Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ρε megantoine τι να σχολιάσω?το νικ μου στο adslgr?τι θές να σχολιάσω?
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
απο άρθρο στον σπορτ-φμ "φόρος τιμής απο τους οπαδούς τις λιβερπουλ στην θύρα -7"
καλή κίνηση τους
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ καλη κινηση και η δικη μας και η δικη τους
LIVERPOOL σηκωσε το σημερα !!!
you ll never walk alone ......
Αδελφια ζειτε εσεις μας οδηγητε
 

Συνημμένα

  • 400_liverpool400.jpg
    400_liverpool400.jpg
    23,9 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 317718.jpg
    317718.jpg
    47,7 KB · Εμφανίσεις: 26

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η συμπάθεια των οπαδών της λίβερπουλ προς τον Ολυμπιακό & η αντίστοιχη των Ολυμπιακών προς την Λίβερπουλ,δεν είναι τυχαία.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξέχασα να αναφέρω ότι οι οπαδοί των άλλων ομάδων στην Αγγλία ονομάζουν τους οπαδούς της Λίβερπουλ murderers.

Οπότε μόνο τυχαία δεν είναι η αγάπη μεταξύ σας.
Τα όποια συνειρμικά σχόλια...δικά σας.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
απο λιμάνι και οι δυο τι θα περιμενες?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Σε ''χαλάει'' λίγο Dark...αλλά θα σου περάσει...δες το ΑΕΚάκι σου τώρα και άσε τον Θρύλο...τελικά καλά είχε πεί κάποιος...έχεις μεγάλο κόμπλεξ με τον Θρύλο....αλλά ότι σε πονάει...σε κομπλάρει....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
επειδη κάποιοι δεν εχουν ΙΔΕΑ απο μπαλα να πω την ιστορία..
οι γάβροι ειχαν καταθέσει στεφάνια το μάτς του Λιβερ που φάγαν 3ρα βαθιά..
εδω και 1 μήνα ειχαν αρχίσει το γλύψιμο και το ψηστίρι στους Αγγλους γιατι ΨΩΦΟΥΝ για λίγη δημοσιότητα,να νιώσουν ΕΥΡΩ-ΠΕΗ και τον Μάη..
Και τελικά με τα 1000 ζόρια έπεισαν οπαδους της ΛΙΒΕΡ καποιου φαν κλάμπ του Λονδινου...
Οσοι εχουν ιδεα απο Αγγλία και Λίβερπουλ και μπαράκια,θα γνωρίζουν οτι τα 2/3 των μπαρ εχουν κασκολάκια και σημαίες του ΠΑΟ..
λΙΓΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΙ...
ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΓΑΒΡΟΙ ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΣΑΣ,ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φίλε laplace,είσαι ο τελευταίος που θα αντιπαρατεθώ εδώ μέσα...δεν κάνεις για τέτοια...άνθρωποι χώρις επιχειρήματα που το μόνο που ξέρουν είναι να βρίζουν δεν είναι του κύκλου μου....και να ξέρεις...εγώ προσωπικά δεν σκότωσα...δούλευα εκείνη την μέρα...έχω άλλοθι...αλλά αφού ξέρεις ποιός τον σκότωσε καλό είναι να πάς στον εισαγγελέα.....να δώσεις τα στοιχεία που έχεις...θα ήταν το καλύτερο για ένα παιδί που σκοτώθηκε...εγώ, αυτό το σχόλιο που έδωσες για τον ********,που προσωπικά δεν τον ξέρω,θα το δώσω να το διαβάσει ένας φίλος στην ασφάλεια....μην το πάρεις σαν απειλή...απλά πρέπει να ηρεμήσει η ψυχή του παιδιού που σκοτώθηκε και αφού εσύ ξέρεις είσαι ο κατάλληλος να πεί τί έγινε....καλό βράδυ φίλε...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αλήθεια γιατί βγήκαν τα σχόλια για τον ''δολοφόνο'' που έλεγε ο φίλος laplace?Mods να ρωτήσω....εσείς τα βγάλατε?Απλά ερώτηση κάνω...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ναι ρε φίλε,δώστο θα κάνεις την καλύτερη δουλεια..
Η ΠΑΕ ΟΣΦΠ προσπαθεί να τους καλύψει..Πες του ασφαλίτη κολλητού σου να ρωτήσει ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ανήκει σε σύνδεσμο οσφπ η παο..Αν και νομίζω οτι η ασφάλεια ξέρει καλύτερα απο τον καθένα τι έγινε..Τωρα το αν θα συλλάβουν τους φονιάδες εγκειται στις ορέξεις του Κρόκους..

Υ.Γ. και δεν βρίζω,αν βρεις ενα υβριστικό πόστ μου ,βάλτο εδω
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ καλώ όσους ξέρουν να πάνε να καταθέσουν...και επιμένω αφού ξέρεις να πάς....θα βοηθήσεις 1 οικογένεια που έχασε το παιδί της...και μια ψυχή να ηρεμήσει....δεν με ενδιαφέρει καθόλου σε τίνος ορέξεις έγκειται...εγώ πάντως θεωρώ πως θα βοηθήσεις...εσύ δεν συμφωνείς πώς πρέπει να πάνε φυλακή οι δολοφόνοι?Πιστεύω πώς έτσι είναι το σωστό...όταν χάνεται ένας άνθρωπος εγώ προσωπικά δεν κοιτάω τί ομάδα ήταν...είναι ένας άνθρωπος....και δεν κοιτάω φυσικά σε ποιά ομάδα άνηκαν οι δολοφόνοι...να πάνε μέσα...ισόβια...και ένα τελευταίο...εγώ σε σύνδεσμο ούτε ήμουν πότε ούτε και θα είμαι...δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα μου...savalas δεν θα σου πώ εγώ φυσικά αν έκανες σωστά...απλά αν κάποιος ξέρει πρέπει να καταθέσει....δεν συμφωνείς?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ποδολάγνε τα στοιχεία βρίσκονται σε φίλο  αστυνομικό και σε δημοσιογράφους με επώνυμη επιστολή..Οταν τα έστειλα την άλλη ημ.έρα ο Καρπετόπουλος χρησιμοποίησε κάποια απο αυτα...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ποδολάγνε τα στοιχεία βρίσκονται σε φίλο  αστυνομικό και σε δημοσιογράφους με επώνυμη επιστολή..Οταν τα έστειλα την άλλη ημ.έρα ο Καρπετόπουλος χρησιμοποίησε κάποια απο αυτα...
Συγχαρητήρια και μιλάω ειλικρινά...δεν ειρωνεύομαι....αν έκανες κάτι τέτοιο απλά...μπράβο....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
και ο Πανούτσος..Ακριβώς την αλλη ημέρα..Προφανώς τις ιδιες πληροφορίες ειχαν στείλει με μέιλ πολλοί..

Υ.Γ. αν κάποιο παιδι συνομιλούσε στο σπορτ-τίκετς με Καρπετόπουλο και θυμάται, ας αναφέρει οτι το ειχα γράψει και εκει και δημόσια και μου απάντησε οτι τα ήξερε ήδη απο πολλές πηγες..
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
εγώ δεν "πρόλαβα" να το διαβάσω αυτό που έγραψες,αλλά δυστυχώς-όπως δείχνει η εξέλιξη της υπόθεσης-πάει μάγκες,"ξεφούσκωσε" το θέμα.μπήκε 1(ΕΝΑΣ!!!)μέσα και "πάπαλα"!όσο για την-από κοινού-εκδήλωση των οπαδών(απ'όπου και οι fotos)θα γράψω ένα-χιουμοριστικό,μην....βαράτε-σχόλιο:
καλά να πάθει η Λίβερπουλ,λοιπόν,που έχασε στον τελικό!αλλά με το να κάνουν από κοινού εκδήλωση με Ολυμπιακούς,παραμονή ενός τόσο σημαντικού ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ(παίζει ρόλο!!!)αγώνα.....τι περίμεναν?να κερδίσουν?  :dancing: :dancing:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο ΄΄ενας΄΄ που μπήκε μέσα τσίμπησε γερά λεφτάκια γι αυτό κ μέσα περνάει ζάχαρη λέμε.Είναι σαν τους αυτοφωράκηδες που ψάχνουν τα αφεντικά των μαγαζιών που τους κυνηγάει η αστυνομία,τους δίνουν 5 φράγκα κ πάνε εκείνοιμ αυτόφωρο αντί για τα αφεντικά.Έτσι έγινε κ εδώ ΑΚΡΙΒΩΣ.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
εγώ δεν "πρόλαβα" να το διαβάσω αυτό που έγραψες,αλλά δυστυχώς-όπως δείχνει η εξέλιξη της υπόθεσης-πάει μάγκες,"ξεφούσκωσε" το θέμα.μπήκε 1(ΕΝΑΣ!!!)μέσα και "πάπαλα"!όσο
φιλε μου συμφωνω πως ξεφουσκωσε το θεμα,αλλα δεν μπηκε μονο ενας μεσα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είπαμε κάτι για τον Ολυμπιακό κ πετάχτηκε ο ''Κούγιας''.

Κ όντως μπηκε μόνο 1 μέσα άσχετε.Διάβασε κ κανά αθλητικό φόρουμ.Μέχρι κ το in.gr το γράφει ρε Γκαίμπελς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom