Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Δίκαιος νικητής ο ΠΑΟ, όχι μόνο στο συγκεκριμένο ματς, αλλά γενικά στη σειρά. Αφού δεν τον τελειώσαμε όταν ήταν πεθαμένος με 3-0 ή έστω 3-1 και του δώσαμε σαν ομάδα το δικαίωμα να αναστηθεί φυσικά ανέβηκε η ψυχολογία του και σήμερα έκανε πολύ καλό ματς σε συνδυασμό με την τραγική άμυνα μας και τις βιαστικές μας επιθέσεις από την αρχή του αγώνα, είχαν αυτό το αποτέλεσμα.
Βλέπω γι' άλλη μια φορά ότι δεν υπάρχει ψυχραιμία και σύνεση στις αντιδράσεις και τα σχόλια. Δικαιολογημένο εν μέρει λόγω της πικρίας, αλλά αυτό το "να φύγει ο ένας, να φύγει ο άλλος", "θα διαλυθεί η ομάδα" κλπ κλπ, δείχνουν ανωριμότητα. Σίγουρα πρέπει να γίνουν κάποιες αλλαγές στο ρόστερ που τις έχουμε λιγο-πολύ όλοι επισημάνει εδώ και καιρό και νομίζω πως και ο Μπαρτζώκας έχει χάσει τον έλεγχο της ομάδας και τον σεβασμό των παιχτών εδώ και καιρό. Δεν κοουτσάρισε καλά την ομάδα φέτος γενικά και οι επιλογές παιχτών που έκανε ήταν κακές. Αλλά αυτή η ομάδα έχει πολύ μέλλον για μια δεκαετία. Υπομονή λίγο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Χρηστιδη ωραίος γαύρος εισαι ρε, παίζεις κατά του ολυμπιακού στο στοίχημα, δεν πας και γήπεδο, μας κανείς και μαθήματα οπαδισμου κιολας
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
οπως και να εχει οφειλουμε να δωσουμε συγχαρητηρια στον βαζελο...
με οποιες ενστασεις μπορουμε να εχουμε αυτοι το παλεψαν οσο δεν παει...


[move][size=90pt]ΕΧΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/size][/move]
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δίκαιος νικητής ο ΠΑΟ, όχι μόνο στο συγκεκριμένο ματς, αλλά γενικά στη σειρά. Αφού δεν τον τελειώσαμε όταν ήταν πεθαμένος με 3-0 ή έστω 3-1 και του δώσαμε σαν ομάδα το δικαίωμα να αναστηθεί φυσικά ανέβηκε η ψυχολογία του και σήμερα έκανε πολύ καλό ματς σε συνδυασμό με την τραγική άμυνα μας και τις βιαστικές μας επιθέσεις από την αρχή του αγώνα, είχαν αυτό το αποτέλεσμα.
Βλέπω γι' άλλη μια φορά ότι δεν υπάρχει ψυχραιμία και σύνεση στις αντιδράσεις και τα σχόλια. Δικαιολογημένο εν μέρει λόγω της πικρίας, αλλά αυτό το "να φύγει ο ένας, να φύγει ο άλλος", "θα διαλυθεί η ομάδα" κλπ κλπ, δείχνουν ανωριμότητα. Σίγουρα πρέπει να γίνουν κάποιες αλλαγές στο ρόστερ που τις έχουμε λιγο-πολύ όλοι επισημάνει εδώ και καιρό και νομίζω πως και ο Μπαρτζώκας έχει χάσει τον έλεγχο της ομάδας και τον σεβασμό των παιχτών εδώ και καιρό. Δεν κοουτσάρισε καλά την ομάδα φέτος γενικά και οι επιλογές παιχτών που έκανε ήταν κακές. Αλλά αυτή η ομάδα έχει πολύ μέλλον για μια δεκαετία. Υπομονή λίγο.
Με γλυτωνεις απο το βαρετο γραψιμο. :rockon: :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
Χρηστιδη ωραίος γαύρος εισαι ρε, παίζεις κατά του ολυμπιακού στο στοίχημα, δεν πας και γήπεδο, μας κανείς και μαθήματα οπαδισμου κιολας
λιονταρι καλα εκανε αλλο στοιχημα αλλο συναισθημα στο στοιχημα παιζουμε με την λογικη που βλεπουμε εναν αγωνα ασχετως αν βγει η οχι :) Ξερω παοκτσηδες που τους εχω δει να μαλονουν πολυ δυνατα εξω με αριανους αλλα οταν βλεπουν παιχτικη ευκαιρια στο να χασει ο ΠΑΟΚ φορτωνουν στο να χασει ο ομαδα τους :) :) :)
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
μεταγραφες καλων ξενων τωρα σπανουλη εχεις προσφερει αλλα το εχεις γαμησει με το βαζελο
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Eχει ψυχολογικο με τον βαζελο ο Σπανουλης και η διαχειριση του Μπαρτζωκα (ψυχολογικη και παικτικη) ειναι μαλακισμενη.



Btw, ξεκολληστε γαμω τον αντιχρηστο μου με τον Σπανουλη, αλλιως του χρονου μας βλεπω να παιζουμε με ηγετη τον DJ Cooper του ΠΑΟΚ.
O Σπανουλης φετος εχει τα κακα του χαλια γιατι διαλυσε τα ποδια του το καλοκαιρι με το μπουρδελο του Βασιλακοπουλου.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.636
Like
28.146
Πόντοι
5.006
λιονταρι καλα εκανε αλλο στοιχημα αλλο συναισθημα στο στοιχημα παιζουμε με την λογικη που βλεπουμε εναν αγωνα ασχετως αν βγει η οχι :) Ξερω παοκτσηδες που τους εχω δει να μαλονουν πολυ δυνατα εξω με αριανους αλλα οταν βλεπουν παιχτικη ευκαιρια στο να χασει ο ΠΑΟΚ φορτωνουν στο να χασει ο ομαδα τους :) :) :)
ετσι οπως τα λες χρησταρα ακριβως... :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Απο σενα τα παιρνει ρε φιλε;
Ή  απο το ελληνικο δημοσιο;
To 12 βοηθησε παντως.
Επιστροφη στον κορυδαλλο και αμεση επαναφορα στο μπασκετ του Γκουλιας, αυτο μας χρειαζεται...
Eλα ρε φιλε. Δεν παιρνει η ΚΑΕ χρηματα απο τα εισητηρια, απο τα τηλεοπτικα; Το συμβολαιο του Σπανουλη δεν περιοριζει το μπατζετ;
Αλιμονο αμα πρεπει να του δινουμε και συγχαρητηρια. Ουτε λεω φυσικα οτι δεν αξιζει τιποτα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Χρηστιδη ωραίος γαύρος εισαι ρε, παίζεις κατά του ολυμπιακού στο στοίχημα, δεν πας και γήπεδο, μας κανείς και μαθήματα οπαδισμου κιολας
ΤΥΠΕ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙ...ΠΑΙΖΕΙς ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙς ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΑΟΥ ΕΧΑΣΕς ΚΑΠΟΙΑ ΓΚΑΦΡΑ ενω αν χασεις εχεις μια παρηγορια οτι πηρες κατι ψιλα...
αν δεν σου κανω και ειμαι λιγος σαν γαυρος αλλο θεμα...σεβαστη η αποψη σου εγω ομως ετσι ξηγιεμαι ...αν τραβας ζορι σορρυ...
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
μεταγραφες ΚΑΛΩΝ ξενων κρατας ντανστον και μπακ απ λοτζεσκι ολοι οι αλλοι πουλο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
λιονταρι καλα εκανε αλλο στοιχημα αλλο συναισθημα στο στοιχημα παιζουμε με την λογικη που βλεπουμε εναν αγωνα ασχετως αν βγει η οχι :) Ξερω παοκτσηδες που τους εχω δει να μαλονουν πολυ δυνατα εξω με αριανους αλλα οταν βλεπουν παιχτικη ευκαιρια στο να χασει ο ΠΑΟΚ φορτωνουν στο να χασει ο ομαδα τους :) :) :)

Χρησταρα ποτέ δεν παίζουμε κατά της ομάδας μας
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
ΤΥΠΕ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙ...ΠΑΙΖΕΙς ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙς ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΑΟΥ ΕΧΑΣΕς ΚΑΠΟΙΑ ΓΚΑΦΡΑ ενω αν χασεις εχεις μια παρηγορια οτι πηρες κατι ψιλα...
αν δεν σου κανω και ειμαι λιγος σαν γαυρος αλλο θεμα...σεβαστη η αποψη σου εγω ομως ετσι ξηγιεμαι ...αν τραβας ζορι σορρυ...
Δε νοείται να παίζεις κόντρα το Θρύλο στο στοίχημα. Κανόνας αυστηρός και απαράβατος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom