Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.638
Like
28.152
Πόντοι
5.006
τυπε με τοσους πυρετώδεις ρυθμους που τα ετοιμάζουμε, ουτε το CNN να  βγαζαμε ναουμε...μιλαμε για μεγαλη χλιδα...μονο μην καουμε στο ζέσταμα γιατι από αναβολη σε αναβολη μας παει ο προεδρας και θα χυσουμε τα βρακια μας από την ανυπομονησια...
μπερδεμένα πράγματα Τάκη.  :S
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.765
Πόντοι
21.896
αν ήταν αυτό το παιχνίδι στο ελληνικό πρωτάθλημα ο γαύρος θα είχε χάσει με είκοσι πόντους διαφορά ,ΧΑ ΧΑ
κ.με δέκα φάουλ από το δεκαλεπτο
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
αποψε μου κανατε τις δυσκολες γι αυτο και το φχαριστηθηκα πιο πολυ πουταναρες μου
1000 διαφορετικα σεναρια εχουν γινει αλλα στο τελος προσκυνατε τον αιωνιο γαμια σας λατρεμενα χυσοδοχεια
μου πηγατε στην Α2 για να γλιτωσετε αλλα σας πετυχα στην ευρωλιγκα και ατιμασα εκει το χιλιογαμημενο κορμακι σας
καντε μπανιο για το Εξοχικο
 

tyrion lan

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αποψε μου κανατε τις δυσκολες γι αυτο και το φχαριστηθηκα πιο πολυ πουταναρες μου
1000 διαφορετικα σεναρια εχουν γινει αλλα στο τελος προσκυνατε τον αιωνιο γαμια σας λατρεμενα χυσοδοχεια
μου πηγατε στην Α2 για να γλιτωσετε αλλα σας πετυχα στην ευρωλιγκα και ατιμασα εκει το χιλιογαμημενο κορμακι σας
καντε μπανιο για το Εξοχικο

τι χαρηκες μωρη τελειωμενη γαμω τι φαρα σου που σου πηγε το μουνι στη κουλουρη
 

tyrion lan

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
0 φαουλ ο μιλουτινοφ... σημερα ξεφτιληστηκε ενα ολοκληρο συστημα... μπραβο στους αγγελοπουλους αλλα σημερα επρεπε να το τελειωσουνε και να τους θαψουν εκει μεσα ολους μαζι... κανανε το 10-6...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τι χαρηκες μωρη τελειωμενη γαμω τι φαρα σου που σου πηγε το μουνι στη κουλουρη
που να αφησω το 20αρικο κοριτσια;

20-euro-on-hand-isolated-260nw-458926402.jpg


εσεις θα μου τα φατε ολα πουτανιτσες
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
3
Like
1.677
Πόντοι
496
αποψε μου κανατε τις δυσκολες γι αυτο και το φχαριστηθηκα πιο πολυ πουταναρες μου
1000 διαφορετικα σεναρια εχουν γινει αλλα στο τελος προσκυνατε τον αιωνιο γαμια σας λατρεμενα χυσοδοχεια
μου πηγατε στην Α2 για να γλιτωσετε αλλα σας πετυχα στην ευρωλιγκα και ατιμασα εκει το χιλιογαμημενο κορμακι σας
καντε μπανιο για το Εξοχικο

τυπε ελειπαν οι μανοαναστοπουλοι κ εγινε ματς κ παραλιγο να τον πιειτε
σεφ θα φατε καλα οπως καταλαβες
 

koukoskoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2015
Μηνύματα
174
Κριτικές
4
Like
343
Πόντοι
281
0 φαουλ ο μιλουτινοφ... σημερα ξεφτιληστηκε ενα ολοκληρο συστημα... μπραβο στους αγγελοπουλους αλλα σημερα επρεπε να το τελειωσουνε και να τους θαψουν εκει μεσα ολους μαζι... κανανε το 10-6...

Με τον Μπολντγουιν λίγο δύσκολο το βλέπω.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
τυπε ελειπαν οι μανοαναστοπουλοι κ εγινε ματς κ παραλιγο να τον πιειτε
σεφ θα φατε καλα οπως καταλαβες

Με το βαζελο του τρακη παίζαμε ρε τυπε, τι περίμενες δηλαδή? Χωρίς τους γκρίζους λύκους δεν κερδίζουν ούτε την γυναικεία ομάδα μας με την τζάκι γεμελος... Εδώ διαλυσαμε το τμήμα, πεσαμε κατηγορία και αυτοι στην παραταση με τα χίλια ζόρια..  :2funny:
Αμα σήμερα ήταν οι γκρίζοι λύκοι, θα σπαζανε την 34αρα....αρα οι γκρίζοι λύκοι μας τελείωσαν πλέον..
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
στο 86-86 ο μαλακας γιατι δεν εδωσε πασα για σουτ και περιμενε να κυλησει το ρολοι?

Ενα σουτ και οτι εβγαινε ρε..

 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
3
Like
1.677
Πόντοι
496
Με το βαζελο του τρακη παίζαμε ρε τυπε, τι περίμενες δηλαδή? Χωρίς τους γκρίζους λύκους δεν κερδίζουν ούτε την γυναικεία ομάδα μας με την τζάκι γεμελος... Εδώ διαλυσαμε το τμήμα, πεσαμε κατηγορία και αυτοι στην παραταση με τα χίλια ζόρια..  :2funny:
Αμα σήμερα ήταν οι γκρίζοι λύκοι, θα σπαζανε την 34αρα....αρα οι γκρίζοι λύκοι μας τελείωσαν πλέον..

οχι τυπε, μας ειχαν πρηξει τον πεο με τις 20αρο30αρες που θα μας εριχνε ο εξασφυριχτος :2funny:
no γκρι no παρτυ
εδω εβγαλε ο μιλου ματς στο οακα :tooth: :tooth:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
οχι τυπε, μας ειχαν πρηξει τον πεο με τις 20αρο30αρες που θα μας εριχνε ο εξασφυριχτος :2funny:
no γκρι no παρτυ
εδω εβγαλε ο μιλου ματς στο οακα :tooth: :tooth:

Αυτά να τα βλέπουν οι αδερφές οι Αγγελόπουλαιοι που μας έδιωξαν από το γήπεδο.. Εδώ και πόσα χρόνια τους λέγαμε να πάρουν την ομάδα και να φύγουν και αυτοί πηγαίνατε κομπάρσοι στις απονομές του βαζελου κάθε Μάιο..   :S

Τεσπα, ότι έγινε έγινε.. Καλά να είμαστε, να κλείσουμε καμία 5ετια τουλάχιστον εκτός α1 και να απόλαμβάνουμε το τσίρκο του βαζελου...
Μονο τις προσδοκίες των βαζελων να έβλεπες πριν το ματς είναι απόλαυση.. Ονειρευόταν 40αρες, να μας ξεφτυλισουν κτλ...με τον μπετατζή τον καλαθη, τον παπαρογιανη και τα λοιπά σαπάκια που έχουν θέλανε και συντριβές..  :2funny:
Τελικά μας κέρδισαν πιο δύσκολα και από ότι μας κέρδισε η μπαγερν... Ότι δηλαδή τους λέγαμε τόσα χρόνια, ότι το ροστερ τους είναι μεταξύ μπαγερν και ζαλγκιρις... Αλλά με τους γκριζους λύκους αυτά τα σαπακια μας είχαν 20 πόντους στο ημίχρονο πέρυσι..  :S
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Μπετατζής καλαθης : 0/9 τριποντα
Κινέζικος μπομπερ φριντετ : 1/8 σουτ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.765
Πόντοι
21.896
κρίμα που το πρώτο παιχνίδι δεν ήταν στο σεφ οπότε θα χάναμε κ θα γελούσε ο κάθε πικραμένος αλλά τούς έδωσε η κληρωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom