Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ουστ απο δω μεσα ρε μαλακες!!!!
να φυγετε να πατε στα νηματα σας!!!
μου αρχισατε παλι τις προπολεμικες ιστοριες για αγριους...για το διπλο στον αγιαξ, για τα τανκς του παπαδοπουλου, για την χαιτη του τζαλακωστα, για τα γκολ 40 χρονια πριν καραφλιασει ο τζορτζεβιτς ....ημαρτον ρε πουστη μου...:confused: :confused::confused::confused::confused:
αστο διαλο
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Ξεχνάνε κάποιοι και το διπλό του ΟΣΦΠ μέσα στην Ιταλία επί της Γιουβέντους,η μοναδική της ήττα εντός της από ελληνική ομάδα
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Μπορείς να θυμηθείς δηλαδή κάποια μεγαλύτερη ή έστω συγκρίσιμη στιγμή συλλόγου τα τελευταία 25 χρόνια?

Οκ σορρυ κιόλας που δεν το σηκωσαμε :2funny:

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αμα σε ολη σου την ιστορια εχεις 10 η 20 η κανα 2 πρωταθληματα ειναι η μονη λυση προς επιβιωση. Θυμασαι καποιες λιγες παλιες καλες στιγμες.

Οπως καποιοι παππουδες 90 χρονων που εχει να τους σηκωθει 30 χρονια, θυμουνται καμια τανα οταν ηταν 20.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
σιγα ρε τακη μην σαλταρεις...νημα λογου και πολιτισμου ειναι εδω :confused::confused::confused::confused:


ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕς ΣΤΑ ΚΑΡΙΟΛΙΑ!!!!! ΒΓΑΛΕ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥς ΔΕΙΞΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗΣ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΕΣ ΤΟΥΣ :zfuck::zfuck::zfuck:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Τύπε δε διαφωνώ γενικά, ούτε εγώ ζω με αναμνήσεις...

Αλλά να μιλάμε συγκεκριμένα..

Υπάρχει αμφισβήτηση ότι είναι η μεγαλύτερη στιγμή Ελληνικού συλλόγου?

Από εκεί και πέρα εγώ προφανώς αναγνωρίζω την κατάντια της τελευταίας δεκαετίας.

Αλλά επειδή κάτι κόβει το μάτι μου από μπαλίτσα, δεν παραμυθιαζομαι εύκολα σαν κάτι χαβαλέδες δικούς σας που έλεγαν πάμε για 2η θέση :2funny:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
ουστ απο δω μεσα ρε μαλακες!!!!
να φυγετε να πατε στα νηματα σας!!!
μου αρχισατε παλι τις προπολεμικες ιστοριες για αγριους...για το διπλο στον αγιαξ, για τα τανκς του παπαδοπουλου, για την χαιτη του τζαλακωστα, για τα γκολ 40 χρονια πριν καραφλιασει ο τζορτζεβιτς ....ημαρτον ρε πουστη μου...:confused: :confused::confused::confused::confused:
αστο διαλο
[/quote]
:2funny: :2funny:
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
ρε πως τους καταντησαμε ετσι τοσα χρονια που τους βιαζουμε...μεχρι και τι ομαδα ειναι ντρεπονται να πουν...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
καλη η σκυλοτροφη κανις μου?? και μη ξεχνας απο ταμεγαφωνα εσυ να φωναζεις ΜΑ ΡΙ ΝΑ ΚΙ ΚΟς
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
ρε πως τους καταντησαμε ετσι τοσα χρονια που τους βιαζουμε...μεχρι και τι ομαδα ειναι ντρεπονται να πουν...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
δεν εχεις δικιο λενε....
προχτες ηταν μαρσειγ την αλλη βδομαδα πορτο το καλοκαιρι γουλβς....εχουν πολλες ομαδες :confused::confused::confused:
η ομαδα ειναι μια σκυλακι μου, εσεις αλλαζετε εραστη αναλογως τον προεδρο. ρε καρμοιρια, πειτε μου οτι τσιμπατε κανα 20ρικο απο κατι, κανα μεροκαματο, κανα σεκιουριτι στο γηπεδο να μη σας λυπαμαι τοσο. γιατι αν ειστε τοσο τσουτσεκια του προεδρου και δωρεαν μαλιστα ειστε για αυτοκτονια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
δεν κοιτανε τα μπουρδελα τους, ο θρυλος τους μαρανε....
ξεκιναει η φουκαριαρα η κουλα με την μπραγκα και απο την σεντρα ταμπουρωνεται...δεν εχει ακουμπησει μπαλα και η μπραγκα κανει το 0-2 απο το 8ο λεπτο...
οπως ξεκινησαμε εμεις μες στην σιτι, ετσι ταμπουρωθηκαν και αυτοι απο το 1ο λεπτο με την μπραγκα...ξεφτυλα!!!!
και τολμανε αυτοι να μιλανε για τον θρυλο...
και επειδη εννοειται οτι κανεις δεν τους υπολογιζει στην ευρωπη, η μπραγκα θα κανει καμια συντηρηση δυναμεων, θα ληξει κανα 1-2 και θα πανηγυριζουν κιολας τα προβατα...
ρε με την μπραγκα εντος ρε μαλακες!!!!με την μπραγκα ναπουμε...
:confused::confused::confused::confused::confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
ΟΙ ΒΑΖΕΛΕΣ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΜΑ....ΟΙ ΚΡΥΦΟΒΑΖΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
ΟΙ ΒΑΖΕΛΕΣ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΜΑ....ΟΙ ΚΡΥΦΟΒΑΖΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ

αυτοι που γινονται δουλοι του προεδρου κ κανουν τουμπεκι ειναι χειροτεροι απο τις ζελες η οχι σκυλακι μου? εσυ εχεις μαθει να δεχχεσαι εντολες , δε δινεις , μη μπερδευεσαι
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τύπε δε διαφωνώ γενικά, ούτε εγώ ζω με αναμνήσεις...

Αλλά να μιλάμε συγκεκριμένα..

Υπάρχει αμφισβήτηση ότι είναι η μεγαλύτερη στιγμή Ελληνικού συλλόγου?

Από εκεί και πέρα εγώ προφανώς αναγνωρίζω την κατάντια της τελευταίας δεκαετίας.

Αλλά επειδή κάτι κόβει το μάτι μου από μπαλίτσα, δεν παραμυθιαζομαι εύκολα σαν κάτι χαβαλέδες δικούς σας που έλεγαν πάμε για 2η θέση :2funny:

Ειναι το πιο κοντινο σημειο στο οποιο εφτασε Ελληνικη ομαδα σε κατακτηση Ευρωπαικου τροπαιου. Ομως (για να μη βαλω ομαδες Ολυμπιακου μεσα) η ομαδα που ειχε ο βαζελος αρχες του 2000 ηταν ανωτερη και πιστευω ειχε και μεγαλυτερη διαρκεια (οπως και το οτι οι προκρισεις ηταν ανωτερες).

Την καλυτερη μπαλα στην Ευρωπη την εχει παιξει ο Ολυμπιακος, περσι και επι βαλβερδε τη δευτερη χρονια (μιλαω απο αποψη ομορφιας ποδοσφαιρου και τεχνικης)

 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
δεν κοιτανε τα μπουρδελα τους, ο θρυλος τους μαρανε....
ξεκιναει η φουκαριαρα η κουλα με την μπραγκα και απο την σεντρα ταμπουρωνεται...δεν εχει ακουμπησει μπαλα και η μπραγκα κανει το 0-2 απο το 8ο λεπτο...
οπως ξεκινησαμε εμεις μες στην σιτι, ετσι ταμπουρωθηκαν και αυτοι απο το 1ο λεπτο με την μπραγκα...ξεφτυλα!!!!
και τολμανε αυτοι να μιλανε για τον θρυλο...
και επειδη εννοειται οτι κανεις δεν τους υπολογιζει στην ευρωπη, η μπραγκα θα κανει καμια συντηρηση δυναμεων, θα ληξει κανα 1-2 και θα πανηγυριζουν κιολας τα προβατα...
ρε με την μπραγκα εντος ρε μαλακες!!!!με την μπραγκα ναπουμε...
:confused::confused::confused::confused::confused:
ενω εμεις που φαγαμε μονο ενα απο τη σιτυ γιατι θελανε να μπουνε με την ψωλη στα διχτυα μας δεν πανηγυρισαμε συντροφε. μπακ δεν εχεις χαφ αν δεν παιζει ο καμαρα δεν εισαι για τετοιο επιπεδο αλλα ειπαμε ο προεδρος να ειναι καλα, κ οσοι τα λεμε αυτα ειμαστε βαζελοι. εεε ρε καρμοιριααααα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
:confused:
ΟΙ ΒΑΖΕΛΕΣ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΜΑ....ΟΙ ΚΡΥΦΟΒΑΖΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ

αυτοι που γινονται δουλοι του προεδρου κ κανουν τουμπεκι ειναι χειροτεροι απο τις ζελες η οχι σκυλακι μου? εσυ εχεις μαθει να δεχχεσαι εντολες , δε δινεις , μη μπερδευεσαι

τυπε για δωσε καμια περιγραφη της μαπας σου, να δω κατι....ειχαμε μπαουλιασει κατι βαζελογαυρους πριν κατι χρονια στο γηπεδο...μπας και φορας γυαλια????:think:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
ελα σαλτα γαμησου τωρα παπαρα που θα μας πουλησεις μουρη. και.ολυμπιακοφροσυνη....αντε καραγκιοζη
βαζελας γεννηθηκες λαγος θα πεθανεις κοπρακι μου
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
παω στο νημα αεξ να συμπαρασταθω σε μερικα καλα φιλαρακια :confused::confused::confused::confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Έρχεται κι η πρώτη 30αρα απ'τον Ηττούδη :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom