Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.269
Πόντοι
6.256
Παλι μαλακα με εκανε αυτη η ομαδα...νεκρανασταση ή υπαρχει ελπιδα;Θα δουμε....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
στα αγωνιστικα τωρα....ο μπλατ περσυ ειχε ομαδα που δεν ηταν δικια του
φετος εφυγε νωρις....
ο συνδυασμος αυτων των δυο συν τα οσα εγιναν στην ομαδα νομιζω δεν μας επιτρεπει να τον κρινουμε...

ο θρυλος θα πορευτει σε αγνωστα μονοπατια φετος και θελει την στηριξη μας.
η καρδια του θρυλου θα μιλαει παντα και ουαι σε αυτος που το αγνοησουν...στην ομαδα ακομα ειναι ο βασιλης και η ολυμπια μην ξεχναμε για τους προληπτικους ειναι εγγυος
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.955
Like
10.076
Πόντοι
2.606
στα αγωνιστικα τωρα....ο μπλατ περσυ ειχε ομαδα που δεν ηταν δικια του
φετος εφυγε νωρις....
ο συνδυασμος αυτων των δυο συν τα οσα εγιναν στην ομαδα νομιζω δεν μας επιτρεπει να τον κρινουμε...

ο θρυλος θα πορευτει σε αγνωστα μονοπατια φετος και θελει την στηριξη μας.
η καρδια του θρυλου θα μιλαει παντα και ουαι σε αυτος που το αγνοησουν...στην ομαδα ακομα ειναι ο βασιλης και η ολυμπια μην ξεχναμε για τους προληπτικους ειναι εγγυος

τι σημαίνει αυτό? :think: :think:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.269
Πόντοι
6.256
στα αγωνιστικα τωρα....ο μπλατ περσυ ειχε ομαδα που δεν ηταν δικια του
φετος εφυγε νωρις....
ο συνδυασμος αυτων των δυο συν τα οσα εγιναν στην ομαδα νομιζω δεν μας επιτρεπει να τον κρινουμε...

ο θρυλος θα πορευτει σε αγνωστα μονοπατια φετος και θελει την στηριξη μας.
η καρδια του θρυλου θα μιλαει παντα και ουαι σε αυτος που το αγνοησουν...στην ομαδα ακομα ειναι ο βασιλης και η ολυμπια μην ξεχναμε για τους προληπτικους ειναι εγγυος

Πουτσες μπλε...μια χαρα δικια του ηταν η ομαδα περυσι.Ολες τις επιλογες τις εκανε αυτος...οπως φετος.Αυτος ο μαλακας ηταν που 2 χρονια τωρα δεν επαιρνε μπακ απ αθλητικο σεντερ πισω απο Μιλουτινοφ και παιζαμε με 4αρι.Αυτος ο μαλακας ηταν που επαιρνε σαραντα φοργουορντ αντι να παρει ενα 2αρι σκορερ της προκοπης.

Για να μην πω για την αναρχοκατασταση στα αποδυτηρια και στα παιχνιδια...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
Πουτσες μπλε...μια χαρα δικια του ηταν η ομαδα περυσι.Ολες τις επιλογες τις εκανε αυτος...οπως φετος.Αυτος ο μαλακας ηταν που 2 χρονια τωρα δεν επαιρνε μπακ απ αθλητικο σεντερ πισω απο Μιλουτινοφ και παιζαμε με 4αρι.Αυτος ο μαλακας ηταν που επαιρνε σαραντα φοργουορντ αντι να παρει ενα 2αρι σκορερ της προκοπης.

Για να μην πω για την αναρχοκατασταση στα αποδυτηρια και στα παιχνιδια...
δεν ηταν το στυλ του και το ξερεις...δεν επαιζε τετοιο μπασκετ ο μπλατ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.269
Πόντοι
6.256
δεν ηταν το στυλ του και το ξερεις...δεν επαιζε τετοιο μπασκετ ο μπλατ

Με το στυλακι του καταντησαμε περυσι να ειμαστε εκτος πλει οφ και με το στυλακι του φετος θα μεναμε εξω απο την 10αδα.

Για να μην θυμηθω τον καραγκιοζη που οταν ξεκινησαμε το ανταρτικο αυτος ελεγε οτι δεν συμφωνει αλλα αφου η ομαδα αποφασισε ετσι θα στηριξει...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
:hi: παιδια σαν Παοκτσης δεχομαι να κανω εκμπομπη με τον ροπαου  :) :grin:το καναλι του βαγγελη  πρεπει να εχει και φωνη  το  Μεγαλο αντιπαλο δεος του πρωταθληματος  ΠΑΟΚ :grin: για να υπαρχει μια  δημοκρατικη αναλυση των τετριμμενων του Ελληνικου Ποδοσφαιρου :grin: θα ειμαι κατι σαν το κερασακι στην τουρτα :grin: και φυσικα οι Απανταχου Παοκτσηδες σε ολη την γη θα μας βλεπουν με τον ροπαου ( και η τηλεθεαση θα παει  στο φεγγαρι :grin: )να συζηταμε πολιτισμενα μεσα σε ενα κλιμα ενοτητας  και ισονομιας :grin:. Πιστευω ο μισθος μου πρεπει να ειναι 2000 ευρω καθαρα και του ροπαου σαν Οπαδος του Ολυμπιακου 2500 ευρω ας περνω λιγοτερα γιατι θα ειμαι κατι σαν προσκεκλιμενος και θα ειμαι μονο για τα του ΠΑΟΚ :grin: ολο τον ιδρωτα :grin: και τα ρεπορταζ του Ολυμπιακου θα τα κανει μονος του ο ροπαου :happy:. θα ηθελα να τονισω αν γινεται και μπορει και θελει ο κυριος βαγγελης Μαρινακης να συμπεριληφθει και το ενοικιο του σπιτιου ΜΟΥ στον μισθο μου, να μην εκπιπτει ομως απο τον μισθο αλλα να ειναι σαν μπονους στα μαυρα δηλαδη πληρωμενο γιατι ειμαι ταπεινος και καλο παιδι  :) :hi: :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
:hi: παιδια σαν Παοκτσης δεχομαι να κανω εκμπομπη με τον ροπαου  :) :grin:το καναλι του βαγγελη  πρεπει να εχει και φωνη  το  Μεγαλο αντιπαλο δεος του πρωταθληματος  ΠΑΟΚ :grin: για να υπαρχει μια  δημοκρατικη αναλυση των τετριμμενων του Ελληνικου Ποδοσφαιρου :grin: θα ειμαι κατι σαν το κερασακι στην τουρτα :grin: και φυσικα οι Απανταχου Παοκτσηδες σε ολη την γη θα μας βλεπουν με τον ροπαου ( και η τηλεθεαση θα παει  στο φεγγαρι :grin: )να συζηταμε πολιτισμενα μεσα σε ενα κλιμα ενοτητας  και ισονομιας :grin:. Πιστευω ο μισθος μου πρεπει να ειναι 2000 ευρω καθαρα και του ροπαου σαν Οπαδος του Ολυμπιακου 2500 ευρω ας περνω λιγοτερα γιατι θα ειμαι κατι σαν προσκεκλιμενος και θα ειμαι μονο για τα του ΠΑΟΚ :grin: ολο τον ιδρωτα :grin: και τα ρεπορταζ του Ολυμπιακου θα τα κανει μονος του ο ροπαου :happy:. θα ηθελα να τονισω αν γινεται και μπορει και θελει ο κυριος βαγγελης Μαρινακης να συμπεριληφθει και το ενοικιο του σπιτιου ΜΟΥ στον μισθο μου, να μην εκπιπτει ομως απο τον μισθο αλλα να ειναι σαν μπονους στα μαυρα δηλαδη πληρωμενο γιατι ειμαι ταπεινος και καλο παιδι  :) :hi: :grin:

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ρε τζουτζε!!!!!
URL]]
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
Με το στυλακι του καταντησαμε περυσι να ειμαστε εκτος πλει οφ και με το στυλακι του φετος θα μεναμε εξω απο την 10αδα.

Για να μην θυμηθω τον καραγκιοζη που οταν ξεκινησαμε το ανταρτικο αυτος ελεγε οτι δεν συμφωνει αλλα αφου η ομαδα αποφασισε ετσι θα στηριξει...
ελα ρε ηρεμησε....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
:hi: παιδια σαν Παοκτσης δεχομαι να κανω εκμπομπη με τον ροπαου  :) :grin:το καναλι του βαγγελη  πρεπει να εχει και φωνη  το  Μεγαλο αντιπαλο δεος του πρωταθληματος  ΠΑΟΚ :grin: για να υπαρχει μια  δημοκρατικη αναλυση των τετριμμενων του Ελληνικου Ποδοσφαιρου :grin: θα ειμαι κατι σαν το κερασακι στην τουρτα :grin: και φυσικα οι Απανταχου Παοκτσηδες σε ολη την γη θα μας βλεπουν με τον ροπαου ( και η τηλεθεαση θα παει  στο φεγγαρι :grin: )να συζηταμε πολιτισμενα μεσα σε ενα κλιμα ενοτητας  και ισονομιας :grin:. Πιστευω ο μισθος μου πρεπει να ειναι 2000 ευρω καθαρα και του ροπαου σαν Οπαδος του Ολυμπιακου 2500 ευρω ας περνω λιγοτερα γιατι θα ειμαι κατι σαν προσκεκλιμενος και θα ειμαι μονο για τα του ΠΑΟΚ :grin: ολο τον ιδρωτα :grin: και τα ρεπορταζ του Ολυμπιακου θα τα κανει μονος του ο ροπαου :happy:. θα ηθελα να τονισω αν γινεται και μπορει και θελει ο κυριος βαγγελης Μαρινακης να συμπεριληφθει και το ενοικιο του σπιτιου ΜΟΥ στον μισθο μου, να μην εκπιπτει ομως απο τον μισθο αλλα να ειναι σαν μπονους στα μαυρα δηλαδη πληρωμενο γιατι ειμαι ταπεινος και καλο παιδι  :) :hi: :grin:
θα σε παρουμε μπουχε...μεσα
θα εισαι το σουρωτηρι του τακη
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
υπερβολές... :2funny:
κάποια στιγμή θα σταματήσει να γεννάει.
τσεκαρε το ρε θειο...να δεις ο τρουμπ δεν λεει μαλακιες.
γιατι νομιζεις ηταν χεσμενοι οι ρωσσοι σημερα?τους εδειξε το υπερηχογραφημα ο μπιλ και θυμηθηκαν το 12
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
ΘΡΥΛΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙΣ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
ενα δυο ενα δυο....ελα θρυλε οβερ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom