Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Και όταν ο βάζελος έλεγε αυτά περί "καναπε" και "Ελλάς, ευρώπη, Παναθηναϊκός" και σεις δεν είσασταν δα και στη καλύτερη κατάσταση  ;)

Το  ποταμι  δε  γυριζει  .............πισω.....υπαρχει  τετοιο μεγαλο χασμα  που......δεν  μπορει  να  το καλυψει  Κ Α Ν Ε Ι Σ......................

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Σε  ποιον  ρε.............σε ολους  εσας  τους  ανυπαρκτους ;

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και όταν ο βάζελος έλεγε αυτά περί "καναπε" και "Ελλάς, ευρώπη, Παναθηναϊκός" και σεις δεν είσασταν δα και στη καλύτερη κατάσταση  ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το  ποταμι  δε  γυριζει  .............πισω.....υπαρχει  τετοιο μεγαλο χασμα  που......δεν  μπορει  να  το καλυψει  Κ Α Ν Ε Ι Σ......................
Νταξ τώρα λες μαλακίες και το ξέρεις.
1ον ΟΛΑ στη ζωή έχουν μια άνοδο και μια πτώση.
2ον Η τύχη του χοντρού να γεννάνε και τα κοκκορια του λογικά κάποια στιγμή θα στερέψει.
Το θέμα είναι όχι το ΑΝ, αλλά το πότε. Το πότε μπορεί να γίνει σε 2 χρόνια μπορεί να γίνει και σε 200. Αλλά θα γίνει. Τώρα αν θ είναι εξαιτείας του τίγρη, ή επειδή θα βρεθεί κάποιος άλλος πιστολέρο να μαζέψει τους άλλους σερίφηδες (ΕΠΟ, ΚΕΔ κτλπ) λίγη σημασία έχει. Δε νομίζω πάντως ότι θα γίνει ΞΑΦΝΙΚΑ εξυγίανση του ποδοσφαίορυ. Ούτε Αγγλία πρόκειται να γίνουμε (αλίμονο) ούτε καν Πορτογαλία και Βέλγιο. ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ κάτι τέτοιο


Υ.Γ Ποιες ομάδες θες στους ομίλους;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Νταξ τώρα λες μαλακίες και το ξέρεις.
1ον ΟΛΑ στη ζωή έχουν μια άνοδο και μια πτώση.
2ον Η τύχη του χοντρού να γεννάνε και τα κοκκορια του λογικά κάποια στιγμή θα στερέψει.
Το θέμα είναι όχι το ΑΝ, αλλά το πότε. Το πότε μπορεί να γίνει σε 2 χρόνια μπορεί να γίνει και σε 200. Αλλά θα γίνει. Τώρα αν θ είναι εξαιτείας του τίγρη, ή επειδή θα βρεθεί κάποιος άλλος πιστολέρο να μαζέψει τους άλλους σερίφηδες (ΕΠΟ, ΚΕΔ κτλπ) λίγη σημασία έχει. Δε νομίζω πάντως ότι θα γίνει ΞΑΦΝΙΚΑ εξυγίανση του ποδοσφαίορυ. Ούτε Αγγλία πρόκειται να γίνουμε (αλίμονο) ούτε καν Πορτογαλία και Βέλγιο. ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ κάτι τέτοιο


Υ.Γ Ποιες ομάδες θες στους ομίλους;

Στο  πρωτο  συμφωνο................αλλα  δε  θεωρω  οτι ο  ολυμπιακος  θα  βρεθει  ποτε  σε  χειροτερη  μοιρα  απο  τους  αλλους.......

Δεν  υπαρχει  καμια  τυχη......μονο  μεθοδικη  και  σωστη  δουλεια....καλο  σκαουτινγκ......κμαι καλα  κονε  με  μανατζαραιους......τοπ....

Οσο  για  την  κληρωση........δε  με  νοιαζει  οτι  ερθει............
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Καλά τώρα πλάκα μου κάνεις ότι ΕΙΔΙΚΑ στο ποδόσφαιρο δε θέλει και λίγη τύχη;
Είσαι σοβαρός; Πέρσι με την Άντερλεχτ μαλάκα στον πρώτο σας αγώνα ειχατε τύχη ΒΟΥΝΟ.
Στη ζωή ο παράγων τύχη παίζει ρόλο. ΝΑΙ ΑΝ τ αφήσεις όλα στη τύχη θα πάρεις τον πούλο. Αλλά μαλάκα τύχη ήταν πχ που φέτος όλη η Ευρώπη ψάχνει για αμυντικούς βρέθηκε ο Μανωλάς να πάει στη Ρώμα με 15μύρια (μακάρι να τα πάει και εκεί καλά και να ακολουθησει τη πορεία του Παπασταθόπουλου). Ο Κυριάκος που είναι ΚΛΑΣΕΙΣ ανώτερός του και με καλύτερη σωματοδομή πήγε πριν από 2-3 χρόνια με μόλις 2 μύρια στη Σάλκε (και μιλάω για δικό σας παίκτη για να μην αναφέρω το παράδειγμα του Παπασταθόπουλου). Τι να λέμε τώρα; Αυτή τη περίοδο του χοντρού γεννάνε και τα κοκόρια του και καλά κάνει και τ εκμεταλλεύεται στο έπαρκο. (βέβαια εμένα θα μου είχε δημιουργηθεί η απορία που στον πούτσο έχουν πάει τα περίπου 80μύρια που μάζεψε από μεταγραφές και Τσου Λου σ ένα χρόνο, αλλά είναι άλλη ιστορία αυτή)

Όσο για τη κλήρωση ΑΣΦΑΛΩΣ και σε νοιάζει και άσε τα ψόφια. Άλλο να σου κάτσει κανένας βατός που να έχει μέσα τη Βουλγαρικη ομάδα για ν είσαι πολύ σίγουρος ότι το λιγότερο τη 3η θέση την έχεις καπαρωμένη και άλλο να σου κάτσει Μπάγερν, Ρόμα και Αντερλεχτ πχ

Η  κληρωση  δε  με  νοιαζει.............ειλικρινα  ,,,,,,ποτε  δεν  ασχοληθηκα.......απλα  εγω  θελω  μετα  γιουροπα.......και οχι  στους 16............
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Στο  πρωτο  συμφωνο................αλλα  δε  θεωρω  οτι ο  ολυμπιακος  θα  βρεθει  ποτε  σε  χειροτερη  μοιρα  απο  τους  αλλους.......

Δεν  υπαρχει  καμια  τυχη......μονο  μεθοδικη  και  σωστη  δουλεια....καλο  σκαουτινγκ......κμαι καλα  κονε  με  μανατζαραιους......τοπ....

Οσο  για  την  κληρωση........δε  με  νοιαζει  οτι  ερθει............
Καλά τώρα πλάκα μου κάνεις ότι ΕΙΔΙΚΑ στο ποδόσφαιρο δε θέλει και λίγη τύχη;
Είσαι σοβαρός; Πέρσι με την Άντερλεχτ μαλάκα στον πρώτο σας αγώνα ειχατε τύχη ΒΟΥΝΟ.
Στη ζωή ο παράγων τύχη παίζει ρόλο. ΝΑΙ ΑΝ τ αφήσεις όλα στη τύχη θα πάρεις τον πούλο. Αλλά μαλάκα τύχη ήταν πχ που φέτος όλη η Ευρώπη ψάχνει για αμυντικούς βρέθηκε ο Μανωλάς να πάει στη Ρώμα με 15μύρια (μακάρι να τα πάει και εκεί καλά και να ακολουθησει τη πορεία του Παπασταθόπουλου). Ο Κυριάκος που είναι ΚΛΑΣΕΙΣ ανώτερός του και με καλύτερη σωματοδομή πήγε πριν από 2-3 χρόνια με μόλις 2 μύρια στη Σάλκε (και μιλάω για δικό σας παίκτη για να μην αναφέρω το παράδειγμα του Παπασταθόπουλου). Τι να λέμε τώρα; Αυτή τη περίοδο του χοντρού γεννάνε και τα κοκόρια του και καλά κάνει και τ εκμεταλλεύεται στο έπαρκο. (βέβαια εμένα θα μου είχε δημιουργηθεί η απορία που στον πούτσο έχουν πάει τα περίπου 80μύρια που μάζεψε από μεταγραφές και Τσου Λου σ ένα χρόνο, αλλά είναι άλλη ιστορία αυτή)

Όσο για τη κλήρωση ΑΣΦΑΛΩΣ και σε νοιάζει και άσε τα ψόφια. Άλλο να σου κάτσει κανένας βατός που να έχει μέσα τη Βουλγαρικη ομάδα για ν είσαι πολύ σίγουρος ότι το λιγότερο τη 3η θέση την έχεις καπαρωμένη και άλλο να σου κάτσει Μπάγερν, Ρόμα και Αντερλεχτ πχ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Η  κληρωση  δε  με  νοιαζει.............ειλικρινα   ,,,,,,ποτε  δεν  ασχοληθηκα.......απλα  εγω  θελω  μετα  γιουροπα.......και οχι  στους 16............
Όταν λες θες γιουρόπα εννοείς να το σηκώσεις;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να σαι καλά ρε μ έκανες και γέλασα.
Μαλάκα το Γιουρόπα μετά τη φάση των ομίλων και την είσοδο των 3ων από το Τσου Λου γίνεται ένα δέυτερο Τσου Λου. Δες ποις ομάδες ήταν πέρσι στους 16 του Γιουρόπα και έλα πες μου.
Αν πας γιουρόπα άντε το ΠΟΛΥ μέχρι 8άδα και αυτό αν σου κάτσει καμία ομάδα όπως πέρσι η Μαν Γιουν (τι μαλάκες που είσασταν τότε)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Από το 4ο Γκρούπ μακάρι να ΜΗΝ μας τύχει η Ρόμα ή η Μονακό :S
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Όταν λες θες γιουρόπα εννοείς να το σηκώσεις;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να σαι καλά ρε μ έκανες και γέλασα.
Μαλάκα το Γιουρόπα μετά τη φάση των ομίλων και την είσοδο των 3ων από το Τσου Λου γίνεται ένα δέυτερο Τσου Λου. Δες ποις ομάδες ήταν πέρσι στους 16 του Γιουρόπα και έλα πες μου.
Αν πας γιουρόπα άντε το ΠΟΛΥ μέχρι 8άδα και αυτό αν σου κάτσει καμία ομάδα όπως πέρσι η Μαν Γιουν (τι μαλάκες που είσασταν τότε)

Θα το  σηκωσω........οταν  εσυ  παρεις  πρωταθλημα........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
εγω την κληρωση την βλεπω ζορικη φετος!4 χρονια μας ητανε κουφετο..μια εκδρομη θα ειναι ισπανια.
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
αν τον Μάρτη πάιζουμε ακόμη θα ειμαστε ευχαριστημένοι
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μονακό την έχουμε, φεύγει ο φαλκάο  :zfuck:
εγω θελω απο το πρωτο Πόρτο,Μπενφικά,Άρσεναλ,Αθλέτικο μαδρίτης ή Τσέλσυ από το δεύτερο βασιλεία,σαχτάρ,ντόρτμουντ ή Ζενίτ και από το τέταρτο όλες εκτός από Ρόμα και Μονακό
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Δηλαδή αν σου κάτσει
Τσέλσι (ή η πρωταθλήτρια Ισπανίας και φιναλιστ του περσινού Τσου Λου Ατλέτικο)
Ντόρμουντ
και ΑΠΟΕΛ (ή η Αντερλεχτ)
εσύ θεωρείς ότι έχεις πιθανότητες να κάνεις τι;
Να περάσεις στη φάση των ομίλων ή ότι είσαι χαλαρά 3ος;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε πούστη μου τι άλλο θα διαβάσουμε
Προσεχε  γιατι  περτσι  οι  προβλεψεις  που  εκανες  ειχαν  100  τοις  100  επιτυχια......αν  θυμασαι......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε  να  γινει  η κληρωση......και  βλεπουμε..........by  the  way.......εχω  παραγγειλει μια  οθονη  λαπτοπ    του αδερφου  μου  γιατι  ο  ανηψιος  μου  το εριξε  κατω  και  εσπασε.......σε  θελω  ετοιμοπολεμο......ξερεις  εσυ...........
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εγω θελω απο το πρωτο Πόρτο,Μπενφικά,Άρσεναλ,Αθλέτικο μαδρίτης ή Τσέλσυ από το δεύτερο βασιλεία,σαχτάρ,ντόρτμουντ ή Ζενίτ και από το τέταρτο όλες εκτός από Ρόμα και Μονακό
Δηλαδή αν σου κάτσει
Τσέλσι (ή η πρωταθλήτρια Ισπανίας και φιναλιστ του περσινού Τσου Λου Ατλέτικο)
Ντόρμουντ
και ΑΠΟΕΛ (ή η Αντερλεχτ)
εσύ θεωρείς ότι έχεις πιθανότητες να κάνεις τι;
Να περάσεις στη φάση των ομίλων ή ότι είσαι χαλαρά 3ος;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε πούστη μου τι άλλο θα διαβάσουμε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Προσεχε  γιατι  περτσι  οι  προβλεψεις  που  εκανες  ειχαν  100  τοις  100  επιτυχια......αν  θυμασαι......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε  να  γινει  η κληρωση......και  βλεπουμε..........by  the  way.......εχω  παραγγειλει μια  οθονη  λαπτοπ    του αδερφου  μου  γιατι  ο  ανηψιος  μου  το εριξε  κατω  και  εσπασε.......σε  θελω  ετοιμοπολεμο......ξερεις  εσυ...........
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Περσι ξεκολιάστηκες. Στο ματς με την Αντερλεχτ είχες τον τερματοφύλακα σου να πιάνει τ άπιαστα. Κάθε κατεβασιά της Αντερλεχτ μυριζε και γκολ και με 3 σουτ έβαλες 3 γκολ.
Στο ματς με τη Μπεμφικα μια από τα ίδια πάνω κάτω.
Αν είχα τέτοιες μαντικές ικανότητες να προβλέπω ότι σε 2 ματς θα σου γίνει το σουφρίδι σβληνας υδροροής δε τις έχω. ΑΝ τις είχα θα είχα προβλέψει τα νούμερα του τζοκερ όταν ήταν στα 6μύρια το τζακ ποτ (παρεπιπτώντος οι επόμενοι τυχεροί είναι αυτοί που οταν τους πολλαπλασιάσεις με το 2 σου δίνουν ζυγό)

Ναι ρε. Κουλ. Θα έχω την ομάδα ετοιμοπόλεμη  ;) :sunglasses:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δηλαδή αν σου κάτσει
Τσέλσι (ή η πρωταθλήτρια Ισπανίας και φιναλιστ του περσινού Τσου Λου Ατλέτικο)
Ντόρμουντ
και ΑΠΟΕΛ (ή η Αντερλεχτ)
εσύ θεωρείς ότι έχεις πιθανότητες να κάνεις τι;
Να περάσεις στη φάση των ομίλων ή ότι είσαι χαλαρά 3ος;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε πούστη μου τι άλλο θα διαβάσουμε
Μια χαρα κληρωση τουλαχιστον θα βγουμε τριτοι,αμα μας τυχει Ρεαλ η Μπαρτσα,Σιτυ η Γιουβε και Ρομα η Μονακο τι θα πεις εσυ;
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Με τη Ρόμα θα τύχουμε στάνταρ !

Δεύτερον δε με νοιάζει ούτε εμένα η κλήρωση

3) Έχουμε γαμώ τα τέρματα, δε νομίζω ότι ήταν τύχη η περυσινή απόδοσή του.

4) Αν το σκεφτείς ήμασταν άτυχοι που δεν περάσαμε την Γιουνάιτεντ γιατί και ο Ντε Χέα ήταν τυχερός..........στη φάση με τον Τσόρι

5) Γιατί γελάμε για να σηκώσει ο Γαύρος το Ουέφα? ίδιες είναι οι πιθανότητες που έχει να το πάρει με το να πάει στους 8 του Τσου Λου.

6) το τραγούδι που έβαλες γαμάει. Μου θήμησες παλιές εποχές. Εδώ και 8 λεπτά το ακούω.. θέλει κανά λεπτούλι να τελειώσει..

α ρε Μετάλικα με τα 9λεπτα τραγούδια σου..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μια χαρα κληρωση τουλαχιστον θα βγουμε τριτοι,αμα μας τυχει Ρεαλ η Μπαρτσα,Σιτυ η Γιουβε και Ρομα η Μονακο τι θα πεις εσυ;
Θέλεις να μου πεις ότι έχεις ΣΙΓΟΥΡΗ νίκη επί της Αντερλεχτ ή τον ΑΠΟΕΛ; 
Νταξ δε το συνεχίζω. Άστο
Αν κάτσεις με τις ομάδες που έγραψες ετοιμάσου να ζήσει παλιές καλές 7άρες  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom