Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
Οταν ο μανατζερ ειναι ο κορυφαιος στην Ευρωπη , σε εχει παρει απο τα αζητητα και σε εχει στον αφρο (επειδη βεβαια αξιζεις σαν αθλητης ) τοτε δεν κανει του κεφαλιου του ο μανατζερ αλλα αντιθετα κατηγορει εσενα ο μανατζερ αν κινηθεις εσυ κατα βουληση σου...
και φυσικα σε αυτη την κλικα μανατζαραιων (λιγοι ειναι, μετρημενοι ) κανουν τα κεφια και οι ομαδες για να μην τους αποκλεισουν απο αλλη περιπτωση που εξεταζουν.. Φυσικα ολα αυτα γινονται με το αζημιωτο..

Περιπτωση εναντια στη θεληση  Ραζντανοβιτς μεχρι στιγμης ο Σπανουλης (το δηλωσε περυσι και ο ιδιος ο Ραζντανοβιτς) που στο κατω κατω ομως ανηκει στην ευρωπαικη αθλητικη ελιτ που δεν εχει αναγκη απο μανατζερ αλλα ο μανατζερ απο αυτους για να προβαλεται για το πελατολογιο που διαθετει

Αλλο λεω ρε φιλε..Πες ας πουμε αυριο το πρωι οχι ο Χαινς αλλα ο Χ αθλητης θελει να φυγει απο μια ομαδα γινεται ο μανατζερ του να του "απαγορευσει" να φυγει η να του υποδειξει που να παιξει μετα?Και αν δεν ειναι ευχαριστημενος ας πουμε τι γινεται?
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Κλεισαμε τον Λαφαγιετ, ο οποιος ειχε μια καλη χρονια φετος με την Βαλενθια, τοσο στο καλυτερο πρωταθλημα της Ευρωπης οσο και στο eurocup.
Σε σχεση με τον Κολλινς, ειναι τεραστια αναβαθμιση.
Θα παρουμε ακομη εναν αμερικανο γκαρντ, με τον Ντιλεινι να αποτελει τον διακαη ποθο.
Καλες κινησεις μεχρι στιγμης, αντε να δουμε και στη θεση του σεντερ τι θα κανουμε (ο Μενσα-Μπονσου που ακουγεται δεν μου αρεσει καθολου)
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κλεισαμε τον Λαφαγιετ, ο οποιος ειχε μια καλη χρονια φετος με την Βαλενθια, τοσο στο καλυτερο πρωταθλημα της Ευρωπης οσο και στο eurocup.
Σε σχεση με τον Κολλινς, ειναι τεραστια αναβαθμιση.
Θα παρουμε ακομη εναν αμερικανο γκαρντ, με τον Ντιλεινι να αποτελει τον διακαη ποθο.
Καλες κινησεις μεχρι στιγμης, αντε να δουμε και στη θεση του σεντερ τι θα κανουμε (ο Μενσα-Μπονσου που ακουγεται δεν μου αρεσει καθολου)
Θυμασαι τι εγινε φετος με το Μενσα? :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Κλεισαμε τον Λαφαγιετ, ο οποιος ειχε μια καλη χρονια φετος με την Βαλενθια, τοσο στο καλυτερο πρωταθλημα της Ευρωπης οσο και στο eurocup.
Σε σχεση με τον Κολλινς, ειναι τεραστια αναβαθμιση.
Θα παρουμε ακομη εναν αμερικανο γκαρντ, με τον Ντιλεινι να αποτελει τον διακαη ποθο.
Καλες κινησεις μεχρι στιγμης, αντε να δουμε και στη θεση του σεντερ τι θα κανουμε (ο Μενσα-Μπονσου που ακουγεται δεν μου αρεσει καθολου)

μια χαρά κινήσεις ... αν παρει και ντιλεινι
ΛΑΦΑΓΙΕΤ - ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ- ΣΛΟΥΚΑΣ - ΝΤΙΛΕΙΝΙ  ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

ΣΤΟ 5 .... Ο ΜΕΝΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΝΤΑΝΣΤΟΝ
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Το ότι κατακτήσαμε για μια ακόμη φορά (και 55η συνολικά) το πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης φυσικά και δεν είναι είδηση (τα αντίθετο, ναι θα ήταν).
Με την κατάκτηση και αυτού του πρωταθλήματος βάλαμε τέλος για φέτος στην συλλογή τροπαίων με 10 συνολικά (9 εγχώρια και 1 διεθνή).
Pas mal, αλλά θα μπορούσαμε και καλύτερα.

[move]ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ ΠΑΝΤΟΤΕΙΝΟΣ [/move]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Το ότι κατακτήσαμε για μια ακόμη φορά (και 55η συνολικά) το πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης φυσικά και δεν είναι είδηση (τα αντίθετο, ναι θα ήταν).
Με την κατάκτηση και αυτού του πρωταθλήματος βάλαμε τέλος για φέτος στην συλλογή τροπαίων με 10 συνολικά (9 εγχώρια και 1 διεθνή).
Pas mal, αλλά θα μπορούσαμε και καλύτερα.

[move]ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ ΠΑΝΤΟΤΕΙΝΟΣ [/move]
:2funny: :2funny:
εισαι θεουλης...απλα ....
εγω ο χρηστιδης λοιπν σε ανακηρυσσω γαυρο του σαιτ...με τρελλα...εισαι μακραν το πιο αρρωστακι...με την καλη παντα εννοια...οι υπολοιποι φτανουμε ισα ισα να σου δεσουμε τα κορδονια και αν...
τεραστιο ρισπεκτ απο μενα φον!!!
:rockon:  :rockon:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Ευχαριστώ, αλλά δεν κατάλαβα το νόημα των επαίνων.
Ο Ολυμπιακός είναι οικογένεια  και θρησκεία μαζί. Και είμαι πάντα κοντά του στις χαρές και τις λύπες, ανεξάρτητα από παίκτες, παράγοντες και προέδρους. Αλλά αυτά τα θεωρώ αυτονοήτα για κάθε γνήσιο γαύρο. Πόσο μάλιστα για μένα, που έχω φορέσει και τη φανέλλα του και έχω βάλει ένα μικρό (πολύ μικρό) λιθαράκι στην κατάκτηση κάποιου τίτλου του.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Ευχαριστώ, αλλά δεν κατάλαβα το νόημα των επαίνων.
Ο Ολυμπιακός είναι οικογένεια  και θρησκεία μαζί. Και είμαι πάντα κοντά του στις χαρές και τις λύπες, ανεξάρτητα από παίκτες, παράγοντες και προέδρους. Αλλά αυτά τα θεωρώ αυτονοήτα για κάθε γνήσιο γαύρο. Πόσο μάλιστα για μένα, που έχω φορέσει και τη φανέλλα του και έχω βάλει ένα μικρό (πολύ μικρό) λιθαράκι στην κατάκτηση κάποιου τίτλου του.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
σωραιος τυπε....
σε ποιο αθλημα ησουν???
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Ελληνορωμαϊκή πάλη, 68 κιλά, κατηγορία παίδων , 1974-1976
74 κιλά κατηγορία εφήβων.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Ο Ολυμπιακός είναι οικογένεια  και θρησκεία μαζί. Και είμαι πάντα κοντά του στις χαρές και τις λύπες, ανεξάρτητα από παίκτες, παράγοντες και προέδρους. Αλλά αυτά τα θεωρώ αυτονοήτα για κάθε γνήσιο γαύρο.


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τι να μας πει η πουταναεκ και οι βαζελες.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
πηρατε Μενσα μπονσου ... θα παιζει σφαλιαρες με τον Γιωργο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ευχαριστώ, αλλά δεν κατάλαβα το νόημα των επαίνων.
Ο Ολυμπιακός είναι οικογένεια  και θρησκεία μαζί. Και είμαι πάντα κοντά του στις χαρές και τις λύπες, ανεξάρτητα από παίκτες, παράγοντες και προέδρους. Αλλά αυτά τα θεωρώ αυτονοήτα για κάθε γνήσιο γαύρο. Πόσο μάλιστα για μένα, που έχω φορέσει και τη φανέλλα του και έχω βάλει ένα μικρό (πολύ μικρό) λιθαράκι στην κατάκτηση κάποιου τίτλου του.
οι επαινοι ειναι πρωτα για τον χαρακτηρα σου ,παντα πραος και χωρις φανφαρες και μεγαλοστομιες (σα του λογου μου  :grin: )
και δευτερον γιατι εισαι πραγματικα αρρωστος με την ομαδα και την υποστηριζεις με ανιδιοτελεια και οχι οπως καποιοι απο εμας που πρωτα μας νοιαζει να κερδαμε για να την λεμε στους αλλους...και οι αλλοι αντιστοιχα σε μας...
εσυ και ο κιρωνας κανετε τη διαφορα αναμεσα σε μας τους ουννους...
ξερω οτι η σεμνοτητα σου παλι δεν θα σε αφησει να το παραδεχτεις αλλα αυτο νοιωθω αυτο λεω...
εσυ και ο κιρονας ειστε εδω οι εξαιρεσεις στον κανονα της μαλακιας που μας βαραει σχεδον ολους....
αυτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom