Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλημερα συνγαυροι
δυστηχως παγωσαν ολα τα θεματα δεν ξερω ομως γιατι...
δεν νομιζω να παιζει κανενα ρολο η μεταγραφολογια με τα επεισοδια που εγιναν αλλα τελος παντων...

ειδε κανεις εκπομπη αυτες τις μερες??
Δεν ξέρω αν είχαν ζεσταθεί αρκετά,για να λέμε ότι τώρα έχουν παγώσει.Εννοώ δεν ξέρω αν εκτός από τους Ντούντου,Σπυρόπουλο,που και για αυτούς διατηρώ τις αμφιβολίες μου,υπάρχει παίχτης που να έδειξε έντονο ενδιαφέρον η διοίκηση για την απόκτησή του.Πάντως καλύτερα να μην ακούγονται πολλά ονόματα,να μην παίρνουν και τα μυαλά του κόσμου αέρα..Σε ποία εκπομπή αναφέρεσαι;
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημερα συνγαυροι
δυστηχως παγωσαν ολα τα θεματα δεν ξερω ομως γιατι...
δεν νομιζω να παιζει κανενα ρολο η μεταγραφολογια με τα επεισοδια που εγιναν αλλα τελος παντων...



ειδε κανεις εκπομπη αυτες τις μερες??


καλημέρα και καλό μήνα συνγαυρε με μεταγραφές τίποτα στάσιμη η κατάσταση, αλλά αύριο έχουμε κρίσιμο παιχνίδι στο μπάσκετ
για εκπομπή της θύρα-7 αν εννοείς την παρασκευή δεν είχε για χθες βράδυ δεν το ξέρω
 

Επισκέπτης
Αν λέτε για την εκπομπή της Θύρας 7,δεν έχουν κάνει καθόλου εκπομπή μετά τα επισόδεια για ευνόητους λόγους...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ήρθε ο μάνατζερ του Ντούντου κ ο Σωκρατάκος έβγαλε σπυριά.Που να του καθόταν κ ο άλλος του Τουρέ(δεν θυμάμαι πως τον λένε).
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε πως λέγανε τον μάνατζερ του Τουρέ που έχω φάει σκάλωμα. :-
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
και τον καινουργιο ερωτα του σωκρατη τον λενε χοπενγουορθ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φαντάζεστε τι έχει να γίνει,έτσι κ περάσουν ΠΑΟ-Γαύρος στο φάιναλ 4;
Αθλητικά το γουστάρω πολύ,2 ελληνικές ομάδες να παίξουν στο φάιναλ 4.Οπαδικά όμως,δεν ξέρω πόσο καλά θα ήταν να συμβεί αυτή η συνάντηση.Κάτι μεταξύ Κόσσοβου & Ιράκ θα γίνει.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Φαντάζεστε τι έχει να γίνει,έτσι κ περάσουν ΠΑΟ-Γαύρος στο φάιναλ 4;
Αθλητικά το γουστάρω πολύ,2 ελληνικές ομάδες να παίξουν στο φάιναλ 4.Οπαδικά όμως,δεν ξέρω πόσο καλά θα ήταν να συμβεί αυτή η συνάντηση.Κάτι μεταξύ Κόσσοβου & Ιράκ θα γίνει.
και βγαινει η φυλλαδα σημερα και λεει''ΡΑΝΤΕΒΟΥ''στην αθηνα για παο και οσφπ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom