Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Εγω σαν τριτος παρατηρητης (ΑΕΚτζης) θεωρω οτι οι προεδροι τοσο του Ολυμπιακου οσο και του Παναθηναικου ειναι κατι απιστευτα νούμερα. Ο ενας δεν μπορει να ανοιξει τα ματια του απο τον μπαφο και ο αλλος θελει να βαλει τον πατερα του στο τρελαδικο.

Πηγε λεει ο Αγγελοπουλος στη θυρα 7 και τους ρωτησε, θελετε να πεσουμε Α2? Και του ειπανε ναι. Ενταξει λεει τοτε θα πεσουμε. Μιλαμε για καραγκιοζιλικια.

Ωραιος σανός για τους γαβρους παντως.
Πηγαινε που πηγαινε για διαλυση ο Ολυμπιακος (ολοι απληρωτοι, ευρωλιγκα παπαλα, παικτες φευγουν), εκανε μια ηρωικη εξοδο για να ριξει σανο να φανε οι επιστημονες

το τεραστιο λαθος των αγγελοπουλαιων είναι ότι αργησαν να αναλαβουν δραση 7-8 χρονια και γι αυτό βγαινουν τωρα βλαμμενοι σαν εσενα και τους βριζουν…
αμα ειχαν ακουσει τους οργανωμένους, θα ειχαν λυσει το θεμα εδώ και παρα πολλα χρονια (θα επρεπε να ακουγαν όταν τους ελεγαν να μην δεχτουν την απονομή του πρωταθλήματος σε εμας στο σεφ και να αποχωρησουν πρωταθλητες από το ελληνικο πρωταθληα)….
και η λυση στο πρόβλημα του μπάσκετ θα γινοταν με δυο τροπους : ειτε θα διαλουσαμε τον βαζελο (αυτό απαιτουσε να δωσουν τα κλειδιά για 1-2 χρονια σε μαρινακη και κουντουρη) ή να διαλυσουν το αθλημα…
εστω και με τεραστια καθυστερηση επιλεξανε την 2η λυση...κατι είναι και αυτό...

υγ:τωρα οι λοιπες πιπες που λες "αφου εχετε δικιο, γιατι δεν συμφωνουν οι άλλες ομαδες?" είναι για παιδακια του δημοτικου...λες και εμεις πρεπει να παρουμε την αδεια του λαυριου και του προμηθεα για να ζητήσουμε ξενους διαιτητες ΜΟΝΟ στα ματς με τον βαζελο ή για να παμε στην αδριατικη???!!!!!! :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
εξαλλου πρόκειται για μια αποφαση καθαρα δικη μας...δεν ζητήσαμε να πεσει κατηγορια ο βάζελος ή καποια άλλη ομαδα, οποτε ζμπουτσα μας ποιοι συμφωνουν με εμας και ποιοι όχι...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.050
Κριτικές
184
Like
44.694
Πόντοι
22.266
Και ωω, τι συμπτωση, φετος θυμηθηκανε οι Αγγελοπουλοι να σηκωσουν το λαβαρο της επαναστασης, που η ομαδα τους διαλυεται και δεν εχουν να πληρωσουν ουτε το νερο στα αποδυτηρια
Αλλά αν σφυριζε ο Γιουγκεμπραντ και οχι ο Αναστοπουλος θα τα σκουπιζαν ολα
Ε ρε σανος
εμεις το σανο τον τρωμε ισως τα δεκα τελευτταια χρονια -εσεις οι αεκτσηςδες με τηνπαραγκα του ολυμπιακου που σας ταιαζν 20 χρονια?
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Εν τω μεταξύ,από το 2012 και μετά,τα πρωταθλήματα είναι 4-3.

Αφού ο Τράκης ελέγχει τα πάντα,πώς σας άφησε να πάρετε 3 πρωταθλήματα;

Και μάλιστα το τελευταίο με καθαρά βήματα του Σπανούλη. Υπήρχε περίπτωση στη μπάλα επί Γκαγκάτση π.χ. να έπαιρνε ανταγωνιστική ομάδα του γαύρου 3/7 πρωταθλήματα; Υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν ακόμα στα σοβαρά πως η διαιτησία δεν είναι πρόφαση για την αφραγκία που υπάρχει, και αυτοί οι άνθρωποι δυστυχώς ψηφίζουν.

Ημέρα γιορτής για τον Ελληνικό αθλητισμό, καλή Α2 και καλό αφανισμό.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Και ωω, τι συμπτωση, φετος θυμηθηκανε οι Αγγελοπουλοι να σηκωσουν το λαβαρο της επαναστασης, που η ομαδα τους διαλυεται και δεν εχουν να πληρωσουν ουτε το νερο στα αποδυτηρια
Αλλά αν σφυριζε ο Γιουγκεμπραντ και οχι ο Αναστοπουλος θα τα σκουπιζαν ολα
Ε ρε σανος

ποιο λαβαρο της επανάστασης τυπε? τα αδερφια είναι τοσο αναρχιδα που δεν τολμησαν να ζητησουν ουτε καν αμεση αντικατασταση του μαμρα του βαζελακοπουλου….το μονο που ζητησαν ηταν ξενοι διαιτητες…
δεν δεχτηκε ο βαζελακοπουλος ξενους διαιτητες και μας υποβιβάζεται..
αυτό είναι ολο το στορυ…

υγ: εσεις όταν ζητούσατε ξενους διαιτητες στο ποδοσφαιρο, μηπως θυμασε το ροστερ της αεκ και τι μπατζετ ειχε ο ματζιρης ο τιγρης???με τον βασιλαντωνοπουλο παιζατε...οποτε ασε τις μαλακιες περι το ότι δεν πληρωνουν ουτε το νερο οι αγγελοπουλαιοι..
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Με ξένους διαιτητές ο Ολυμπιακός είναι 3η Ελληνική ομάδα στη μπαλίτσα και 2η στο μπάσκετ. Απλή ενημέρωση.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Εγω σαν τριτος παρατηρητης (ΑΕΚτζης) θεωρω οτι οι προεδροι τοσο του Ολυμπιακου οσο και του Παναθηναικου ειναι κατι απιστευτα νούμερα. Ο ενας δεν μπορει να ανοιξει τα ματια του απο τον μπαφο και ο αλλος θελει να βαλει τον πατερα του στο τρελαδικο.

Πηγε λεει ο Αγγελοπουλος στη θυρα 7 και τους ρωτησε, θελετε να πεσουμε Α2? Και του ειπανε ναι. Ενταξει λεει τοτε θα πεσουμε. Μιλαμε για καραγκιοζιλικια.

Ωραιος σανός για τους γαβρους παντως.
Πηγαινε που πηγαινε για διαλυση ο Ολυμπιακος (ολοι απληρωτοι, ευρωλιγκα παπαλα, παικτες φευγουν), εκανε μια ηρωικη εξοδο για να ριξει σανο να φανε οι επιστημονες
Πινεις τα κρασακια σου το βραδυ και εχεις ορεξη για μανουρα??
Για τον δημο Πειραια δεν μου απαντησες που ελεγες οτι 1000 ατομα ψηφιζουν με οπαδικα κριτηρια.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Με ξένους διαιτητές ο Ολυμπιακός είναι 3η Ελληνική ομάδα στη μπαλίτσα και 2η στο μπάσκετ. Απλή ενημέρωση.
Με ξενους διαιτητες σε εχω παει κωλοφερατζα σε φαιναλ φορ,σε εχω αποκλεισει απο φαιναλ φορ με μειονεκτημα και γενικα οπου σε βρισκω σε ξεκωλιαζω.
Απλη ενημερωση.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εγω σαν τριτος παρατηρητης (ΑΕΚτζης) θεωρω οτι οι προεδροι τοσο του Ολυμπιακου οσο και του Παναθηναικου ειναι κατι απιστευτα νούμερα. Ο ενας δεν μπορει να ανοιξει τα ματια του απο τον μπαφο και ο αλλος θελει να βαλει τον πατερα του στο τρελαδικο.

Πηγε λεει ο Αγγελοπουλος στη θυρα 7 και τους ρωτησε, θελετε να πεσουμε Α2? Και του ειπανε ναι. Ενταξει λεει τοτε θα πεσουμε. Μιλαμε για καραγκιοζιλικια.

Ωραιος σανός για τους γαβρους παντως.
Πηγαινε που πηγαινε για διαλυση ο Ολυμπιακος (ολοι απληρωτοι, ευρωλιγκα παπαλα, παικτες φευγουν), εκανε μια ηρωικη εξοδο για να ριξει σανο να φανε οι επιστημονες
τυπε μου καλα τα λες αλλα οταν ιδιοκτητες ομαδων και αμυαλοι οπαδοι σαν αυτους με τους οποιους προσπαθεις να μιλησεις σοβαρα, νιωθουν σταν κτημα τους ολοκληρα αθληματα ( οαλλος σου δηλωνει με περηφανια οτι διαλλεξανε να διαλυσουνε το μπασκετ, λες και τους ανηκει) τετοιες γραφικοτητες θα βλεπεις. εδω ο αλλος 20 χρονια ειδαμε τα παντα στο ποδοσφαιρο και μιλαει ακομα για "δηθεν" παραγκα. πιο φυτα και απο τα λαχανα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Με ξένους διαιτητές ο Ολυμπιακός είναι 3η Ελληνική ομάδα στη μπαλίτσα και 2η στο μπάσκετ. Απλή ενημέρωση.
με ξενους διαιτητες με το ζορι κερδιζει αυτον τον παναθηναικο στην μπαλα. και το ξερουνε
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Με ξενους διαιτητες σε εχω παει κωλοφερατζα σε φαιναλ φορ,σε εχω αποκλεισει απο φαιναλ φορ με μειονεκτημα και γενικα οπου σε βρισκω σε ξεκωλιαζω.
Απλη ενημερωση.

Μπράβο, νικάς σε ένα επί μέρους στατιστικό, όπως πολλές μικρές ομαδούλες. Διαχρονικά όμως είσαι 3ος στη μπαλίτσα και 2ος στο μπάσκετ, και αυτό δεν αλλάζει. Επίσης οι προκρίσεις στο μπάσκετ 2-3 είναι ( 94, 95, 97 εσύ, 02 και 09 εγώ ) οπότε είναι άκυρο και παντελώς ανιστόρητο το « όπου σε βρω » .
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Εν τω μεταξύ,από το 2012 και μετά,τα πρωταθλήματα είναι 4-3.

Αφού ο Τράκης ελέγχει τα πάντα,πώς σας άφησε να πάρετε 3 πρωταθλήματα;

μηπως αυτά τα 7 χρονια που τα πρωταθλήματα είναι 4-3 υπερ του βαζελου, θυμασαι πως είναι οι πορειες στην ευρωπη τυπε???
γιατι αυτά τα 7 χρονια στην ευρωπη, το σκορ είναι 1-6...η μονη χρονια που ο βάζελος μας περασε στην ευρωπη αυτή την 7ετια ηταν το 2015-16!!!!!ενώ εγω αυτή την 7ετια εχω 2 κατακτησεις, 2 χαμενους τελικους και ακομα και τις χρονιες που δεν πηγαινα φαιναλ φορ, τερματιζα πανω από τον βαζελο  στην κανονικη περιοδο!!!
αλλα ολως τυχαιως αυτό το 1-6 υπερ μου στην ευρωπη, γινοταν 4-3 υπερ το βαζελου στην ελλαδα…

υγ: πραγματικα ειστε τοσο μπούφοι που τα γραφετε αυτά????δηλαδή είναι επιχειρημα ότι επειδή πηραμε 3 πρωταθλήματα αυτά την 7ετια, αρα δεν υπαρχει παραγκα???? :idiot: :idiot: :idiot:
δηλαδή με παικτες όπως σπανουλη, πριντεζη, χαινς, ντανστον κτλ, τι ακριβως θελατε να μην παρουμε κανενα πρωταθλημα??? :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
απλα χωρις παραγκα το σκορ θα ηταν 1-6 στα πρωταθλήματα όπως ηταν στην ευρωπη..και θα ηθελα να δω τον τρακη αν εχανε 6 φορες σερι το πρωταθλημα τι μπατζετ θα ειχε και αν θα τον ειχαν παρει με τις πετρες οι βάζελοι???

υγ2 : μαλλον επρεπε να φτιαξουμε ομαδα όπως τα σαπακια που φερνει ο μπαοκ και η αεκ στο μπάσκετ, ώστε στην 7ετια πρωταθλήματα να ηταν 7-0 υπερ του βαζελου...τοτε θα μπορούσαμε να μιλαμε για παραγκα, συμφωνα με την λογικη του σαδμαν... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
1-4 είναι το σκορ στην Ευρώπη, τις υπόλοιπες αποκλειστήκαμε στα ίδια. Το 13 και το 17 πήγατε καλύτερα και σας το πήραμε, το αντίθετο έγινε το 16. Όπως και παλαιότερα πήγαμε καλύτερα στην Ευρώπη και εσείς στην Ελλάδα κάποιες χρονιές ( 96, 02 ). Γενικά από το 93 που υπάρχει το δίπολο, τα Ευρωπαϊκά είναι περίπου ανάλογα με τα πρωταθλήματα ( 6-3 και 17-8 ).
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Μπράβο, νικάς σε ένα επί μέρους στατιστικό, όπως πολλές μικρές ομαδούλες. Διαχρονικά όμως είσαι 3ος στη μπαλίτσα και 2ος στο μπάσκετ, και αυτό δεν αλλάζει. Επίσης οι προκρίσεις στο μπάσκετ 2-3 είναι ( 94, 95, 97 εσύ, 02 και 09 εγώ ) οπότε είναι άκυρο και παντελώς ανιστόρητο το « όπου σε βρω » .
Διαχρονικα ειμαι 3τος στη μπαλα.
Ρε εσυ χαρμανης εισαι σαν το προεδρο  σου??
Σε εχω σε μηχανικη υποστηριξη 5 χρονια στη μπαλα,θα σε ριξω οποτε αποφασισω εγω,μου εχεις παρει 2 πρωταθληματα τα τελευταια 20 χρονια και ειμαι διαχρινκα 3τος???
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Διαχρονικα ειμαι 3τος στη μπαλα.
Ρε εσυ χαρμανης εισαι σαν το προεδρο  σου??
Σε εχω σε μηχανικη υποστηριξη 5 χρονια στη μπαλα,θα σε ριξω οποτε αποφασισω εγω,μου εχεις παρει 2 πρωταθληματα τα τελευταια 20 χρονια και ειμαι διαχρινκα 3τος???

Για την Ευρώπη μιλάμε, αν δεν το έχεις καταλάβει σε ενημερώνω. Πήγαινε πρώτα μία φορά ημιτελικά να φτάσεις την ΑΕΚ και μετά ας κάνουμε κάποια είδους σύγκριση με εμένα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
O Σχοινας λεει σε συνεντευξη του οτι εχει εξαιρεθει απο τους αγωνες του Παναθηναικου με εντολη Γιαννακοπουλου,βεβαια ο Τρακης διατυμπανιζει οτι δεν μπορει ο Ολυμπιακος να ζηταει εξαιρεση διαιτητων.
Ο Σχοινας non call αν θυμαστε,αυτος που οταν δεν σφυριζε πηγαινε με κασκολ του Παναθηναικου στο ΟΑΚΑ να υποστηριξει την αγαπημενη του ομαδα,ο ταλιμπαν ο Σχοινας που σφυριζε ολα τα ματς Ολυμπιακου-Παναθηναικου και εχει γραψει στην ιστορια καποια απο τα καλυτερα σφυριγματα ever.
Μαλλον θα τον εφαγε στο ζυγι τον Τρακη για αυτο τον εβγαλε απο τα ματς του Παναθηναικου.
Δεν χαλανε οι φιλιες για μισο γραμμαριο Δημητρακη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.050
Κριτικές
184
Like
44.694
Πόντοι
22.266
μερικοι παιρνουν τα ναρκωτικα του τρακη- ελεος ρε παιδια ειπαμε να πειραζομαστε αλλα οχι α ερχεστε μαστουρομενη και να γρφετε οτι ναι
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
O Σχοινας λεει σε συνεντευξη του οτι εχει εξαιρεθει απο τους αγωνες του Παναθηναικου με εντολη Γιαννακοπουλου,βεβαια ο Τρακης διατυμπανιζει οτι δεν μπορει ο Ολυμπιακος να ζηταει εξαιρεση διαιτητων.
Ο Σχοινας non call αν θυμαστε,αυτος που οταν δεν σφυριζε πηγαινε με κασκολ του Παναθηναικου στο ΟΑΚΑ να υποστηριξει την αγαπημενη του ομαδα,ο ταλιμπαν ο Σχοινας που σφυριζε ολα τα ματς Ολυμπιακου-Παναθηναικου και εχει γραψει στην ιστορια καποια απο τα καλυτερα σφυριγματα ever.
Μαλλον θα τον εφαγε στο ζυγι τον Τρακη για αυτο τον εβγαλε απο τα ματς του Παναθηναικου.
Δεν χαλανε οι φιλιες για μισο γραμμαριο Δημητρακη.
ο Σχοινας δεν σφυριζει τον παναθηναικο γιατι υπαρχει δικαστική διαμαχη με την καε νομιζω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Πινεις τα κρασακια σου το βραδυ και εχεις ορεξη για μανουρα??
Για τον δημο Πειραια δεν μου απαντησες που ελεγες οτι 1000 ατομα ψηφιζουν με οπαδικα κριτηρια.
Bρε ανθρωπε, μακαρι ο Τσιπρας λογω Ολυμπιακου να μην βρει την ψηφο του στον Πειραια. Θελω εγω το αντιθετο? Απλως μου φαινεται πολυ ρομαντικο ολο αυτο σαν σκεψη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
ο Σχοινας δεν σφυριζει τον παναθηναικο γιατι υπαρχει δικαστική διαμαχη με την καε νομιζω
Οχι με την ΚΑΕ. Μηνυση στον Δημητρη Γιαννακοπουλο εχει κανει απο το 2014.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom