Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
παω στο νημα αεξ να συμπαρασταθω σε μερικα καλα φιλαρακια :confused::confused::confused::confused:

Kιόλας 2μπαλο?
[/quote]
Αν δεν αλλάξει κάτι,πάει για
4.jpg
images.jpg
απόψε η κούλα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
Ο Ολυμπιακός στηρίζει έμπρακτα το εγχείρημα "Μία μπάλα για όλους" (A Ball for All) ούτως ώστε η ειδικά σχεδιασμένη μπάλα να φτάσει στο σπίτι κάθε παιδιού με προβλήματα όρασης. Μία μπάλα από τους προπονητές της Ακαδημίας μας και τη Διεύθυνση Σχολών του Ολυμπιακού, για όλα τα παιδιά που την περιμένουν πως και πως
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μπαρτζώκα και Σλούκα το μπούλο :P
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.742
Πόντοι
5.506

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Και το μοναδικό διπλό μέχρι σήμερα Ελληνικής ομάδας μέσα στην Ισπανία.
Μέσα στην Ισπανία,μόνο ο Άρης έχει κερδίσει την Ατλέτικο.Ποιο άλλο εννοείς?
Ναι αυτό εννοώ. Ένα είναι μόνο. [/quote]
[/quote]
Δεν είδα κάπου να το αναφέρουν για αυτό απόρησα barock :thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Αντερλεχτ, γανδη, σπαρτα πραγας, κοπενχαγη, κλαμπ μπριζ,σλαβια πραγας,βασιλεια ειναι απλα καποιες ομαδες που πηγαν στους 8 του γιουροπα την τελευταια τετραετια. Το κοιταξα τωρα γουικιπιντια.

Δεν εβαλα ουτε μια απο τις πολλες πορτογαλλικες η τις μικρες ισπανικες η εστω τις τουρκικες.

Για μενα η ζαλτσμπουργκ ειναι το παραδειγμα. Αλλα βλεποντας τα παραπανω παραδειγματα, πιστευει κανεις οτι ο ολυμπιακος δεν εχει παραπανω δυναμικη?


η κοπενχαγη ειναι εκτος ευρωπης φετος γιατι αποκλειστηκε απο την ριεκα και εχει 1 πρωταθλημα τα 3-4 τελευταια χρονια.. επισης οι μεγαλυτερες επιτυχιες στην ιστορια της ειναι 1 φορα στους 16 του τσουλου και 1 φορα στους 8 του ουεφα....
η σλαβια πραγας η μεγαλυτερη ευρωπαικη της επιτυχια τα τελευταια 21 χρονια ηταν οτι πηγε 1 φορα στους 8 του ουεφα και στο τσουλου δεν εχει περασει ποτε τον ομιλο....
η βασιλεια ειναι εκτος ευρωπης φετος γιατι αποκλειστηκε απο την τσσκα σοφιας και συμπληρωνει 4 χρονια χωρις πρωταθλημα...
η σαλμπουυργκα εχει δωσει 15 φορες προκριματικα τσουλου και μονο 1 φορα (φετος) καταφερει να μπει ομιλους τσουλου!!!!.....
η αταλαντα που ειπε ο αλλος δεν εχει παρει ποτε πρωταθλημα και εχει πεσει στην β εθνικη παμπόλλες φορες...


υγ : αυτο δεν σημαινει οτι ο θρυλος δεν μπορουσε να κανει καλυτερες πορειες στο γιουροπα, απλα κομπλεξικος παντα θα βρει κατι να πει....για να την πεις στον θρυλο, καναμε ομαδα μεχρι και την αταλαντα, η οποια μετα απο 100 χρονια ιστοριας εκανε κατι στην ευρωπη...
υγ2 : η σαλτζμπουρκ εχει ξεπερασει μεχρι και τον μπαοκ σε αποκλεισμους απο προκριματικα τσουλο...πως θα σου φαινοταν αν ο θρυλος ειχε αποκλειστει απο τις ομαδες που αποκλειστηκε η σαλτζμπουρκ, δηλαδη μακαμπι (2 φορες!!!),ερυθρο αστερα, ριεκα, ντιναμο ζαγκρεπ, μαλμε (2 φορες!!!), χαποελ κτλ????

 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Τύπε δε διαφωνώ γενικά, ούτε εγώ ζω με αναμνήσεις...

Αλλά να μιλάμε συγκεκριμένα..

Υπάρχει αμφισβήτηση ότι είναι η μεγαλύτερη στιγμή Ελληνικού συλλόγου?

Από εκεί και πέρα εγώ προφανώς αναγνωρίζω την κατάντια της τελευταίας δεκαετίας.

Αλλά επειδή κάτι κόβει το μάτι μου από μπαλίτσα, δεν παραμυθιαζομαι εύκολα σαν κάτι χαβαλέδες δικούς σας που έλεγαν πάμε για 2η θέση :2funny:

Ειναι το πιο κοντινο σημειο στο οποιο εφτασε Ελληνικη ομαδα σε κατακτηση Ευρωπαικου τροπαιου. Ομως (για να μη βαλω ομαδες Ολυμπιακου μεσα) η ομαδα που ειχε ο βαζελος αρχες του 2000 ηταν ανωτερη και πιστευω ειχε και μεγαλυτερη διαρκεια (οπως και το οτι οι προκρισεις ηταν ανωτερες).

Την καλυτερη μπαλα στην Ευρωπη την εχει παιξει ο Ολυμπιακος, περσι και επι βαλβερδε τη δευτερη χρονια (μιλαω απο αποψη ομορφιας ποδοσφαιρου και τεχνικης)

Τύπε είσαι σοβαρό παιδί και νομίζω μπορούμε να μιλήσουμε σχετικά αντικειμενικά. Πάμε λοιπόν ένα ένα :

1. Για τον Αγιαξ δε νομίζω ότι χρειάζεται να πούμε πολλά. Ήταν ένα διπλό στην έδρα του θηρίου της εποχής, σε διπλές αναμετρήσεις για τους 4 του Ch L. Είναι απλά κάτι που δε θα ξαναδούμε ποτέ από ελληνική ομάδα.

2. Περί ωραίας μπάλας, δεκτό γενικά, αλλά δύσκολα μπορεί να απομονωθεί η ωραία μπάλα από τα αποτελέσματα.

3. Για την περσυνη σας ομάδα, πράγματι είχατε μια στρωτή ομάδα, αλλά δε μπαίνει ούτε καν στο τοπ10 ελληνικών ομάδων στο Ch L. Στον περσυνο όμιλο, κατά τη γνώμη μου:

- 6 βαθμοί (Αστέρα μέσα έξω) θα ήταν το standard.

- 7 έως 9 βαθμοί θα ήταν μια πράγματι καλή συμμετοχή.

- οι 4 βαθμοί που τελικά πήρατε, δε μπορούν να θεωρηθούν επιτυχία.

4. Ακόμα και επί Μίτσελ και Σίλβα είχατε παίξει καλύτερη μπάλα στο Ch L. Νομίζω την έχεις υπερτιμησει λίγο την περσυνη σας συμμετοχή. Για φέτος οκ δε χρειάζεται να πούμε πολλά.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αντερλεχτ, γανδη, σπαρτα πραγας, κοπενχαγη, κλαμπ μπριζ,σλαβια πραγας,βασιλεια ειναι απλα καποιες ομαδες που πηγαν στους 8 του γιουροπα την τελευταια τετραετια. Το κοιταξα τωρα γουικιπιντια.

Δεν εβαλα ουτε μια απο τις πολλες πορτογαλλικες η τις μικρες ισπανικες η εστω τις τουρκικες.

Για μενα η ζαλτσμπουργκ ειναι το παραδειγμα. Αλλα βλεποντας τα παραπανω παραδειγματα, πιστευει κανεις οτι ο ολυμπιακος δεν εχει παραπανω δυναμικη?


η κοπενχαγη ειναι εκτος ευρωπης φετος γιατι αποκλειστηκε απο την ριεκα και εχει 1 πρωταθλημα τα 3-4 τελευταια χρονια.. επισης οι μεγαλυτερες επιτυχιες στην ιστορια της ειναι 1 φορα στους 16 του τσουλου και 1 φορα στους 8 του ουεφα....
η σλαβια πραγας η μεγαλυτερη ευρωπαικη της επιτυχια τα τελευταια 21 χρονια ηταν οτι πηγε 1 φορα στους 8 του ουεφα και στο τσουλου δεν εχει περασει ποτε τον ομιλο....
η βασιλεια ειναι εκτος ευρωπης φετος γιατι αποκλειστηκε απο την τσσκα σοφιας και συμπληρωνει 4 χρονια χωρις πρωταθλημα...
η σαλμπουυργκα εχει δωσει 15 φορες προκριματικα τσουλου και μονο 1 φορα (φετος) καταφερει να μπει ομιλους τσουλου!!!!.....
η αταλαντα που ειπε ο αλλος δεν εχει παρει ποτε πρωταθλημα και εχει πεσει στην β εθνικη παμπόλλες φορες...


υγ : αυτο δεν σημαινει οτι ο θρυλος δεν μπορουσε να κανει καλυτερες πορειες στο γιουροπα, απλα κομπλεξικος παντα θα βρει κατι να πει....για να την πεις στον θρυλο, καναμε ομαδα μεχρι και την αταλαντα, η οποια μετα απο 100 χρονια ιστοριας εκανε κατι στην ευρωπη...
υγ2 : η σαλτζμπουρκ εχει ξεπερασει μεχρι και τον μπαοκ σε αποκλεισμους απο προκριματικα τσουλο...πως θα σου φαινοταν αν ο θρυλος ειχε αποκλειστει απο τις ομαδες που αποκλειστηκε η σαλτζμπουρκ, δηλαδη μακαμπι (2 φορες!!!),ερυθρο αστερα, ριεκα, ντιναμο ζαγκρεπ, μαλμε (2 φορες!!!), χαποελ κτλ????

Η Κοπεγχάγη φέτος είχε πάει 8 Γιουρόπα,στα αλλα δεν διαφωνώ.
Σωστός για Σλαβια Πράγας.
Την Βασιλεία την ανέφερα γιατί είχε κάνει καλές πορείες στο παρελθόν.
Σωστός για τους αποκλεισμούς της Σάλτσμπουργκ αλλά οι 4 του Γιουρόπα για μια ομάδα από την Αυστρία δεν είναι λίγο.Μπηκε και πέρυσι σε όμιλο με Λίβερπουλ και Νάπολι.
Ρε Τάκη, σε πάω αλλά για την Αταλαντα είπες μαλακια.Δεν είναι απλώς "κατι στην Ευρώπη" οι 8 του Τσου Λου για μια πρωταρα στην διοργάνωση.Και την ανέφερα ως παράδειγμα σωστης,πρότυπης οργάνωσης ενός κλαμπ.Δεν ξοδεύει πολλά, έχει φτιάξει όμως σταθερό κορμό, παίζει μπαλαρα (αν βλέπεις κι αλλα πρωταθλήματα πέρα από Σούπερ Λιγδα θα το έχεις διαπιστώσει).


Να βλέπουμε και τα καλά,να βλέπουμε και τα στραβά του Μαρινάκη (είχε φέρει παιχταράδες από την 1η μέρα,
με Βαλβέρδε παίχτηκε όπως και πέρυσι μπαλαρα,κάλυψε τα όποια οικονομικά προβλήματα προέκυψαν από την τελευταία σεζόν του Κοκκαλη,σε μεγάλωσε κι άλλο σαν όνομα,εξαφάνισε τα άλλα γατάκια εν Ελλάδι κλπ.Ομως φίλε έχει φέρει και πολλά παλτά,και μερικές χρονιές την έβγαζε μόνο με δανεικούς και ελεύθερους.Εχει χώσει αλλά και έχει βγάλει χρήμα.
Λογικό να μην φέρνει παίχτες επιπέδου Μοντριτς,Κροος κλπ.Ουτως άλλως τέτοιοι δεν πατάνε Ελλάδα ούτε σε 10 ζωές. Δεν είχα απαίτηση για τέτοιους παίχτες.Αλλα με τόσο ρευστό θα μπορούσε να επενδύσει στο σύστημα σκαουτινγκ και στις ακαδημίες. Εχουμε βελτιωθεί στην Ευρώπη σε σχέση με εποχές Κοκκαλη,βάσει αποτελεσμάτων,αλλά δείχνει να μην τον νοιάζει το παραπέρα βήμα.Τρανο παράδειγμα η φυγή του Σίλβα.)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τύπε δε διαφωνώ γενικά, ούτε εγώ ζω με αναμνήσεις...

Αλλά να μιλάμε συγκεκριμένα..

Υπάρχει αμφισβήτηση ότι είναι η μεγαλύτερη στιγμή Ελληνικού συλλόγου?

Από εκεί και πέρα εγώ προφανώς αναγνωρίζω την κατάντια της τελευταίας δεκαετίας.

Αλλά επειδή κάτι κόβει το μάτι μου από μπαλίτσα, δεν παραμυθιαζομαι εύκολα σαν κάτι χαβαλέδες δικούς σας που έλεγαν πάμε για 2η θέση :2funny:

Ειναι το πιο κοντινο σημειο στο οποιο εφτασε Ελληνικη ομαδα σε κατακτηση Ευρωπαικου τροπαιου. Ομως (για να μη βαλω ομαδες Ολυμπιακου μεσα) η ομαδα που ειχε ο βαζελος αρχες του 2000 ηταν ανωτερη και πιστευω ειχε και μεγαλυτερη διαρκεια (οπως και το οτι οι προκρισεις ηταν ανωτερες).

Την καλυτερη μπαλα στην Ευρωπη την εχει παιξει ο Ολυμπιακος, περσι και επι βαλβερδε τη δευτερη χρονια (μιλαω απο αποψη ομορφιας ποδοσφαιρου και τεχνικης)

Τύπε είσαι σοβαρό παιδί και νομίζω μπορούμε να μιλήσουμε σχετικά αντικειμενικά. Πάμε λοιπόν ένα ένα :

1. Για τον Αγιαξ δε νομίζω ότι χρειάζεται να πούμε πολλά. Ήταν ένα διπλό στην έδρα του θηρίου της εποχής, σε διπλές αναμετρήσεις για τους 4 του Ch L. Είναι απλά κάτι που δε θα ξαναδούμε ποτέ από ελληνική ομάδα.

2. Περί ωραίας μπάλας, δεκτό γενικά, αλλά δύσκολα μπορεί να απομονωθεί η ωραία μπάλα από τα αποτελέσματα.

3. Για την περσυνη σας ομάδα, πράγματι είχατε μια στρωτή ομάδα, αλλά δε μπαίνει ούτε καν στο τοπ10 ελληνικών ομάδων στο Ch L. Στον περσυνο όμιλο, κατά τη γνώμη μου:

- 6 βαθμοί (Αστέρα μέσα έξω) θα ήταν το standard.

- 7 έως 9 βαθμοί θα ήταν μια πράγματι καλή συμμετοχή.

- οι 4 βαθμοί που τελικά πήρατε, δε μπορούν να θεωρηθούν επιτυχία.

4. Ακόμα και επί Μίτσελ και Σίλβα είχατε παίξει καλύτερη μπάλα στο Ch L. Νομίζω την έχεις υπερτιμησει λίγο την περσυνη σας συμμετοχή. Για φέτος οκ δε χρειάζεται να πούμε πολλά.

Συμφωνώ για Σίλβα και μαλακία ο τρόπος που έφυγε.Ηθελε κάτι καλύτερο στην Ευρώπη,επομένως και παίχτες,ο Μαρινάκης αρνηθηκε γιατί δεν τον ένοιαζε τόσο,οπότε άντε γειά.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
κοιτα να δεις τυπε...οταν βαζεις ως παραδειγμα μια ομαδα, τοτε την βαζεις ως παραδειγμα στο συνολο της...δηλαδη αν θεωρεις προτυπο την αταλαντα για τον ολυμπιακο, τοτε θες να γινει μια ομαδα που δεν εχει παρει ποτε πρωταθλημα,εχει πεσει απειρες φορες στην β εθνικη και μια χρονια εφτασε στους 8 του τσουλου...
γιατι αμα απλα παιρνεις αποσπασματικα μια χρονια μιας ομαδας, τοτε να πουμε ως προτυπο και την νοτιγχαμ που το 1975 πηρε το τσουλου...ή να πουμε ως προτυπο και την μεταλιστ που μας απεκλεισε τοτε και πηγε στου 8 του ουεφα...δεν παει ετσι το πραγμα, γιατι η μεταλιστ μετα σβηστηκε απο τον ευρωπαικο χαρτη σε αντιθεση με τον ολυμπιακο που ηταν, ειναι και θα ειναι εκει...
γενικα απο τις ομαδες που προανεφερε ο τυπος, μονο την βασιλεια μπορω να θεωρησω ως παραδειγμα γιατι εχει μια σταθεροτητα...η αταλαντα σε 5 χρονια μπορει να ξαναπεσει κατηγορια, δεν μου λεει κατι οτι πηγε μια φορα στους 8 του τσουλου...

υγ : και εγω ο ιδιος το ειπα στο ποστ μου οτι ο θρυλος θα μπορουσε και επρεπε να κανει παραπανω πραγματα στο γιουροπα...αλλα το να ψαχνει ο καθενας να βρισκει 1-2 επιτυχημενες χρονιες ξενων ομαδων και να παραβλεπει την συνολικη τους ιστορια, ειναι λαθος...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
κοιτα να δεις τυπε...οταν βαζεις ως παραδειγμα μια ομαδα, τοτε την βαζεις ως παραδειγμα στο συνολο της...δηλαδη αν θεωρεις προτυπο την αταλαντα για τον ολυμπιακο, τοτε θες να γινει μια ομαδα που δεν εχει παρει ποτε πρωταθλημα,εχει πεσει απειρες φορες στην β εθνικη και μια χρονια εφτασε στους 8 του τσουλου...
γιατι αμα απλα παιρνεις αποσπασματικα μια χρονια μιας ομαδας, τοτε να πουμε ως προτυπο και την νοτιγχαμ που το 1975 πηρε το τσουλου...ή να πουμε ως προτυπο και την μεταλιστ που μας απεκλεισε τοτε και πηγε στου 8 του ουεφα...δεν παει ετσι το πραγμα, γιατι η μεταλιστ μετα σβηστηκε απο τον ευρωπαικο χαρτη σε αντιθεση με τον ολυμπιακο που ηταν, ειναι και θα ειναι εκει...
γενικα απο τις ομαδες που προανεφερε ο τυπος, μονο την βασιλεια μπορω να θεωρησω ως παραδειγμα γιατι εχει μια σταθεροτητα...η αταλαντα σε 5 χρονια μπορει να ξαναπεσει κατηγορια, δεν μου λεει κατι οτι πηγε μια φορα στους 8 του τσουλου...

υγ : και εγω ο ιδιος το ειπα στο ποστ μου οτι ο θρυλος θα μπορουσε και επρεπε να κανει παραπανω πραγματα στο γιουροπα...αλλα το να ψαχνει ο καθενας να βρισκει 1-2 επιτυχημενες χρονιες ξενων ομαδων και να παραβλεπει την συνολικη τους ιστορια, ειναι λαθος...

Τάκη,δεν κατάλαβες τι λέω. Ως ευρωπαϊκό παράδειγμα την ανέφερα,και το να βλέπεις μια πρωταρα να πηγαίνει προημιτελικά Τσου Λου ενώ εμείς τόσα χρόνια με παρουσία στην Ευρώπη είτε να συνεχίζουμε Γιουρόπα (32 ή 16 το πολύ) ή στους 16 του Τσου Λου (3 φορές νομίζω) και μέχρι εκεί,σίγουρα σε κάνει να νιώθεις κάπως και να απορείς.Τι εννοώ?Ότι με τόσα χρόνια σταθερής παρουσίας θα έπρεπε να κάνουμε κάτι παραπάνω (τουλάχιστον στο Γιουρόπα).
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
οκ, γιατι ειναι ευρωπαικο παραδειγμα η αταλαντα?επειδη εφτασε 1 φορα στους 8 του τσουλου?
και εμεις φτασαμε 1 φορα στου 8 του τσουλου....
ας δουμε 4-5 χρονια ποια θα ειναι η συνεχεια της στην ευρωπη και ξαναμιλαμε..
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
4. Ακόμα και επί Μίτσελ και Σίλβα είχατε παίξει καλύτερη μπάλα στο Ch L. Νομίζω την έχεις υπερτιμησει λίγο την περσυνη σας συμμετοχή. Για φέτος οκ δε χρειάζεται να πούμε πολλά.

Συμφωνώ,με Μιτσελ είχαν πάρει 10 βαθμούς,με Σιλβα 9

Βέβαια αποκλείστηκαν από την χειρότερη Μαντσεστερ όλων των εποχών με 2-0 αβάτζο,και φαγαν και το 0-3 απο σας

Για πέρσι,θυμόμαστε πώς κέρδισαν και τον Αστέρα με τον μαύρο που νόμιζε ότι παίζανε μπάσκετ,αλλιώς ούτε εκεί κερδίζαν
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
οκ, γιατι ειναι ευρωπαικο παραδειγμα η αταλαντα?επειδη εφτασε 1 φορα στους 8 του τσουλου?
και εμεις φτασαμε 1 φορα στου 8 του τσουλου....
ας δουμε 4-5 χρονια ποια θα ειναι η συνεχεια της στην ευρωπη και ξαναμιλαμε..

Δηλαδή ότι μια μικρή ομάδα έφτασε στην Ευρώπη στους 8 στην παρθενική της συμμετοχή,κάτι που κάναμε πριν 21 χρόνια εμείς, και από τότε δεν έχουμε ξαναπάει,δεν σε προβληματίζει?
Στο τελευταίο συμφωνώ.
Δεν θέλω να φανταστώ αν είσαι τόσο απόλυτος,τι απόψεις έχεις στο μπάσκετ. :P
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εν τω μεταξύ για το μπάσκετ,από χθες διαβάζω διάφορα όμορφα.Πριν ενάμιση μήνα,ήμασταν για φάιναλ φορ.Τωρα ούτε για το Γιουροκαπ.
Χαλαρώστε και στηρίζουμε την ομάδα.

Αλλά βέβαια μερικοί δεν είναι ικανοποιημένοι με τίποτα,και από μπάσκετ δεν σκαμπαζουν (Αυτοί μέχρι και τον Ζοτς θεωρούν άχρηστο ή έστω μέτριο)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
4. Ακόμα και επί Μίτσελ και Σίλβα είχατε παίξει καλύτερη μπάλα στο Ch L. Νομίζω την έχεις υπερτιμησει λίγο την περσυνη σας συμμετοχή. Για φέτος οκ δε χρειάζεται να πούμε πολλά.

Συμφωνώ,με Μιτσελ είχαν πάρει 10 βαθμούς,με Σιλβα 9

Βέβαια αποκλείστηκαν από την χειρότερη Μαντσεστερ όλων των εποχών με 2-0 αβάτζο,και φαγαν και το 0-3 απο σας

Για πέρσι,θυμόμαστε πώς κέρδισαν και τον Αστέρα με τον μαύρο που νόμιζε ότι παίζανε μπάσκετ,αλλιώς ούτε εκεί κερδίζαν

Ακόμη γυρίζει το ματς με την Μπράγκα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom