Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μα είναι δυνατον να προτιμάει να ξεκιναει τον Μποτία, αντι να δειξει εμπιστοσυνη στον Αβρααμ? Ελεος πια. Κάνει ο Αβρααμ προετοιμασια, βγαζει τα συκωτια του και ερχεται ενας Μποτία με 10 μερες προπονηση και του παιρνει τη φανελα του βασικου. Πολύ καλα εκανε και εφυγε.
Στην Τουρκία έχει καπαρώσει όμως άλλος την θέση στα σέντερ μπακ τύπε
URL]]
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Μα είναι δυνατον να προτιμάει να ξεκιναει τον Μποτία, αντι να δειξει εμπιστοσυνη στον Αβρααμ? Ελεος πια. Κάνει ο Αβρααμ προετοιμασια, βγαζει τα συκωτια του και ερχεται ενας Μποτία με 10 μερες προπονηση και του παιρνει τη φανελα του βασικου. Πολύ καλα εκανε και εφυγε.
Εσένα τί σε κόφτει ρε αεκάκι; Άει παράτα μας λέμε.  :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Μα είναι δυνατον να προτιμάει να ξεκιναει τον Μποτία, αντι να δειξει εμπιστοσυνη στον Αβρααμ? Ελεος πια. Κάνει ο Αβρααμ προετοιμασια, βγαζει τα συκωτια του και ερχεται ενας Μποτία με 10 μερες προπονηση και του παιρνει τη φανελα του βασικου. Πολύ καλα εκανε και εφυγε.

Αφού έπαιζε χάλια ρε ηλίθιε
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Μα είναι δυνατον να προτιμάει να ξεκιναει τον Μποτία, αντι να δειξει εμπιστοσυνη στον Αβρααμ? Ελεος πια. Κάνει ο Αβρααμ προετοιμασια, βγαζει τα συκωτια του και ερχεται ενας Μποτία με 10 μερες προπονηση και του παιρνει τη φανελα του βασικου. Πολύ καλα εκανε και εφυγε.
τυπε αυτο που λενε για Μποτια οτι εχει 110 καρτες σε 150 ματς ισχυει; αν ισχυει να τον παρει η Σπαρτακ για διδυμο με Ινσαουραλδε.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Απολυτα λογικο. Φανταζομαι ο λάιον, ο ρεντμαν, και φυσικα εμεις, δεν γιναμε οπαδοι του Ολυμπιακου ή της ΑΕΚ αντιστοιχα, βλέποντας τον...Αμπντελαουι, τον Μαζουακου και τον Μπρεσεβιτς.
Φίλους των ομαδων μας εκαναν οι ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.
Τωρα βγηκαν νεες θεωριες, του στυλ "αρκει να γαμαει η ομαδα" κλπ.
Όταν όμως δεν θα βρισκει το παιδακι παικτη να ταυτιστεί (αφου ολοι θα αλλαζουν σε ένα χρονο και θα ερχεται νεα καραβιά με ξενους) και να παρει φανελα με ονομα παικτη, δεν ξερω αν θα αρκει το ότι "γαμαει η ομαδα".
ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ.
++μαλακα εισαι μεγαλο γατονι...εχεις μυριστει εδω αιμα ρε λυκε και εχεις κανει ντου...στην αναμπουμπουλα χαιρεται ολυκος  :2funny:
αλλα μην ξεχνας στρακο...
ειμαι ο χρηστιδης και ειμαι εδω...απεναντι σου καριολη...θα φτυσεις αιμα γαμημενε για να περασεις την γραμμη σου  :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Χοντρος γιατι δεν πουλαει και τον Γιαταμπαρε και τον δινει καθε χρονο δανεικο?


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Ο Χοντρος γιατι δεν πουλαει και τον Γιαταμπαρε και τον δινει καθε χρονο δανεικο?


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μωρε αυτος τον πουλαει,μαλακα να τον παρει δεν βρισκει.
με ατλετικο θα κατεβεις στο ναο;;;;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αυτον ρε προεδρε δεν μπορουσες να τον πουλησεις??

1.jpg


1.jpg
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και να ρωτησω και κατι αλλο;ποιους πουλαει;αυτους που εφερε και τον κραζατε οτι φερνει τα λιμα της αεκ και ο μανωλαε με τα αυτογκολ στην κολομβια ο ΄΄επικινδυνος΄΄ και ο χολεμπας ο αδυναμος κρικος στην εθνικη στην πολωνια που παιζει με μεσο και ο σαμαρης τα ψωνια απο το ΄΄πανερι΄΄
ειμαι λαθος;;
αλλα οι ιδιοι μαλακε που τοτε κραζατε γιατι τους επαιρνε τωρα κραζετε γιατι τουε δινει...
και ξανα κραζετε αυτους που παιρνει τωρα και θα ξαναμανα κραζετε οταν θα τους πουλαει του χρονου...
και στο ενδιαμεσο θα σας γλενταει ο καθε αλεξ και μαστερ και χαστλερ...
και η ζωη θα συνεχιζεται...και εσεις θα ψηφιζετε και θα αποτρειτε γιατι σας φορτωνουν με μνημονια αφου ειστε γατοι  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
++μαλακα εισαι μεγαλο γατονι...εχεις μυριστει εδω αιμα ρε λυκε και εχεις κανει ντου...στην αναμπουμπουλα χαιρεται ολυκος  :2funny:
αλλα μην ξεχνας στρακο...
ειμαι ο χρηστιδης και ειμαι εδω...απεναντι σου καριολη...θα φτυσεις αιμα γαμημενε για να περασεις την γραμμη σου  :2funny:
Aρα να καταλαβω ότι αποδεχεσαι ότι κατά βαθος εχω δικιο καριολακο ε???? :2funny:

Τουλάχιστον εκλεισε ο Γιαννουλης τύπε, καλη μεταγραφη. Τα σωστα να τα λεμε.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.019
Πόντοι
456
:2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλακες (απευθυνομαι στους συγαυρους γιατι τις αλλες τις τρυπες απλα τις κατουραω)....
ρε μαλακες λεω....το μονο σιγουρο ειναι οτι διαβαζοντας ενας που δεν ξερει αυτο το θρεντ ευκολα καταλαβαινει γιατι αυτος ο λαος ενω ζει στην ωραιοτερη χωρα του κοσμου με τις καλυτερες προδοαγραφες ευοιωνης ζωης βολοδερνεται αναμεσα σε τροικες και γερμανικες κατοχες...επισης καταλαβαινει οτι δεν ειναι τυχαιο πως οι μεγαλυτεροι καταγεγραμμενοι απο την παγκοσμια ιστορια προδοτες ειναι ελληνες  :2funny:
απλα διαβαζοντας ενα θρεντ με την επωνυμια ΄΄θρυλε θεε μου ολυμπιακε΄΄ σε ενα σαιτ με πουτανες...
τοσο απλα...απλουστερα δεν γινεται  :2funny:
ελεος ρε...ειπαμε...εχουμε τις ενστασεις μας...ναι δεν μας αρεσουν καποιες κινησεις...σωστα...αλλα καταστροφη ρε πουστη;;ελεος...λιγο υπομονη να μην δειξουμε;
και εμανα με ενοχλησε και η μεταγραφη του μανωλα και του σαμαραη...αλλα οηρε ο συλλογος τριαντα χαρτια...
αν καποιος μου ελεγε οτι με αυτες τις πωλησεις εξασφαλιζα οικονομικη υγεια και διατηρηση των κεκτημενων για ενα ευλογο χρονικο διαστημα σαν σωφρονας ανθρωπος που θεωρω οτι ειμαι και λογικος δεν θα μιλαγα...θα το δεχομουνα...στεναχωρα μεν δε λεω αλλα αναλογιζομενος οτι δεν ειμαστε δα και ο ισχυροτερος οικονομικα συλλογος στον κοσμο θα τουμπεκιαζαθα χαμηλωνα το κεφαλι και θα ευχαριστουσα τον κυριο που βρεθηκαν καποιοι που με τον ΄΄οβολο΄΄ τους εξασφαλιζουν την μακροημερευση μου....
ενα θα σας πω...ξερετε τι νοιωθει ο αλαφουζος ο μελισσανισης και ο ιβαν καθε φορα που ανακοινωνεται μια μεταγραφη με τα συγκεκριμενα οικονμικα ανταλλαγμνατα και τα ντιλ που κανει ο μαρινακης;;
το εγκεφαλικο δε λεει τιποτα...αλλωστε για οποιον βλεπει πισω απο τις κουρτινες το ομολογησε ο κολκας σημερα...για οποιον διαβαζει και κοζαρει  ;)εγκεφαλικο παθαινουν κυριοι μου....ναι οπως σας το λεω...γιατι αυτοι εχουν τα τιμονια ομαδων και ξερουν τι σημαινει για καθε συλλογο η λεξη ΕΣΟΔΑ....
οπως ακριβως σας τα λεω ειναι...ξερω ξερω ....ειμαι ΄΄λογιστης΄΄.υπαλληλος τσατσος κλπ κλπ...
οι εχθροι μου πανηγυριζουν τωρα γιατι τους ΄΄επιβεβαιωνω΄΄ και οι φιλοι μου με κοιτουν με απορια και αναρωτιουνται αν ειμαι τσατσος και υπαλληλος  :2funny:
τιποτα δεν ειμαι ρε μαλακες...ενα ανθρωπακι που η λογικη του του υπαγορευει πραγματα που για αλλους (αΥΤΟΥς ΠΟΥ ΩΡΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΑΝ ΜΕ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥς)
ειναι δυσνοητα και ξενα στη λογικη τους...
χαχαχα...ουτε υπαλληλος ειμαι ουτε τσατσος...παλιο μελος της εφτα ειμαι ,αρρωστος γαυρος  που ποναει την ομαδα του...
απλα μπορω να παραμερισω την κουρτινα και να δω πισω απο αυτην...
με πονεσε (παιχτικα) και ο σαμαρης αλλα πρισσοτερο ο μανωλας...
αλλα σκυβω το κεφαλι και νοιωθω την αναγκαιοτητα αυτης της κινησης...
αρκει ξαναλεω τα φαργκα να πιασουν τοπο...αρκει να ειμαι οικονομικα ισχυρος και ανεξαρτητος τοσο ωστε να τριβω στη μουρη του καθε μελισσανιδη και οπαπ την οποια γαμημενη χορηγια που με προσβαλλει ενω συναμα μπορω να γινω αρωγος σε μια προσπαθεια οπως αυτη της γιουνισεφ...
αρκει να μπορω να εχω τακτοποιημενες ολες τις εκρεμμοτητες της λειτουργειας των τμηματων μου...μισθους δωρα κλπ κλπ...
αρκει ο συλλογος να εχει αποδυτηρια μεγαλης ομαδας ,προπονητηρια εφαμιλλα του ονοματος του και φυσικα υλικο που να μπορειι να εγγυηθει ενα αλφα επιπεδο ποδοσφαιρου...
αυτο κυριως που ενδιαφερει εμας τους φιλαθλους...
να βλεπουμε μπαλλα και να πετυχαινουμε τους στοχους μας...
αυτο μενει να το δουμε...γιαυτο θελει λιγο υπομονη...συνεση,ψυχραιμια...
υπομονη ρε παιδια και εδψ ειμαστε...αν η ομαδα δεν τσουλαει μαζι σας και εγω...δεν ειμαι μαλακας....μπαλλα θελω να βλεπω...πρωταθλημα να παρω ,πορεια αξιοπρεπεη οπως περσυ στο τσου λου να κανω...λετε εγω να ζηταω κατι αλλο;ειναι δυνατον;τι εχω να κερδισω;
ξαναλεω...σκεφτειτε πως νοιωθουν κατι ιβανηδες και αλασκουζοι και θα καταλαβετε ποση σημασια εχουν τα εσοδα...
αρκει να επενδυονται σωστα σε ΄΄εξοδα΄΄  ;)
ξερω λιγοι θα καταλαβουν τα παραπανω λογια....ελαχιστοι...ειναι ομως ακριβως και αυτοι που με ενδιαφερουν...για τους αλλους απλα στα αρχιδια μου...
ΥΓ.ρε μαλακα μοικανε με μενα παρεξηγξηθηκες;για το στοκε;ελεος ρε ΣΤΟΚΕ  :P
αυτα...
για την ωρα  :grin:


Ούτε Μανωλάς,ούτε Σιόβας,ούτε τίποτα...η μεγαλύτερα ξεφτίλα ήταν πέρυσι πού πήρε δανεικό τον Βαλντέζ για να περάσει την Μάντσεστερ σε ιστορική συγκυρία και ευκαιρία. Αυτή η ξεφτίλα δεν ξεπλένεται με τίποτα, έδειξε καθαρά τι στόχους έχει για την ομάδα και φέτος την έκαναν όλοι για να πάνε λέει σε ανώτερες ομάδες (Ρόμες, Μπενφίκες κλπ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom