Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Καθηστε να σας παρει χαμπαρι ο χριστιδης που αφηνεται υπονοουμενα για τον προεδρα που εχει ματωσει 100 ολοκληρα μυρια απο την περιουσια του. :'(
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ε, τον έφεραν οι Γάλλοι, θα στράβωσε σε καμμιά προπόνηση ο Μίτσελ και τον έχει μόνο για τις προπονήσεις, έτσι γίνονται αυτά,τόσοι και τόσοι πέρασαν και δεν ακούμπησαν
ελα ρε τυπε....σωωωωπσ...προβληματακι μυριζομαι...για πες εσυ που ξερεις ....υπαρχει βομβα ετοιμη να σκασει στου ρεντη;καταλαβα καλα; παρεουλες; ισπανοι και γαλλοι;για λεγε....
να μαθαινουμε τυπε...να παμε γηπεδο να αποδοσκιμασουμε...μαθε μας πραματακια ομορφα να κραξουμε μαρινακη που αφηνει να υπαρχουν κλικες ισπανων γαλλων κλπ κλπ...
λεγε μην μας αφηνεις μεσα στην αγωνια...τον εφεραν οι γαλλοι (που ολως τυχαιως πληρωνονται για αυτην την δουλεια) και για αυτο τον εκαψε η μαφια των ισπανων με αρχηγο τον υποχθονιο και παρασκηνιακο μιτσελ...
ελα ρε πουστη και εμεις που νομιζαμε οτι ειναι καλα τα πραματα...




ρε ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ....αφηστε τις μαλακιες και χαρειτε μπαλλιτσα...φιλαθλοι ειστε...ουτε ηρακλης πουαρω ουτε μυθιστοριογραφοι ουτε σκηνοθετες,....
φχαριστειστε τον μεγαλοχαρο που σας εκανε γαυρους και απολαυστε το και αφηστε τη μαλακια που σας βαραει γιατι παιζει ο ενας και γιατι δεν παιζει ο αλλος...
δεν παιζει ο ντοσεβι (που προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ) απλα γιατι ετσι κρινουν αυτοι των οποιων η δουλεια ειναι η ευρυθμη λειτουργεια και η προοδος του κλαμπ...
τοσο απλα...
αιντε αρχατε και ξυπνηστε καποτε...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Το χειρότερο είναι ότι θα χάσει ο Σιόβας το παιχνίδι στην Σουηδία...Τα εισιτήρια για το παιχνίδι με την Μάλμε τέλος
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Χάλια εμφάνιση και εντελώς αγγαρεία το σημερινό.  :S
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Αμάν αυτός ο Σιόβας μωρέ με τους τραυματισμούς του.  :S
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.068
Like
29.347
Πόντοι
5.006
Τράβηγμα λένε θα δειξει αύριο.μακάρι να μην είναι τίποτα αλλά το παιδι είναι άτυχο μετα τον τραυματισμο στη προπόνηση με το κάταγμα που έπαθε.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Μαρινακη καριολη αμαν πια με την παραγκα σου.... Ρε Κουγια τι κανεις και δεν μιλας.... Ουτε με 10 παικτες ο αντιπαλος δεν μπορεις να τον κερδισεις ... Μονο με αυτογκόλ....  Ωρα σου είναι να αρχισεις να τουιτίζεις......
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
www.gazzetta.gr/stili/to-mauro-kouti/article/654224/ta-apithana-aytogkol-me-ton-olympiako-vids]http://www.gazzetta.gr/stili/to-mauro-kouti/article/654224/ta-apithana-aytogkol-me-ton-olympiako-vids[/url]

ειναι απιστευτο πως μια ομαδα μπορεινα ΄΄καταστρεψει΄΄ ζωες μυαλα και σκεψεις...
ειναι τρομερο πως μια ομαδα με την δυναμικη που εκπεμπει μπορει να καθορισει τον τροπο ζωης και σκεψεις εκατομμυριων ανθρωπων που εχουν σαν αφετηρια το μισος και την ζηλεια για αυτη την ομαδα...
επαγγελματιες δημοσιογραφοι ασχολουνται με μανια να ψαξουν να βρουν καποιο μεμπτο σε οποιαδηποτε εκφανση αυτης της ομαδας....με αγωνια και λαχταρα διυλιζουν τα παντα προσπαθωντας να καταλαξουν στο επιθυμητο για αυτους συμπερασμα πως ο θρυλος ειναι ο υπευθυνος για ολα τα δεινα στην ελληνικη επικρατεια ,αθλητικη και πολιτικη....
δεν χωραει ανθρωπινος νους πως κατα τα αλλα ΄΄σοβαροφανεις΄΄ και ΄΄ευπρεπεις΄΄ ανθρωποι και σεβαστα και αποδεκτα μελη της κοινωνιας ξευτιλιζονται και αποπεμπουν μποχα και βρωμα στην προσπαθεια τους να μας πεισουν πως ο σατανας πηρε μορφη ποδοσφαιρικης ομαδας και φορεσε ερυθρολευακα...
αληθεια τωρα...ακομα και αν ηταν αντιθετα τα πραγματα και αν στη θεση του κοκκινου ηταν το πρασινο θεωρω οτι εγω τουλαχιστον που μιλαω θα ειχα τον ελαχιστο αυτοσεβασμο να πεταω στα σκουπιδια τετοιες αποψεις ελλεινεις βρωμερες και τρισαθλιες...
προσπαθουν τωρα πρωι πρωι απο το βαζελετα αλλα και αλλα σαιτ να μας πεισουν οτι ο τυπος που εβαλε το αυτογκολ το εκανε επιτηδες για να σκοραρει ο θρυλος...
αυτοι οι ιδιοι που αν γινοταν αντιθετα το πραγμα θα ελεγαν αυτα που υποθετω καθε λογικος ανθρωπος θα σκεφτοταν (περιμενω ηρακλη και κωσταρα να τα πουν στη συνεχεια απλα και μονο επειδη ειναι τα λογια της λογικης και οχι γιατι ειμαι μαντης....εδω ειμαστε και θα κανω παραθεση αυτο το ποστ με τα κειμενα που ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟς ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ....η αληθεια παντα παει μπροστα...)
το εβαλε επιτηδες λοιπον το αυτογκολ ετσι;ωραια...
για ποιο λογο;
το ματς το ειδα. αλλα και αν δεν το εχει δει κανεις διαβαζει απο τις ανταποκρισεις πως η παναχαικη προβαλλε σθεναρη αντισταση και μαλιστα οι γνωστοι αγνωστοι κραζουν τον θρυλο για κακη αποδοση (που η παναχαικη ειναι υπευθυνη μιας και μαχοταν)
αρα συμπεραινουμε πως ολοκληρη η ομαδα δεν ηθελε να δωσει το ματς/...
αρα ηθελε μονο ο συγκεκριμενος παιχτης...
μαλιστα/....ποιο λογο μπορει βασει λογικης να εχει ενα παιχτης να δωσει τοσο φανερα ενα αυτογκολ σε κεινο κιολας το σημειο που το ματς ειχε ακομα πορεια;;
τα πηρε;πηγε δηλαδη το σωματειο ολυμπιακος και σε ενα παιχνιδι παναχαικη θρυλος κυπελλου σε ομιλο (με πολλα ματς να απομενουν) και πληρωσε ενα παιχτη ωστε να βαλει ενα τετοιο αυτογκολ ωστε να κερδισει (;) το ματς;;
εχει λογικη αυτο;;για καποια σκουπιδια για καποια ανθρωπακια βρωμερα ισως...
αλλο σεναριο...ειναι ο παιχτης αρρωστος γαυρος και ηθελε να παρει ο θρυλος ενα περηφανη θριαμβο...ετσι;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
παμε στον θρυλο....για ποιο λογο να ΄΄στησει΄΄ ενα ματς κυπελλου σε ομιλο με εξι παιχνιδια (νομιζω) ;
για να ΄΄εξασφαλισει΄΄ τη νικη;
μαλιστα...και αφου ηθελε τοοοοοοσο πολυ τη νικη γιατι κατεβηκε με βουρους κλπ;;;  :think:
για να προφυλαξει θα πει καποιος τους βασικους και να παρει και τη νικη...την οποια εχει και τοοοοοσο μεγαλη αναγκη ωστε να εξασφαλισει την προκριση που λογικα θα κινδυνευε να χασει...σωστα;  :2funny: :2funny:
ξευτιλα....μαλακια και δικη μου σιγουρα που ασχολουμαι τοσο πολυ με τα σκατα αφου γνωριζω οτι ειναι τετοια....αλλλα ειμαι μαζοχα ρε αδερφε τι να κανω;  :grin:
ξαναλεω...ποσο τελικα μπορει να ξευτιλιστουν καποιοι αρκει να μην αναγκαστουν να παραδεχτουν την ανωτεροτητα και αξια του αντιπαλου;
ποση φθορα αραγε ειναι να προσπαθεις καθε μερα με γελοια επιχειρηματα να διαστρεβλωνεις την πραγματικοτητα...
εχω ξαναπει....ο θρυλος καλπαζει και οι μαλακαες - αντιπαλοι - σκουλιδια-ρουφιανοι και αλητες τον χαζευουν με ανοιχτο το στομα να απομακρυνεται και καταπινουν την σκονη του...
αυτες ειναι αληθειες...
χρηστιδης...
Υ.Γ. συγχαρητηρια gazzeta.gr....αλλη μια χρυση μερα στην δημοσιογραφικη σου εποποια....τα ΄΄αυτογκολ υπερ του ολυμπιακου΄΄
Υ.Γ1. χαιρετισματα σε βοκολο και κωτσιο....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρε τύπε Χρηστίδη γιατί δεν τα ποστάρεις σαν σχόλιο στο gazzetta και τα ποστάρεις εδώ;
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1

κατι τετοιοι εχουν διωξει τον κοσμο απ τα γηπεδα και ας ηπερηφανευονται οτι ακολοουθουν παντου...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Για το θέμα Ντοσεβί..

Το να τον φέρανε οι Γάλλοι και να μην τον θέλουν οι Ισπανοί είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Υποτίθεται πως τα λεφτά τα δίνει ο Μαρινάκης. Δε γίνεται οι άλλοι να το παίζουν παρεάκι και κλίκα και να φέρνουν παίκτες με λεφτά προέδρου και οι άλλοι να μην τον βάζουν επειδή δεν τον γουστάρουν. Δεν κολλάει, δεν είναι επαγγελματικό και ακόμα και ο Μίτσελ που δεν πήγαινε τον Χολέμπας, όταν είδε ότι είναι καλύτερος του Μπόνγκ τον έβαλε πάλι.


Εγώ ρώτησα αν ξέρετε αν έχει τραυματιστεί. Γιατί πιστεύω ότι σε κανά ματσάκι θα μπορούσε να παίξει. Φαντάστηκα μήπως στράβωσε που δεν τον δήλωσαν στο Τσου Λού και γιαυτό ο Μίτσελ κόντραρε.

Αν ξέρει κανείς λέει. Μην αρχίζουμε όμως την μαλακία πιπίλας περί ισπανών, ιταλών γάλλων και ποντίων..
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16

Όσον αφορά την ομάδα των πούστηδων τώρα... Μας ζαλίζανε τα ούμπαλα ότι φτιάχνουν ομάδα με πιτσιρικάδες. ΚΑταρχάς το να φέρνεις πιτσιρικάδες άσχετους και να μην κερδίζεις κανέναν δε σημαίνει πως φτιάχνεις ομάδα του μέλλοντος. Και η άνω ραχούλα μόνο Έλληνες πιτσιρικάδες έχει της γειτονιάς. Τι σημαίνει ότι επενδύει σε νεανικό ταλέντο.

΄Οταν λοιπόν πήρατε τα αρχίδια μου στον μέσο όρο ηλικίας... ξαφνικά άρχισε η επόμενη καραμέλα. "Τουλάχιστον ο ΠΟΑ έχει Έλληνες παίκτες". Ρε γατάκια όλο κάτι θα βρείτε να λέτε. Στηρίζεστε κάπου και όταν αυτό πέφτει ξαφνικά αναθεωρείται και βλέπετε κάτι άλλο ως πιο σημαντικό όλων για να το σχολιάσετε.

Και χίλιες φορές Ρομπέρτο-Ισπανία.... παρά Κοτσόλη-Ελλάδα που ότι του ρίχνεις μπαίνει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Για το θέμα Ντοσεβί..

Το να τον φέρανε οι Γάλλοι και να μην τον θέλουν οι Ισπανοί είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Υποτίθεται πως τα λεφτά τα δίνει ο Μαρινάκης. Δε γίνεται οι άλλοι να το παίζουν παρεάκι και κλίκα και να φέρνουν παίκτες με λεφτά προέδρου και οι άλλοι να μην τον βάζουν επειδή δεν τον γουστάρουν. Δεν κολλάει, δεν είναι επαγγελματικό και ακόμα και ο Μίτσελ που δεν πήγαινε τον Χολέμπας, όταν είδε ότι είναι καλύτερος του Μπόνγκ τον έβαλε πάλι.


Εγώ ρώτησα αν ξέρετε αν έχει τραυματιστεί. Γιατί πιστεύω ότι σε κανά ματσάκι θα μπορούσε να παίξει. Φαντάστηκα μήπως στράβωσε που δεν τον δήλωσαν στο Τσου Λού και γιαυτό ο Μίτσελ κόντραρε.

Αν ξέρει κανείς λέει. Μην αρχίζουμε όμως την μαλακία πιπίλας περί ισπανών, ιταλών γάλλων και ποντίων..
Tραυματιας ειναι τυπε
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Τελικά πάει η σαπουνόπερα περί κόντρας με μίτσελ και γάλλους ισπανούς και ποντιους. χαχαχα.

Θενξ
Κάλα το ότι είπαν ότι είναι τραυματίας δεν λέει και κάτι...επίσης δημοσιεύματα έλεγαν ότι ξενέρωσε ο Ντοσεβί που δεν τον δηλωσε στο τσου λου ο Μιτσελ ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ρε τύπε Χρηστίδη γιατί δεν τα ποστάρεις σαν σχόλιο στο gazzetta και τα ποστάρεις εδώ;
γιατι εδω εχω λογαριασμο ενω στο γκαζετα δεν εχω...
και τωρα να ρωτησω εγω με την σειρα μου...
εσυ τι προβλημα εχεις και γιατι ρωτας;
πρωτη φορα βλεπεις να σχολιαζουμε τετοια θεματα εδω;
δεν πιστευω να εισαι απο αυτους που περιγραφω και να θιχτηκες ετσι;
δεν πιστευω ο θρυλος και το μεγαλειο του να εχει καταστρεψει και την δικη σου ζωη...
αλλα δεν υπαρχει προβλημα...αν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφω απλα το λες και το σταματαω...
οποτε μου πεις σταματαω....οκ;;
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Όσον αφορά την ομάδα των πούστηδων τώρα... Μας ζαλίζανε τα ούμπαλα ότι φτιάχνουν ομάδα με πιτσιρικάδες. ΚΑταρχάς το να φέρνεις πιτσιρικάδες άσχετους και να μην κερδίζεις κανέναν δε σημαίνει πως φτιάχνεις ομάδα του μέλλοντος. Και η άνω ραχούλα μόνο Έλληνες πιτσιρικάδες έχει της γειτονιάς. Τι σημαίνει ότι επενδύει σε νεανικό ταλέντο.΄Οταν λοιπόν πήρατε τα αρχίδια μου στον μέσο όρο ηλικίας... ξαφνικά άρχισε η επόμενη καραμέλα. "Τουλάχιστον ο ΠΟΑ έχει Έλληνες παίκτες". Ρε γατάκια όλο κάτι θα βρείτε να λέτε. Στηρίζεστε κάπου και όταν αυτό πέφτει ξαφνικά αναθεωρείται και βλέπετε κάτι άλλο ως πιο σημαντικό όλων για να το σχολιάσετε.

Και χίλιες φορές Ρομπέρτο-Ισπανία.... παρά Κοτσόλη-Ελλάδα που ότι του ρίχνεις μπαίνει.

Να αγιάσει το στόμα σου..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ρε τύπε Χρηστίδη γιατί δεν τα ποστάρεις σαν σχόλιο στο gazzetta και τα ποστάρεις εδώ;
παρε και ενα ωραιο σχολιακι αναγνωστη που συμφωνω (και πιστευω συμφωνεις και εσυ σωστα; )...

Just My Self
12:33 | 24-09-2014

Γραφω στο σχολιο μου πως ειναι λαθος να βαζεις τετοια αρθρα γιατι ειναι σαν να θες να υπονοησεις πως τα γκολ δεν ειναι τυχαια . Δηλαδη ενα τετοιο αφιερωμα σε τι θα ωφελησει τους αναγνωστες ? Εγω ξερω οτι τα αφιερωματα ειναι για να δουμε κατι ομορφο ή αστειο ή τελος παντων κατι που θα προξενουσε καποια χ γοητεια στους αναγνωστες . Ενα αφιερωμα σαν αυτο εδω ομως ειναι τουλαχιστον παιδικο και αν μη τι αλλο περιεργο .
Ωστοσο γκαζζετα οταν γραφω αυτα εμενα με κοβεις . αλλα αντιστοιχα περνας αυτο ...
---> Το να είσαι οπαδός του οσφπ είναι ντροπή.Στην συνείδηση όλων των υγιώς σκεπτόμενων φιλάθλων είστε η μικρότερη ομάδα της Ελλάδας.


Διάβασε περισσότερα στο: Τα απίθανα αυτογκόλ με τον Ολυμπιακό (vids) | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γιατι εδω εχω λογαριασμο ενω στο γκαζετα δεν εχω...
και τωρα να ρωτησω εγω με την σειρα μου...
εσυ τι προβλημα εχεις και γιατι ρωτας;
πρωτη φορα βλεπεις να σχολιαζουμε τετοια θεματα εδω;
δεν πιστευω να εισαι απο αυτους που περιγραφω και να θιχτηκες ετσι;
δεν πιστευω ο θρυλος και το μεγαλειο του να εχει καταστρεψει και την δικη σου ζωη...
αλλα δεν υπαρχει προβλημα...αν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφω απλα το λες και το σταματαω...
οποτε μου πεις σταματαω....οκ;;
Πολλοί από τους λογαριασμούς του γκαζζέτα είναι φέικ. Δηλαδή είναι ένας που δουλεύει στο γκαζζέτα με έναν χ λογαριασμό, γράαφει κάτι για να προκαλέσει τους άλλους και ξεκινάει μια απίστευτη αλυσίδα από σχόλια. Τι κερδίζει το γκαζζέτα. Πολλά "χιτ" που σημαίνει κάποια επιπλέον χρήματα από διαφημίσεις. Α! Και πολλά (μα πάρα πολλά) σχόλια τα κόβει ως και καλά προκλητικά.
Υ.Γ Γραφω γενικά, μη μου το πας περί ΟΣΦΠ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom