Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.690
Like
28.292
Πόντοι
5.006
αυτα ειναι αδιαφορα...πιθανο ειναι να ειναι καποιος παιχτης ντεφορμε ή να κανει γκελα...και διαιτησιες εχουμε δει και χειροτερες....
αλλα αυτο που ειναι ανεξηγητο ειναι το εξης : γιατι να βαλει βασικους σε ολα τα παχνιδια πριν την αρσεναλ...και αφου βλεπεις οτι χανεις τον σεμεδο με τον βολο και ο παπα εχει ενοχλησεις, γιατι βαζεις τον μπα με την λαμια????????????
με εμβιλα στο κεντρο θα την περνουσαμε πιο ευκολα απο περυσι την αρσεναλ...αλλα φαγαμε το τρυπημα του αιωνα απο τον μαρτινς...
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:confused:
Έλα ρε Τάκη εγινε πέρασε αυτό.ασε το προφεσορα ήσυχο. :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
πρωτη φορα εχω φαρμακωθει ετσι στην ζωη μου...
αμα δεν ηταν ο προφεσορ, θα τον ειχα δειρει ηδη....
:confused:
 

Yvellow

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
20
Παντως μαγκες σχετικα με το χθεσινο, το σουτ του Νορβηγου ουτε ο Κασιγιας δε το πιανε... Με τους αλλοθρησκους μην ασχολειστε καν, δεν υπαρχουν πλεον στην ευρωπη. Ελπιζω να γινει το θαυμα στο λονδινο, αν και σχεδον απιθανο.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Ο Ολυμπιακος βαρεθηκε φετος να παιξει παραπανω στην Ευρωπη. Δεν θελουμε αλλο. Κουραστηκαμε.
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
αυτα ειναι αδιαφορα...πιθανο ειναι να ειναι καποιος παιχτης ντεφορμε ή να κανει γκελα...και διαιτησιες εχουμε δει και χειροτερες....
αλλα αυτο που ειναι ανεξηγητο ειναι το εξης : γιατι να βαλει βασικους σε ολα τα παχνιδια πριν την αρσεναλ...και αφου βλεπεις οτι χανεις τον σεμεδο με τον βολο και ο παπα εχει ενοχλησεις, γιατι βαζεις τον μπα με την λαμια????????????
με εμβιλα στο κεντρο θα την περνουσαμε πιο ευκολα απο περυσι την αρσεναλ...αλλα φαγαμε το τρυπημα του αιωνα απο τον μαρτινς...
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:confused:

Τάκη να ανοίξουν άμεσα οι λογαριασμοί του προφέσορ

Να δούμε πόσα πήρε απ'τους εξυγιαντές για να μην παει ο θρυλος τελικό :thumbsup:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
αυτα ειναι αδιαφορα...πιθανο ειναι να ειναι καποιος παιχτης ντεφορμε ή να κανει γκελα...και διαιτησιες εχουμε δει και χειροτερες....
αλλα αυτο που ειναι ανεξηγητο ειναι το εξης : γιατι να βαλει βασικους σε ολα τα παχνιδια πριν την αρσεναλ...και αφου βλεπεις οτι χανεις τον σεμεδο με τον βολο και ο παπα εχει ενοχλησεις, γιατι βαζεις τον μπα με την λαμια????????????
με εμβιλα στο κεντρο θα την περνουσαμε πιο ευκολα απο περυσι την αρσεναλ...αλλα φαγαμε το τρυπημα του αιωνα απο τον μαρτινς...
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:confused:
αν δεν ερωτηθεί από κανέναν δημοσιογράφο αυτό τις επόμενες ημέρες, κάτι σημαίνει.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
ρε μαγκες τι τρυπημα φαγαμε απο τον προφεσορ!!!!!
μιλαμε δεν το χωραει ο νους μου!!!!
ενα πακετο μαλμπορο εκανα και ακομα να ηρεμησω...
ετσι μου ερχεται να παω και να κατεδαφισω το σκυλοσπιτο που εχει για σπιτι ο τρουμπακης...
:confused:
εντάξει ρε ήταν σε κακή μέρα χθες. Δεν θα τον διώξουμε κιόλας.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
αυτα ειναι αδιαφορα...πιθανο ειναι να ειναι καποιος παιχτης ντεφορμε ή να κανει γκελα...και διαιτησιες εχουμε δει και χειροτερες....
αλλα αυτο που ειναι ανεξηγητο ειναι το εξης : γιατι να βαλει βασικους σε ολα τα παχνιδια πριν την αρσεναλ...και αφου βλεπεις οτι χανεις τον σεμεδο με τον βολο και ο παπα εχει ενοχλησεις, γιατι βαζεις τον μπα με την λαμια????????????
με εμβιλα στο κεντρο θα την περνουσαμε πιο ευκολα απο περυσι την αρσεναλ...αλλα φαγαμε το τρυπημα του αιωνα απο τον μαρτινς...
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:confused:
Έχεις δει κανά προπονητή και δη πορτογάλο να μην έχει κολλήματα και εμμονές? είχαμε τον άλλο τον πιτσιρικά πως τον έλεγαν που δεν γούσταρε ονόματα και έβαζε τσόρι και καμπιάσο μόνο στο κύπελλο με ομάδες γ κατηγορίας, αυτός εδώ θέλει να πάει λέει σε καλύτερο πρωτάθλημα και θέλει να είναι πολυνίκης, να λέει το βιογραφικό του 200 νίκες σε 210 παιχνίδια άσχετα αν είναι με τη λαμία ή τη μπάγερν. και μας γάμησε.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Έχεις δει κανά προπονητή και δη πορτογάλο να μην έχει κολλήματα και εμμονές? είχαμε τον άλλο τον πιτσιρικά πως τον έλεγαν που δεν γούσταρε ονόματα και έβαζε τσόρι και καμπιάσο μόνο στο κύπελλο με ομάδες γ κατηγορίας, αυτός εδώ θέλει να πάει λέει σε καλύτερο πρωτάθλημα και θέλει να είναι πολυνίκης, να λέει το βιογραφικό του 200 νίκες σε 210 παιχνίδια άσχετα αν είναι με τη λαμία ή τη μπάγερν. και μας γάμησε.
Τον Σίλβα λες...νομίζω μετά πήγε Εβερτον! :grin:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως κι ο Σίλβα κι ο Ζαρντίμ στα αζήτητα πλέον,έχουν να βρουν ομάδα 2 χρόνια

Τους έχουμε κάνει όλους προφέσορες τους τεννέδες της πορτογαλίας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
ρε παιδια μην μπερδευεστε : ο προφεσορ ειναι ο καλυτερος προπονητης ολων των εποχων...τελεια και παυλα...
το θεμα ειναι γιατι εβαλε ολους τους βασικους σε αδιαφορα παιχνιδια και ενω ειχε ηδη ελλειψεις????

ΓΙΑΤΙ?????
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ....ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ....
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ...ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟΝ ΛΑΟ ΤΟΥ ΜΕΣΑ.....ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΕΔΡΟ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΜΟΥΝΑ...ΕΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ....
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΙΕ ΜΑΡΤΙΝΣ ΑΥΤΟ?
ΒΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΤΟΡΙΛ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ...ΒΓΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.720
Like
11.211
Πόντοι
3.656
ρε παιδια μην μπερδευεστε : ο προφεσορ ειναι ο καλυτερος προπονητης ολων των εποχων...τελεια και παυλα...
το θεμα ειναι γιατι εβαλε ολους τους βασικους σε αδιαφορα παιχνιδια και ενω ειχε ηδη ελλειψεις????

ΓΙΑΤΙ?????
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ....ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ....
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ...ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟΝ ΛΑΟ ΤΟΥ ΜΕΣΑ.....ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΕΔΡΟ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΜΟΥΝΑ...ΕΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ....
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΙΕ ΜΑΡΤΙΝΣ ΑΥΤΟ?
ΒΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΤΟΡΙΛ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ...ΒΓΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
επιτηδες τα εκανε τακη...για να εχει ο μπουχος να στην λεει :confused: :confused: :confused:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Τακαρε το εμπεδωσαμε αυτό που λες για τον προφεσορ!!! Αλλά τι σου φταίει ο άνθρωπος, επειδή περνάς εσύ κλιμακτηριο?? :confused: :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
που ειναι ο μπουχος?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.812
Πόντοι
5.506
ρε παιδια ειδε κανεις τον μπουχο?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.779
Κριτικές
42
Like
29.040
Πόντοι
28.246
ρε παιδια μην μπερδευεστε : ο προφεσορ ειναι ο καλυτερος προπονητης ολων των εποχων...τελεια και παυλα...
το θεμα ειναι γιατι εβαλε ολους τους βασικους σε αδιαφορα παιχνιδια και ενω ειχε ηδη ελλειψεις????

ΓΙΑΤΙ?????
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ....ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ....
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ...ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟΝ ΛΑΟ ΤΟΥ ΜΕΣΑ.....ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΕΔΡΟ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΝΟΜΟΥΝΑ...ΕΝΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ....
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΥΡΙΕ ΜΑΡΤΙΝΣ ΑΥΤΟ?
ΒΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΤΟΡΙΛ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ...ΒΓΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
Καμάρι που θα σε έχει ο Αλέφαντος από ψηλά. :kneel: :grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έλα ντε, ο Μπούχος που είναι;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Χώρια από το δεύτερο γκόλ της Αρσεναλ το οποίο άνετα θα μπορούσε να δωθεί επιθετικό φάουλ και τις αλχημείες στο κέντρο της άμυνάς μας.

Το τελευταίο δίμηνο δεν παίζουμε καθόλου καλά.

Εδώ χάσαμε από τον ανύπαρκτο Παναθηναϊκό ...

Μην κρυβόμαστε.

Ίσως να φταίει και η κούραση από τα συνεχόμενα παιχνίδια.

Κάποιοι παίκτες παίζουν συνέχεια και η ομάδα δεν είναι φρέσκια.

Κατά την γνώμη μου απο τη στιγμή που γίνανε μαζικές ανανεώσεις συμβολαίων οι παίκτες σταμάτησαν να προσπαθούν.

Χωρίς τα 2 βασικά center back δεν μπορείς να έχεις απαιτήσεις.

Ο Καμάρα κάνει ότι του κατέβει μέσα στο γήπεδο λες και είναι ο Μέσι ...

Ο Σα θέλει μεταγραφή.

Ο Μπρούμα είναι για επιστροφή ληγμένου φαγητού.

Ο Λαλά με απογοήτευσε.

Να μην συνεχίσω.

Παρόλα αυτά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στην ομάδα μέχρι εδώ που έφτασε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
α ρε μαρτινς....
Α ΡΕ ΜΑΡΤΙΝΣ!!!!
:cry::cry::cry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom