξεσπασε σε λυγμους και αναφυλητα...
βαλαμε ως προτεραιτοτητα για του χρονου την κατακτηση του ευρωπαικου τιτλου στο γιουροπα, εκτος αν περασουμε τους ομιλους του τσουλου, οποτε και θεσαμε ως μινιμουμ στοχο την 4αδα του τσουλου...
σε περιπτωση βεβαια που μας ξανατραυματισει παιχτες πριν σημαντικο ευρωπαικο ματς, θα ειναι αναμεσα σε τσιμεντωμα στην φρεαττυδα ή πτηση cargo προς εστοριλ...

κατοπιν τουτων, επαναφερω πληρως την στηριξη μου στον μεγαλυτερο καθηγητη ποδοσφαιρου που πατησε ποτε το παδαρι του στην ελλαδα....
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.836
Πόντοι
5.506
θα του δοθει αλλη μια σεζον για να επανορθωσει...
καταλαβε το εγκλημα του που μας στερησε τον ευρωπαικο τελικο, δακρυσε, ξεσπασε σε λυγμους και αναφυλητα...
βαλαμε ως προτεραιτοτητα για του χρονου την κατακτηση του ευρωπαικου τιτλου στο γιουροπα, εκτος αν περασουμε τους ομιλους του τσουλου, οποτε και θεσαμε ως μινιμουμ στοχο την 4αδα του τσουλου...
σε περιπτωση βεβαια που μας ξανατραυματισει παιχτες πριν σημαντικο ευρωπαικο ματς, θα ειναι αναμεσα σε τσιμεντωμα στην φρεαττυδα ή πτηση cargo προς εστοριλ...

κατοπιν τουτων, επαναφερω πληρως την στηριξη μου στον μεγαλυτερο καθηγητη ποδοσφαιρου που πατησε ποτε το παδαρι του στην ελλαδα....
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
σαν σημερα πριν 3 χρονια :
«Εγώ στην ζωή μου έχω μάθει να δημιουργώ. Θα τα χτίσω όλα από την αρχή. Ο Ολυμπιακός θα γίνει η ομάδα που ονειρευόμαστε. Αρκετά σας ανέχτηκα και εγώ και ο κόσμος μας. Να φύγετε από σήμερα και να συνεχίσετε τις διακοπές σας. Εγώ στην ζωή μου δεν έχω φοβηθεί ποτέ τίποτα. Κάθε μέρα χτίζω και συνθέτω κάτι καινούριο, με επιτυχία, οπότε κανένα πρόβλημα. Όλα από την αρχή! Με έχετε κάνει και εμένα, όπως και τον κόσμο μας, να σιχαίνομαι να βλέπω την μεγάλη μου αγάπη!

Παρόλο που είστε τόσο κακοί φέτος, μπορούσατε να πάρετε το πρωτάθλημα. Είστε όμως τόσο αδιάφοροι που σας έκλεψαν το πρωτάθλημα με την ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό στο Καραϊσκάκη με το επιθετικό φάουλ και το πέναλτι φάντασμα έξω από την περιοχή και ούτε καν διαμαρτυρηθήκατε! 200.000 πρόστιμο για Παναθηναϊκό και και 200.000 πρόστιμο για την Λιβαδειά. Και όλα αυτά τα λεφτά θα πάνε στον Ερασιτέχνη Ολυμπιακό, γιατί εκεί οι αθλητές που ζουν με τα λίγα, αγαπούν τον Θρύλο και τον κόσμο του πολύ περισσότερο από ό,τι εσείς

Να φύγετε λοιπόν από τώρα και να συνεχίσετε κάποιοι τις διακοπές σας. Εμείς το σίγουρο είναι ότι θα σταματήσουμε να σας χαϊδεύουμε και να σας πληρώνουμε, χωρίς να προσφέρετε. Από εδώ και πέρα θα παίξουμε τα παιχνίδια με την Κ20 και ελάχιστους από εσάς, με όσους αγαπούν την ομάδα και με τα παιδιά της Ακαδημίας. Και θα αρχίσουμε το χτίσιμο της επόμενης σεζόν άμεσα. Τα πιτσιρίκια της Ακαδημίας σίγουρα το θέλουν περισσότερο και με αυτούς θα παίξουμε τα ματς που απομένουν. Τα έχετε όλα, δεν σας λείπει τίποτα και δεν δείχνετε κανένα σεβασμό! Τα σπίτια και τα αυτοκίνητα σας νοιάζουν, όχι ο σύλλογος. Γι’ αυτό όταν ξαναέρθω δεν θέλω να δω ούτε τα σκυλιά απ’ έξω. Μόνο τους τίμιους που ματώνουν εδώ κάθε μέρα. Μόνο όσους αγαπούν και σέβονται τον σύλλογο».
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
μετα την παρενθεση του πεθαμενου συλλογου με σημα την αλογοτροφη, ο ΠΑΝΤΟΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ επεστρεψε στον θρονο του...0-3 μεσα στον φοινικα και ο τιτλος στο βολευ βαφτηκε κοκκινος, μετα την αυτοκρατορια του βαζελου με 1 συνεχομενο πρωταθλημα μετα απο 14 χρονια....
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
μετα την παρενθεση του πεθαμενου συλλογου με σημα την αλογοτροφη, ο ΠΑΝΤΟΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ επεστρεψε στον θρονο του...0-3 μεσα στον φοινικα και ο τιτλος στο βολευ βαφτηκε κοκκινος, μετα την αυτοκρατορια του βαζελου με 1 συνεχομενο πρωταθλημα μετα απο 14 χρονια....
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
:alivedick: :alivedick::alivedick:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
μετα την παρενθεση του πεθαμενου συλλογου με σημα την αλογοτροφη, ο ΠΑΝΤΟΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ επεστρεψε στον θρονο του...0-3 μεσα στον φοινικα και ο τιτλος στο βολευ βαφτηκε κοκκινος, μετα την αυτοκρατορια του βαζελου με 1 συνεχομενο πρωταθλημα μετα απο 14 χρονια....
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Τακη θα βλεπεις το σαιτ pontos news.gr που διαφημιζει; Το εγκρινει και ο Ιβαν Σαββιδης με μηνυμα του.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Την προετοιμασία του για τον αγώνα με την ΑΕΚ ολοκλήρωσε ο Ολυμπιακός (4/4, 19:30) και ακολούθως ο Πέδρο Μαρτίνς γνωστοποίησε την αποστολή για το παιχνίδι στο ΟΑΚΑ.

Δεν υπάρχουν άλλα προβλήματα και ο Πορτογάλος προπονητής πήρε μαζί του 22 ποδοσφαιριστές.





Εκτός έμειναν ο Ρέαμπτσιουκ, ο Λαλά και ο Παπαδόπουλος.



Αντίθετα, επιστρέφει ο Ρούμπεν Σεμέδο μετά τον τραυματισμό του την 1η Μαρτίου στο Πανθεσσαλικό.


Αναλυτικά η αποστολή του Ολυμπιακού για τον αγώνα με την ΑΕΚ: Σα, Κρίστινσον, Τζολάκης, Ανδρούτσος, Ντρέγκερ, Μπα, Σεμέδο, Παπασταθόπουλος, Χολέμπας, Μπουχαλάκης, Εμβιλά, Καμαρά, Τιάγκο Σίλβα, Μασούρας, Μπρούμα, Βαλμπουενά, Ραντζέλοβιτς, Βρουσάι, Φορτούνης, Χασάν, Κάιπερς, Ελ Αραμπί. :alivedick:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Οι Γιάννης Φουντούλης, Άγγελος Βλαχόπουλος επιστρέφουν στον Ολυμπιακό στο τέλος της αγωνιστικής περιόδου. Διπλή επιστροφή «βόμβα» στο μεγάλο λιμάνι.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



μετα την φετινη μεταβατικη χρονια λογω κορωνοιου, στην οποια θα περιοριστουμε μονο στο πρωταθλημα, απο του χρονου ξαναχτιζεται ομαδαρα για να διεκδικησουμε το ευρωπαικο
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Ολυμπιακός: Σα, Μπα, Σεμέδο, Παπασταθόπουλος, Ανδρούτσος, Χολέμπας, Εμβιλά, Καμαρά, Μασούρας, Μπρούμα, Ελ Αραμπί :alivedick: :alivedick:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Paldim

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom