Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
δηλώσεις μαρτινς απλές και σωστές
αν ηταν ο δώνης θα κλαψούριζε για τα πέναλτυ.
διαφορά ποιότητας.

Σας γαμησαμε και η κ 19. 3-0
ΣΚΑΣΜΟΣ
ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Εχω δει να σου ριχνουμε 4αρες στο Ναο,εχω δει να σου ριχνουμε 4αρες,3αρες στο κοτετσι σου,εχω δει κλαματα στα ματια των οπαδων σου,εχω δει να σε διαλυω μεσα σε ενα απογευμα για τα επομενα 20 χρονια(Ριζουπολη)τετοιο ΠΑΟ για λυπηση δεν ειδα ποτε στα 40 χρονια που ζω.
Σημερα ηταν ο πατος του βαρελιου,οπαδοι του ΠΑΟ να παιζουν ξυλο στο κλειστο του ΟΑΚΑ με επαθλο ποιος θα παρει το πιο γερο χαρτζηλικι,ομαδα για λυπηση που ο μονος σκοπος ηταν να τραυματισει αντιπαλους παικτες,παικτες και λιγοστοι οπαδοι να πανΗγΥριζουν μια ισοπαλια σαν κατακτηση πρωταθληματος,οπαδοι ετοιμοι να βγουν στην Ομονοια να νοιωσουν λιγο.
Ακομα δεν εχουμε δει τιποτα σαφως,τον Μαιο το δακρυ θα ρεει ποταμι.
σε καταλαβαινω
1-1 στο 90 και τεζα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Εχω δει να σου ριχνουμε 4αρες στο Ναο,εχω δει να σου ριχνουμε 4αρες,3αρες στο κοτετσι σου,εχω δει κλαματα στα ματια των οπαδων σου,εχω δει να σε διαλυω μεσα σε ενα απογευμα για τα επομενα 20 χρονια(Ριζουπολη)τετοιο ΠΑΟ για λυπηση δεν ειδα ποτε στα 40 χρονια που ζω.
Σημερα ηταν ο πατος του βαρελιου,οπαδοι του ΠΑΟ να παιζουν ξυλο στο κλειστο του ΟΑΚΑ με επαθλο ποιος θα παρει το πιο γερο χαρτζηλικι,ομαδα για λυπηση που ο μονος σκοπος ηταν να τραυματισει αντιπαλους παικτες,παικτες και λιγοστοι οπαδοι να πανΗγΥριζουν μια ισοπαλια σαν κατακτηση πρωταθληματος,οπαδοι ετοιμοι να βγουν στην Ομονοια να νοιωσουν λιγο.
Ακομα δεν εχουμε δει τιποτα σαφως,τον Μαιο το δακρυ θα ρεει ποταμι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
δηλώσεις μαρτινς απλές και σωστές
αν ηταν ο δώνης θα κλαψούριζε για τα πέναλτυ.
διαφορά ποιότητας.
Μας έσπασε τα νεύρα κι αυτός σήμερα. Ούτε επίτηδες να το 'κανε. Γιατί δεν έκανε αλλαγές είπε;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.716
Κριτικές
42
Like
28.951
Πόντοι
28.246
Sorry κιόλας,αλλά λογικό ως ενα σημείο να ενδιαφέρονται πιο πολύ για Ευρώπη,παρα για ματς με ομάδες τύπου Βόλος,Ξανθη κλπ.
sorry κιολας αλλα οποιος δεν γουστάρει να πολεμήσει και για το πρωτάθλημα αλλά και για το κύπελλο, να πάει να γαμηθει και να φέρει και τις εισπραξεις!
Όποιος νομίζει ότι οι άλλες ομάδες θα σηκώσουν τα πόδια επειδή παίζουν με τον Ολυμπιακό, γελαστηκαν! Με αυτόν θα σκιστουν περισσότερο!
 

AK1925

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
11
Like
999
Πόντοι
371
Sorry κιόλας,αλλά λογικό ως ενα σημείο να ενδιαφέρονται πιο πολύ για Ευρώπη,παρα για ματς με ομάδες τύπου Βόλος,Ξανθη κλπ.

Φυσικα, γιατι εχουμε γινει παραμαγαζο των μανατζαρεων. Ολοι ερχονται για να παρουν μεταγραφη μετα. Οι μανατζερ εχουν γινει μπαμπαδες των παικτων και τους κανουν κουμαντο 100%. Γι' αυτο καηκε και ο Κουτρης προφανως. Μερικοι μου θυμιζουν παικτες τυπου Μαζουακου, που γαμιοταν στα ευρωπαϊκα ματς αλλα στην Ελλαδα επαιζε το πουλι του γιατι ετσι κι αλλιως ποιος ασχολειται...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Εγω απο την αλλη δεν μπορω να σε καταλαβω,ισως ενας οπαδος του ΠΑΣ Γιαννενα μπορει αν και αυτος λιγοτερο θα το πανηγυριζε.
ρε μια χαρα καταλαβαινεις
απλα κανεις οτι δεν καταλαβαινεις
σημερα οι μισοι περιμενατε να γινει ενα ιστορικο σκορ, ενα 0-4, ενα 0-5, ενα 0-6
για να εχετε να λετε οπως το 73-38 στο μπασκετ
αλλα δεν υπολογιζετε το κομπεξ σας απεναντι ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
οσο κανει ο σα κανει ολοκληρος ο παναθηναικος και οι υπαλληλοι και τα γραφεια
αλλα παλι τα αρχιδια μας κλασατε
 

AK1925

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
11
Like
999
Πόντοι
371
ρε μια χαρα καταλαβαινεις
απλα κανεις οτι δεν καταλαβαινεις
σημερα οι μισοι περιμενατε να γινει ενα ιστορικο σκορ, ενα 0-4, ενα 0-5, ενα 0-6
για να εχετε να λετε οπως το 73-38 στο μπασκετ
αλλα δεν υπολογιζετε το κομπεξ σας απεναντι ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
οσο κανει ο σα κανει ολοκληρος ο παναθηναικος και οι υπαλληλοι και τα γραφεια
αλλα παλι τα αρχιδια μας κλασατε

Ρε φιλε, εχει νημα για τον ΠΑΟ το φορουμ.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Μας έσπασε τα νεύρα κι αυτός σήμερα. Ούτε επίτηδες να το 'κανε. Γιατί δεν έκανε αλλαγές είπε;
Ελα ρε ψηλε κουρασες και εσυ και οι αλλοι,μετα χριστον προφητες,μαγκες εκ του αποτελεσματος.
Σου φταιει ο Μαρτινς,ο Μπουχαλακης και ο Τσιμικας και την τεταρτη εισασταν μεσα στα μελια.
Ξηλωθειτε λιγο να πατε κανα γηπεδο να δειτε πως ειναι να στηριζεις την ομαδα και αφηστε τα σαλια.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
3
Like
1.677
Πόντοι
496
ρε μια χαρα καταλαβαινεις
απλα κανεις οτι δεν καταλαβαινεις
σημερα οι μισοι περιμενατε να γινει ενα ιστορικο σκορ, ενα 0-4, ενα 0-5, ενα 0-6
για να εχετε να λετε οπως το 73-38 στο μπασκετ
αλλα δεν υπολογιζετε το κομπεξ σας απεναντι ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
οσο κανει ο σα κανει ολοκληρος ο παναθηναικος και οι υπαλληλοι και τα γραφεια
αλλα παλι τα αρχιδια μας κλασατε

τυπε τριαροτεσσαρες θα συνεχιζετε να τρωτε, μην εχεις αυταπατες
απλα ολοι ζουν για το ματσακι με το γαυρο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Μας έσπασε τα νεύρα κι αυτός σήμερα. Ούτε επίτηδες να το 'κανε. Γιατί δεν έκανε αλλαγές είπε;
οταν βλέπεις την ενδεκάδα καταλαβαίνεις πολλά.
επρεπέ να είχε ξεκινήσει με ελ αραμπί και ραντζέλοβιτς μην σου πώ να κρατάγε τον βαλμπουενά για το δέυτερο ημίχρονο.
επίσης την πρώτη αλλαγή έπρεπε να την κάνει στο 45 και δεν αλλάζεις τον βαλμπουένα με τον καμαρά.
εκεί φάνηκε πλέον ξεςκάθαρα οτι ήθελε το 1-0.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.716
Κριτικές
42
Like
28.951
Πόντοι
28.246
Φυσικα, γιατι εχουμε γινει παραμαγαζο των μανατζαρεων. Ολοι ερχονται για να παρουν μεταγραφη μετα. Οι μανατζερ εχουν γινει μπαμπαδες των παικτων και τους κανουν κουμαντο 100%. Γι' αυτο καηκε και ο Κουτρης προφανως. Μερικοι μου θυμιζουν παικτες τυπου Μαζουακου, που γαμιοταν στα ευρωπαϊκα ματς αλλα στην Ελλαδα επαιζε το πουλι του γιατι ετσι κι αλλιως ποιος ασχολειται...
Σωστη και αληθινή κουβέντα!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ρε μια χαρα καταλαβαινεις
απλα κανεις οτι δεν καταλαβαινεις
σημερα οι μισοι περιμενατε να γινει ενα ιστορικο σκορ, ενα 0-4, ενα 0-5, ενα 0-6
για να εχετε να λετε οπως το 73-38 στο μπασκετ
αλλα δεν υπολογιζετε το κομπεξ σας απεναντι ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
οσο κανει ο σα κανει ολοκληρος ο παναθηναικος και οι υπαλληλοι και τα γραφεια
αλλα παλι τα αρχιδια μας κλασατε
Πατος ρε πατος...
 

Συνημμένα

  • vazelos.jpg
    vazelos.jpg
    117 KB · Εμφανίσεις: 52

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
ρε μια χαρα καταλαβαινεις
απλα κανεις οτι δεν καταλαβαινεις
σημερα οι μισοι περιμενατε να γινει ενα ιστορικο σκορ, ενα 0-4, ενα 0-5, ενα 0-6
για να εχετε να λετε οπως το 73-38 στο μπασκετ
αλλα δεν υπολογιζετε το κομπεξ σας απεναντι ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
οσο κανει ο σα κανει ολοκληρος ο παναθηναικος και οι υπαλληλοι και τα γραφεια
αλλα παλι τα αρχιδια μας κλασατε
Κάνεις λάθος, οι περισσότεροι οπαδοί του Ολυμπιακού δεν περιμέναμε εύκολη νίκη γιατί έχουμε "καει" στο παρελθόν. Έχω την εντύπωση ότι οι οπαδοί του Παναθηναϊκού περίμεναν βαριά ήττα και αυτή η ισοπαλία ήρθε σαν βάλσαμο. Τουλάχιστον αυτό συμπεραίνω από δω μέσα.
 

AK1925

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
11
Like
999
Πόντοι
371
Παρεπιπτοντως, ο Βαγγελας ειναι πανεξυπνος. Ξερει οτι η σοβαρη κριτικη ασκειται απο το μπου. Οποτε εχει βαλει τη Μαρινα (καυλα μου) διπλα στον εκαστοτε προπονητη 10 χρονια τωρα, ωστε να ασχολουμαστε με αυτην ( :wanker: ) και να μην ασχολειται κανεις μας με τον κοουτς. Μεγιστε Βαγγελα...

ΥΓ.: Ειναι δυνατον να μην εχει νημα εδω μεσα η Μαριναρα; Θελω να μου μαθει πορτογαλεζικα...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
sorry κιολας αλλα οποιος δεν γουστάρει να πολεμήσει και για το πρωτάθλημα αλλά και για το κύπελλο, να πάει να γαμηθει και να φέρει και τις εισπραξεις!
Όποιος νομίζει ότι οι άλλες ομάδες θα σηκώσουν τα πόδια επειδή παίζουν με τον Ολυμπιακό, γελαστηκαν! Με αυτόν θα σκιστουν περισσότερο!

Για τους παίχτες το είπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom