Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (12 μέλη και 31 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Φίλε σήμερα φάνηκαν δύο πράγματα....
Η έλλειψη φυσικών προσόντων και η ταχύτητα του ποδοσφαίρου που παίζεται στην Ελλάδα. Σήμερα δυστυχώς για άλλη μια φορά κατάλαβα ότι όταν βλέπω ελληνικό πρωτάθλημα χάνω τον χρόνο μου.....Ο Ολυμπιακός, η καλύτερη ομάδα αυτή τη στιγμή της Ελλάδας από όλες τις πλευρές, άρχισε να παίζει μπάλλα όταν η δευτερότριτη της Αγγλίας αποφάσισε να κάνει απλά προπόνηση......
Θλίψη.
Σήμερα έλειπε κάτι από τον Ολυμπιακό...κάτι που είχε σέ όλα τα υπόλοιπα Ευρωπαϊκά ματς...η ΨΥΧΗ!!!
Να χάσουν και 2 και 3-0 αλλά πουλώντας ακριβά το τομάρι τους,όχι όπως έπαιξαν στο 1ο ημίχρονο...κατά τ'άλλα,συμφωνώ 100% μαζί σου!!!

Υ.Γ. ο κόσμος ήταν το κάτι άλλο...και σαν γνήσιος ΠΑΣΟΛΕΣ και αντικειμενικός φίλαθλος,θέλω να ευχαριστήσω αυτή την ομάδα για τις γεμάτες συγκινήσεις ποδοσφαιρικές βραδιές που μου χάρισε φέτος στο Τσάμπιονς Λιγκ :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ρε φίλε θα με τρελλάνει ο πράκτορας.... Θέλει λέει παίκτες σαν τον Γεωργάτο και όχι τον Μητρόπουλο. Ημαρτον ρε, Ημαρτον....
κοιτα δεν ειμαι δικηγορος του αλλα επειδη εχω μιλησει μαζι του,καταλαβα οτι το εννοουσε αλλιως και εν μερει ειχε δικιο(δεν στο εξηγω τωρα γιατι βαριεμαι να γραφω και θα κουρασουμε τους αλλους)
εξαλλου οσο πιο σημαντικος παιχτης ειναι καποιος τοσο πιο πολυ ποναει ο οπαδος οταν τον δει να φοραει την λαγοφανελα
παντως και οι παιχτες κανουν λαθη και νομιζω οτι και ο τασος και ο δεληκαρης το εχουν καταλαβει και παραδεχτει
προσωπικα για τον μητροπουλο πιστευω οτι το εκανε απο ματαιοδοξια για να γινει ο παιχτης που εχει φορεσει την φανελα και των 3 του ποκ.δεν το κανε ουτε γιατι πειναγε ουτε γιατι δεν αγαπουσε τον ολυμπιακο,το κανε απο ματαιοδοξια και το σκυλομετανιωσε
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ρε βρασιδα για 2 σχεδον χιλιομετρα παεαπανω συνολικα δεν λεει κατι αυτο.η διαφορα δεν ηταν τεραστια
στο πρωτο καναμε εμεις περισσοτερα απο την τσελσι(ακομα και απο το σημερινο) και ηταν αλλο παιχνιδι τελειως
μπηκαμε χωρις νευρο μεσα και φαγαμε γελοια γκολ,με 3 σουτ χαναμε 2-0 αυτο ηταν ολο συν οτι λογω ελλειψης γκαλετι λουα λουα τα μπακ της τσελσι ανεβαιναν συνεχεια πανω
Παρα πολλα λεει και σου ξανα λεω για να παρεις αποτελεσμα απεναντι στην Τσελσι με αυτους τους παικτες που εχει και στο γηπεδο της θα επρεπε εμεις να ειχαμε καλυψη τα διπλασια χιλιομετρα, αυτο μεταφραζεται σε πιεση σε ολο το γηπεδο και οχι εξω απο την μεγαλη περιοχη μας.

Ρε φίλε θα με τρελλάνει ο πράκτορας.... Θέλει λέει παίκτες σαν τον Γεωργάτο και όχι τον Μητρόπουλο. Ημαρτον ρε, Ημαρτον....
Διαβασα την κουβεντα που ειχατε και θα σου πω κατι εμεις οι γαυροι στην καρδια μας και πανω απο ολους εχουμε δυο παικτες Αναστοπουλος και Καραπιαλης που ενω μπορουσαν δεν πηγαν ποτε σε ανταγωνιστικη ομαδα απο τον Ολυμπιακο.
Κοντα σε αυτους ειναι και ο Γρηγορης οπως και πολλοι αλλοι.
Ο Μητροπουλος εχασε πολυ στα ματια μας με την μεταγραφη του στον Παναθηναικο αλλα και εγω δεν τον κατατασω μαζι με τον Σαργκανη που για εμενα ειναι μεγαλος ρουφιανος και ας μας λεει οτι μια ζωη ηταν Ολυμπιακος μια ζωη προδοτης ηταν.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Διαβασα την κουβεντα που ειχατε και θα σου πω κατι εμεις οι γαυροι στην καρδια μας και πανω απο ολους εχουμε δυο παικτες Αναστοπουλος και Καραπιαλης που ενω μπορουσαν δεν πηγαν ποτε σε ανταγωνιστικη ομαδα απο τον Ολυμπιακο.
Κοντα σε αυτους ειναι και ο Γρηγορης οπως και πολλοι αλλοι.
Ο Μητροπουλος εχασε πολυ στα ματια μας με την μεταγραφη του στον Παναθηναικο αλλα και εγω δεν τον κατατασω μαζι με τον Σαργκανη που για εμενα ειναι μεγαλος ρουφιανος και ας μας λεει οτι μια ζωη ηταν Ολυμπιακος μια ζωη προδοτης ηταν.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχω διαβασει τα παραπανω ποστ και δεν με ενδιαφερει γιατι εχω τα νευρα μου...αυτα που εχω να πω θα τα πω και χωρις να παρω καν απαντηση πιστευω οτι εχω δικιο..σημερα ο ολυμπιακος στο πρωτο ημιχρονο επαιξε χειροτερα και απο ο,τι θα παιζε η προοδευτικη...στο 60' ξυπνησε αλλα πιστευω οτι τοτε ηταν αργα...δεν λεω η απουσια του γκαλλετι και του λουα φανηκαν,αλλα και παλι τοσο χαλι πρωτο ημιχρονο δεν δικαιολογειται ακομα και με την καλυτερη ομαδα του γαλαξια αν παιζαμε..προσωπικα εχω παραπονα και απο τον λεμονη για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ματς...τουλαχιστον τις αλλαγες επρεπε να τις κανει νωριτερα...ο τζολε επισης σημερα ηταν για πεταμα..αλλα βεβαια ο ανθρωπος ειναι και 500 χρονων..προσφερε πολλα ..αλλα δεν νομιζω να τραβαει αλλο...τελειωνοντας θα πω οτι και τα 3 γκολ τα φαγαμε τσαμπα...παρολαυτα ειμαι σχετικα ευχαριστημενος απο την πορεια μας στο τσαμπιονς λιγκ,αλλα δεν τρελαθηκα κιολας...και ο λογος που δεν τρελαθηκα ειναι γιατι το να εισαι στους 16 απεχει πολυ απο τους 8..τους 4 και παει λεγοντας...παντως στην ελλαδα ειμαστε οντως η καλυτρη ομαδα..αλλα τι να το κανεις αν εδω και 5000 χρονια στην ευρωπη χαιρεσαι οταν φτανεις στους 16 και κανεις λες και τα γαμησες ολα...η ομαδα θελει ακομα για να θεωρηθει πραγματικη απειλη για ομαδες οπως η τσελσι,ρεαλ,μπαρτσα κλπ..βεβαια το μπατζετ αυτων των ομαδων ειναι τρελο..αλλα αμα θελεις πραγματικα κατι η γνωμη μου ειναι οτι δεν μετραει το μπατζετ μονο αλλα και η ψυχη..και ο ολυμπιακος απεδειξε οτι εχει ψυχη..αλλα οχι αρκετη για το κατι παραπανω..ακομα τουλαχιστον...ο κοσμος του ολυμπιακου απο την αλλη εδειξε τι παει να πει να αγαπας μια ομαδα....


α ρε πουστη ολυμπιακε..περιμενω να σε δω στον τελικο του τσαμπιονς λιγκ πριν πεθανω (ειμαι 24)..να δω...θα μπορεσεις???


ΘΡΥΛΕ ΣΑΓΑΠΩ....
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
προσωπικα εχω παραπονα και απο τον λεμονη για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ματς...τουλαχιστον τις αλλαγες επρεπε να τις κανει νωριτερα...ο τζολε επισης σημερα ηταν για πεταμα..

Θα μπορούσες να τα πεις με λιγοτερα λόγια , να έτσι ...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ναι είναι αυριανό-σημερινό πρωτοσέλιδο
 

Συνημμένα

  • big.jpg
    big.jpg
    265,8 KB · Εμφανίσεις: 14

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Xιλιες φορες να βριζεις εσυ παρα να προσπαθουμε να βγαλουμε ακρη με την παπια. :grin:
Εγώ δεν σας έβρισα ποτέ, κι ας μην ξεχνάω τα δικά σας (pleasure, psaxnw, doritis, cretan, Υπουργός και κάτι άλλα παιδιά, κόκκινα και ενίοτε πράσινα) μπινελίκια προς το πρόσωπό μου.
Γι αυτές και μόνο τις μούρες που είναι κλαμένες σήμερα, αν και χτες ο ενθουσιασμός και η αυθάδεια περίσσευε, νομίζω πως άξιζε με το παραπάνω η βραδιά.
Κάποιος ήθελε να βάλει και στοίχημα είκοσι χιλιάρικα, τρομάρα του, οτι θα προκριθείτε.
Δεν τα είχα για να τα βάλω, είχα μόνο ένα (το οποίο και καλά δεν δέχτηκε γιατί είναι και πολύ λεφτάς να πούμε εκείνος), το οποίο όμως θα έκλαιγε σήμερα.
Ας πιει μια μπύρα στην υγειά μου λοιπόν.
Για τους υπόλοιπους, δεν πειράζει παιδιά, η ζωή συνεχίζεται.
Αν μάλιστα βάλετε και λίγο μυαλό και συζητάτε εις το εξής σαν άνθρωποι, τόσο το καλύτερο.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Το ξαναποσταρω....

Καλημέρα Μάγκες οπαδοί του Μεγαλυτέρου Ελληνικού Συλλόγου…
Του Θρύλου του Ελληνικού Αθλητισμού….
Ξαναλέω τα ιδία που είπα και πριν το παιχνίδι….
Είναι η Χρόνια που μπήκαν οι βάσεις για κάτι μεγάλο!!!
Όταν έχεις μαζέψει 11 βαθμούς σε Όμιλο με Ρεαλ Βερντερ και Λατσιο…
Όταν είσαι ΑΗΤΤΗΤΟΣ στην Έδρα σου από Ρεαλ Βερντερ Λατσιο Τσελσι
Δεν μπορείς παρά να είσαι Ευχαριστημένος….
Στο Σημερινό Παιχνίδι παίζαμε ΧΩΡΙΣ τις Μεγάλες μεταγραφές μας
Λουα Λουα Γκαλετι και βέβαια Ραουλ Μπραβο….
Ποια ομάδα (Ελληνική) θα άντεχε να παίξει Έτσι????
Μπράβο σε Όλους Παίχτες Προπονητή και Διοίκηση για την Καλή και Σωστή Δουλεία!!!!


ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ ΣΤΟΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ
ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ (ΟΠΑΔΩΝ) ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ τον Μοναδικό Λαό του Ολυμπιακού!!!!

Αλλόθρησκοι σκύψτε το Κεφάλι έρχεται ο Αυτοκράτορας σας ……

kosmos567890chelseaqc1.jpg

chelseaosfp1btq3.jpg
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Kαλλημερα αρωστοι χαμηλου επιπεδου πρακτορες.
Τσαμπιονς λιγκ τελος του χρονου ακομα καλυτερα με 4 μεταγραφες τυπου Γκαλετι και Μπελουτσι σε καλη ηλικια και παμε για μεγαλυτερα πραγματα στην ευρωπη και καινουργιες παραγκες στην Ελλαδα.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Kαλλημερα αρωστοι χαμηλου επιπεδου πρακτορες.
Τσαμπιονς λιγκ τελος του χρονου ακομα καλυτερα με 4 μεταγραφες τυπου Γκαλετι και Μπελουτσι σε καλη ηλικια και παμε για μεγαλυτερα πραγματα στην ευρωπη καινουργιες παραγκες στην Ελλαδα.
Γαμωτο ηταν ωραια ομως!
(αρχιζω και αισθανομαι λιγο βαζελος χιχιχι)
 

Επισκέπτης
Το 2ο και ειδικά το 3ο γκολ μπορούσαν να αποφευχθούν!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
167
Πόντοι
1
Θα πω και εγώ τον πόνο μου
Πρέπει να φύγει ο Λεμονης οχι σήμερα αλλά απο προχθές
Ο άνθρωπος είναι άσχετος.
κατ αρχάς μου κατεβαίνει με τον αστέρα στην έδρα του με 3 αμυντικά χαφ και έναν επιθετικο , και βάζει δευτερο επιθετικό στο 60 όταν μένει ο αστέρας με 10 παίχτες. Ο καραγκιοζης.

Χθες τώρα.
Στο σημαντικότερο παιχνίδι για τον Ολυμπιακό φέτος ξεκινάει με ποιούς;;;;;
ΠΑΝΤΟ και ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Εχει κάνει στην ελλάδα 8 γκέλες
στην Βέροια είναι η ένατη
ΝΑ φύγει αμέσως. Είναι επικίνδυνος
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
:think: :think: :think: :think: :think: :think:

Μεσημεριάτικα κυκλοφορούν φαντάσματα??

:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει χειρότερο είδος Άντρα από το «πουτανακιι»….
Είναι αυτοί που το παίζουν «καλά παιδια» και «αντικειμενικοί»
Και με την πρώτη ευκαιρία χύνουν  ΧΟΛΗ γι αυτό που τους «ΠΟΝΑΕΙ» από μικρά παΐδια….Στην προκείμενη περίπτωση ο ΘΡΥΛΟΣ….


Ρε ανύπαρκτοι θα μιλήσετε ΕΣΕΙΣ για την Ευρωπαϊκή παρουσία του Θρύλου
Που την πρώτη Νίκη σας την Κάνατε Πέρυσι????
Θα μιλήσετε για το πηγαίο και αυθόρμητο χειροκρότημα του Κόσμου
Του Ολυμπιακού προς την ομάδα για να την Ευχαριστήσει που Μάζεψε 11 βαθμούς με Ρεαλ – Βερντερ- Λατσιο και είναι ΑΗΤΤΗΤΗ στην Έδρα της ακόμα και με την Τσελσι????
Εσείς που τρώγατε 4(!!) το Σεπτέμβρη και βαράγατε παλαμάκια στον Σοφό Δάσκαλο του ποδόσφαιρου και τον Πρόεδρο-άφραγκο Επενδύτη????
Εσείς που έχετε να πάρετε πρωτάθλημα 15 χρόνια όταν πηγαίνατε γυμνάσιο και ζούσατε τον πρώτο σας Ερώτα με τα αλλά αγοράκια??????


Και στο τέλος , τέλος ρε ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ

ΕΣΑΣ(και τους φιλους σας) ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΑΜΕ!!!!!!


vazelos4nx5.jpg


tourkoi1rf0.jpg

voulgaros1jd9.jpg


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom