Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
Άστον φίλε είναι τρολ και καμενος παοκτζης μην ασχολησαι...

Α ναι?δν το ηξερα αν και τωρα που βλεπω πιο καλα το αβαταρ του σαν ναι διακρινω το κατι παοκσιδικο ευχαριστω για την ενημερωση
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Α ναι?δν το ηξερα αν και τωρα που βλεπω πιο καλα το αβαταρ του σαν ναι διακρινω το κατι παοκσιδικο ευχαριστω για την ενημερωση
τυπε μου δεν είμαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ!!! Είμαι ο γαύρος των ΠΡΕΣΠΩΝ!!! :rockon:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.161
Like
29.657
Πόντοι
5.006
Α ναι?δν το ηξερα αν και τωρα που βλεπω πιο καλα το αβαταρ του σαν ναι διακρινω το κατι παοκσιδικο ευχαριστω για την ενημερωση
είναι μεγάλη καργιολα όταν αρχίσει το πρωταθλημα και η Ευρώπη θα δεις καυλαντεε ζορικες ..
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Α ναι?δν το ηξερα αν και τωρα που βλεπω πιο καλα το αβαταρ του σαν ναι διακρινω το κατι παοκσιδικο ευχαριστω για την ενημερωση
ναι ρε τυπε μην ακους καμενους Παοκτσηδες σα το αλανι το μπουχο. ακου εδω τους επιστημονες που ενω περσι σε ολα τα do or die ματς στησανε κωλο , πουλουσανε φουμαρα στα προβατα τους περι καλυτερου ποδοσφαιρου και φανταστικης μπαλας στην ελλαδα.. εδω ο μερια χτες ειπε οτι αξιζανε και γκολ μεσα στην τσεχια με 0 shots on target σου λεω. επιστημονες ονομα και πραμα. το ασπρο μαυρο κανουνε
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
ναι ρε τυπε μην ακους καμενους Παοκτσηδες σα το αλανι το μπουχο. ακου εδω τους επιστημονες που ενω περσι σε ολα τα do or die ματς στησανε κωλο , πουλουσανε φουμαρα στα προβατα τους περι καλυτερου ποδοσφαιρου και φανταστικης μπαλας στην ελλαδα.. εδω ο μερια χτες ειπε οτι αξιζανε και γκολ μεσα στην τσεχια με 0 shots on target σου λεω. επιστημονες ονομα και πραμα. το ασπρο μαυρο κανουνε

Φιλε καλησπερα κοιτα να δεις εγω ολυμπιακος ειμαι εσυ μαλλον οχι αν κρινω απο το προσωπο που χρησιμοποιεις  αλλα συνφωνω σε αυτα που λες γενικως εχει πεσει πολυ δουλεμα και φετος φανταστικης μπαλας ναι αλλα ποτε?οταν τελειωσανε ολα και φετος δν τα βλεπω καλα τα πραγαματα αυτα ειπε ο Μερια?
 

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
προσπαθουν να μας επιστρεψουν ολους . δες με το μπασκετ τι εγινε και την επανασταση της φακης που και καλα κανανε

Εδω εχεις λαθος ομως γιατι λες για επανασταση της φακης?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.323
Κριτικές
167
Like
27.522
Πόντοι
34.538
Κανονιστε να κερδισετε..
Σας επαιξα ασσο...

Αλλιως θα φωναξω τον ΚΟΡΚΟΝΕΑ!!!

:ak: :ak: :ak:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom