Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
αυτο δεν ειναι μεταγραφικο μπεεεε?? ε μπαμ ηθελα να πω....αμπινταλ και αφελαι κατι λενε σαν ονοματα λεω και τα προβατα βελαζουν
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Αφού ο καράφλας δεν βάζει φράγκα τύπε....έναν τελειωμένο από Β' Ισπανίας πήρε..... :S

Ενω ο Ρωσσος ξεκολωθηκε να πληρωνει !!!!
Με την Βοηθεια της Παναγιας της ΜεγαλοΧαρης θα παρει την 2η Θεση να χαρει κανα Παοκι !!!

 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.502
Κριτικές
20
Like
322
Πόντοι
3.275

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Κανένα καλό λίνκ σε κατανοητή γλώσσα (το παρακολουθώ στα σλοβάκικα  :headbang:  ) υπάρχει ?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Μποτία λίγος μου φάνηκε ρε γμτ  :S - Αφελάι πολύ καλά στοιχεία.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
42
Like
7.978
Πόντοι
4.666
Μποτία λίγος μου φάνηκε ρε γμτ  :S - Αφελάι πολύ καλά στοιχεία.

μου θύμισε στις δόξες του τον κασδοβασίλη!!!!! μαύρο ΄χαλι για σέντερ μπάκ αυτός ούτε με σφαίρες!!!!!! αβρααμ-αμπινταλ χίλιες φορές..Ο Αβρααμ δείχνει γερός και δυνατός πάντως και αυτό είναι πολύ θετικό. Ο Αφελλάι με το που είδα το πέταγμά του και την κίνηση του κατάλαβα ότι ιατρικά είναι μιά χαρά και ίσως μείνει στην ιστορία ώς η σπουδαιότερη μεταγραφή παίχτη που έχει γίνει στον θρήνο νομίζω...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
42
Like
7.978
Πόντοι
4.666
καλά κόψε κάτι...........

μιλάμε για ταχύτητα και τεχνική και τελείωμα....μιλάμε για έναν αρκετά καλύτερο μιραλλάς...μην μπερδεύεσαι με τους ζογκλέρ ζίο,ρίμπο κλπ...αυτοί ήτο αρτίστες αλλά περιπατητές...πρώην ποδοσφαιριστές για το μεγάλο κατσαρόλι της ευρώπας...τώρα πήρες παίχτη από το τόπ ράφι και μου έδειξε σε καλή κατάσταση..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.562
Κριτικές
1.275
Like
230.450
Πόντοι
46.232
καλά κόψε κάτι...........
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
2-7 το πρωί που πήγαινες....Λαχαναγορά στοΥ Ρέντη....; Πες μου ότι έχεις τάμπλετ,να διαβάζεις τι παίχτες θα σου πάρει ο Πόλντο...

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
ρε συ μπιλλακο...τι τα θες τωρα τα σκολαδυ;;τι ψαχνεις με τον χρηστιδη που τραβιεται πως και που;εσυ πινεις το γαλατακι σου στην ωρα του και πεφτεις για υπνακο;;τι ψαχνεσαι τωρα με των αλλονων τα νταραβερια;καλα δε κανουμε το καλαμπουρακι μας και γελαμε στο μπου;θες να πηγαινω στη λαχανογορα;παω...τιμη μου...θες να κανω βραδυνη ταριφοβαρδια που λεει η αλλη η πορνη;;κανω...ξαναμανα τιμη μου...παντως κατι κανω τα βραδυα που εσυ ξεκουραζεσαι....απο εκει και περα αστα τα υπολοιπα...δεν γινεται να τα λεμε ολα απο εδω...αν θες πραγματικα να μαθεις και οχι κουλτουρα τα λεμε...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ρε συ μπιλλακο...τι τα θες τωρα τα σκολαδυ;;τι ψαχνεις με τον χρηστιδη που τραβιεται πως και που;εσυ πινεις το γαλατακι σου στην ωρα του και πεφτεις για υπνακο;;τι ψαχνεσαι τωρα με των αλλονων τα νταραβερια;καλα δε κανουμε το καλαμπουρακι μας και γελαμε στο μπου;θες να πηγαινω στη λαχανογορα;παω...τιμη μου...θες να κανω βραδυνη ταριφοβαρδια που λεει η αλλη η πορνη;;κανω...ξαναμανα τιμη μου...παντως κατι κανω τα βραδυα που εσυ ξεκουραζεσαι....απο εκει και περα αστα τα υπολοιπα...δεν γινεται να τα λεμε ολα απο εδω...αν θες πραγματικα να μαθεις και οχι κουλτουρα τα λεμε...

Πλάκα κάνω ρε μλκ...ηρέμησε.... :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κανά σέντερ φορ θα φέρει ο πρόεδρας; Πάλι πρόβλημα θα έχουμε φέτος στο σκοράρισμα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Φέρε τον Γιοβάνοβιτς ρε βαγγέλα,ελεύθερος είναι
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
ρε συ μπιλλακο...τι τα θες τωρα τα σκολαδυ;;τι ψαχνεις με τον χρηστιδη που τραβιεται πως και που;εσυ πινεις το γαλατακι σου στην ωρα του και πεφτεις για υπνακο;;τι ψαχνεσαι τωρα με των αλλονων τα νταραβερια;καλα δε κανουμε το καλαμπουρακι μας και γελαμε στο μπου;θες να πηγαινω στη λαχανογορα;παω...τιμη μου...θες να κανω βραδυνη ταριφοβαρδια που λεει η αλλη η πορνη;;κανω...ξαναμανα τιμη μου...παντως κατι κανω τα βραδυα που εσυ ξεκουραζεσαι....απο εκει και περα αστα τα υπολοιπα...δεν γινεται να τα λεμε ολα απο εδω...αν θες πραγματικα να μαθεις και οχι κουλτουρα τα λεμε...

Σωστός !!!!

Η δουλειά δεν ειναι ντροπή  ;) ;) ;)

μπορεί να κάνεις και πιάτσα έξω απο το καραισκάκη  :fuck2: :fuck2: :fuck2:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Σωστός !!!!

Η δουλειά δεν ειναι ντροπή  ;) ;) ;)

μπορεί να κάνεις και πιάτσα έξω απο το καραισκάκη  :fuck2: :fuck2: :fuck2:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εσυ που κανεις  μωρη βρωμα  πιατσα για να  σε  ξεκωλιασουμε;

Αει  σιχτηρ  παλιοπουστα.........πηγαινε στη λαγοφωλια σου γιατι θα σε βρουμε και θα σου  γεμισουμε τον κωλο με  ωμο  κρεας......
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.067
Like
29.338
Πόντοι
5.006
Εσυ που κανεις  μωρη βρωμα  πιατσα για να  σε  ξεκωλιασουμε;

Αει  σιχτηρ  παλιοπουστα.........πηγαινε στη λαγοφωλια σου γιατι θα σε βρουμε και θα σου  γεμισουμε τον κωλο με  ωμο  κρεας......
ντροπη καπνιζει πουρο. :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom