Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (17 μέλη και 37 επισκέπτες)

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
εισαι 45 χρ ρε καραγκιοζη και καθεσαι και βριζεις μανες....σα δεν ντρεπεσαι ρε αληταρα...αυτα μαθαινεις στον γιο σου?

ντροπη σου που σε ενα forum με χιλιαδες χρηστες καθεσαι και postareis ενα συνθημα χυδαιο...κατι μαλακες σαν και σενα ειναι αυτοι που καποτε οι γονεις μας μας ελεγαν να προσεχουμε...!!!

Αλλά μάλλον δεν προσέχατε ...
Βέβαια είμαι σίγουρος πως πιο πολύ απ' όλα σε πόνεσαν τα παραπάνω από το σύνθημα .... και όχι το ίδιο το σύνθημα που σίγουρα το έχεις ξανακούσει .... απλά τα παραπάνω τα νιώθεις και η αλήθεια πονάει πολυ περισσότερο από τα συνθήματα

ρε ανιδεε και ασχετε vangog γιατι να με πειραξουν αυτα που ειπες?οι αριθμοι δεν ειναι?την αληθεια δεν λες?θα πω οτι εχω παραπανω τιτλους?στα @@μου οι κουπες ρε...εγω θελω οταν μιλαω με τον φιλο μου στον καφε να του την λεω για το μεταξυ μας ματς...να τον πικαρω με ωραιο τροπο στον χαβαλε...και να πηγαινω γηπεδο να φωναζω για την ομαδα γιατι την αγαπω κι οχι επειδη θα σηκωσει αλλη μια κουπα...!!!

πραγματα που δεν θα καταλαβεις ποτε ρε προβατο...γιατι κανουμε οτι θεωρουμε σωστο κι οχι οτι μας λενε..!!!οταν δνε γουσταρω τον βαρδινογιαννη θα τον βρισω...εσυ ομως αν ηταν μπροστα σου ο κοκκαλης θα του επαιρνες πιπα...!!

κατσε λοιπον σπιτακι σου βλακα και μαθε στον γιο σου το συνθημα που με περηφανια μας ποσταρες για να μαθουμε...!!!

και οσο για το ποιος νιωθει πονο μεσα του ενα πραγμα θα σου πω...!!αν σε αποκλεισω στο κυπελλο μακαρι να το χασω στον τελικο απο την λαρισα και να βγω και τριτος..γιατι για αλλη μια χρονια δεν θα με εχεις κερδισει...!!!
 

Επισκέπτης
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb::knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb::knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb::knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb::knockinb: :knockinb:
osfppao2008di3.jpg
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
ρε ανιδεε και ασχετε vangog γιατι να με πειραξουν αυτα που ειπες?οι αριθμοι δεν ειναι?την αληθεια δεν λες?θα πω οτι εχω παραπανω τιτλους?στα @@μου οι κουπες ρε...εγω θελω οταν μιλαω με τον φιλο μου στον καφε να του την λεω για το μεταξυ μας ματς...να τον πικαρω με ωραιο τροπο στον χαβαλε...και να πηγαινω γηπεδο να φωναζω για την ομαδα γιατι την αγαπω κι οχι επειδη θα σηκωσει αλλη μια κουπα...!!!

πραγματα που δεν θα καταλαβεις ποτε ρε προβατο...γιατι κανουμε οτι θεωρουμε σωστο κι οχι οτι μας λενε..!!!οταν δνε γουσταρω τον βαρδινογιαννη θα τον βρισω...εσυ ομως αν ηταν μπροστα σου ο κοκκαλης θα του επαιρνες πιπα...!!

κατσε λοιπον σπιτακι σου βλακα και μαθε στον γιο σου το συνθημα που με περηφανια μας ποσταρες για να μαθουμε...!!!

και οσο για το ποιος νιωθει πονο μεσα του ενα πραγμα θα σου πω...!!αν σε αποκλεισω στο κυπελλο μακαρι να το χασω στον τελικο απο την λαρισα και να βγω και τριτος..γιατι για αλλη μια χρονια δεν θα με εχεις κερδισει...!!!
Ακριβώς ότι λέγανε και οι ΠΑΟΚτζήδες τόσα χρόνια
Σας τα έγραψα ..... στέρεψε ακόμα και το δάκρυ
Σου διαφεύγει ότι προχτες παίξανε για το πρωτάθλημα και σήμερα για το κύπελλο ... για κούπες δηλαδή .....
Αν λοιπόν με αποκλείσεις από το κύπελλο και δεν το παρεις .... τότε έκανες μια τρύπα στο νερό ....εκτός εαν μου ρίξεις 4 για να έχεις να το θυμάσαι κι εσυ και τα εγγόνια σου ...γιου νοου ...οπως τότε στη Λεωφόρο (του πάθους)
 

Επισκέπτης
1554ss2.jpg

1555gb5.jpg

1566dh9.jpg

1567lk2.jpg

1571ch6.jpg

[size=30pt]ροζ φανελα η πρωτη σου βαζελα
κοκκινα φορανε αυτοι που σας γαμανε[/size]
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
αν θεωρεις υβριστικό το σύνθημα .... να διακόψεις τον αγώνα
αν πάλι συμβαίνει αυτό που λέει το σύνθημα (γιατι όντως το τραγουδάνε ...δεν λεει οτι του κάνουν ...άλλα πράγματα ....το τραγουδάνε σαν την μάνα του Κίτσου ... πολλοί το σφυρίζουν κιόλας)...τότε μια ακόμη αλήθεια που σας πονάει είναι και αυτή
 

Επισκέπτης
miazoipelatessg0.jpg

βαζελακια παρτε & το δαχτυλακι του "βουλη" για να μην ξεχνιομαστε..
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif

[size=30pt]ροζ φανελα η πρωτη σου βαζελα
κοκκινα φορανε αυτοι που σας γαμανε[/size]
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Και για κάποιους που έψαχναν τα 7 από την Γιουβέντους εδώ μέσα
Το να τρως 7 γκολ από μια ομάδα που έχει σηκώσει τα περισσότερα πρωτλήματα Ιταλίας, κύπελλα , κυπελλα πρωταθλητριών και uefa είναι σίγουρα ντροπή
Το να τρως 6 γκολ από τον Εθνικό που ανεβοκατεβαίνει Β' & Γ' Εθνική είναι ξεφτίλα και διασυρμός ....
Απλά και αυτό προσπαθείτε να το ξεχάσετε ...πολλά χρόνια τώρα
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Ροζ φανέλα η πρώτη σου βαζέλα
Κόκκινα φοράνε αυτοι που σας γαμάνε
Και τ' άσπρο τριφυλλάκι σου
Σπέρμα στο φανελάκι σου
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Άλλο πράγμα η φρίκη φίλε μου και άλλο η ...............δυστυχία
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
νωρις ξυπνησανε απ'οτι βλεπω οι γαυροι....
τι εγινε?? δεν κοιμηθηκανε καλα???
βλεπαν εφιαλτες με εντοι,ιβανσιτς και τα αλλα παιδια??
 

Επισκέπτης
νωρις ξυπνησανε απ'οτι βλεπω οι γαυροι....
τι εγινε?? δεν κοιμηθηκανε καλα???
βλεπαν εφιαλτες με εντοι,ιβανσιτς και τα αλλα παιδια??
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif
fingerlu3.gif

osfppao2008di3.jpg

[size=30pt]ροζ φανελα η πρωτη σου βαζελα
κοκκινα φορανε αυτοι που σας γαμανε[/size]
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
νωρις ξυπνησανε απ'οτι βλεπω οι γαυροι....
τι εγινε?? δεν κοιμηθηκανε καλα???
βλεπαν εφιαλτες με εντοι,ιβανσιτς και τα αλλα παιδια??
Σας έχουμε κάνει κι άλλα παιδιά ?
Ρε Πλέζουρ ...Πασχάλης έχεις καταντήσει ....αναγνώρισε και κανένα επιτέλους γαμώ το DNA ...
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Πάντως αυτός ο Εντόι (έτσι θέλω να με λέτε).... είναι σίγουρα παιδί του Ροζέ Μιλά .... Green Rabbit boy
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλημερα γαυρονια μου . σημερα ελπιζω να τους βαλουμε στη θεση τους και να τους ξανακουσουμε του χρονου παλι που βγαζουν γλωσσα τα τσουτσεκια.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα σε Ολους!!!!
ολοι οι Γαυροι ειμαστε εδω βλεπω!!!!!

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Καλημερα σε Ολους!!!!
ολοι οι Γαυροι ειμαστε εδω βλεπω!!!!!
παντα.σημερα κιολλας που θα τουμπεκιασουμε τα ροζ βαζελονια πως να μην ημαστε μεσα
[move][size=20pt]ολυμπιακος-παο 21.30 ακαταληλο για ανηλικους[/size][/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom