Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Στα παπάρια μας ο Χολέμπας. Ας έμενε Μανωλάς-Σάμαρης και στα παπάρια μας. Όχι ότι δεν είναι καλός παίχτης, αλλά στα μισά παιχνίδια τη ζοχάδα του περιέφερε στο γήπεδο.
Βαρύ διάστρεμμα ο Μανιάτης - τραυματισμός και για Ντιγκά. Εμένα κι αυτό εντελώς ασόβαρο μου φαίνεται. Το πρώτο κάπως σκληρό παιχνίδι παίζεις και δυό σου παίχτες φεύγουν με φορείο. Μπάλα πας να παίξεις όχι μπαλέτο. Άμυνα δεν πολυβλέπω, επίθεση δεν πολυβλέπω, για χαφ ψάχνουμε.. χαρά στην αισιοδοξία σου ρε Χρηστίδη και μακάρι να βγεις αληθινός δεν το συζητάμε.
Ο Σαμαρης δεν γινοταν να μεινει.
Ο υπεροχος λαος του Ολυμπιακου δεν μπορουσε να αντεξει την προσβολή, να βγαινει φωτογραφιες με τον Τζαβελα και τον Κατσουρανη στη Μυκονο.
Κατι φιλοι μου ολυμπιακοι, την ιδια μερα μου ελεγαν ότι θελουν να φυγει ο Σαμαρης.
Και όταν τους ειπα ψυχωτικούς με κοιτουσαν με απορια, όπως κάθε ψυχωτικος που δεν μπορει να συνειδητοποιησει ότι είναι. Με κοιτουσαν με ένα βλεμμα σαν να λεγανε "μα τι είναι αυτά που λες? Προσεβαλε τον Ολυμπιακο, τι είναι πιο ιεροσυλο από αυτό??"
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ο Σαμαρης δεν γινοταν να μεινει.
Ο υπεροχος λαος του Ολυμπιακου δεν μπορουσε να αντεξει την προσβολή, να βγαινει φωτογραφιες με τον Τζαβελα και τον Κατσουρανη στη Μυκονο.
Κατι φιλοι μου ολυμπιακοι, την ιδια μερα μου ελεγαν ότι θελουν να φυγει ο Σαμαρης.
Και όταν τους ειπα ψυχωτικούς με κοιτουσαν με απορια, όπως κάθε ψυχωτικος που δεν μπορει να συνειδητοποιησει ότι είναι. Με κοιτουσαν με ένα βλεμμα σαν να λεγανε "μα τι είναι αυτά που λες? Προσεβαλε τον Ολυμπιακο, τι είναι πιο ιεροσυλο από αυτό??"

Την ολυμπιακιτιδα ξέχασες να αναφέρεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Την ολυμπιακιτιδα ξέχασες να αναφέρεις
Ε, η ψυχωση αυτό το ονομα εχει. Και ως σύμπτωμα εχει την αλαζονεια. Που λεει ας πουμε "πουλαμε Μανωλα, Μήτρογλου, Χολεμπας, Σαμαρη" και θα παιρνουμε το πρωταθλημα ακομη και με τον Μπουχαλακη και μαυρακια από τη Σιερα Λεονε. Γιατι? (παλι απορια στο βλεμμα). "Μα γιατι ειμαστε ο ολυμπιακος, τι δεν καταλαβαίνεις"?
Μετα ερχεται καμια σφαλιαρα από τον Παναιτωλικο και απορουμε παλι "Μα γιατι? αφου ειμαστε ο ολυμπιακος".
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
χαρά στην αισιοδοξία σου ρε Χρηστίδη και μακάρι να βγεις αληθινός δεν το συζητάμε.
:2funny:
τι να κανω ρε συ...λές να μην το βλεπω οτι δεν παμε καλα;;ειπαμε ...πουλα...αλλα εσυ το γαμησες εντελως...τεσπα...πιστη ,αρχη ειναι ακομα....βλεπουμε...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στα παπάρια μας ο Χολέμπας. Ας έμενε Μανωλάς-Σάμαρης και στα παπάρια μας. Όχι ότι δεν είναι καλός παίχτης, αλλά στα μισά παιχνίδια τη ζοχάδα του περιέφερε στο γήπεδο.
Βαρύ διάστρεμμα ο Μανιάτης - τραυματισμός και για Ντιγκά. Εμένα κι αυτό εντελώς ασόβαρο μου φαίνεται. Το πρώτο κάπως σκληρό παιχνίδι παίζεις και δυό σου παίχτες φεύγουν με φορείο. Μπάλα πας να παίξεις όχι μπαλέτο. Άμυνα δεν πολυβλέπω, επίθεση δεν πολυβλέπω, για χαφ ψάχνουμε.. χαρά στην αισιοδοξία σου ρε Χρηστίδη και μακάρι να βγεις αληθινός δεν το συζητάμε.
Δεν μας βλεπω καλα,και ο Μανιατης ειδικα ειναι απο τις κολωνες της ομαδας
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αλεξ λες μαλακιες...μαλλον εσυ δειχνεις πιο ψυχωτικος απο αυτους που εννοεις και περιγραφεις...και σιγουρα τωρα με κοιτας με το βλεμμα του ψυχωτικου που δεν αντιλαμβανεται οτι ειναι τετοιος  ;)
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
σαν τις υαινες.....στραβοπατησε ο θρυλος και μυριστηκαν αιμα

μην κανετε τσαμπα ονειρα  ;)
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Ρε μαλάκες είναι νωρίς ακόμα. Χαλαρώστε. Καταρχάς πρωτάθλημα από τους πουθενάδες δε χάνουμε. Αυτό είναι βέβαια. Αυτοί δε ξέρουν καν πως σηκώνεται μια κούπα.

Όσο για την Ευρώπη ξαναλέω είναι νωρίς. Στα φιλικά μας άρεσε και τώρα όχι. Χαλαρά
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
σαν τις υαινες.....στραβοπατησε ο θρυλος και μυριστηκαν αιμα

μην κανετε τσαμπα ονειρα  ;)
Εγω βλεπω παντου να κραζουμε οι ιδιοι την ομαδα και οχι οι αλλοθρησκοι τυπε
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Ε, η ψυχωση αυτό το ονομα εχει. Και ως σύμπτωμα εχει την αλαζονεια. Που λεει ας πουμε "πουλαμε Μανωλα, Μήτρογλου, Χολεμπας, Σαμαρη" και θα παιρνουμε το πρωταθλημα ακομη και με τον Μπουχαλακη και μαυρακια από τη Σιερα Λεονε. Γιατι? (παλι απορια στο βλεμμα). "Μα γιατι ειμαστε ο ολυμπιακος, τι δεν καταλαβαίνεις"?
Μετα ερχεται καμια σφαλιαρα από τον Παναιτωλικο και απορουμε παλι "Μα γιατι? αφου ειμαστε ο ολυμπιακος".
Συνηθισμένες παπαριές εχθρών θανάσιμων του Ολυμπιακού που το παίζουν "φίλαθλοι", "αντικειμενικοί", ενδιαφερόμενοι για το φίλαθλο πνεύμα, τα ιδεώδη του αθλητισμού και την ποιότητα των φιλάθλων γιατί απλά δε μπορούν να μας αντιμετωπίσουν στα ίσα. Ναι ξέρουμε, έρχεστε.

 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.810
Πόντοι
456
Αλεξ λες μαλακιες η 7 δεν κανει κουμαντο και ειδικα ο προεδρος δεν ακουει την 7 για να διωξει κανεναν :s&m_3:

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
αλεξ λες μαλακιες...μαλλον εσυ δειχνεις πιο ψυχωτικος απο αυτους που εννοεις και περιγραφεις...και σιγουρα τωρα με κοιτας με το βλεμμα του ψυχωτικου που δεν αντιλαμβανεται οτι ειναι τετοιος  ;)

Τουλάχιστον ο άλεξ έχει πει αντρίκια τι ομάδα είναι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγω βλεπω παντου να κραζουμε οι ιδιοι την ομαδα και οχι οι αλλοθρησκοι τυπε

Αφου εσας σας ικανοποιει να εχετε 20 παικτες μαυρους, αλγερινους, κοσοβαρους, ισπανους, γαλλους, που δεν ηξεραν καν πριν δυο χρονια πώς γραφεται το "Ολυμπιακος Πειραιως", μπραβο.
Εγω οσους παλιότερους ολυμπιακους ξερω, είναι αηδιασμένοι.
Συγγενικο μου προσωπο, το πηραν τηλεφωνο για ανανεωση της καρτας μελους.
Τους απαντησε "όταν ξαναγινετε ολυμπιακος πειραιως, το βλέπουμε. Τωρα ειστε Ολυμπιακος Λάγκος".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τουλάχιστον ο άλεξ έχει πει αντρίκια τι ομάδα είναι
Γιατι ρε φιλε, άλλοι λενε ψεματα ότι είναι ολυμπιακοι για να κραζουν "αντικειμενικα"? Αστειο μου φαινεται.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Συνηθισμένες παπαριές εχθρών θανάσιμων του Ολυμπιακού που το παίζουν "φίλαθλοι", "αντικειμενικοί", ενδιαφερόμενοι για το φίλαθλο πνεύμα, τα ιδεώδη του αθλητισμού και την ποιότητα των φιλάθλων γιατί απλά δε μπορούν να μας αντιμετωπίσουν στα ίσα. Ναι ξέρουμε, έρχεστε.
Βλεπω η ολυμπιακιτιδα δεν εξαιρει και την διοικηση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom