Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τυπε οι 18ρηδες Μπουζουκηδες και Χατζηγιοβαννηδες εχουν να τους κανουν τις αργοκανουτες κατι Κανιας και κατι Σακχοφ και και τον Βιερινια οχι να μαρκαρουν, ουτε να τους δουν δε θα προλαβαινουν. Δε ξερω ποτε παιζουμε αλλα ετσι ακριβως σε θελω να κατεβεις με επαρση και αλλαζονια. Βαλτε αυτα τα αργοκινητα χαφ που δε μαρκαρουν ουτε με τα ματια, ανεβασε και γραμμες ψηλα να πιεσεις, κατεβασια και γκολ θα σε κανω. Σα τη Μπενφικα χωρις φαιρ πλευ θα ναι
Παίζετε σε 2 αγωνιστικές. Μετά το ματς του ΠΑΟΚ με τον Άρη στου Χαριλάου. Στη Τούμπα είναι το μεταξύ σας παιχνίδι (νομίζω σε 3 βδομάδες)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το μεγαλο πλεονεκτημα ειναι οτι ενω ειναι νεα ομαδα , παραλληλα παιζει πολυ καλα τακτικα και σκοραρει και σε καθε ματς και με πολλους παικτες και εχει καλους αυτοματισμους. Δε το περιμενα. Και το οτι ειναι νεα δινει και μια βαση πολυ καλης φυσικης καταστασης. Τα ντερμπυ θεωρω οτι θα τα χτυπησει εκει, με τη φυσικη κατασταση. Μειονεκτημα θα ειναι η απειρια, ειδικα στα ντερμπυ. Συν επισης οτι ο προπονητης μας και καλος ειναι και καλα κοουτσαρει.
Εσεις φετος ενω εχετε τη βαση  για καλη ομαδα, δυστυχως στο εμψυχο δυναμικο υστερειται και αυτο καθαρα λογω χειρισμων προεδρου.
Ο δε γαβρος και αυτος απο μπαλα ασχημη δε παιζει, αλλα και περιεργο προπονητη εχει που κανει ανω κατω την ομαδα και εχει δυσκολια στο γκολ.
Και ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ μαλακίας διοίκησης που τισγκουνεύτηκε να πάρει χαφ και εξτρέμ και λόγο τραυματισμών (νομίζω ότι είναι 6-7 από τραυματισμούς)
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
φυσικα και δεν ασχολεισαι με κατι που δεν φτανεις... κατσε κοιταζε με που ειμαι στο +4 και προσευχησου να γκελαρω...
Και πριν κάτι χρόνια ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ μας έκανε το +5  και στο τέλος είδε την απονομή από το σπίτι του ή το μπαρ...

Πάντως μπουγατσομαχε δεν απαντάς...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
γραφει ο παοκτζης τωρα με ενα τουπε, σαν να εχει σαρωσει τους τιτλους στην ελλαδα  :)

Οταν θα αρχισουν τα πουτσοσκαμπιλα και τα κλαρινετα, θα αρχισουν να λενε " ειμαστε μπαογκ για το λαο και οχι για τους τιτλους" και " ο μπαγοκ ειναι ιδεα" και αλλες αμπαλες πυρφοριες. Εν παση περιπτωση δεν εχω ως Παναθηναικος καμια αντιπαλοτητα με καμια ομαδα που λεγεται ΠΑΟΚ, οπως δεν εχω ουτε με τον Ατρομητο, ουτε με τον Αστερα Τριπολης , την Ξανθη και γενικα καθε μικρομεσαια ελληνικη ομαδα. Συμπαθεις περισσοτερο μου ειναι.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αλήθεια η παιχτούρα ο Λάζαρος των 600 χιλιάδων σήμερα έπαιξε;;;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
Και πριν κάτι χρόνια ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ μας έκανε το +5  και στο τέλος είδε την απονομή από το σπίτι του ή το μπαρ...

Πάντως μπουγατσομαχε δεν απαντάς...
τι να απαντησω βρε...μου λες οτι δεν περασα την σεντρα??
Εσυ που περσι κοτεψες και δεν μπηκες μεσα στο γηπεδο???
ασε ρε που θελετε και απαντησεις...εχετε και μουτρα...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
γραφει ο παοκτζης τωρα με ενα τουπε, σαν να εχει σαρωσει τους τιτλους στην ελλαδα  :)
39 χρονών και έχει δει ένα πρωτάθλημα.
Και 0 συμμετοχές στο C. L.

Αλλά δεν μπορώ να τον φτάσω έχει χορτάσει ο άνθρωπος πουτσες τίτλους και πορείες στην Ευρώπη που εγώ ούτε στα όνειρα μου δεν έχω δει...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Και ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ μαλακίας διοίκησης που τισγκουνεύτηκε να πάρει χαφ και εξτρέμ και λόγο τραυματισμών (νομίζω ότι είναι 6-7 από τραυματισμούς)

η μαλακια του προεδρου σας δρα πολλαπλασιαστικα. Γιατι δεν ειναι μονο οτι ειναι λιγοι οι παικτες, αλλα οτι αυτοι οι λιγοι με την υπερπροσπαθεια σε Ελλαδα και Ευρωπη, ειναι πιο ευαλωτοι σε τραυματισμους . Αλλα απο οτι καταλαβα γενικα εκτονωθηκε η οπαδικη σας καβλα με το περυσινο πρωταθλημα (αν και δεν ηταν με τροπο να το φχαριστηθεις), ο προεδρας τα κονομησε με το τσαμπιονς λιγκ και περισσοτερο σαν ομαδα ειστε επικεντρωμενοι στο γηπεδο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οταν θα αρχισουν τα πουτσοσκαμπιλα και τα κλαρινετα, θα αρχισουν να λενε " ειμαστε μπαογκ για το λαο και οχι για τους τιτλους" και " ο μπαγοκ ειναι ιδεα" και αλλες αμπαλες πυρφοριες. Εν παση περιπτωση δεν εχω ως Παναθηναικος καμια αντιπαλοτητα με καμια ομαδα που λεγεται ΠΑΟΚ, οπως δεν εχω ουτε με τον Ατρομητο, ουτε με τον Αστερα Τριπολης , την Ξανθη και γενικα καθε μικρομεσαια ελληνικη ομαδα. Συμπαθεις περισσοτερο μου ειναι.
Από τους διεκδικητές ο ΠΑΟΚ είναι μπροστά. Καταρχάς έχει κορμό και προπονητή για 2η χρονιά και βάθος στο ρόστερ. Η ΑΕΚ έχει κορμό αλλά όχι τα άλλα 2. Ο ΟΣΦΠ έχει βάθος στο ρόστερ αλλά όχι τα άλλα 2. Και αυτή τη στιγμή θεωρώ ότι κάνει τη κοιλιά του και με τον έναν ή τον άλλο τρόπο δεν έχει απώλειες σε βαθμούς.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι. Και ήταν αρκετά καλός (για την άεκ  :S ).
Και να φανταστείς ότι ΑΝ δεν είσασταν εσείς ο Λάζαρος θα έμενε στην ΑΕΚ, και ΑΝ πάλι δεν είσασταν εσείς θα πέρναμε στον Φέτφα... Τόσα δώρα πια;;;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
τι να απαντησω βρε...μου λες οτι δεν περασα την σεντρα??
Εσυ που περσι κοτεψες και δεν μπηκες μεσα στο γηπεδο???
ασε ρε που θελετε και απαντησεις...εχετε και μουτρα...
Στο γήπεδο πήγα αλλά η ατυχία και η μαλακια σας ήταν είναι και θα είναι τόσο μεγάλη που το πήρα στα χαρτιά, όπως και εσύ πρόπερσι με τον ιβιτς στην λεωφόρο.
Ξεκάθαρα πράγματα, δεν κρυβομαι.
Βέβαια και οι 2 πήραν αυτό που τους άξιζε,να κοουτσαρουν σπίτια τους.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Και να φανταστείς ότι ΑΝ δεν είσασταν εσείς ο Λάζαρος θα έμενε στην ΑΕΚ, και ΑΝ πάλι δεν είσασταν εσείς θα πέρναμε στον Φέτφα... Τόσα δώρα πια;;;
Και εσείς πήρατε Γιαννιωτα.
Win win κατασταση
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Παίζετε σε 2 αγωνιστικές. Μετά το ματς του ΠΑΟΚ με τον Άρη στου Χαριλάου. Στη Τούμπα είναι το μεταξύ σας παιχνίδι (νομίζω σε 3 βδομάδες)

Αμα ειναι και στην Τουμπα που θα βγουν μπροστα αλαζονικα με τη νικη και μετα το ματς με τον Αρη που θα χουν εξουθενωθει , θα χει πεσει και καμια καρτα, θα χει στραμπουληξει και καναν αστραγαλο,  κατσε να δεις γλεντια. Παρε εναν εναν τους παικτες του ΠΑΟΚ ποιος εχει σε σπριντ εναν εναν παιχτες του Παναθηναικου. Μονο ο Πελκας ειναι γρηγορος.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Και να φανταστείς ότι ΑΝ δεν είσασταν εσείς ο Λάζαρος θα έμενε στην ΑΕΚ, και ΑΝ πάλι δεν είσασταν εσείς θα πέρναμε στον Φέτφα... Τόσα δώρα πια;;;

απο οσους παιχτες φυγανε περσυ απο την ΑΕΚ τυπε ειτε ειναι τραυματιες ειτε δεν μπορουν να παρουνε τα ποδια τους και ο Βρανιες θελει να γυρισει πισω ενω δεν εχει κλεισει τριμηνο στο Βελγιο  :S :S :S :S
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Αλήθεια η παιχτούρα ο Λάζαρος των 600 χιλιάδων σήμερα έπαιξε;;;

τον εχει εξουθενωσει ο Φορτουνης ολο παρεουλα και ρομαντικους περιπατους κανανε στο ΟΑΚΑ πριν το παιχνιδι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
η μαλακια του προεδρου σας δρα πολλαπλασιαστικα. Γιατι δεν ειναι μονο οτι ειναι λιγοι οι παικτες, αλλα οτι αυτοι οι λιγοι με την υπερπροσπαθεια σε Ελλαδα και Ευρωπη, ειναι πιο ευαλωτοι σε τραυματισμους . Αλλα απο οτι καταλαβα γενικα εκτονωθηκε η οπαδικη σας καβλα με το περυσινο πρωταθλημα (αν και δεν ηταν με τροπο να το φχαριστηθεις), ο προεδρας τα κονομησε με το τσαμπιονς λιγκ και περισσοτερο σαν ομαδα ειστε επικεντρωμενοι στο γηπεδο.
Δηλαδή ΑΝ φέτος το πάρει ο ΠΑΟΚ μετά από 35+ χρόνια εσύ τι νομίζεις ότι θα γίνει; Δε θα βγει όλη η οπαδική κάβλα των ΠΑΟΚτζήδων; Και αν τον επόμενο χρόνο ξεκινήσει το γήπεδο του ΠΑΟΚ και η ομάδα είναι για τον πούτσο ποιος θα νοιαστεί;

Με 15-16 παίκτες (μαξ) είναι λογικό να μη βγαίνει. Το Τσου Λου είναι 4 ταχύτητες πάνω από το Ελληνικό. Και ο Ουζουνίδης δεν έκανε τη μαλακία (για μένα) του Μαρτινς να παίξει με τη Μπενφίκα με 11 αλλαγές (δεν είχε να το κάνει κιόλας). Αλλά από την άλλη τα κουκιά είναι μετρημένα. Πάντως νομίζω ότι σε 10-12 μέρες που θα ξαναξεκινήσει το πρωτάθλημα Μάνταλος, Άλεφ, Μπογιέ Οικονόμου θα επιστρέψουν (λογικά). Δε ξέρω τι θα βγάλει ο τραυματισμός του Κλωναρίδη σήμερα και του Γαλανόπουλου
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Δηλαδή ΑΝ φέτος το πάρει ο ΠΑΟΚ μετά από 35+ χρόνια εσύ τι νομίζεις ότι θα γίνει; Δε θα βγει όλη η οπαδική κάβλα των ΠΑΟΚτζήδων; Και αν τον επόμενο χρόνο ξεκινήσει το γήπεδο του ΠΑΟΚ και η ομάδα είναι για τον πούτσο ποιος θα νοιαστεί;

Με 15-16 παίκτες (μαξ) είναι λογικό να μη βγαίνει. Το Τσου Λου είναι 4 ταχύτητες πάνω από το Ελληνικό. Και ο Ουζουνίδης δεν έκανε τη μαλακία (για μένα) του Μαρτινς να παίξει με τη Μπενφίκα με 11 αλλαγές (δεν είχε να το κάνει κιόλας). Αλλά από την άλλη τα κουκιά είναι μετρημένα. Πάντως νομίζω ότι σε 10-12 μέρες που θα ξαναξεκινήσει το πρωτάθλημα Μάνταλος, Άλεφ, Μπογιέ Οικονόμου θα επιστρέψουν (λογικά). Δε ξέρω τι θα βγάλει ο τραυματισμός του Κλωναρίδη σήμερα και του Γαλανόπουλου

δεν ανησυχουνε λενε για τον Κλωναριδη και τον Γαλανοπουλο οποτε καλα Χριστουγεννα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και εσείς πήρατε Γιαννιωτα.
Win win κατασταση
Το θέμα με τον κοντό είναι ότι τον πήραμε αφού τον αφήσατε ελεύθερο εσείς. Κοινώς δεν τον θέλαμε. Τον Λάζαρο δε τον αφήσαμε ελεύθερο και είχαμε κάνει κρούση στον Φέτφα, αλλά αυτός ήθελε να δει αν τον θέλετε εσείς....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αμα ειναι και στην Τουμπα που θα βγουν μπροστα αλαζονικα με τη νικη και μετα το ματς με τον Αρη που θα χουν εξουθενωθει , θα χει πεσει και καμια καρτα, θα χει στραμπουληξει και καναν αστραγαλο,  κατσε να δεις γλεντια. Παρε εναν εναν τους παικτες του ΠΑΟΚ ποιος εχει σε σπριντ εναν εναν παιχτες του Παναθηναικου. Μονο ο Πελκας ειναι γρηγορος.
Και ο Ζαμπά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom