Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πάει και ο Αβρααμ?

Τους 4 Ελληνες που πρεπει υποχρεωτικα να δηλωσει στην Α΄ λιστα των 21 παικτων , τους εχει?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στο τέλος θα δώσουν το περιβραχιονιο στον Γκαζαριαν!!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Πάει και ο Αβρααμ?

Τους 4 Ελληνες που πρεπει υποχρεωτικα να δηλωσει στην Α΄ λιστα των 21 παικτων , τους εχει?
Διαμαντάκος,Μανιάτης,Σιόβας,Μήτρογλου,Φορτούνης,Μπουχαλάκης,Αυλωνίτης
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Πάει και ο Αβρααμ?

Τους 4 Ελληνες που πρεπει υποχρεωτικα να δηλωσει στην Α΄ λιστα των 21 παικτων , τους εχει?

Ρε συ Αλεξ... δεν κανεις αρχη να υποστηριζεις Χοντρο για Πρωθυπουργο ?
Αυτος τουλαχιστον ξερει να πουλαει

Εχει ντυσει με παλτα ολη την Ευρωπη και γεμισε και τα ταμεια..
Οχι σαν τον αλλον (τον δικο σου), που μας εγδυσε, ξεπουλησε τα παντα και χρωσταει τα @@ του !!!
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε συ Αλεξ... δεν ξεκινας να υποστηριζεις Χοντρο για πρωθυπουργο ?
Αυτος τουλαχιστον ξερει να πουλαει

Εχει ντυσει με παλτα ολη την Ευρωπη και γεμισε και τα ταμεια.. οχι σαν τον αλλον !!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Πες το  ψεματα  απο  αυτο  το  σκουπιδι  που  μας  κυβερναει......πολυ  καλυτερος....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Διαμαντάκος,Μανιάτης,Σιόβας,Μήτρογλου,Φορτούνης,Μπουχαλάκης,Αυλωνίτης
Δεν εισαι ενημερος. Καποιοι από αυτους που λες, εχουν δηλωθεί ήδη στην Β΄ λίστα.
Ο Μήτρογλου δεν μπορει να δηλωθεί ως γηγενής.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγω κραταω τη δηλωση του λάιον όμως, που ελεγε "τι με νοιαζει, ολοι ξενοι ας είναι, η κούπα να σηκώνεται κλπ".
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δεν εισαι ενημερος. Καποιοι από αυτους που λες, εχουν δηλωθεί ήδη στην Β΄ λίστα.
Ο Μήτρογλου δεν μπορει να δηλωθεί ως γηγενής.
Γιατί έχουμε κάποιον γηγενή;

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ρε συ Αλεξ... δεν κανεις αρχη να υποστηριζεις Χοντρο για Πρωθυπουργο ?
Αυτος τουλαχιστον ξερει να πουλαει

Εχει ντυσει με παλτα ολη την Ευρωπη και γεμισε και τα ταμεια..
Οχι σαν τον αλλον (τον δικο σου), που μας εγδυσε, ξεπουλησε τα παντα και χρωσταει τα @@ του !!!
παλτό ο Μήτρογλου και ο Σάμαρης;η ο μιραλας;ξέρεις μπάλα Πίπη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Γιατί έχουμε κάποιον γηγενή;
Αυτή τη στιγμη, μονο Μανιατη, Σιοβα και Μπουχαλακη. Πρεπει ειτε να κανει μεταγραφη Ελληνα, ειτε να γυρισει καποιον δανεικο πισω, είτε να αλλαξει τις λιστες.
Αυτά δεν είναι σοβαρα πραγματα όμως.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρε συ Αλεξ... δεν κανεις αρχη να υποστηριζεις Χοντρο για Πρωθυπουργο ?
Αυτος τουλαχιστον ξερει να πουλαει

Εχει ντυσει με παλτα ολη την Ευρωπη και γεμισε και τα ταμεια..
Οχι σαν τον αλλον (τον δικο σου), που μας εγδυσε, ξεπουλησε τα παντα και χρωσταει τα @@ του !!!
Πιο εύκολα μπορεί να αλλάξει ομάδα παρά τις πολιτικές πεποιθήσεις ο Αλεξ71 τύπε :2funny:

 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αυτή τη στιγμη, μονο Μανιατη, Σιοβα και Μπουχαλακη. Πρεπει ειτε να κανει μεταγραφη Ελληνα, ειτε να γυρισει καποιον δανεικο πισω, είτε να αλλαξει τις λιστες.
Αυτά δεν είναι σοβαρα πραγματα όμως.

Γιατι  μου  στενοχωριεσαι...;;;;;;

Θα καθαρισει  και  για  αυτο  η  παραγκα....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αντιγραφω σχολιο από σαιτ που διαβασα και με το μεταφερω με κάθε επιφυλαξη.


το θέμα με τους έλληνες που έχουν μείνει στο ρόστερ είναι πως αν πωληθουν θα πρέπει να αντικατασταθουν με έλληνες. αβραάμ σιόβας μανιάτης και μπουχαλάκης είναι ακριβώς 4 παίκτες και τόσους γηγενείς πρέπει να έχεις στους 21 της λίστας στην ευρώπη. έτσι αν παραχωρηθεί ο αβραάμ, ποιος θα τον αντικαταστήσει;
σημ πως οι χουτεσιώτης φορτουνης και διαμαντάκος δηλώνονται στην β λίστα και πως ο μήτρογλου δεν μπορεί να δηλωθεί ως γηγενής.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Τώρα απομένει να πάρουμε καναν Ροναλντίνιο για να γίνουμε εντελώς τσίρκο. Τα 'λεγα όταν δώσαμε το Σάμαρη (τεράστιο λάθος) και μου το παίζατε τεχνικοοικονομικοί αναλυτές ορισμένοι (για Μανωλά δε συζητάμε καν - έγκλημα). Ότι έτσι αλλάζουμε επίπεδο κλπ. Τρίχες κατσαρές. Μας παίρνει παίχτη κι η Τραμπζονσπόρ τώρα. Κάνει το νέο βήμα στην καριέρα του ο Αβραάμ.  :jerking:  :jerking:
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
εδωσε και αβρααμ!ωραια αντε βγαλε τη χρονια τωρα με αμπινταλ και μποτια.αυτος ο μποτια πολυ κακος μου φαινεται.ανευρος.αμα δε παρει μεχρι το βραδυ στοπερ γαμηστερο τη πατησαμε.που δεν ειναι και σοβαρα τα μπαλωματα της τελευταιας στιγμης με δανεικους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τώρα απομένει να πάρουμε καναν Ροναλντίνιο για να γίνουμε εντελώς τσίρκο. Τα 'λεγα όταν δώσαμε το Σάμαρη (τεράστιο λάθος) και μου το παίζατε τεχνικοοικονομικοί αναλυτές ορισμένοι (για Μανωλά δε συζητάμε καν - έγκλημα). Ότι έτσι αλλάζουμε επίπεδο κλπ. Τρίχες κατσαρές. Μας παίρνει παίχτη κι η Τραμπζονσπόρ τώρα. Κάνει το νέο βήμα στην καριέρα του ο Αβραάμ.  :jerking:  :jerking:
Ο Σαμαρης δοθηκε γιατι λογω ολυμπιακιτιδας, ο υπεροχος λαος του θρυλου δεν μπορουσε να ανεχθει τις σελφι με τον Τζαβελα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
Τώρα απομένει να πάρουμε καναν Ροναλντίνιο για να γίνουμε εντελώς τσίρκο. Τα 'λεγα όταν δώσαμε το Σάμαρη (τεράστιο λάθος) και μου το παίζατε τεχνικοοικονομικοί αναλυτές ορισμένοι (για Μανωλά δε συζητάμε καν - έγκλημα). Ότι έτσι αλλάζουμε επίπεδο κλπ. Τρίχες κατσαρές. Μας παίρνει παίχτη κι η Τραμπζονσπόρ τώρα. Κάνει το νέο βήμα στην καριέρα του ο Αβραάμ.  :jerking:  :jerking:

Εεεεετςςςςςςςςςςς
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αυτή τη στιγμη, μονο Μανιατη, Σιοβα και Μπουχαλακη. Πρεπει ειτε να κανει μεταγραφη Ελληνα, ειτε να γυρισει καποιον δανεικο πισω, είτε να αλλαξει τις λιστες.
Αυτά δεν είναι σοβαρα πραγματα όμως.
Τύπε έχεις αγχωθεί λίγο η είναι η ιδέα μου;; Στην χειρότερη περίπτωση κάνουμε Έλληνες τον Ελαμπντελαουί και τον Μαζουάκου

Εγώ στην θέση σου θα είχα αγχωθεί εάν η Αεκ θα ανεβει σουπερλιγκ φέτος,Ξερεις το πρωταθλημα της Β' είναι πολύ δύσκολο  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τύπε έχεις αγχωθεί λίγο η είναι η ιδέα μου;; Στην χειρότερη περίπτωση κάνουμε Έλληνες τον Ελαμπντελαουί και τον Μαζουάκου

Εγώ στην θέση σου θα είχα αγχωθεί εάν η Αεκ θα ανεβει σουπερλιγκ φέτος,Ξερεις το πρωταθλημα της Β' είναι πολύ δύσκολο  ;)
Εγω τι να αγχωθω? Συζητηση κανουμε. Θελετε να συνομιλείτε μονοι σας οι ολυμπιακοι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom