Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
μαλλον γλυτωσα εγκεφαλικο...παιζει ο μανταλος ενδεκαδα και οχι πχ ο φορτουνης; :think:
ποτε και πως προλαβε ο ιταλος να διακρινει οτι παιχτης ομαδας β εθνικης ειναι καλυτερος απο παιχτη του πρωταθλητη με πααραστασεις απο μπουντεσλιγκα;
εχω χαθει καπου; :think:

Oυτε ο Φοροτύνης έπρεπε, ούτε ο Καρνέζης, ούτε ο Μητρογλου! ;)
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
ο μητρογλου πως θα παρει παιχνιδια;;;;;;;;;εις βαρος της εθνικης........ρανιερι απο νωρις αρχισες τις δημοσιες σχεσεις;;;;;;;;;;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
μαλλον γλυτωσα εγκεφαλικο...παιζει ο μανταλος ενδεκαδα και οχι πχ ο φορτουνης; :think:
ποτε και πως προλαβε ο ιταλος να διακρινει οτι παιχτης ομαδας β εθνικης ειναι καλυτερος απο παιχτη του πρωταθλητη με πααραστασεις απο μπουντεσλιγκα;
εχω χαθει καπου; :think:
Ποτε επαιξε σε Υψηλο επιπεδο ο φορτουνης;;ο μητρογλου εχει να παιξει 8-9 μηνες..Πλακα μας κανεις;;
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
ο φορτουνης δεν πηγε στον γαυρο για να παιξει τσου-λου;;;;;;;;;;;;;;ανετοιμο δεν τον εκρινε ο προπονητης του γαυρου;;;;;;;;;;;;;να παιξει βασικος στην εθνικη;;;;;;;;;;;;;;;;;καθιστε καλα ρεεεεεεεεεεε :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
ο φορτουνης δεν πηγε στον γαυρο για να παιξει τσου-λου;;;;;;;;;;;;;;ανετοιμο δεν τον εκρινε ο προπονητης του γαυρου;;;;;;;;;;;;;να παιξει βασικος στην εθνικη;;;;;;;;;;;;;;;;;καθιστε καλα ρεεεεεεεεεεε :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
:rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
ο μητρογλου πως θα παρει παιχνιδια;;;;;;;;;εις βαρος της εθνικης........ρανιερι απο νωρις αρχισες τις δημοσιες σχεσεις;;;;;;;;;;;
http://[URL unfurl="true"]www.sport24.gr/football/EllinesExoterikou/article2640629.ece/BINARY/original/kostas.jpg[/img[/URL]]
το Στελιο το Μαινα θυμιζει σε αυτη τη φωτο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε πουστη μου τι καταρα να ειναι το μπου γεματο ηλιθιους που δεν καταλαβαινουν ,που θελουν να κανουν τους πονηρους και που αντι να ακουν με ανοιχτο το στομα εχουν και αποψη και συμφωνουν και μεταξυ τους...
βρε ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ...
τυχαια ειπα γαμω το μυαλο σας αμοιβαδες φορτουνης....δεν βλεπετε που λεω πχ;αυτο δεν σημαινει προ χριστου ηλιθιοπι που σιγουρα ξυπνατε πρωι πρωι στις εκλογες μη χαθει η ψηφος  :headbang:  :headbang:  :headbang:
εννοω ηλιθιοι (αντι φορτουνης βαλτε οποιο αλλο ονομα θετε εσεις) πως γινεται να ερχεται ενα καινουριος προπονητης και να βαζει ενα παιχτη β εθνικης με μηδεν παραστασεις εθνικης αντι καποιου αλλου;ο φορτουνης μου ηρθε λογω θεσης και ειπα αυτον...βαλτε εσεις καποιον αλλο...
το θεμα μου ειναι με τι κριτηριο παιζει πρωτη φορα αν οχι δευτερη στην ιστορια της εθνικης παιχτης β εθνικης...
ηλιθιοι που νιμιζετε οτι ειστε και εξυπνοι...
αντισθενη ζητα πιστοποιητικο αι κιου και μετα δινε δικαιωμα να ποσταρει η καθε αμοιβαδα...
ελεος πια  :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
10435979_703413346400456_1698455552892354680_n.jpg
:2funny:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.695
Like
2.429
Πόντοι
606
χρηστιδη με 1000 ευρω κανω τατου το σήμα του ολυμπιακου αλλα σε χενα  :)
 

jerk007

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
200
Like
4
Πόντοι
1
o μητρογλου οπως τον ειδα στο παιχνιδι της εθνικης θελει τουλαχιστον ενα 3μηνο να συνελθει καπως..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ρε πουστη μου τι καταρα να ειναι το μπου γεματο ηλιθιους που δεν καταλαβαινουν ,που θελουν να κανουν τους πονηρους και που αντι να ακουν με ανοιχτο το στομα εχουν και αποψη και συμφωνουν και μεταξυ τους...
βρε ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ...
τυχαια ειπα γαμω το μυαλο σας αμοιβαδες φορτουνης....δεν βλεπετε που λεω πχ;αυτο δεν σημαινει προ χριστου ηλιθιοπι που σιγουρα ξυπνατε πρωι πρωι στις εκλογες μη χαθει η ψηφος  :headbang:  :headbang:  :headbang:
εννοω ηλιθιοι (αντι φορτουνης βαλτε οποιο αλλο ονομα θετε εσεις) πως γινεται να ερχεται ενα καινουριος προπονητης και να βαζει ενα παιχτη β εθνικης με μηδεν παραστασεις εθνικης αντι καποιου αλλου;ο φορτουνης μου ηρθε λογω θεσης και ειπα αυτον...βαλτε εσεις καποιον αλλο...
το θεμα μου ειναι με τι κριτηριο παιζει πρωτη φορα αν οχι δευτερη στην ιστορια της εθνικης παιχτης β εθνικης...
ηλιθιοι που νιμιζετε οτι ειστε και εξυπνοι...
αντισθενη ζητα πιστοποιητικο αι κιου και μετα δινε δικαιωμα να ποσταρει η καθε αμοιβαδα...
ελεος πια  :headbang: :headbang:
οργανωμενο σχεδιο κατα του τρυλου.θα πουλησει τον μανταλο κανα 20αρι κατομυρια τον δεκεμβρη ο λαθρεμπορας.ο μαφιοζος ποιον να πουλησει πλεον,τον μητρογλα που ειναι δανεικος και σερνεται;
η τον φορτουνη που στις προπονησεις ο φροντιστης παιζει καλυτερα  :S
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μανταλος εθνικη ελλαδος...γελαει ο κοσμος τι να λεμε τωρα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
:rockon: :rockon: :rockon:  
Ελπίζω να μην έχετε κάνει την μαλακια με την espresso , σας ενημερώςαμε απο την Παρασκευη οτι θα βάλουν το βιβλίο με την θύρα 7 , τα μουνια θελουν να βγάλουν λεφτα απο εμας , μην πιαςτειτε Μαλακες ειναι πλέον ιδιοκτησίας Τίγρη νιαου νιαου λαθρεμπορου ερχόμαστε , μην την πάρετε , πάρτε το περιοδικό της Sirinas δικός μας άνθρωπος ο Σειρηνακης και τον παίζεις κιολας με τα DVD , τι αλλο να πουμε για να μην πάρουν φραγκο τα χανουμια

:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ρε μαν περυσι ηταν μονιμως ο καλυτερος παιχτης της Ξανθης.Απο τους καλυτερος αν οχι ο καλυτερος αυτη την στιγμη στην θεση του στην Ελλαδα.
Το οτι παιζει στην Β εθνικη εχει καμια σχεση;Ποιον να παρει πες μου εσυ.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρε μαν περυσι ηταν μονιμως ο καλυτερος παιχτης της Ξανθης.Απο τους καλυτερος αν οχι ο καλυτερος αυτη την στιγμη στην θεση του στην Ελλαδα.
Το οτι παιζει στην Β εθνικη εχει καμια σχεση;Ποιον να παρει πες μου εσυ.
Ασε μας ρε συ...ας επαιρνε του Αστερα Τριπολης που παιζει και ευρωπη,μας δουλευεις? Ας επαιρνε του Ατρόμητου
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ασε μας ρε συ...ας επαιρνε του Αστερα Τριπολης που παιζει και ευρωπη,μας δουλευεις? Ας επαιρνε του Ατρόμητου
Α αυτο ειναι το προσον που πρεπει να εχει καποιος για να παιξει εθνικη,να παιζει σε ομαδα που παιζει ευρωπη.
Ελα το τερματισες. :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Α αυτο ειναι το προσον που πρεπει να εχει καποιος για να παιξει εθνικη,να παιζει σε ομαδα που παιζει ευρωπη.
Ελα το τερματισες. :2funny:
Ουστ απο δω χαρηκε η μαπα σου που ειδες παικτη σου στην εθνικη μετα απο 10 χρονια,και χασαμε κιολας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom