Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ετσι οπως παιζουν οχι θεμα χρονου θα ηταν.
Δεν υπαρχει Ολυμπιακος μεσα στο γηπεδο κριμα χαλασανε και την καλη εικονα που ειχαν στους προηγουμενους αγωνες.
Τωρα παμε για πρωταθλημα. :grin:
με την παράγκα δικιά σας τόχετε σίγουρο....ενώ στην ευρώπη που δεν έχετε παράγκα....
 

Επισκέπτης
Εγω, ο talos, o gatto και κάποιοι άλλοι δεν θα σας ζαλίσουμε τα αρχίδια με καζούρα αλλά κάποιοι γνωστοί που τα μόνα μηνύματα τους στο φορουμ είναι να μπαίνουν και να βρίζουν, δεν χρειάζεται να πω ποιοι είναι αυτοί τους ξέρετε ήδη!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Tην βγαζει την παρελαση ο Λεμονης ?????
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Εγω, ο talos, o gatto και κάποιοι άλλοι δεν θα σας ζαλίσουμε τα αρχίδια με καζούρα αλλά κάποιοι γνωστοί που τα μόνα μηνύματα στο φορουμ μπαίνουν και βρίζουν, δεν χρειάζεται να πω ποιοι είναι αυτοί τους ξέρετε ήδη!
κοίτα..πλακίτσα και καζούρα επιτρέπεται όπως και εσείς όταν μας φέρθηκε...τρυφερά.. :2funny: :2funny: η ραίηντζερς...αλλά μπινελίκιια και προσωπικες μαλακίες όχι...εγώ προσωπικά δεν βρίζω ποτέ....podplagne τον παίρνεις χαμούρα..έτσι βεντούζα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μονος του παιζει ο νικοπολιδης.
 

Επισκέπτης
κοίτα..πλακίτσα και καζούρα επιτρέπεται όπως και εσείς όταν μας φέρθηκε...τρυφερά.. :2funny: :2funny: η ραίηντζερς...αλλά μπινελίκιια και προσωπικες μαλακίες όχι...εγώ προσωπικά δεν βρίζω ποτέ....podplagne τον παίρνεις χαμούρα..έτσι βεντούζα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κύριος όπως πάντα! :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Χθές που σε ρώτησα για το αν θα μας στείλετε τον Μανούτσο στην φιέστα μου σφύριζες αδιάφορα :grin:
Για να τον ετοιμάζετε...... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Εγω, ο talos, o gatto και κάποιοι άλλοι δεν θα σας ζαλίσουμε τα αρχίδια με καζούρα αλλά κάποιοι γνωστοί που τα μόνα μηνύματα τους στο φορουμ είναι να μπαίνουν και να βρίζουν, δεν χρειάζεται να πω ποιοι είναι αυτοί τους ξέρετε ήδη!
Καλά αυτοί είναι οι γνωστοί  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: .
Σε λίγο θα εμφανιστούν για να αρχίσουν τις αναλύσεις...πρόσεχε στα τελευταία σου μαθήματα  ;) ;) :grin:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
γουσταρω μπαρτσα ασεναλ τελικο.θα δουμε καλη μπαλιτσα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ναι, αλλά πέρασαν οι Αγγλιδούλες....
αν εχεις παρατηρησει τα τελευταια χρονια οι αγγλοι εχουν παντα ομαδα στον τελικο η στα ημιτελικα.και περυσι παλι στα προημιτελικα ηταν 4 αγγλικες.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φανταστειτε να ηταν 1-0 το ματς τωρα τι καρδιακα επεισοδια θα ειχαμε. :2funny:  :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
αν εχεις παρατηρησει τα τελευταια χρονια οι αγγλοι εχουν παντα ομαδα στον τελικο η στα ημιτελικα.και περυσι παλι στα προημιτελικα ηταν 4 αγγλικες.
Τώρα στους 8 θα πρέπει να παίξουν αναγκαστικά 2 μεταξύ τους ή στον επόμενο γύρο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom