Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Σεβαλιέ είσαι ωραίος και θα σου απαντήσω.
Δεν ψάχνω αν μου έκλεψες 1 και σου έκλεψα 2. Ψάχνω και τα βάζω με τους μαλάκες που λένε ότι ο Ολυμπιακός έκλεψε 20 πρωταθλήματα.

Υποστηρίζεις κι εσύ κάτι τέτοιο? Δε νομίζω. Εδώ τα πήρα και τα έβαλα με το πουλί.
;)
ποιος σου ειπε οτι εκλεψες 20 πρωταθληματα ρε τυπε;
υπηρχαν και πρωταθληματα που ειχες ομαδαρα 3 σκαλες πανω απο ολους
αππ την αλλη ομως δεν ειναι μονο 1 αυτο που εκλεψες απο τον παο
ειναι παραπανω
απλα σε αυτο το 1 μιλησανε και οι μουγγοι
ειδες ποσο κακο σου εκανε ομως ο πρακτορας;
να μη βρισκεις αναγνωριση οχι μονο απο τον αντιπαλο σου αλλα απο κανενα στην ελλαδα ακομα και για αυτα που οντως αξιζες
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506
πονατε γιατι το πουλι σας λεει τις αληθειες
αυτο που ποναει ειναι που τρωγατε τοσα χρονια το σανο του τουιτη και βαφατε καγκελα....σας εφτανε να σας ψηνει το κεφαλι ο σκαι οτι παντου υπηρχαν δρακοι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
αυτο που ποναει ειναι που τρωγατε τοσα χρονια το σανο του τουιτη και βαφατε καγκελα....σας εφτανε να σας ψηνει το κεφαλι ο σκαι οτι παντου υπηρχαν δρακοι
το μονο σανο που εχουν φαει οι παναθηναικοι δεν ειναι απο τον τουιτι
ο τουιτις τοσα μπορει, τοσα κανει, και ειναι μονος του, δε βγηκε κανενας αλλος παναθηναικαρας μπροστα
το σανο οι παναθηναικοι το φαγανε απο τον πουρακια, θεος σχωρεστον
ακομα και το πουλι που εχει IQ 200 μετρημενο απο τη mensa ητανε σε εκεινη την πορεια τον απριλιο του 2008, και εβριζε τον τζιγγερ με καρκινους και αποθεωνε τον απατεωνα
αλλα στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Σεβαλιέ είσαι ωραίος και θα σου απαντήσω.
Δεν ψάχνω αν μου έκλεψες 1 και σου έκλεψα 2. Ψάχνω και τα βάζω με τους μαλάκες που λένε ότι ο Ολυμπιακός έκλεψε 20 πρωταθλήματα.

Υποστηρίζεις κι εσύ κάτι τέτοιο? Δε νομίζω. Εδώ τα πήρα και τα έβαλα με το πουλί.
;)

Οπως σου ειπα και πριν, ανεξαρτητα απο το τι γινοταν, στο αγωνιστικο κομματι ειχες καλυτερος παιχτες, καλυτερη ομαδα, τουλαχιστον τις περισσοτερες χρονιες. Η χρονια ομως που θα πω οτι στο χορτο ημουν εμφανως καλυτερος ηταν το 99-2000 με τον Κυραστα, κατι που και απο οπαδους σας το εχω ακουσει πολλες φορες και ειναι γενικα παραδεκτο.
Αλλα ειναι και το αλλο. Αν πουμε οτι μου εκλεψες 1-2-3 πρωταθληματα, τοτε να βγω να κατηγορησω ,να κλαφτω να πω οτιδηποτε. Αν μιλαμε για 20, ε τοτε και να τα εκλεψες, τοτε δεν φταις εσυ,αλλα εγω που σε αφηνα και κοιτουσα.
Περισσοτερο και πανω απο ολα κοιταω τη μπαλα που παιζω  ( οχι μονο εγω αλλα κοιταω γενικα και τι κανουν οι αλλες ομαδες), γιατι σε αυτο κοντραριζομαστε. Προσωπικα πρωταθλημα που το παιρνω χωρις να εχω πειστει εγω ο ιδιος οτι το πηρα καθαρα στο χορταρι, δεν το θελω , δεν εχει κανενα νοημα. Ειναι σα να παιζεις με ενα παιδακι και να το αφηνεις να νικησει και να χαρει.
Αυτο λοιπον που θα πω ειναι οτι στα χρονια αυτα επαιξα την καλυτερη μπαλα το 99-2000 και επισης οτι εκανα πολυ καλη χρονια και υπερβαση τις δυο χρονιες 2002 και 2003 με Κυραστα .
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τύπε δεν σε ξέρω και ούτε θέλω να σε μάθω κιόλας. Με ομάδες που έχουν τροπαιοθήκη ίση με του Πας Γιάννενα δεν ασχολούμαι. Μίλησα με τον δεύτερο σε τίτλους. Και κάποιον που γνωρίζω σα Νικ.
'Ήδη έχεις 3 πέτσινα πεναλτάκια φέτος, αλλά δεν με νοιάζουν. Με γεια σου με χαρά σου και μαγκιά σου.
Εγώ μιλάω γενικά για το Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Λοιπόν στο νήμα σου και μη μου λες τι πίνω γιατί θα σε ρωτήσω αν τα καταπίνεις μετά.  
δεν χρειαζεται να με μαθεις τυπε. αρκει η γελοια σου επιχειρηματολογια σε αυτο που σε ρωτησα που θυμιζει τον μπετοβλακα τακη τσουκαλα παντως να επιβεβαιωσει το ποσο γραφικος τουλαχιστον εισαι. το να μιλας για πετσινα ειδικα εσυ ειναι γελοιο παντως, 3 πετσινα και καλα λες αλλα εχω 3 καθαρα ακυρωμενα γκολ, κατι κοκκινες που τις καταπιανε 9(στο ματς με το μοναδικο πετσινο που πηρα), κατι πεντακαθαρα πεναλτυ που δεν πηραμε ενω για να παρεις εσυ το αποτελεσμα ακυρωσανε καθαρο γκολακι στον νιονιο και ανακαλυψανε οφσαιντ πισω απο το κεντρο με τον απολλωνα .. κατα ταλλα την λες στον αλλον οτι κανει κοκοκο και δεν απανταει.. ζητουσατε ξενους διαιτητες πριν λιγο καιρο τωρα σας φταινε κ αυτοι που δεν κερδισες τα παιδακια του δωνη , στα οποια λεγατε οτι θα ριξετε 3μπαλο και πηρατε το Χ γιατι ευτυχως για σας τραυματιστηκε ο στοπερ κ ο τερμας τους. γκολ με τους αστειους που εχεις παρολαυτα δεν βαζεις απο την αρχη και ο μονος τροπος δημιουργιας φασεων του τσιρκου σου ειναι οι γιομες κ οι σεντρες. ειτε η προσγειωση ειναι ανωμαλη και σε χτυπησε στο κεφαλι και πιστευεις αυτα πουλες ειτε μαλλον οντως πινεις πολυ καλο σταφ. τον μπατσο να τον κανεις σπιτι σου τυπε σιγα μη σε ρωτησουμε κ που θα γραψουμε
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
ποιος σου ειπε οτι εκλεψες 20 πρωταθληματα ρε τυπε;
υπηρχαν και πρωταθληματα που ειχες ομαδαρα 3 σκαλες πανω απο ολους
αππ την αλλη ομως δεν ειναι μονο 1 αυτο που εκλεψες απο τον παο
ειναι παραπανω
απλα σε αυτο το 1 μιλησανε και οι μουγγοι
ειδες ποσο κακο σου εκανε ομως ο πρακτορας;
να μη βρισκεις αναγνωριση οχι μονο απο τον αντιπαλο σου αλλα απο κανενα στην ελλαδα ακομα και για αυτα που οντως αξιζες
τύπε, όταν λες ότι οι αντίπαλοι τελειώνουν με 10 και δεν παίρνει ο γαύρος πέναλτι για αυτό δεν παίρνει πρωτάθλημα και ψάχνεις Ολυμπιακό με μυαλό αυτό δεν εννοείς?
Αν όχι μάθε να μιλάς Ελληνικά.

Την αναγνώρισή σου τη γράφω με τις γενικεύσεις σου. Και δεν σου αναγνωρίζω κανένα. Και σε τύπους που γενικεύουν λέω
Ο ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ σας.

Με τον Σεβαλιέ που είναι σοβαρός μπορώ να μιλήσω.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506
δεν χρειαζεται να με μαθεις τυπε. αρκει η γελοια σου επιχειρηματολογια σε αυτο που σε ρωτησα που θυμιζει τον μπετοβλακα τακη τσουκαλα παντως να επιβεβαιωσει το ποσο γραφικος τουλαχιστον εισαι. το να μιλας για πετσινα ειδικα εσυ ειναι γελοιο παντως, 3 πετσινα και καλα λες αλλα εχω 3 καθαρα ακυρωμενα γκολ, κατι κοκκινες που τις καταπιανε 9(στο ματς με το μοναδικο πετσινο που πηρα), κατι πεντακαθαρα πεναλτυ που δεν πηραμε ενω για να παρεις εσυ το αποτελεσμα ακυρωσανε καθαρο γκολακι στον νιονιο και ανακαλυψανε οφσαιντ πισω απο το κεντρο με τον απολλωνα .. κατα ταλλα την λες στον αλλον οτι κανει κοκοκο και δεν απανταει.. ζητουσατε ξενους διαιτητες πριν λιγο καιρο τωρα σας φταινε κ αυτοι που δεν κερδισες τα παιδακια του δωνη , στα οποια λεγατε οτι θα ριξετε 3μπαλο και πηρατε το Χ γιατι ευτυχως για σας τραυματιστηκε ο στοπερ κ ο τερμας τους. γκολ με τους αστειους που εχεις παρολαυτα δεν βαζεις απο την αρχη και ο μονος τροπος δημιουργιας φασεων του τσιρκου σου ειναι οι γιομες κ οι σεντρες. ειτε η προσγειωση ειναι ανωμαλη και σε χτυπησε στο κεφαλι και πιστευεις αυτα πουλες ειτε μαλλον οντως πινεις πολυ καλο σταφ. τον μπατσο να τον κανεις σπιτι σου τυπε σιγα μη σε ρωτησουμε κ που θα γραψουμε
ελα οκ αλαργα τωρα....νανι
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
δεν χρειαζεται να με μαθεις τυπε. αρκει η γελοια σου επιχειρηματολογια σε αυτο που σε ρωτησα που θυμιζει τον μπετοβλακα τακη τσουκαλα παντως να επιβεβαιωσει το ποσο γραφικος τουλαχιστον εισαι. το να μιλας για πετσινα ειδικα εσυ ειναι γελοιο παντως, 3 πετσινα και καλα λες αλλα εχω 3 καθαρα ακυρωμενα γκολ, κατι κοκκινες που τις καταπιανε 9(στο ματς με το μοναδικο πετσινο που πηρα), κατι πεντακαθαρα πεναλτυ που δεν πηραμε ενω για να παρεις εσυ το αποτελεσμα ακυρωσανε καθαρο γκολακι στον νιονιο και ανακαλυψανε οφσαιντ πισω απο το κεντρο με τον απολλωνα .. κατα ταλλα την λες στον αλλον οτι κανει κοκοκο και δεν απανταει.. ζητουσατε ξενους διαιτητες πριν λιγο καιρο τωρα σας φταινε κ αυτοι που δεν κερδισες τα παιδακια του δωνη , στα οποια λεγατε οτι θα ριξετε 3μπαλο και πηρατε το Χ γιατι ευτυχως για σας τραυματιστηκε ο στοπερ κ ο τερμας τους. γκολ με τους αστειους που εχεις παρολαυτα δεν βαζεις απο την αρχη και ο μονος τροπος δημιουργιας φασεων του τσιρκου σου ειναι οι γιομες κ οι σεντρες. ειτε η προσγειωση ειναι ανωμαλη και σε χτυπησε στο κεφαλι και πιστευεις αυτα πουλες ειτε μαλλον οντως πινεις πολυ καλο σταφ. τον μπατσο να τον κανεις σπιτι σου τυπε σιγα μη σε ρωτησουμε κ που θα γραψουμε
τα καταπίνεις? δεν εξηγείται μάλλον ναι
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τα καταπίνεις? δεν εξηγείται μάλλον ναι
εσυ μαλλον απο τη σουφρα τα τραβας γιαυτο σε χτυπανε τοσο δυνατα . μπορει και να σε βρηκε η μπαλα στο κεφαλι απο τα τελειωματα του χασαν η του φετφα παιζει κ αυτο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506
εσυ μαλλον απο τη σουφρα τα τραβας γιαυτο σε χτυπανε τοσο δυνατα . μπορει και να σε βρηκε η μπαλα στο κεφαλι απο τα τελειωματα του χασαν η του φετφα παιζει κ αυτο
κομπλεξικα εισασταν και θα μεινετε για παντα...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ελα ρε τραβα να μιλησεις με τους αλλους σουρες κλο κλο μπουχο αιντε...
εγινε νηφαλια αντζελα . εσεςι για νηφαλιοι που το παιζετε ειστε πιο χαλια και απο τον πρεζακια τον ζακ στα μυαλα με αυτα που λετε δεν εξηγειται αλλιως
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
κομπλεξικα εισασταν και θα μεινετε για παντα...
οπως σε βολευει τυπε μου. φταιει το κομπλεξ μας που εχετε παλτα στην 11αδα και ειστε εκει που ειστε , δικιο θα εχεις μαλλον
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.895
Like
28.833
Πόντοι
5.006
εγινε νηφαλια αντζελα . εσεςι για νηφαλιοι που το παιζετε ειστε πιο χαλια και απο τον πρεζακια τον ζακ στα μυαλα με αυτα που λετε δεν εξηγειται αλλιως
ρε τραβα γαμησου καραγκιοζοπαιχτη αιντε μαλακα βραδιατικα σουροβλακα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506
εγινε νηφαλια αντζελα . εσεςι για νηφαλιοι που το παιζετε ειστε πιο χαλια και απο τον πρεζακια τον ζακ στα μυαλα με αυτα που λετε δεν εξηγειται αλλιως
μπουρδελο το μικρο μυαλουδακι σου κακομοιρη...να το προσεξεις
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
μπουρδελο το μικρο μυαλουδακι σου κακομοιρη...να το προσεξεις
ενω το δικο σου σαν του στιβεν χωκινγκ τυπε μου! ειπαμε ο,τι σε βολευει. οφσαιντ πισω απο το κεντρο αλλα εισαι αδικημενος. πες μας μονο απο που ψωνιζεις κ εσυ να παω να παρω πραμα
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Eλεγχος η παραγκα η οπως θελετε πειτε το μπορει να υπηρχε ειτε επι Βαρδινογιαννη ειτε επι Κοκαλη-Μαρινακη.
Ομως να δουμε και την αλλη πλευρα. Αν οντως κλαπηκαν πρωταθληματα και απο ποιους.
Λοιπον οπως ειπες, την περιοδο της κυριαρχιας Κοκαλη, μια χρονια μπορουμε να πουμε αδιαμφησβητητα οτι αξιζε το πρωταθλημα ο Παναθηναικος. Γινοταν οτι γινοταν, αλλα τις αλλες χρονιες, τις περισσοτερες, ως ομαδα υπολοιπομασταν απο τον Ολυμπιακο, στην Ελλαδα. Θα πω ισως για το 2003 και την Ριζουπολη.
Αλλα για εσενα τα πετρινα χρονια, το πρωταθλημα που επαιξες μπαλα, ηταν το 93-94 τη χρονια με Κριστενσεν, Εσται. Τωρα για τις αλλες χρονιες οπως για εμενα λες οτι δεν ειχα ομαδα και δε κερδιζα τα χωρια, ετσι και εσυ αυτες τις χρονιες αμα θυμασαι, ετρωγες κατι ξεγυρισμενες απο Παναχαικες, κατι 4αρο5αρες απο Ξανθες, κατι εντος εδρας 0-3 απο Απολλωνες, απο Θεσσαλονικη εχανες απο τα Τεμπη. Δεν ειναι δηλαδη οτι ειχες την ομαδαρα και δε σε αφηνε η κακια παραγκα του Βαρδινογιαννη.
Τη χρονια 93-94 επειδη οντως θυμαμαι καλα ειχες διαστημικη ομαδα, τα ντερμπυ τα πηρες αερα και εφαγες σφαγες και μπορω να πω οτι αξιζες το πρωταθλημα .
Δεν διαφωνώ μαζί σου. Και εγώ μπορώ να αναφέρω εκτός το πρωτάθλημα του 93 που λες και το πρωτάθλημα του 90 με Ντέταρι που οι δύο ομάδες του καπετάνιου ΠΑΟ και ΟΦΗ πήραν μαγικό 4-5 και 3-4 στην έδρα μου από τη διαιτησία. και τότε με 2 βαθμούς η νίκη με αυτές τις ήττες και κανα Χ ακόμη δεν έπαιρνες πρωτάθλημα.
Είπα οι γενικότητες μου τη δίνουν.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.762
Like
28.062
Πόντοι
5.506
ενω το δικο σου σαν του στιβεν χωκινγκ τυπε μου! ειπαμε ο,τι σε βολευει. οφσαιντ πισω απο το κεντρο αλλα εισαι αδικημενος. πες μας μονο απο που ψωνιζεις κ εσυ να παω να παρω πραμα
θα πας να ψωνισεις?τι? ουτε καλο πραμα δεν εχετε εκει πανω στο μπουρδελο σας?
ολα απο εμας τα περιμενετε ρε κομπλεξαρες?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
θα πας να ψωνισεις?τι? ουτε καλο πραμα δεν εχετε εκει πανω στο μπουρδελο σας?
ολα απο εμας τα περιμενετε ρε κομπλεξαρες?
εχεις δοκιμασει κ εμεινες παραπονεμενος? να σε κερασουμε απο το καλο την επομενη φορα πουθαρθεις κατι εκτος απο κουλουρι αμα ειναι ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom