Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ρε φιλε νταρκ θα μου απαντησεις στις αποριες που εθεσα παραπανω?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πάντως έχω να κάνω μια ενωτική πρόταση εν'όψη καλοκαιριού μάλιστα.....δεν λέει να τραβάμε άλλο το σχοινί εδώ πέρα. Θα ήθελα να ακούσω τα σχόλια σας.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
αντε ετσι μπράβο,
ριχτε το και λιγο στη πλάκα αφου καταβάθος δε μπορειτε ο ενας χωρις τον άλλο  ;)
φιλε σαβαλα παντα κανουμε πλακα,ασχετα αν καποιες φορες το παρατραβαμε λιγακι.
εξαλλου πισω απο εναν υπολογιστη ο καθενας μπορει να προφασιστει οτι θελει κ να υποστηριξει οτι θελει αρκει να μην προκαλει και να εχει και επιχειρηματα.

τωρα οσον αφορα τους τρομοκρατες των πληκτρων κ του ιντερνετ,ε καμμια φορα μπαινεις στον πειρασμο κ αναλογως απαντας...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ως ΜΑΝΙΑΤΗΣ που είμαι,δεν έχω τίποτα με τους συμπατριώτες μου...αλλά όταν με βρίζουν γίνομαι όντως χανουμάκι(Τούρκος)
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Πάντως έχω να κάνω μια ενωτική πρόταση εν'όψη καλοκαιριού μάλιστα.....δεν λέει να τραβάμε άλλο το σχοινί εδώ πέρα. Θα ήθελα να ακούσω τα σχόλια σας.
το σαιτ εχει αλλο χαρακτηρα,και για να ειμαι ειλικρινης μονο με αυτο δεν ασχολουμαστε.
παρολαυτα ειναι αιτια καθημερινης απασχολησης κ μαλιστα πολυωρης.
το ξαναλεω,δεν εχω καμμια διαθεση να ερχομαι σε αντιπαραθεση με κανεναν,απλα υπερασπιζομαι την ομαδα που τοσο πολυ ΑΓΑΠΩ.
εγω συμφωνω μαζι σου,απλα θα ξαναπω πως ολα αυτα ειναι στα πλαισια του χαβαλε.
εαν δεν καναμε χαβαλε,θα μπορουσα να στειλω υβριστικα πμ κ να τελειωνε εκει το θεμα.
μονο στον νταρκ εχω στειλε πμ κ αυτα με περιπαικτικο χαρακτηρα.
αν θελει ας με διαψευσει ο νταρκ.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν υπάρχει λόγος να παίρνει κανείς σοβαρά σε ότι γίνεται σε κάποιο φόρουμ στο νετ. Τα πειράγματα πολλές φορές είναι το αλατοπίπερο. Τεσπά, καλημερίζω άπαντες εδώ μέσα και πάω να δουλέψω και λίγο......;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ʼντε γεια σας.Καλό καλοκαίρι να έχετε κ του χρόνου από Σεπτέμβρη εδώ θα είμαστε.Καλά μπάνια,καλά μουνια σε όλους κ καλά ξενύχτια(εγώ ήδη τώρα που χώρισα κάθε βράδυ λάσπη γίνομαι).


Κ όπου κ αν πάει ο κάθε Ρίμπο,Τσιρίλο,Ρ.Κάρλος,Σπυρόπουλος,Αλωνεύτης,Μονταϊνι,κ.λ.π.,κ.λ.π. στα τέτοια μου ειλικρεινά.Αυτοί έχουν εξασφαλίσει το μέλλον κ των παιδιών τους & των εγγονιών τους(το πε κ ο Ρίμπο στην συνέντευξη τύπου προχθές).Εμείς τι κάνουμε στην ζωή μας,που δε νομίζω να τα φέρνουμε εύκολα βόλτα.Ετσι;


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Ο φίλος σας ο σκοτεινός ,το κορώνι.


Υ.Γ.:megantoine είμαι από τον Κότρωνα.Δεν έχω καμμιά σχέση με προσφυγιά.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ρε σεις...καθιστε καλα ρε...μην φαγωνεστε ωρε..ρε σονυ,κι εσυ τεκνον βρουτε?ειρηνη υμην...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
α....''προσοχη!οση ωρα πληκτρολογουσες μαλακα psaxnwtrans τα μελη του site εδειξαν οτι δεν σκαν για μαλακιες,μπορεις να αναθεωρησεις την απαντηση σου''....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ρε παιδια ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ μιλούν για ΘΕΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΛΤΩΝ?
αυτοι που γλύφουν για να αγοράσουν Μπασινα,Κυριακο και αγόρασαν Παλτονίνου και Ρουφοπολίδη?
ΦΥΣΙΚΑ και να παει ο Ρίμποι στην ΑΕΚ..Μόνο εκει θα τον σεβαστούν και θα πάει καλα και στην Ευρώπη..
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ μιλούν για ΘΕΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΛΤΩΝ?
αυτοι που γλύφουν για να αγοράσουν Μπασινα,Κυριακο και αγόρασαν Παλτονίνου και Ρουφοπολίδη?
ΦΥΣΙΚΑ και να παει ο Ρίμποι στην ΑΕΚ..Μόνο εκει θα τον σεβαστούν και θα πάει καλα και στην Ευρώπη..
ελα ρε macxp ελεος...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
γιατι δεν εχει βατυρερο όνομα σετην ευρωπη η αεκ απο εσάς?λεω ψέμματα?
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
βλεπω απεφυγες να το σχολιασεις το nick...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.138
Κριτικές
491
Like
37.494
Πόντοι
41.447
ʼντε γεια σας.Καλό καλοκαίρι να έχετε κ του χρόνου από Σεπτέμβρη εδώ θα είμαστε.Καλά μπάνια,καλά μουνια σε όλους κ καλά ξενύχτια(εγώ ήδη τώρα που χώρισα κάθε βράδυ λάσπη γίνομαι).


Κ όπου κ αν πάει ο κάθε Ρίμπο,Τσιρίλο,Ρ.Κάρλος,Σπυρόπουλος,Αλωνεύτης,Μονταϊνι,κ.λ.π.,κ.λ.π. στα τέτοια μου ειλικρεινά.Αυτοί έχουν εξασφαλίσει το μέλλον κ των παιδιών τους & των εγγονιών τους(το πε κ ο Ρίμπο στην συνέντευξη τύπου προχθές).Εμείς τι κάνουμε στην ζωή μας,που δε νομίζω να τα φέρνουμε εύκολα βόλτα.Ετσι;


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Ο φίλος σας ο σκοτεινός ,το κορώνι.


Υ.Γ.:megantoine είμαι από τον Κότρωνα.Δεν έχω καμμιά σχέση με προσφυγιά.


τώρα μιλάς σωστά.
πέραν αυτών αγώ έχω να κάνω μια πρόταση που είχε γίνει και παλιά.
Ειναι δύσκολο όμως να την εφαρμόσουν τα μέλη...
ο κάθε οπαδός να γράφει στο thread της ομάδας του και μόνο!
δεν έχει καμία ουσιά να κριτικάρει στα threads των άλλων ομάδων αφου στο τέλος όλα γίνονται κώλος...

Αν μπορείτε να το κάνετε τουλάχιστον αυτό το forum θα είναι πιο νορμάλ και εμεις οι mods θα έχουμε και χρόνο να ασχολήθούμε και με άλλα θέματα του site πλην των οπαδικών.

 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τώρα μιλάς σωστά.
πέραν αυτών αγώ έχω να κάνω μια πρόταση που είχε γίνει και παλιά.
Ειναι δύσκολο όμως να την εφαρμόσουν τα μέλη...
ο κάθε οπαδός να γράφει στο thread της ομάδας του και μόνο!
δεν έχει καμία ουσιά να κριτικάρει στα threads των άλλων ομάδων αφου στο τέλος όλα γίνονται κώλος...

Αν μπορείτε να το κάνετε τουλάχιστον αυτό το forum θα είναι πιο νορμάλ και εμεις οι mods θα έχουμε και χρόνο να ασχολήθούμε και με άλλα θέματα του site πλην των οπαδικών.
οχι ρε μαγκες αυτο ειναι βλακεια...να μαζευονται δηλαδη οι γαυροι να ευλογουν τα γενια τους,οι χανουμιδες το ιδιο και οι βαζελοι κτλ κτλ...αν δεν υπαρχει αντιπαραθεση και διαφονια δεν εχει γλυκα..παντα σε λογικα πλαισια βεβαια..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με είδε κανείς να συμφωνώ;αλλά του χρόνου πάλι.Τώρα μουνια & ξενύχτια & θάλασσα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι κ τα αγόρια μου στην Μύκονο όλα μαζί αγκαλιά. :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom