Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.067
Like
29.344
Πόντοι
5.006
αχ κριμα και συ καμενος φουλ αντε καλημερα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Μαθε Συντακτικο ρε Ασχετε.... :birdman:
Μάθε τις έννοιες παπαράκο.Ορθογραφικό ήταν το λάθος.
Ξαναπάρτο ορθογραφημένο : πιο άσχετος πεθαίνεις!!!
Οκ τωρα;Tράβα πισω στην τρύπα σου τώρα!



Παπαράκο!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Πάντως το θέμα που δημιούργησε ο Μήτρογλας δε μου άρεσε. Ελπίζω να λύθηκε όπως πρέπει. Που λύθηκε δηλαδή.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Το οτι καθονται να δουν καθε αγωνιστικη ποσο κοσμο εχει το καραισκακη καταντάει εμμονη και αρρωστια. Ο αλεξ ελεγε για ολυμπιακιτιδα αλλα η αντιολυμπιακιτιδα ειναι τρις χειροτερη.

Εν τω μεταξυ 2-2 χτες η ατλετικο στο γηπεδο της με τη θελτα. Δε φτανει που στηνει ματς στο τσαμπιονς λιγκ, τώρα στήνει και στο πρωτάθλημα.  
 

Επισκέπτης
Πάντως το θέμα που δημιούργησε ο Μήτρογλας δε μου άρεσε. Ελπίζω να λύθηκε όπως πρέπει. Που λύθηκε δηλαδή.

Ο Μήτρογλου πάντως έχει βεβαρημένο παρελθόν:
Τα ίδια είχε κάνει και το 2008 με την Ανόρθωση στην Κύπρο για τα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ, όταν είχε χάσει το πέναλτι στο 77'.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.067
Like
29.344
Πόντοι
5.006
Δε θα γράψω για το ματς με τη Βέροια. Δε το είδα και εξάλλου ούτε φάσεις. Απλά θα πω αυτό που έχω γράψει πριν κανένα μήνα. Ο παίκτης που ήρθε με τις λιγότερες φανφάρες και τα λιγότερα πρωτοσέλιδα από τις εφημερίδες του γαύρου και βγάζει μάτια (και που λογικά θα μοσχοπουληθεί σε κανένα χρόνο ή και λιγότερο) είναι ο Κασάμι. Αν συνεχίσει έτσι σ Ελλάδα (το λιγότερο) ΑΛΛΑ κυρίως σ Ευρώπη δε θα μου κάνει ΚΑΜΙΑ εντύπωση αν πουληθεί για καμία 20αριά μύρια. Δε γνωρίζω και πολλούς παίκτες που είναι 24 ετών (κάπου εκεί είναι αν δε κάνω λάθος) που να μπορεί το ίδιο καλά να καταστρέψει το παιχνίδι του αντιπάλου αλλά και να κάνει και παιχνίδι για την ομάδα του. Ο ΟΣΦΠ χτύπησε φλέβα και θεωρώ πως έχει φέρει ένα από τα καλύτερα χαφ των τελευταίων 10 ετών (μπορεί και παραπάνω).
θα συμφωνησω μαζι σου εν μερει..ετσι τον πηρε και η φουλαμ 5 μυρια νομιζω αλλα λενε οτι εκει περιμενανε παραπανω και αλλιως τον υπολογιζανε.παντως και εγω πιστευω οτι χτυπησαμε φλεβα χρυσου και σχετικα φθηνα απο οτι τον πηρε η φουλαμ...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δε θα γράψω για το ματς με τη Βέροια. Δε το είδα και εξάλλου ούτε φάσεις. Απλά θα πω αυτό που έχω γράψει πριν κανένα μήνα. Ο παίκτης που ήρθε με τις λιγότερες φανφάρες και τα λιγότερα πρωτοσέλιδα από τις εφημερίδες του γαύρου και βγάζει μάτια (και που λογικά θα μοσχοπουληθεί σε κανένα χρόνο ή και λιγότερο) είναι ο Κασάμι. Αν συνεχίσει έτσι σ Ελλάδα (το λιγότερο) ΑΛΛΑ κυρίως σ Ευρώπη δε θα μου κάνει ΚΑΜΙΑ εντύπωση αν πουληθεί για καμία 20αριά μύρια. Δε γνωρίζω και πολλούς παίκτες που είναι 24 ετών (κάπου εκεί είναι αν δε κάνω λάθος) που να μπορεί το ίδιο καλά να καταστρέψει το παιχνίδι του αντιπάλου αλλά και να κάνει και παιχνίδι για την ομάδα του. Ο ΟΣΦΠ χτύπησε φλέβα και θεωρώ πως έχει φέρει ένα από τα καλύτερα χαφ των τελευταίων 10 ετών (μπορεί και παραπάνω).
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.067
Like
29.344
Πόντοι
5.006
Η Φούλαμ ήταν πέρσι μια ομάδα καφενείο όπως και να το δεις. Ένας κούκος δε φέρνει την άνοιξη με τη καμία. Κάθε παίκτης όσο καλός και αν είναι (εκτός και αν είναι Μαραντόνα) θέλει και καλούς συμπαίκτες. Δε ξέρω τι συμπαίκτες είχε στη Φούλαμ αλλά όπως έχω πει και παλιότερα όταν δέσει με Μανιάτη (κυρίως) το κέντρο του ΟΣΦΠ θα είναι ΙΣΩΣ και το καλύτερό που θ έχει εδώ και πολλά χρόνια. Ο Κασάμι τ έχει όλα σε καλό βαθμό (και σίγουρα θα μπορέσει να τα βελτιώσει με τη πάροδο του χρόνου) σ ότι χρειάζεται ένα καλό χαφ. Κ άμυνα, και δημιουργία και πατάει περιοχή, και δυνατό παιχνίδι αν χρειαστεί και καλά τρεξίματα.
Ξαναλέω πως θεωρώ σχεδόν βέβαιο ότι του χρόνου το καλοκαίρι θα έρθουν πολύ καλές προσφορές για τον παίκτη (ήδη απ όσο διαβάζω τον γλυκοκοιτάνε από Ιταλία μεριά). Τώρα αν θα είναι τέτοιες που θα τον πουλήσει χωρίς δεύτερη κουβέντα ο χοντρός δε το ξέρω.
σωστος ετσι θελω να πιστευω και εγω..
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.502
Κριτικές
20
Like
322
Πόντοι
3.275
Ο Κασάμι ΔΕΝ πρέπει να φύγει του χρόνου, αν κάνει καλή σαιζόν φέτος και υπάρξουν προσφορές από ομάδες.
Δεν βρίσκονται συχνά τέτοιοι παίκτες.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
θα συμφωνησω μαζι σου εν μερει..ετσι τον πηρε και η φουλαμ 5 μυρια νομιζω αλλα λενε οτι εκει περιμενανε παραπανω και αλλιως τον υπολογιζανε.παντως και εγω πιστευω οτι χτυπησαμε φλεβα χρυσου και σχετικα φθηνα απο οτι τον πηρε η φουλαμ...
Η Φούλαμ ήταν πέρσι μια ομάδα καφενείο όπως και να το δεις. Ένας κούκος δε φέρνει την άνοιξη με τη καμία. Κάθε παίκτης όσο καλός και αν είναι (εκτός και αν είναι Μαραντόνα) θέλει και καλούς συμπαίκτες. Δε ξέρω τι συμπαίκτες είχε στη Φούλαμ αλλά όπως έχω πει και παλιότερα όταν δέσει με Μανιάτη (κυρίως) το κέντρο του ΟΣΦΠ θα είναι ΙΣΩΣ και το καλύτερό που θ έχει εδώ και πολλά χρόνια. Ο Κασάμι τ έχει όλα σε καλό βαθμό (και σίγουρα θα μπορέσει να τα βελτιώσει με τη πάροδο του χρόνου) σ ότι χρειάζεται ένα καλό χαφ. Κ άμυνα, και δημιουργία και πατάει περιοχή, και δυνατό παιχνίδι αν χρειαστεί και καλά τρεξίματα.
Ξαναλέω πως θεωρώ σχεδόν βέβαιο ότι του χρόνου το καλοκαίρι θα έρθουν πολύ καλές προσφορές για τον παίκτη (ήδη απ όσο διαβάζω τον γλυκοκοιτάνε από Ιταλία μεριά). Τώρα αν θα είναι τέτοιες που θα τον πουλήσει χωρίς δεύτερη κουβέντα ο χοντρός δε το ξέρω.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Η Φούλαμ ήταν πέρσι μια ομάδα καφενείο όπως και να το δεις. Ένας κούκος δε φέρνει την άνοιξη με τη καμία. Κάθε παίκτης όσο καλός και αν είναι (εκτός και αν είναι Μαραντόνα) θέλει και καλούς συμπαίκτες. Δε ξέρω τι συμπαίκτες είχε στη Φούλαμ αλλά όπως έχω πει και παλιότερα όταν δέσει με Μανιάτη (κυρίως) το κέντρο του ΟΣΦΠ θα είναι ΙΣΩΣ και το καλύτερό που θ έχει εδώ και πολλά χρόνια. Ο Κασάμι τ έχει όλα σε καλό βαθμό (και σίγουρα θα μπορέσει να τα βελτιώσει με τη πάροδο του χρόνου) σ ότι χρειάζεται ένα καλό χαφ. Κ άμυνα, και δημιουργία και πατάει περιοχή, και δυνατό παιχνίδι αν χρειαστεί και καλά τρεξίματα.
Ξαναλέω πως θεωρώ σχεδόν βέβαιο ότι του χρόνου το καλοκαίρι θα έρθουν πολύ καλές προσφορές για τον παίκτη (ήδη απ όσο διαβάζω τον γλυκοκοιτάνε από Ιταλία μεριά). Τώρα αν θα είναι τέτοιες που θα τον πουλήσει χωρίς δεύτερη κουβέντα ο χοντρός δε το ξέρω.

Σου  απαγορευω  να  λες  χ ο ν τ ρ ο  το  βαγγελα..............εγινα  κατανοητος ;

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  :grin: :grin: :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Σου  απαγορευω  να  λες   χ ο ν τ ρ ο   το  βαγγελα..............εγινα  κατανοητος ;

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:   :grin: :grin: :grin:
Καλά θα τον λέω ΟΒΕΛΙΞ  :2funny: :2funny: :2funny: :P :grin:

Ο Κασάμι ΔΕΝ πρέπει να φύγει του χρόνου, αν κάνει καλή σαιζόν φέτος και υπάρξουν προσφορές από ομάδες.
Δεν βρίσκονται συχνά τέτοιοι παίκτες.
Αν έρθει μια προσφορά αλλά Μήτρογλου 15μύρια ο ΟΒΕΛΙΞ όχι μόνο θα τον πουλήσει αλλά θα βάλει και κορδέλα (έτσι θεωρώ βασιζόμενος τη μέχρι τώρα πολιτική του ΟΒΕΛΙΞ. Αγοράζουμε φτηνά πουλάμε ακριβα.)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom