Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
αυτη ειναι η θεμελιωδης διαφορα μας τυπε..
Εσυ εχεις αποδεχτει την ηττα σου πριν καν αρχισει ο αγωνας(που σημειωτεον εχει τα χαρακτηριστικα του υπερμαραθωνιου),ενω εγω πολεμαω μεχρι κ το τελευταιο δευτερολεπτο του αγωνα για να διαμορφωσω με νυχια κ δοντια το αποτελεσμα υπερ μου..Ετσι συνηθως στεφομαι νικητης,επιβιωνω στην ζουγκλα της ζωης που ειναι ο απολυτος αγωνας σ αυτην την πλαση κ πρωταθλητης σε ολα τα αθληματα σαν σωστος ΓΑΥΡΟΣ..
ΑΥΤΟ ΛΕΙΠΕΙ Κ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗ,γι αυτο κ θα πεθανει σαν ακομη μια υπερεκτιμημενη μετριοτητα..
τυπε με νυχια και με δοντια πολεμας απο τον καναπε του σπιτιου σου η απο το καρεκλακι του καραισκακη;

ετσι οπως το πας τυπε μου θα σου δοθει ο μεγαλος σταυρος του φοινικα με τοσες μαχες που εχεις δωκει
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
τυπε με νυχια και με δοντια πολεμας απο τον καναπε του σπιτιου σου η απο το καρεκλακι του καραισκακη;

ετσι οπως το πας τυπε μου θα σου δοθει ο μεγαλος σταυρος του φοινικα με τοσες μαχες που εχεις δωκει
τραβα γαμησου με τ αλλα παρλιακα ρε χαζουλη που εχεις-μπορεις να εχεις κ αποψη για οτιδηποτε..ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΖΟΥΣ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΩΡΗ ΨΟΦΙΑ ΚΟΤΟΥΛΑ..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
τραβα γαμησου με τ αλλα παρλιακα ρε χαζουλη που εχεις-μπορεις να εχεις κ αποψη για οτιδηποτε..ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΖΟΥΣ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΩΡΗ ΨΟΦΙΑ ΚΟΤΟΥΛΑ..
επειδη εισαι μοβορο αγορι και πολεμας χρονια με νυχια και με δοντια απο τα καρεκλακια του καραισκακη δεν θα τα βαλω μαζι σου γιατι σε φοβουμαι

με συγχωρεις που σου αντιμιλησα
φευγω τωρα

οσο ειμαι απων σου επιτρεπω να με σπασεις και στο ξυλο
 

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
αυτη ειναι η θεμελιωδης διαφορα μας τυπε..
Εσυ εχεις αποδεχτει την ηττα σου πριν καν αρχισει ο αγωνας(που σημειωτεον εχει τα χαρακτηριστικα του υπερμαραθωνιου),ενω εγω πολεμαω μεχρι κ το τελευταιο δευτερολεπτο του αγωνα για να διαμορφωσω με νυχια κ δοντια το αποτελεσμα υπερ μου..Ετσι συνηθως στεφομαι νικητης,επιβιωνω στην ζουγκλα της ζωης που ειναι ο απολυτος αγωνας σ αυτην την πλαση κ πρωταθλητης σε ολα τα αθληματα σαν σωστος ΓΑΥΡΟΣ..
ΑΥΤΟ ΛΕΙΠΕΙ Κ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗ,γι αυτο κ θα πεθανει σαν ακομη μια υπερεκτιμημενη μετριοτητα..

Οντως ετσι ειναι φιλε για τον Κωστακη αν και η αληθεια ειναι οτι τα αρκετα τελυταια χρονια εχει σταματησει να υπαρχει στην ομαδα και δν ειναι οτι εχω αποδεχτει την ηττα αλλα οτι δν βλεπω οτι μπορουμε να νικισουμε
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.161
Like
29.648
Πόντοι
5.006
Ολοκληρώθηκε, χωρίς απρόοπτα της τελευταίας στιγμής, η προετοιμασία του Ολυμπιακού για τη μεγάλη ρεβάνς κόντρα στην Βικτόρια Πλζεν, το βράδυ της Τρίτης (30/7, 21:30) για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Champions League. :headbaning1: :headbaning2:

Τη Δευτέρα (29/7) το απόγευμα, μετά το τέλος της προπόνησης στο Ρέντη, ο Πέδρο Μαρτίνς ανακοίνωσε την αποστολή του Θρύλου ματς, η οποία αποτελείται από 20 ποδοσφαιριστές...

Πιο συγκεκριμένα, οι 20 που απαρτίζουν την αποστολή των Πειραιωτών είναι οι Σα, Καραργύρης, Τζολάκης, Σεμέδο, Ελαμπντελαουί, Τσιμίκας, Κούτρης, Μπα, Μεριά, Τοροσίδης, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Γκιλιέρμε, Ποντένσε, Μπρούνο, Γιώργος Μασούρας, Βαλμπουενά, Ανδρούτσος, Ραντζέλοβιτς, Γκερέρο, Ελ Αραμπί και Ντουρμισάι.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.019
Like
28.511
Πόντοι
5.506
Χαλαρα χατ τρικ η σαιτα της αφρικης ελ αραμπι...
Δυο τεμ ο σεμεδο και ενα με πεναλτυ ο βαλμπουενα να του ανεβει το ηθικο
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.161
Like
29.648
Πόντοι
5.006
Χαλαρα χατ τρικ η σαιτα της αφρικης ελ αραμπι...
Δυο τεμ ο σεμεδο και ενα με πεναλτυ ο βαλμπουενα να του ανεβει το ηθικο
αύριο αδελφέ έχει το προγραμμα Σόλων καλαμάκια μπυρωνια και μετά μέσα ναο :headbaning1: :headbaning2: :takethis:
 

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
Καλημερα για εντεκαδα τι παιζει για σημερα?οπως διαβαζω Μερια αντι Αβραμ?και παιζει του Ελ Αραμπι?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.161
Like
29.648
Πόντοι
5.006
Καλημερα για εντεκαδα τι παιζει για σημερα?οπως διαβαζω Μερια αντι Αβραμ?και παιζει του Ελ Αραμπι?
κάπως έτσι του μερια μάλλον είναι σίγουρο του επιθετικού παίζεται..
 

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
Πως το βλεπεις το ματσ?θα πας γηπεδο απο οτι καταλαβα?η κανω λαθος?
 

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
Το θεμα ειναι να μην φαμε γκολ απο την αρχη πιστευα οτι θα κριθει στο να μην φαμε γκολ εδω μεσα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Θα το παλέψουμε όπως μπορούμε με το μεγαθήριο. Είναι κι αυτή η ποινή που μας έχει επιβληθεί τα τελευταία χρόνια να μη μπορούμε να έχουμε κλασικό φορ στην ομάδα... θα δούμε.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
πιστεύω θα περάσουμε ειναι και πρόκριση τουλαχιστον  στο europa
 

andreas33

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
20
Πόντοι
0
Θα το παλέψουμε όπως μπορούμε με το μεγαθήριο. Είναι κι αυτή η ποινή που μας έχει επιβληθεί τα τελευταία χρόνια να μη μπορούμε να έχουμε κλασικό φορ στην ομάδα... θα δούμε.
Ωντος μεγαλη ποινη  :happy: και να ηταν μονο του σενερ φορ καλα θα ητανε αντε να δουμε.....
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Σήμερα θα βάλω ένα εγώ από την εξέδρα

Τα υπόλοιπα ας τα κάνουν τα παιδιά  :grin:
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Γαμα τους τη μάνα ολυμπιακε  :heavymetalbig:πάμε δυνατά για τη νίκη πρόκριση
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Το Χ2 σήμερα δωράκι! Να τα λέμε όλα παιδιά! :grin:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom