Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
εγω σου ειπα εδώ και ωρα την πραγματικοτητα :

ρε τύπε, δεν είναι έτσι ακριβώς. Οι αναλύσεις του πουλιού ξεκίνησαν γιατί κάποιοι δεν ήξεραν ή δεν καταλάβαιναν τι λέει ο κανονισμός. Π.χ. άλλος δεν ήξερε αν πρέπει να υπάρχει πρόθεση, άλλος δεν δέχεται ότι το πάτημα είναι φάουλ κλπ. Μετά μπήκες κι εσύ στην κουβέντα εμπλέκοντας άσχετες φάσεις, χρησιμοποιείς και όρους που δεν υπάρχουν ("κατά λάθος") κι έτσι μπουρδουκλώθηκε η κουβέντα. Γι' αυτό κι εγώ επιμένω κυρίως στη στάση του Βαρούχα. Εκεί είναι το ζουμί. Διότι δεν μπορεί να μιλάει για πρόθεση. Επίσης, είναι αυτός που μας έμαθε το "δεν έχει δυναμόμετρο ο διαιτητής". Με όλα αυτά, εγώ χθες από το Βαρούχα περίμενα να ακούσω ότι είναι πέναλτυ. Ε, κάποιο πονηρό μυαλό μπορεί να σκεφτεί ότι πληρώνεται για να υποστηρίζει τον ΟΣΦΠ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ρε τύπε, δεν είναι έτσι ακριβώς. Οι αναλύσεις του πουλιού ξεκίνησαν γιατί κάποιοι δεν ήξεραν ή δεν καταλάβαιναν τι λέει ο κανονισμός. Π.χ. άλλος δεν ήξερε αν πρέπει να υπάρχει πρόθεση, άλλος δεν δέχεται ότι το πάτημα είναι φάουλ κλπ. Μετά μπήκες κι εσύ στην κουβέντα εμπλέκοντας άσχετες φάσεις, χρησιμοποιείς και όρους που δεν υπάρχουν ("κατά λάθος") κι έτσι μπουρδουκλώθηκε η κουβέντα. Γι' αυτό κι εγώ επιμένω κυρίως στη στάση του Βαρούχα. Εκεί είναι το ζουμί. Διότι δεν μπορεί να μιλάει για πρόθεση. Επίσης, είναι αυτός που μας έμαθε το "δεν έχει δυναμόμετρο ο διαιτητής". Με όλα αυτά, εγώ χθες από το Βαρούχα περίμενα να ακούσω ότι είναι πέναλτυ. Ε, κάποιο πονηρό μυαλό μπορεί να σκεφτεί ότι πληρώνεται για να υποστηρίζει τον ΟΣΦΠ

αυτο εγραψα και εγω πριν οτι ο βαρουχας μη μπορωντας να βρει κατι για να πει οτι δεν ειναι πεναλτι τι ειπε? οτι " δεν υπηρχε προθεση (!)". Αφου δε παιζει ρολο ουτε το γραφει ο κανονισμος αν εχουμε κρατημα, αν υπαρχει προθεση  η οχι.  Ο κοσμος μπερδευει το οτι αν ΔΕΝ υπαρχει επαφη, τιμωρειται η προθεση, με το οτι πρεπει να υπαρχει ντε και καλα προθεση ΟΤΑΝ υπαρχει αντικανονικη επαφη.
Οχι! Οταν υπαρχει αντικανονικη επαφη, οπως περιγραφεται, δεν εχει σημασια η προθεση η οχι. Οι γαβροι εδω προσπαθουν να πουν οτι ελα μωρε απλα τον πατησε κατα λαθος πανω στη φαση δεν εγινε και τιποτα. Σε αυτη την περιπτωση εγινε.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Με όλα αυτά, εγώ χθες από το Βαρούχα περίμενα να ακούσω ότι είναι πέναλτυ. Ε, κάποιο πονηρό μυαλό μπορεί να σκεφτεί ότι πληρώνεται για να υποστηρίζει τον ΟΣΦΠ
δεν χρειαζεται να τον πληρωσει κανεις ρε τυπε
τηλεοραση κανει και ο βαρουχας και ξερει οτι για να εχει ψωμακι αυριο μεθαυριο και να συνεχισει να ειναι καλεσμενος στην αθλητικη κυριακη θα πρεπει αυτη να κανει νουμερα
για να κανει νουμερα θα πρεπει να τη βλεπουν οσο περισσοτεροι γινεται απο αυτους που ασχολουνται με τη μπαλα
για να τη βλεπουν οσο περισσοτεροι γινεται απο αυτους που ασχολουνται με τη μπαλα θα πρεπει να εκφραζει φιλικες προς αυτους αποψεις
για να εκφραζει φιλικες προς αυτους αποψεις θα πρεπει να ερμηνευει τις αμφισβητουμενες φασεις κατα το δοκουν
για να ερμηνευει τις αμφισβητουμενες φασεις κατα το δοκουν θα πρεπει να εισαγαγει και νεες εννοιες στους κανονισμους
εκει κολλαει η "προθεση"
και αφου παοκτσηδες, παναθηναικοι και αεκτζηδες βλεπουν πιο πολυ οπεν που συνηθως εχει και πιο ενδιαφεροντες καλεσμενους, πρεπει να πιασουν πελατες τους γαυρους στην ερτ
δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
δεν χρειαζεται να τον πληρωσει κανεις ρε τυπε
τηλεοραση κανει και ο βαρουχας και ξερει οτι για να εχει ψωμακι αυριο μεθαυριο και να συνεχισει να ειναι καλεσμενος στην αθλητικη κυριακη θα πρεπει αυτη να κανει νουμερα
για να κανει νουμερα θα πρεπει να τη βλεπουν οσο περισσοτεροι γινεται απο αυτους που ασχολουνται με τη μπαλα
για να τη βλεπουν οσο περισσοτεροι γινεται απο αυτους που ασχολουνται με τη μπαλα θα πρεπει να εκφραζει φιλικες προς αυτους αποψεις
για να εκφραζει φιλικες προς αυτους αποψεις θα πρεπει να ερμηνευει τις αμφισβητουμενες φασεις κατα το δοκουν
για να ερμηνευει τις αμφισβητουμενες φασεις κατα το δοκουν θα πρεπει να εισαγαγει και νεες εννοιες στους κανονισμους
εκει κολλαει η "προθεση"
και αφου παοκτσηδες, παναθηναικοι και αεκτζηδες βλεπουν πιο πολυ οπεν που συνηθως εχει και πιο ενδιαφεροντες καλεσμενους, πρεπει να πιασουν πελατες τους γαυρους στην ερτ
δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη
στην αντιστοιχη εκπομπη του οπεν που σχολιαζει ο κακος,δε μπορει να συμβαινει το αναποδο.δε μπορει να του λεει το αφεντικο του τι να λεει.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
στην αντιστοιχη εκπομπη του οπεν που σχολιαζει ο κακος,δε μπορει να συμβαινει το αναποδο.δε μπορει να του λεει το αφεντικο του τι να λεει.
μεχρι στιγμης ο κακος δεν εχει εφευρει νεες εννοιες κανονισμων οπως "προθεση στο πατημα"
οσο τον εχω παρακολουθησει μιλαει με βαση τους κανονισμους και μονο
δεν πιστευω οτι λεει ο,τι του λενε, απλως απο μονος του ισως δειχνει μια παραπανω επιεικεια στις αμφισβητουμενες φασεις του παοκ λογω καναλαρχη

ο βαρουχας απο την αλλη ειναι γελοιο προσωπο
ως διαιτητης ηταν γνωστος ως γαβρουχας
μετα εγινε καθηγητης διαιτησιας και εκανε τον σοβαρο με ιταλικα κοστουμια που ψωνιζε απο το κολωνακι μαζι με τον αναστοπουλο
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
αυτο εγραψα και εγω πριν οτι ο βαρουχας μη μπορωντας να βρει κατι για να πει οτι δεν ειναι πεναλτι τι ειπε? οτι " δεν υπηρχε προθεση (!)". Αφου δε παιζει ρολο ουτε το γραφει ο κανονισμος αν εχουμε κρατημα, αν υπαρχει προθεση  η οχι.  Ο κοσμος μπερδευει το οτι αν ΔΕΝ υπαρχει επαφη, τιμωρειται η προθεση, με το οτι πρεπει να υπαρχει ντε και καλα προθεση ΟΤΑΝ υπαρχει αντικανονικη επαφη.
Οχι! Οταν υπαρχει αντικανονικη επαφη, οπως περιγραφεται, δεν εχει σημασια η προθεση η οχι. Οι γαβροι εδω προσπαθουν να πουν οτι ελα μωρε απλα τον πατησε κατα λαθος πανω στη φαση δεν εγινε και τιποτα. Σε αυτη την περιπτωση εγινε.

έτσι όμως ξεφτιλίζεται ο καθηγητής διαιτησίας Βαρούχας. Όπως είχε ξεφτιλιστεί κι ο Τσίκινης (αν θυμάμαι καλά) με εκείνη την περίφημη φάση του ΟΣΦΠ με τον Αστέρα που το ΒΑΡ έδειχνε άλλα αντί άλλων. Αλλά οκ, εκείνη ήταν πιο δύσκολη (και πάλι βέβαια απαράδεκτο για πρώην διεθνή διαιτητή), εδώ όμως δεν δικαιολογείται τέτοια χοντράδα. Αν βέβαια παίρνει καλά λεφτά, όλα δικαιολογούνται
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
μεχρι στιγμης ο κακος δεν εχει εφευρει νεες εννοιες κανονισμων οπως "προθεση στο πατημα"
οσο τον εχω παρακολουθησει μιλαει με βαση τους κανονισμους και μονο
δεν πιστευω οτι λεει ο,τι του λενε, απλως απο μονος του ισως δειχνει μια παραπανω επιεικεια στις αμφισβητουμενες φασεις του παοκ λογω καναλαρχη

ο βαρουχας απο την αλλη ειναι γελοιο προσωπο
ως διαιτητης ηταν γνωστος ως γαβρουχας
μετα εγινε καθηγητης διαιτησιας και εκανε τον σοβαρο με ιταλικα κοστουμια που ψωνιζε απο το κολωνακι μαζι με τον αναστοπουλο
ο κακος ηταν συνδεσμιτης του πουστη και μπορει να μην κανει εφευρεση νεων εννοιων κανονισμων κατα τη γνωμη σου,δεν κανει ομως και καποια επισκεψη σε ενα οφθαλμιατρο μηπως αρχισει και βλεπει καλυτερα,ωστε να ερμηνευει καλυτερα.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
στην αντιστοιχη εκπομπη του οπεν που σχολιαζει ο κακος,δε μπορει να συμβαινει το αναποδο.δε μπορει να του λεει το αφεντικο του τι να λεει.

είναι διαφορετικό ρε τύπε. Πέρα από αυτό που λέει το πουλί, ότι o Κάκος μέχρι στιγμής δεν έχει πει τέτοια χοντράδα, είναι προφανές ότι είναι υπάλληλος του συγκεκριμένου καναλιού. Δεν γίνεται να πάει κόντρα στον εργοδότη του. Ο Βαρούχας, πώς δικαιολογείται να τα λέει υπέρ του ΟΣΦΠ; Στην ΕΡΤ είναι, όχι στο MEGA
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
είναι διαφορετικό ρε τύπε. Πέρα από αυτό που λέει το πουλί, ότι o Κάκος μέχρι στιγμής δεν έχει πει τέτοια χοντράδα, είναι προφανές ότι είναι υπάλληλος του συγκεκριμένου καναλιού. Δεν γίνεται να πάει κόντρα στον εργοδότη του. Ο Βαρούχας, πώς δικαιολογείται να τα λέει υπέρ του ΟΣΦΠ; Στην ΕΡΤ είναι, όχι στο MEGA
δεν ειπε κατι υπερ του ολυμπιακου.ειπε απλα οτι δεν υπαρχει παραβαση,οπως το ειδε ολος ο κοσμος,περα απο τη χωρα των χαπατων.αν δεν χρησιμοποιησε σωστα τη γλωσσα ή ειπε μαλακια για την προθεση μιας και οι κανονισμοι αδιαφορουν για την προθεση,δε σημαινει οτι υπαρχει παραβαση.τι να κανουμε τωρα;να λεμε οτι ηταν πιασμενος ο διαιτητης που ορισε ο περειρα και η επο του "δικου μας" γραμμενου;θελετε να πουμε αυτο για να μετριασετε την πικρα σας;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
δεν ειπε κατι υπερ του ολυμπιακου.ειπε απλα οτι δεν υπαρχει παραβαση,οπως το ειδε ολος ο κοσμος,περα απο τη χωρα των χαπατων.αν δεν χρησιμοποιησε σωστα τη γλωσσα ή ειπε μαλακια για την προθεση μιας και οι κανονισμοι αδιαφορουν για την προθεση,δε σημαινει οτι υπαρχει παραβαση.τι να κανουμε τωρα;να λεμε οτι ηταν πιασμενος ο διαιτητης που ορισε ο περειρα και η επο του "δικου μας" γραμμενου;θελετε να πουμε αυτο για να μετριασετε την πικρα σας;

οι κανονισμοί που αδιαφορούν για την πρόθεση είναι η δουλειά του. Καθηγητής διαιτησίας δεν είναι; Δεν γίνεται να μην ξέρει τα βασικά της δουλειάς του. Δεν γίνεται να πας σε γιατρό και να μπερδεύει την καρδιά με το συκώτι, ούτε ο μαθηματικός να μπερδεύει το τετράγωνο με το ρόμβο
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
οι κανονισμοί που αδιαφορούν για την πρόθεση είναι η δουλειά του. Καθηγητής διαιτησίας δεν είναι; Δεν γίνεται να μην ξέρει τα βασικά της δουλειάς του. Δεν γίνεται να πας σε γιατρό και να μπερδεύει την καρδιά με το συκώτι, ούτε ο μαθηματικός να μπερδεύει το τετράγωνο με το ρόμβο
απο τη στιγμη που δεν υπαρχει παραβαση,μου ειναι αδιαφορο που δεν κανει για φιλολογος ο βαρουχας.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Πάντως, επειδή έως τώρα δεν έχω πει την άποψή μου για την ουσία της φάσης, είμαι 99,99% βέβαιος ότι είναι πέναλτυ. Κι επειδή το βίντεο με το Βαρούχα και με τον Κάκο ίσως να μην το δείχνει τόσο καλά λόγω ανάλυσης, δείτε στη ΝΟΒΑ σε hd. Στο 4:04 με 4:07, ειδικά αν το παγώσετε στο 4:06, φαίνεται ότι δεν είναι πάτημα του στυλ "κατάλαβα ότι τον πάτησα και τραβιέμαι αμέσως", αλλά πιο πολύ πάτημα "σβήνω τσιγάρο". Νομίζω ότι ο Φιντέλ και το πουλί δικαιώνονται!
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
είναι διαφορετικό ρε τύπε. Πέρα από αυτό που λέει το πουλί, ότι o Κάκος μέχρι στιγμής δεν έχει πει τέτοια χοντράδα, είναι προφανές ότι είναι υπάλληλος του συγκεκριμένου καναλιού. Δεν γίνεται να πάει κόντρα στον εργοδότη του. Ο Βαρούχας, πώς δικαιολογείται να τα λέει υπέρ του ΟΣΦΠ; Στην ΕΡΤ είναι, όχι στο MEGA
Ο Κακος ειχε πει το μυθικο για το πεναλτυ στον Ποντενσε με τον μπαοκ,ειπε οτι ο αμυντικος του μπαοκ το βρισκει απο πισω αλλα οχι με τοση δυναμη να τον ριξει κατω,λες και ο Κακος εχει δυναμομετρο στο ματι.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
23
Like
3.046
Πόντοι
3.820
το οτι δεν εδωσε πεναλντι δεν ηταν θεμα μονο προθεσης η οχι..η προθεση ειναι ενα συμπερασμα που βγαζει το κορακι βλεποντας καποια πραγματα.οτι ο μπα εχει με πλατη και δεν βλεπει  τον μακεντα ,ειναι πιο κοντα στη μπαλα,απλωνει 1ος το ποδι να καλυψει την μπαλα(φαινεται καθαρα στο 1ο μακρυνο ριπλει) η μπαλα κινειται προς το πλαι και ειναι διεκδικουμενη χωρις να δινει αμεσο πλεονεκτημα στο παιχτη του βαζελου που ηταν μακρυτερα απο αυτην. αυτα συνεπαγονται την πιθανοτητα της μη προθεσης.εαν  ο μακεντα ειχε την μπαλα μπροστα και απειλουσε εστια και τον πατουσε ασχετα αν υπηρχε προθεση η οχι επρεπε να δωσει πεναλντι..πολλα κορακια κρινουν τετοιες διεκδικισεις με βαση την υποτιθεμενη εξελιξη,δηλ αν θα μπορουσε να απειληθει αμεσα το τερμα...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Πάντως, επειδή έως τώρα δεν έχω πει την άποψή μου για την ουσία της φάσης, είμαι 99,99% βέβαιος ότι είναι πέναλτυ. Κι επειδή το βίντεο με το Βαρούχα και με τον Κάκο ίσως να μην το δείχνει τόσο καλά λόγω ανάλυσης, δείτε στη ΝΟΒΑ σε hd. Στο 4:04 με 4:07, ειδικά αν το παγώσετε στο 4:06, φαίνεται ότι δεν είναι πάτημα του στυλ "κατάλαβα ότι τον πάτησα και τραβιέμαι αμέσως", αλλά πιο πολύ πάτημα "σβήνω τσιγάρο". Νομίζω ότι ο Φιντέλ και το πουλί δικαιώνονται!

και για να το αναλύσω λίγο περισσότερο, όταν λέω πάτημα "σβήνω τσιγάρο" δεν εννοώ φυσικά ότι το κάνει επίτηδες. Πιστεύω ότι το κάνει για να μη χάσει την ισορροπία του. Αν νοιώθοντας ότι τον έχει πατήσει, προσπαθούσε να τραβήξει αμέσως το πόδι του, πιθανώς θα έχανε την ισορροπία του, θα παραπάταγε που λέμε. Έμεινε πάνω στο πόδι του Μακέντα λίγο παραπάνω, για να αποφύγει ακριβώς αυτό. Έτσι πιστεύω. Αυτό όμως είχε σαν συνέπεια να μην αφήσει τον Μακέντα να μπορεί να διεκδικήσει την μπάλα και να δικαιολογείται απόλυτα η πτώση του. Μου κάνει εντύπωση που δεν το είδε αυτό ο διαιτητής.  
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
το οτι δεν εδωσε πεναλντι δεν ηταν θεμα μονο προθεσης η οχι..η προθεση ειναι ενα συμπερασμα που βγαζει το κορακι βλεποντας καποια πραγματα.οτι ο μπα εχει με πλατη και δεν βλεπει  τον μακεντα ,ειναι πιο κοντα στη μπαλα,απλωνει 1ος το ποδι να καλυψει την μπαλα(φαινεται καθαρα στο 1ο μακρυνο ριπλει) η μπαλα κινειται προς το πλαι και ειναι διεκδικουμενη χωρις να δινει αμεσο πλεονεκτημα στο παιχτη του βαζελου που ηταν μακρυτερα απο αυτην. αυτα συνεπαγονται την πιθανοτητα της μη προθεσης.εαν  ο μακεντα ειχε την μπαλα μπροστα και απειλουσε εστια και τον πατουσε ασχετα αν υπηρχε προθεση η οχι επρεπε να δωσει πεναλντι..πολλα κορακια κρινουν τετοιες διεκδικισεις με βαση την υποτιθεμενη εξελιξη,δηλ αν θα μπορουσε να απειληθει αμεσα το τερμα...

Δε μιλαμε για καμια κραχτη φαση νταξει. Πολυ δυσκολη φαση ειδικα σε πραγματικο χρονο . Αλλα διαβασε τι γραφει ο μπεστ στο επομενο ποστ. Αυτο που μετραει ειναι το τι πραγματικα συνεβη στη φαση, οχι οι οποιες ερμηνειες οποτε συμφωνα με τον ισχυοντα κανονισμο ειχαμε παραβαση.
Απο και και περα ουτε παραγκισιο ηταν ουτε αδικια ουτε τιποτα. Νικησε ο Ολυμπιακος, εγω προσωπικα κοιταω τα αγωνιστικα, εκει μενω στην εικονα και στην αποδοση της ομαδας μου ( αλλα και του αντιπαλου), τωρα σε διαιτητικες αποφασεις, οταν δεν ειναι με δολο η σχεδιο δε στεκομαι.
Απλα αναλυουμε μια συγκεκριμενη φαση, οπως ακριβως θα καναμε αν επαιζαν Παναιτωλικος-Βολος, Αναγεννηση Καρδιτσας-Δοξα Δραμας, Μποχουμ-Αιντραχτ Φρανκφουρτης η Κανον Γιαουντε- Αλ Αχλι. Ετυχε και ηταν στο Ολυμπιακος-Παναθηναικος.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
23
Like
3.046
Πόντοι
3.820
και για να το αναλύσω λίγο περισσότερο, όταν λέω πάτημα "σβήνω τσιγάρο" δεν εννοώ φυσικά ότι το κάνει επίτηδες. Πιστεύω ότι το κάνει για να μη χάσει την ισορροπία του. Αν νοιώθοντας ότι τον έχει πατήσει, προσπαθούσε να τραβήξει αμέσως το πόδι του, πιθανώς θα έχανε την ισορροπία του, θα παραπάταγε που λέμε. Έμεινε πάνω στο πόδι του Μακέντα λίγο παραπάνω, για να αποφύγει ακριβώς αυτό. Έτσι πιστεύω. Αυτό όμως είχε σαν συνέπεια να μην αφήσει τον Μακέντα να μπορεί να διεκδικήσει την μπάλα και να δικαιολογείται απόλυτα η πτώση του. Μου κάνει εντύπωση που δεν το είδε αυτό ο διαιτητής.  
πως να το τραβηξει αμεσως ρε τυπε? εγω στο 4.06 που λες βλεπω πριν ακομα τον πατησει "γεματα", το αριστερο ποδι ειναι στο αερα..μολις βρισκει πατημα με το αριστερο αμεσως τραβαει το δεξι..παγωσε το και δες το..δεν ειπε κανεις οτι δεν τον πατησε,μη ψαχνετε να βρειτε την ασπρη μυγα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom