Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (8 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα παρουν σιγουρα εναν ξενο που θα ειναι πλειμεικερ...απο εκει και περα εχουν παρει ηδη τον Στρελνιεκς για το 2 και θα παρουν και ξενο 4αρι.Μενει μια θεση ξενου κενη και οπως λενε δεν θελουν να παρουν ξενο 3αρι αλλα να πανε με Παπ και Παπαπετρου.

Συνεπως ειτε θα την αφησουν διαθεσιμη για αργοτερα ειτε θα παρουν ενα 2αροτριατρι ακομα...
 

Επισκέπτης
Καλος παιχτης αλλα αν δεν περασει ιατρικα πρωτα δεν πανηγυριζω....
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
23
Πόντοι
16
Θέλει να μας φέρει Μπόγρη ο Σφαιρόπουλος και κάποια πρόβατα υποστηρίζουν κιόλας λέγοντας ότι είναι καλός επειδή θα είναι τρίτος σέντερ! Όταν όμως στα λεπτά που θα παίζει θα μας κάνουν ξεφτιλίκια οι αντίπαλοι και σερί, τότε θα κλαίνε και θα κράζουν τον Μπόγρη που δεν θα φταίει κιόλας γιατί θα παίζει αυτό που μπορεί!
Για μένα με τέτοιες κινήσεις είναι φανερό ότι πάμε για τίποτα και τη νέα σαιζόν. Άκου Μπόγρης... :S :S :S
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Για μένα με τέτοιες κινήσεις είναι φανερό ότι πάμε για τίποτα και τη νέα σαιζόν. Άκου Μπόγρης... :S :S :S

Μπορείς να μου πεις τα πεπραγμένα του στην Ισπανία. Επισης μπορεις να μου πεις ποιος ηταν το τριτο σεντερ της πρωταθλητριας Φενερ (κανεις)
Ακομα για το φετος παλι τιποτα , μπορεις να μου προκαθπρησεις την πορεια της ομαδας με Λοτζεσκι , Χακετ ;
Αν ψαχνεις για ομαδα με 7 αμερικανους εισαι σε λαθος πλευρα
  Τράβα στον Τράκη..
 

Επισκέπτης
Και μετά έρχονται τα πιο δύσκολα. Τα ποδοσφαιρικά.  :grin:

Για τον συγκεκριμενο αμα εινα καλα σωματικα πιστευω πως θα παιξει...δεν ειναι στοιχημα.Κατσε βεβαια να ερθει γιατι εκει που ειχε κλεισει σημερα δεν ακουγεται τιποτα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.789
Like
28.589
Πόντοι
5.006
Πάει στον Ολυμπιακό με 4 εκατ. ευρώ ο Εμενίκε»! :grin:
«Τελειωμένη», μιλώντας, μάλιστα και με νούμερα, παρουσιάζει τη μεταγραφή του Εμενίκε στον Ολυμπιακό το ραδιόφωνο του έγκυρου beIN SPORTS! Όπως μετέδωσε, ο Νιγηριανός… πιάνει λιμάνι αντί 4 εκατ. ευρώ!

Όλο και πιο κοντά στην απόκτηση του Νιγηριανού επιθετικού της Φενέρμπαχτσε, Εμάνουελ Εμενίκε, φαίνεται πως είναι ο Ολυμπιακός.

Για την ακρίβεια, αν το ρεπορτάζ του beIN SPORTS ευσταθεί, τότε ο παίκτης… πιάνει άμεσα λιμάνι!

Όπως μετέδωσε, λοιπόν, το ραδιόφωνο του έγκυρου ειδησεογραφικού δικτύου, η ομάδα της Κωνσταντινούπολης είπε «ναι» σε πρόταση, όχι δύο, όπως «έβγαινε» τις τελευταίες μέρες από την Τουρκία, αλλά τεσσάρων εκατομμυρίων ευρώ από τους «ερυθρόλευκους», με τον 30χρονο επιθετικό να ετοιμάζει βαλίτσες για Ελλάδα!
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.551
Πόντοι
25.700
Επιθετικό θα πάρει σίγουρα και ψιλοόνομα, ας όψονται τα διαρκείας...
Κεντρικό αμυντικό δεν βλέπω στον ορίζοντα και θα μας βγει η χολή πάλι με τους γνωστούς γκελαδόρους!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Κανέναν δε θα πάρουμε, θα το δείτε. Κανέναν καλό τουλάχιστον. Αφού θέλουμε να κάνουμε την υπέρβαση, αλλά είναι ακριβά - τα 'παμε αυτά.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
αντισθενη εισαι εγκαθετος ρε....... :s&m_1:
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
23
Πόντοι
16
Τράβα στον Τράκη..
Τύπε, εδώ μου τα χαλάς. Τι με ανακατεύεις με τον κουραμπιεδάκια; Δε φταίω που έχω την απαίτηση από την ομάδα μπάσκετ τουλάχιστον να είναι πρώτη στην Ελλάδα.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.125
Πόντοι
506
Τύπε, εδώ μου τα χαλάς. Τι με ανακατεύεις με τον κουραμπιεδάκια; Δε φταίω που έχω την απαίτηση από την ομάδα μπάσκετ τουλάχιστον να είναι πρώτη στην Ελλάδα.

ολο μπουρου μπουρου εισαι για το μπασκετ...!!!

αμαν πια   :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
ΟΕ , ΟΕ , ΟΕ

Ο ψεκασμένος με φόρμα ριγέ

Μέσα στη φυλακή , με τους Ντάλτον μαζί

Κι ο σιορ-μινίστρος να φέρνει φαϊ


ΥΓ Έχουμε τάξει από καιρό δυνατό γαμήσι σε πολλές αντιολυμπιακές συριζοψεκασμένες κωλοτρυπίδες..
 

Επισκέπτης
Πάει στον Ολυμπιακό με 4 εκατ. ευρώ ο Εμενίκε»! :grin:
«Τελειωμένη», μιλώντας, μάλιστα και με νούμερα, παρουσιάζει τη μεταγραφή του Εμενίκε στον Ολυμπιακό το ραδιόφωνο του έγκυρου beIN SPORTS! Όπως μετέδωσε, ο Νιγηριανός… πιάνει λιμάνι αντί 4 εκατ. ευρώ!

Όλο και πιο κοντά στην απόκτηση του Νιγηριανού επιθετικού της Φενέρμπαχτσε, Εμάνουελ Εμενίκε, φαίνεται πως είναι ο Ολυμπιακός.

Για την ακρίβεια, αν το ρεπορτάζ του beIN SPORTS ευσταθεί, τότε ο παίκτης… πιάνει άμεσα λιμάνι!

Όπως μετέδωσε, λοιπόν, το ραδιόφωνο του έγκυρου ειδησεογραφικού δικτύου, η ομάδα της Κωνσταντινούπολης είπε «ναι» σε πρόταση, όχι δύο, όπως «έβγαινε» τις τελευταίες μέρες από την Τουρκία, αλλά τεσσάρων εκατομμυρίων ευρώ από τους «ερυθρόλευκους», με τον 30χρονο επιθετικό να ετοιμάζει βαλίτσες για Ελλάδα!

Σταματησα να διαβαζω αδερφε μολις ειδα το 4εκ ευρω... :2funny: :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Πραγματικά. Δεν υπάρχει περίπτωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom