Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

jason4000

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
και δεν μου λες ρε ψηλε για πες μας και για τις μεταξυ μας αναμετρησεις στο μπασκετ με ξενους εκει γιατι δεν θελατε? τραβα ρε γιουσουφακι να τα πεις πουθενα αλλου αυτα να πιασουν τοπο

στο μπασκετ δεν σε βλεπω καν ...οσο για τους ξενους διαιτητες φανταζομαι οτι καταλαβαινεις δεν θα ερχονταν οι φιλοι γιαβορ ιερεθουελο ραντοβιτς λαμονικα που σε πανε πριμα..θα ερχονταν της φιμπα διαιτητες αν δεν γνωριζεις..αλλα γιατι να ερθουν ρε μεγαλε εφοσον καθε σεπτεμβρη υπογραφετε ενα χαρτακι που λεγεται καταστατικο πρωταθληματος ,το οποιο δεν προβλεπει για το ετος 2018-2019 ξενους διαιτητες και μαντεψε..το εχουν υπογραψει και οι γουρλοματηδες....και ξαφνικα τον φεβρουαριο το θυμηθηκαν αυτο οι δικοι σου?πριν ολα καλα?ρε σεις ποσο σανο σας δινουν ? :2funny: :2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
στο μπασκετ δεν σε βλεπω καν ...οσο για τους ξενους διαιτητες φανταζομαι οτι καταλαβαινεις δεν θα ερχονταν οι φιλοι γιαβορ ιερεθουελο ραντοβιτς λαμονικα που σε πανε πριμα..θα ερχονταν της φιμπα διαιτητες αν δεν γνωριζεις..αλλα γιατι να ερθουν ρε μεγαλε εφοσον καθε σεπτεμβρη υπογραφετε ενα χαρτακι που λεγεται καταστατικο πρωταθληματος ,το οποιο δεν προβλεπει για το ετος 2018-2019 ξενους διαιτητες και μαντεψε..το εχουν υπογραψει και οι γουρλοματηδες....και ξαφνικα τον φεβρουαριο το θυμηθηκαν αυτο οι δικοι σου?πριν ολα καλα?ρε σεις ποσο σανο σας δινουν ? :2funny: :2funny:
και σεις υπογραφετε το καταστατικο του ποδοσφαιρου που οριζει πουτσα και μονο πουτσα σ αρεσει δεν σ αρεσει μονο αυτο εχει το μενου αλλιως κοψε τη μπαλα και τρεχα στα τουρνουα του πρεζακια
 

jason4000

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
εμεις τον πινουμε τον φλεβαρη εσυ τον πινετε απο το σεπτεμβρη, οταν παιζετε βεβαια ευρωπη ,να σου θυμισω με ποιους? τραβα παιξε  σε αλλα  θρεντ εδω εχει πουτσα και ξεβρακωμα ο πουλης ειναι αλλη ιστορια τον αφηνουμε να λεει καμια μαλακια γιατι μας διασκεδαζει

η αληθεια ποναει το ξερω τι αλλο να σου πω?αυτα που σου λεω δεν επιδεχονται αμφισβητησης ειναι γεγονοτα δεν σβηνουν...σας αφηνω να τα λετε μονοι σας ποσο ομαδαρα εχετε να παραμυθιαζεστε οτι θα παρετε κανενα γιουροπα λιγκ...ουτε στους οκτω...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
στο μπασκετ δεν σε βλεπω καν ...οσο για τους ξενους διαιτητες φανταζομαι οτι καταλαβαινεις δεν θα ερχονταν οι φιλοι γιαβορ ιερεθουελο ραντοβιτς λαμονικα που σε πανε πριμα..θα ερχονταν της φιμπα διαιτητες αν δεν γνωριζεις..αλλα γιατι να ερθουν ρε μεγαλε εφοσον καθε σεπτεμβρη υπογραφετε ενα χαρτακι που λεγεται καταστατικο πρωταθληματος ,το οποιο δεν προβλεπει για το ετος 2018-2019 ξενους διαιτητες και μαντεψε..το εχουν υπογραψει και οι γουρλοματηδες....και ξαφνικα τον φεβρουαριο το θυμηθηκαν αυτο οι δικοι σου?πριν ολα καλα?ρε σεις ποσο σανο σας δινουν ? :2funny: :2funny:
μην χαλας το σαλιο σου
στο μπασκετ δεν υπαρχει πια σωματειο οπιλιακος
τους ξεχασαμε ηδη
καποτε υπηρχε, καναμε ωραια ματς μαζι τους, ωραιους τελικους, αλλα δυστυχως πεθαναν απο το πολυ γαμησι
θεος σχωρεστους
τωρα πρεπει να ασχολουμαστε με την αεκ του υπουλου αγγελοπουλου και με τους βορειους μπουγατσες για να το παιρνουμε αιωνιως
ο οπιλιακος ψοφησε και βρωμισε κιολας
 

jason4000

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξέρεις την ιστορία σου τυπε πριν πεντεμησι χρόνια έγινε αυτό που λες και το ματς ήταν αδιάφορο.και μπράβο σας βέβαια εγώ δε λέω ότι είστε ο Εδεσσαϊκός.θες να σου πω ματσάκι φωτιά;Νικολάκη ξαναελα να μας δείξεις τη φανέλα 1-4

ματς φωτια ηταν και τα 4-0 3-1 και 1-0 ολοι ΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ και τιτλοι...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
η αληθεια ποναει το ξερω τι αλλο να σου πω?αυτα που σου λεω δεν επιδεχονται αμφισβητησης ειναι γεγονοτα δεν σβηνουν...σας αφηνω να τα λετε μονοι σας ποσο ομαδαρα εχετε να παραμυθιαζεστε οτι θα παρετε κανενα γιουροπα λιγκ...ουτε στους οκτω...
προς το παρον ευρωπη θα βλεπεις μονο ολυμπιακο και να σου θυμισω οτι ευρωπη δεν βγαινουν οι πρωτοι απ το τελος ;)
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ματς φωτια ηταν και τα 4-0 3-1 και 1-0 ολοι ΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ και τιτλοι...
στην ελλαδα το ρεκορ ειναι 8-2 και το εχουμε εμεις και στην ευρωπη ειναι 7-0 και το εχει η γιουβεντους

αυτα τα δυο σκορ ειναι αξεπεραστα εως σημερα που μιλαμε και ολως τυχαιως τα εχει και τα δυο το τρουμπολιμανο
 

jason4000

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
μην χαλας το σαλιο σου
στο μπασκετ δεν υπαρχει πια σωματειο οπιλιακος
τους ξεχασαμε ηδη
καποτε υπηρχε, καναμε ωραια ματς μαζι τους, ωραιους τελικους, αλλα δυστυχως πεθαναν απο το πολυ γαμησι
θεος σχωρεστους
τωρα πρεπει να ασχολουμαστε με την αεκ του υπουλου αγγελοπουλου και με τους βορειους μπουγατσες για να το παιρνουμε αιωνιως
ο οπιλιακος ψοφησε και βρωμισε κιολας

εχεις δικιο πουλι αλλωστε του το ειπα ειναι ΓΕΓΟΝΟΤΑ αυτα δεν μπορεις να κανεις ντιλιτ...οταν δεν υπαρχει επιχειρημα το γυριζουν στο τσαμικο,εχει πουτσα  μη μιλας εσυ και τα γνωστα...εσυ τους τα ελεγες αλλα δεν ... :jerking:
 

jason4000

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
προς το παρον ευρωπη θα βλεπεις μονο ολυμπιακο και να σου θυμισω οτι ευρωπη δεν βγαινουν οι πρωτοι απ το τελος ;)

ναι βλεπω ευρωπη τον κομπαρσο που βγαινει 3ο 4ος στον ομιλο και μετα αντιο ζωη...
οταν εχω δει με τα ματια μου ρε μορτη ημιτελικο τσαμπιονς λιγκ στο αμστερνταμ να χυνω τον αγιαξ ...τι να μου πεις για ευρωπη ?ολη σου η ιστορια ο αερας που φυσηξε πριν 20 χρονια και δεν πηγες πουθενα...
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
εχεις δικιο πουλι αλλωστε του το ειπα ειναι ΓΕΓΟΝΟΤΑ αυτα δεν μπορεις να κανεις ντιλιτ...οταν δεν υπαρχει επιχειρημα το γυριζουν στο τσαμικο,εχει πουτσα  μη μιλας εσυ και τα γνωστα...εσυ τους τα ελεγες αλλα δεν ... :jerking:
Γεγονός είναι τίτλοι δηλαδή;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
εχεις δικιο πουλι αλλωστε του το ειπα ειναι ΓΕΓΟΝΟΤΑ αυτα δεν μπορεις να κανεις ντιλιτ...οταν δεν υπαρχει επιχειρημα το γυριζουν στο τσαμικο,εχει πουτσα  μη μιλας εσυ και τα γνωστα...εσυ τους τα ελεγες αλλα δεν ... :jerking:
διαβασε μωρη αντιγονη οπου σε βρηκα με ξενους διαιτητες σου τον εκανα τον κωλο κουμπαρα αλλα στο μπασκετ δεν θες ξενους θες στο ποδοσφαιρο μονο να σου δινουν κανα πεναλτακι γιατι μονο μαυτα βαζεις γκολ
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
ναι βλεπω ευρωπη τον κομπαρσο που βγαινει 3ο 4ος στον ομιλο και μετα αντιο ζωη...
οταν εχω δει με τα ματια μου ρε μορτη ημιτελικο τσαμπιονς λιγκ στο αμστερνταμ να χυνω τον αγιαξ ...τι να μου πεις για ευρωπη ?ολη σου η ιστορια ο αερας που φυσηξε πριν 20 χρονια και δεν πηγες πουθενα...
Ε αφού πήγες ημιτελικό κυπέλλου πρωταθλητριών είσαι η καλύτερη ομάδα του γαλαξία τυπε τραβά και μια μαλακιά γιατιεκει βλέπεις και το κόπο σου να ουμε
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Είναι δύσκολα τα πέτρινα σας χρόνια και φαινετα θα κρατησουν πολύ ακομα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Ε αφού πήγες ημιτελικό κυπέλλου πρωταθλητριών είσαι η καλύτερη ομάδα του γαλαξία τυπε τραβά και μια μαλακιά γιατιεκει βλέπεις και το κόπο σου να ουμε
θα μιλησει το ξωφτερνο και για ευρωπη εχει φτασει στο 157 της ευρωπαικης λιστας κατω κι απο τον αγιαξ ταυρου
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ε αφού πήγες ημιτελικό κυπέλλου πρωταθλητριών είσαι η καλύτερη ομάδα του γαλαξία τυπε τραβά και μια μαλακιά γιατιεκει βλέπεις και το κόπο σου να ουμε
τυπε θελω να σε ρωτησω κατι και να μου δωσεις απαντηση μπεσα

οταν βλεπεις αυτον τον παναθηναικο τον σημερινο με αλαφουζους, νταμπιζες, μπουζουκηδες, κιθαρες, μπαγλαμαδες, πουγγουρες, μουγγουρες, τζιτζιφριγκους και ψιψιψονιες και ξερεις οτι

1) δεν μπορεις να σταυρωσεις νικη σε κανονικο ματς που εληξε εδω και 3 χρονια

και

2) αυτος εχει παει μια φορα τελικο και δυο φορες ημιτελικο πρωταθλητριων - champions league

σε πιανει ενα σφιξιμο;
ενα πραμα ετσι εσωτερικο οπως οταν καναμε κουνια παιδια και ανασηκωνονταν τα μεσα μας;
πες αληθεια
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
τυπε θελω να σε ρωτησω κατι και να μου δωσεις απαντηση μπεσα

οταν βλεπεις αυτον τον παναθηναικο τον σημερινο με αλαφουζους, νταμπιζες, μπουζουκηδες, κιθαρες, μπαγλαμαδες, πουγγουρες, μουγγουρες, τζιτζιφριγκους και ψιψιψονιες και ξερεις οτι

1) δεν μπορεις να σταυρωσεις νικη σε κανονικο ματς που εληξε εδω και 3 χρονια

και

2) αυτος εχει παει μια φορα τελικο και δυο φορες ημιτελικο πρωταθλητριων - champions league

σε πιανει ενα σφιξιμο;
ενα πραμα ετσι εσωτερικο οπως οταν καναμε κουνια παιδια και ανασηκωνονταν τα μεσα μας;
πες αληθεια
Τυπε ,καθόλου -μπεσα.μακαρι να σασταν πιο δυνατοί να λέγαμε και τίποτα σοβαρό απ' το να ξεσκονιζουμε τη γουικιπαιδεια
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
τυπε θελω να σε ρωτησω κατι και να μου δωσεις απαντηση μπεσα

οταν βλεπεις αυτον τον παναθηναικο τον σημερινο με αλαφουζους, νταμπιζες, μπουζουκηδες, κιθαρες, μπαγλαμαδες, πουγγουρες, μουγγουρες, τζιτζιφριγκους και ψιψιψονιες και ξερεις οτι

1) δεν μπορεις να σταυρωσεις νικη σε κανονικο ματς που εληξε εδω και 3 χρονια

και

2) αυτος εχει παει μια φορα τελικο και δυο φορες ημιτελικο πρωταθλητριων - champions league

σε πιανει ενα σφιξιμο;
ενα πραμα ετσι εσωτερικο οπως οταν καναμε κουνια παιδια και ανασηκωνονταν τα μεσα μας;
πες αληθεια
πας καλά φίλε στο γουέμπλευ έμεινες ? είχες γεννηθεί τότε? ο Ολυμπιακός είναι μπροστά από ΠΑΟ σε όλες τις κατηγορίες στην Ευρώπη βαθμοί νίκες κλπ και προφανώς τώρα το CL είναι πολύ δυσκολότερο από το παλιό πρωταθλητριων που έπαιζε  η πρωταθλήτρια Μαλτας και Λουξεμβούργου και η πρωταθλήτρια μόνο από Ισπανία  Ιταλία κλπ ενώ τώρα παιζουν 3 και 4 και 5 ομάδες από τις ποδοσφαιρικά προηγμένες χώρες
ακόμα στις πορείες έμεινες πρέσβη? εσύ μείνε με την ικανοποίηση ότι πήρες ένα χ σε ένα χωράφι με τον Ολυμπιακό με ένα αμφισβητούμενο πέναλτι για μένα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
ναι βλεπω ευρωπη τον κομπαρσο που βγαινει 3ο 4ος στον ομιλο και μετα αντιο ζωη...
οταν εχω δει με τα ματια μου ρε μορτη ημιτελικο τσαμπιονς λιγκ στο αμστερνταμ να χυνω τον αγιαξ ...τι να μου πεις για ευρωπη ?ολη σου η ιστορια ο αερας που φυσηξε πριν 20 χρονια και δεν πηγες πουθενα...
Tα φλοκια του δευτερου παιχνιδιου που τα έβαλες σε κουβαδες τυπε τα ξέχασες;
 

jason4000

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ε αφού πήγες ημιτελικό κυπέλλου πρωταθλητριών είσαι η καλύτερη ομάδα του γαλαξία τυπε τραβά και μια μαλακιά γιατιεκει βλέπεις και το κόπο σου να ουμε

οσο και να θες να το περασεις στο ντούκου είναι κατι μεγαλο για την ομαδα μου και για μενα που το ειδα λαιβ...εσυ πιστευεις ότι θα δεις κατι τετοιο ποτε?
 

jason4000

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
διαβασε μωρη αντιγονη οπου σε βρηκα με ξενους διαιτητες σου τον εκανα τον κωλο κουμπαρα αλλα στο μπασκετ δεν θες ξενους θες στο ποδοσφαιρο μονο να σου δινουν κανα πεναλτακι γιατι μονο μαυτα βαζεις γκολ

αντιγονη μπορεις να πεις τον καθρεφτη σου πελατη!!!!εσυ μετρα καμια αδιαφορη νικη που δεν σου δινει τιποτα εγω εχω μαθει να μετραω κουπες ευρωπαικες καραμητρο…. :jerking:
 

Συνημμένα

  • 9f925ca2e2ce8c0743eb347a14f0008d0a486a8718da92708a599c2f429e6c41.jpg
    9f925ca2e2ce8c0743eb347a14f0008d0a486a8718da92708a599c2f429e6c41.jpg
    22,9 KB · Εμφανίσεις: 18

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom