Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
1)Διώχνουμε τον φορτουνη με 18 μύρια και στην θέση του βάζουμε τον βαλμπουενα.
2) περνούμε Hatem Ben Arfa,ο οποίος είναι ελεύθερος και κατέκτησε φέτος το κύπελλο Γαλλίας εναντίον της Παρί. Ο τύπος ξέρει μπαλαρα (αλλά είναι τρελοκομείο) και παίζει σε όλες τις θέσεις της επίθεσης.
3) Στα άκρα πέρα από τον ποντενσε που θα είναι βασικουρα στην άλλη πλευρά παίρνουνε Quaresma σχεδόν τσάμπα.
Φανταστείτε επίθεση με Ποντενσε-Μπεν Αρφα-Κουαρεσμα και αλλαγές τους Λάζαρο, Μασούρα, Βαλμπουενα.
Στην επίθεση διαφωνώ με τον Μπεργκ αλλά τεσπα.
Επίσης έχουμε αργήσει στην απόκτηση των κεντρικών αμυντικών και αυτό θα μας στοιχίσει...
Pro Evolution 2007 ειναι αυτη η επιθεση ρε ψηλε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Βαλμπουενα 35 ετων
Κουαρεσμα 36 ετων
Μπεν Αρφα 33 ετων
Λαζαρος 33 ετων
Μπεργκ 33 ετων

Ευτυχως τα παρατησε ο Τουρε απο τον χειμωνα
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.994
Κριτικές
1
Like
2.769
Πόντοι
606
Βαλμπουενα 35 ετων
Κουαρεσμα 36 ετων
Μπεν Αρφα 33 ετων
Λαζαρος 33 ετων
Μπεργκ 33 ετων

Ευτυχως τα παρατησε ο Τουρε απο τον χειμωνα
γιατι σπας τα δαχτυλα σου.
με ενα μπεεεεε τελος!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Πρώτον δεν θα παίζουν όλοι μαζί.

Δεύτερον πείτε μου από τις άλλες ομάδες ποιες έχουν καλύτερο υλικό.

Τρίτον από αυτό που είπα είμαι 1000% σίγουρος ότι δεν θα γίνει, απλά για αυτούς τους παίχτες θα πλήρωνα εισιτήριο να τους δω άσχετος αν θα πάρω πρωτάθλημα.

 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.994
Κριτικές
1
Like
2.769
Πόντοι
606
Πρώτον δεν θα παίζουν όλοι μαζί.

Δεύτερον πείτε μου από τις άλλες ομάδες ποιες έχουν καλύτερο υλικό.

Τρίτον από αυτό που είπα είμαι 1000% σίγουρος ότι δεν θα γίνει, απλά για αυτούς τους παίχτες θα πλήρωνα εισιτήριο να τους δω άσχετος αν θα πάρω πρωτάθλημα.
να παρετε και τον Νικολαιδη
και τον Σαβεφσκι και τον Μανωλα
και υστερα ονομαστειτε ΑΕΚ
και φυγετε απ τον Πειραια
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.051
Πόντοι
216
Πρώτον δεν θα παίζουν όλοι μαζί.

Δεύτερον πείτε μου από τις άλλες ομάδες ποιες έχουν καλύτερο υλικό.

Τρίτον από αυτό που είπα είμαι 1000% σίγουρος ότι δεν θα γίνει, απλά για αυτούς τους παίχτες θα πλήρωνα εισιτήριο να τους δω άσχετος αν θα πάρω πρωτάθλημα.

Μήπως ξεχνάς οτι, όταν κάποτε είχαμε πάρει στον Παναθηναϊκό τον Γιάρνι, μας κράζατε οτι μαζεύουμε τους συνταξιούχους; Για να μη θυμηθώ τον Σόουζα, τον Σίλβα, ακόμα και τον Μπέργκ, που αν δεν τον φέρναμε εδώ να ανέβει ψυχολογικά και να ανεβάσει το κασέ του, δε θα τον θέλατε ούτε για τρίτο παγκίτη δεξιά, και τώρα κοντεύετε να τον πλασάρετε σαν τη μεταγραφή της δεκαετίας.
Είμαστε σε κακό χαλί, ναι, αλλά σκέψου λίγο πόσο χειρότεροι δείχνετε εσείς αυτή τη στιγμή, που πάτε να πλασάρετε σαν επιτυχία οτι μαζέψατε παίχτες, που μπορεί απο το Γενάρη να αρχίσουν να κρεμάνε παπούτσια ο ένας μετά τον άλλο.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μήπως ξεχνάς οτι, όταν κάποτε είχαμε πάρει στον Παναθηναϊκό τον Γιάρνι, μας κράζατε οτι μαζεύουμε τους συνταξιούχους; Για να μη θυμηθώ τον Σόουζα, τον Σίλβα, ακόμα και τον Μπέργκ, που αν δεν τον φέρναμε εδώ να ανέβει ψυχολογικά και να ανεβάσει το κασέ του, δε θα τον θέλατε ούτε για τρίτο παγκίτη δεξιά, και τώρα κοντεύετε να τον πλασάρετε σαν τη μεταγραφή της δεκαετίας.
Είμαστε σε κακό χαλί, ναι, αλλά σκέψου λίγο πόσο χειρότεροι δείχνετε εσείς αυτή τη στιγμή, που πάτε να πλασάρετε σαν επιτυχία οτι μαζέψατε παίχτες, που μπορεί απο το Γενάρη να αρχίσουν να κρεμάνε παπούτσια ο ένας μετά τον άλλο.
Όχι δεν θυμάμαι τον Γιαρνι, είμαι 24 χρονών..

Επίσης ποιος χέστηκε για τον βαζελο  :shit:
Άλλος μπετοβλακας και εσύ,αλλα γράφω άλλα καταλαβαίνεις.
Εγώ φιλαράκι ασχολούμαι με την ομάδα μου και όχι με τις άλλες όπως εσύ.
Βέβαια εσύ ασχολησε με εμένα γιατί η ομάδα σου είναι χειρότερη και από μπουρδέλο στο Μεταξουργείο.
Ποιος πλασάρει τον Μπεργκ σαν μεταγραφή δεκαετίας; :think:
Ποιος λέει (πέρα από τις οπαδικες εφημερίδες) ότι κάνει ο Ολυμπιακός μεταγραφαρες;

Επίσης με την λογική του Μπεργκ, τότε και εμείς αν δεν φέρναμε τον Λέτο από τα αζητητα της Λίβερπουλ, τότε δεν θα τον ξέρατε και δεν θα περνάτε πρωτάθλημα, ούτε είχατε κάποιον ηγέτη στην μετά Σισέ εποχή.
Έτσι δεν είναι;;;

Για να το ξεκαθαρίσω, εγώ έγραψα ότι θα θελα αυτούς τους παίχτες, όχι για να πάρω πρωτάθλημα, αλλά γιατί θα με κάνουν να πάρω εισιτήριο για να δω από κοντά τον αγώνα.
Δεν με νοιάζουν τα πρωταθλήματα, είμαι φουλαρισμενος.
Άλλοι είναι οι στερημένοι...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Βαλμπουενα 35 ετων
Κουαρεσμα 36 ετων
Μπεν Αρφα 33 ετων
Λαζαρος 33 ετων
Μπεργκ 33 ετων

Ευτυχως τα παρατησε ο Τουρε απο τον χειμωνα
Ο Βαλμπουενα έτσι όπως είναι είναι ταχύτερος και γενικά καλύτερος σε όλους τους τομείς από τον Μάνταλο.

Το ίδιο ισχύει και για τον κουαρεσμα σε σχεση με τον 10 χρόνια μικρότερο του μπακασετα. Βασικά ούτε το 10% της τεχνικής του γύφτου δεν έχει...

Ο λιβαγια, πέρα από την τρέλα δεν νομίζω να υπερτερεί πουθενά από τον Μπεν αρφα.

Ο Λάζαρος είναι καλύτερη λύση ως παίχτης που θα έρθει από τον πάγκο σε σχέση με τους Κλωναριδη και Αλμπάνη.

Όσο για τον Μπεργκ άμα το συγκρινα τώρα με τον Πόνσε θα ήμουν χαμένος, αλλά επειδή δεν παίζει να μείνει επόμενος παίχτης είναι ο Γιακουμάκης. Enough said.

Τέλος είναι άκυρο να συγκρίνεις αυτούς τους παίχτες με τον Τουρέ, γιατί σε σχέση με τον Αφρικανό αυτοί έκαναν γεμάτη χρονιά. Αλλά που να το ξέρεις αυτό, μόνο τις ηλικίες κοιτάς.

Ο κλασικός μαλακας Έλληνας που νομίζει ότι ο ποδοσφαιριστής είναι ταλέντο μέχρι τα 25 και βετεράνος μετά τα 30 :jerking:


 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Συγνωμη που παρεμβαινω

Υπαρχει ομαδα που θα δωσει 18 εκατομμυρια ΕΥΡΩ για τον Φορτουνη?

εδω δωσανε 18 μυρια για τον ρετσο...μια 30αρα πρεπει να ζητησει ο χοντρος για τον φορτουνη... :rockon:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Είμαστε σε κακό χαλί, ναι, αλλά σκέψου λίγο πόσο χειρότεροι δείχνετε εσείς αυτή τη στιγμή, που πάτε να πλασάρετε σαν επιτυχία οτι μαζέψατε παίχτες, που μπορεί απο το Γενάρη να αρχίσουν να κρεμάνε παπούτσια ο ένας μετά τον άλλο.
Ναι ρε φιλε ο σχεδιασμος του ΠΑΟ παει να κανει τομη στα Ευρωπαικα δεδομενα,ομαδες σαν τη Μπαρτσελονα και τη Λιβερπουλ περιμενουν με κομμενη την ανασα την επομενη κινηση του Δωνη,οι Αραβες της Σιτυ παρακαλανε τον Αλαφουζο για ταχυρυθμα εντατικα μαθηματα για την οικονομικη διαχειρηση ωστε να γλυτωνουν τα προστιματα απο την ΟΥΕΦΑ.Οι οπαδοι του ΠΑΟ αναλυουν σε γνωστα οπαδικα φορουν πως να στηριζεις την ομαδα σου ανοιγωντας σουβλατζιδικα και παιζοντας στοιχημα σε στημενους αγωνες.
Αυτα που κανει τωρα η Παναθα θα τα κανουν οι αλλοι σε 10 χρονια.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
σημερα στις 21:30 από την ερτ play (οι γαμημενοι κηφήνες του ελληνικου δημοσιου που θελουν να δωσουν 30 μυρια στις μπουγατσες, δεν εχουν διαθεσιμο καναλι τηλεόρασης για το φαιναλ 8 του τσουλου του πολο  :vomit: ) η αρμαδα του πολο απέναντι στην μπρεσια για την προκριση στην 4αδα...
παμε θρυλε!!!!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
σημερα στις 21:30 από την ερτ play (οι γαμημενοι κηφήνες του ελληνικου δημοσιου που θελουν να δωσουν 30 μυρια στις μπουγατσες, δεν εχουν διαθεσιμο καναλι τηλεόρασης για το φαιναλ 8 του τσουλου του πολο  :vomit: ) η αρμαδα του πολο απέναντι στην μπρεσια για την προκριση στην 4αδα...
παμε θρυλε!!!!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Υπομονή έρχεται η ώρα τους.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538
σημερα στις 21:30 από την ερτ play (οι γαμημενοι κηφήνες του ελληνικου δημοσιου που θελουν να δωσουν 30 μυρια στις μπουγατσες, δεν εχουν διαθεσιμο καναλι τηλεόρασης για το φαιναλ 8 του τσουλου του πολο  :vomit: ) η αρμαδα του πολο απέναντι στην μπρεσια για την προκριση στην 4αδα...
παμε θρυλε!!!!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Ποιοι κηφηνες τυπε?
Αυτοι που διναν εκατομμυρια στον  γαυρο πριν λιγα χρονια?
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom