Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
όλο warned και warned.... έρε τι τσεκούρι πέφτει....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
φανταζομαι το ελαβες το πμ

καλοκαιρακι ειμαι αθηνα

αμα γουσταρεις φιλε εγω ειμαι μεσα

ομως ολα cool και μετα παμε για μπυριτσες η στον βρασιδα να λιωσουμε στο pro

ααααα τωρα μου τα χαλας / τι μπυρες και ποδοσφαιρακια / μετα θα παμε μαλλον θα πας Εντατικη - Ευαγγελισμος / λοιπον 25 Μαρτιου ωσαν τον Διακο θα σε σουβλισω στην Αλαμανα / Ζαμπιδης you know ...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
φανταζομαι το ελαβες το πμ

καλοκαιρακι ειμαι αθηνα

αμα γουσταρεις φιλε εγω ειμαι μεσα

ομως ολα cool και μετα παμε για μπυριτσες η στον βρασιδα να λιωσουμε στο pro

φιλαρακο για να σε προστατευσω να σου πω οτι ο υπουργος ειναι ενα γομαρι και μισο και μην εχεις πολλα μαζι του..για μπυριτσα να πας!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Λοιπον ασε με να μιλησω με τον ατζεντη μου τον Steve-Κlara Morisson αυριο γιατι εχω κατι αγωνες την ανοιξη στο Πεκινο και θα σου απαντησω λιαν συντομως ποτε θα σε λιωσω σαν κατσαριδα ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ενα απο τα video απο τις προπονησεις μου / σε μερικα αν προσεξεις φαινεται και ο DIKY που πινει φραπε

[youtube=425,350]UYov15S3RFU[/youtube]

Τα ξαναλεμε ...
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Σας λυπαμαι..
Ακομα δεν χωνεψατε την πουτσα της Κυριακης και καπακι ερχεται η ρηξη παχεως εντερου.
 

Επισκέπτης
Νικησε ο παναθηναικός και δεν το πήραμε χαμπάρι? Με ένα Χ κάνετε έτσι?
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Νικησε ο παναθηναικός και δεν το πήραμε χαμπάρι? Με ένα Χ κάνετε έτσι?

Απλα φιλε μου σας αλοιψαμε την κωλαρα με λαδι και σας στησαμε στα τεσσερα να το δει ολη η Ελλαδα,
οπως στο αβαταρ σου.
 

Επισκέπτης
Φίλε μου δεν είμαι Ολυμπιακός απλώς μου έκανε εντύπωση!
Υ.Γ Η κωλάρα στο avatar δεν παλέυεται με τίποτα ετσι?
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
3
Πόντοι
1
DIKY = Cocktails and Dreams σου θυμιζει κατι / κατι Αγγλους σε κατι σκαλες ....

Ετσι για να θυμασαι .....
στη ζακυνθο?

υ.γ ολυμπιακοι και παναθηναϊκοι,μην πλακωνεστε.ολοι ελληνες ειμαστε.
Η ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΚΑΤΩΤΕΡΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.
 

Επισκέπτης
Σε αλλαγές στα πρόσωπα και ενδεχομένως στο σύστημα του Ολυμπιακού θα προχωρήσει ο Τάκης Λεμονής στον αγώνα της Τετάρτης κόντρα στον Παναθηναϊκό για το Κύπελλο. Σκέψη να μετατεθεί στα χαφ ο Τοροσίδης, υποψηφιότητα για το βασικό σχήμα θέτουν και οι Σέζαρ, Κατσικογιάννης και Νούνιες. «Δεν πρέπει να χάσουμε την αυτοπεποίθησή μας, αντίθετα πρέπει να τσαντιστούμε πάρα πολύ», είπε στους παίκτες του ο 48χρονος τεχνικός. Εκτός πλάνων και πάλι Στολτίδης, Λεντέσμα και Μπελούτσι. Ελπίδες να παίξει με ΟΦΗ έχει ο «Ιέρο», μάλλον με Άρη επανέρχεται ο «λύκος». Επίσημη αντίδραση εν όψει για τη διαιτησία από τους «ερυθρόλευκους». Σε νάρθηκα για ένα μήνα το πόδι του Μπράβο, στο Κατάρ (!) για ειδικό πρόγραμμα. Ολοκληρώθηκε του Γκαλίτσιου, στη Μονακό καταλήγει ο Αλμιρόν.

Αλλαγμένος την Τετάρτη

Η εικόνα του Ολυμπιακού στο ντέρμπι της Κυριακής προβλημάτισε τον Τάκη Λεμονή, ο οποίος αναμένεται να προχωρήσει σε ορισμένες αλλαγές για να μεταμορφώσει την ομάδα του. Άλλωστε αυτή τη φορά δεν υπάρχουν περιθώρια για απώλειες, αφού ο αγώνας με τον Παναθηναϊκό για το Κύπελλο είναι νοκ άουτ και αν οι «ερυθρόλευκοι» ηττηθούν θα μείνουν πρόωρα εκτός ενός εκ των στόχων τους για τη σεζόν.

Ο 48χρονος τεχνικός θέλει να βελτιώσει την αμυντική λειτουργία της ομάδας του, δίνοντας έμφαση στο χώρο του κέντρου. Δεδομένης της απουσίας των ανέτοιμων Λεντέσμα και Στολτίδη οι επιλογές είναι περιορισμένες, αφού και ο Μπελούτσι δεν θα χρησιμοποιηθεί. Η πρώτη σκέψη του είναι να χρησιμοποιηθεί ο Τοροσίδης και ο νεαρός Κατσικογιάννης ως αμυντικά χαφ αντί του Πατσατζόγλου και του Μενδρινού, που δεν τα κατάφεραν στο συγκεκριμένο ρόλο. Σε αυτή την περίπτωση είτε ο Πατσατζόγλου θα παίξει ως δεξί μπακ είτε εκεί θα χρησιμοποιηθεί ο Ζεβλάκοφ με τον Ζούλιο Σέζαρ να αποτελεί τον παρτενέρ του Άντζα στο κέντρο της άμυνας. Θέση στο βασικό σχήμα διεκδικεί και ο Νούνιες, ο οποίος δείχνει να είναι σε καλή κατάσταση. Οι προθέσεις του Τάκη Λεμονή θα φανούν στη σημερινή προπόνηση, αφού στη χθεσινή δεν άνοιξε τα χαρτιά του.

Πέρα φυσικά από την τακτική, ο προπονητής των πρωταθλητών περιμένει περισσότερο πάθος από τους παίκτες του. «Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να χάσουμε την αυτοπεποίθησή μας, αντίθετα πρέπει να τσαντιστούμε πάρα πολύ και να περιμένουμε το επόμενο ματς, Αυτό είναι το μόνο φάρμακο όταν υπάρχει μια σχετική απογοήτευση», είπε στους παίκτες του.

Ελπίδες για ΟΦΗ ο «Ιέρο»

Ούτε στην αναμέτρηση της Τετάρτης δεν θα έχει στη διάθεσή του το βασικό δίδυμο των αμυντικών χαφ της ομάδας ο Ολυμπιακός. Ο Ιεροκλής Στολτίδης ακολούθησε πρόγραμμα ατομικής προπόνησης στο γυμναστήριο και ο Κριστιάν Λεντέσμα στο γυμναστήριο και στο γήπεδο, πράγμα που σημαίνει πως ουσιαστικά τέθηκαν εκτός μάχης, αφού ακόμη δεν είναι έτοιμοι. Ο «Ιέρο» μέρα με τη μέρα ανεβάζει στροφές και υπάρχουν ελπίδες να προλάβει το εκτός έδρας παιχνίδι με τον ΟΦΗ την Κυριακή. Αντίθετα ο «λύκος» μάλλον θα επανεμφανιστεί στο ματς της επόμενης εβδομάδας με τον Άρη, όταν και αναμένεται να κάνει ντεμπούτο ο Μπελούτσι.

Εξέλιξη υπήρχε στην υπόθεση του Ραούλ Μπράβο, ο οποίος υποβλήθηκε σε μαγνητική τομογραφία, στην οποία φάνηκε ότι δεν υπάρχει βελτίωση από την προηγούμενη εξέταση, αφού ο Ισπανός μπακ εξακολουθεί να δηλώνει πως πονά. Έτσι αποφασίστηκε να τοποθετηθεί το πόδι του σε νάρθηκα ακινητοποίησης για τέσσερις εβδομάδες και εν συνεχεία θα υποβληθεί σε νέες εξετάσεις. Επίσης ο Ντιντιέ Ντομί θα ακολουθήσει, για δύο εβδομάδες, ειδικό πρόγραμμα για την επανένταξή του στην ομάδα, σε ειδικό κέντρο του εξωτερικού και συγκεκριμένο στο Κατάρ (υπό την επίβλεψη φίλου του, που είναι γιατρός). Ο Ματσούκας, λόγω ενοχλήσεων στους κοιλιακούς και στους προσαγωγούς αριστερά, έκανε θεραπεία, ενώ ο Νε έκανε ατομική προπόνηση στο γυμναστήριο και στο γήπεδο.

Αντιδρά

Δυναμικά θα αντιδράσει η ΠΑΕ Ολυμπιακός για τη διαιτησία, αφού θεωρεί πως η ομάδα έχει αδικηθεί κατ’ επανάληψη, ενώ υπάρχουν παράπονα και για τη βαθμολογία των διαιτητών. Ο Πέτρος Κόκκαλης θα θέσει το θέμα επί τάπητος την Πέμπτη στη συνεδρίαση της Σούπερ Λίγκας, μια και παρόντες θα είναι οι Μπίκας, Ψυχομάνης. Το ίδιο ζήτημα αναμένεται να απασχολήσει τους «ερυθρολεύκους» και στο ΔΣ της ΠΑΕ την προσεχή Παρασκευή.

Τελείωσε του Γκαλίτσιου

Ολοκληρώθηκε χθες η μεταγραφή του Γιώργου Γκαλίτσιου στον Ολυμπιακό. Σε συνάντηση των ανθρώπων του Ολυμπιακού με εκπροσώπους της Λάρισας και τον 21χρονο δεξιό μπακ τακτοποιήθηκαν οι τελευταίες λεπτομέρειες της συμφωνίας, που είναι τετραετούς διάρκειας. Ο νεαρός άσος, που θα εισπράξει συνολικά 1,3 εκατ. ευρώ, θα ενταχθεί στο δυναμικό της ομάδας το καλοκαίρι. Η μεταγραφή θα ανακοινωθεί εν καιρώ.

Όσον αφορά στον Σέρχιο Αλμιρόν, η Μονακό φέρεται να τα βρήκε με τη Γιουβέντους για την απόκτησή του με τη μορφή δανεισμού ως το καλοκαίρι, με οψιόν αγοράς 7 εκατ. ευρώ.

Συνεχίζεται το σίριαλ Λεντέσμα

Δημοσιεύματα από την Αργεντινή συντηρούν το σίριαλ Λεντέσμα, με την επιμονή της Σαν Λορέντζο να επανεντάξει τον παίκτη στο δυναμικό της. Λέγεται πως ο μάνατζερ του παίκτη θα έρθει στην Ελλάδα για να ζητήσει την επιστροφή του παίκτη, ωστόσο όποια πρόταση και να γίνει, θα απορριφθεί. Πάντως η υπόθεση αυτή αποδίδεται σε πρόθεση του ατζέντη του παίκτη να γίνει αναπροσαρμογή συμβολαίου στον πελάτη του.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολα τα φιλαρακια.
Καλα εγω γιατι ειχα την εντυπωση οτι τουλαχιστον ο Στολτιδης θα επαιζε στον αγωνα κυπελου?
Ρε μηπως να βαλει τον αργεντινο? χειροτεροι δεν νομιζω να ειμαστε.

Σας λυπαμαι..
Ακομα δεν χωνεψατε την πουτσα της Κυριακης και καπακι ερχεται η ρηξη παχεως εντερου.
Και αλλος μαγκας του πληκτρολογιου.
Εσυ δηλωσες σημετοχη στο ραντεβου η θα πλακοθης με τα πληκτρα?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Και αλλος μαγκας του πληκτρολογιου.
Εσυ δηλωσες σημετοχη στο ραντεβου η θα πλακοθης με τα πληκτρα?
καλος ο αδερφος. ρε γαμησε τους. βγηκαν τα λαγωνια για λιγες μερες ετσι. σε μια βδομαδα παλι με το σωφερακο θα ασχολουντα για την 3-4 θεση τους. λιγο υπομονη και θα ξαναησυχασουμε μωρε
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
καλος ο αδερφος. ρε γαμησε τους. βγηκαν τα λαγωνια για λιγες μερες ετσι. σε μια βδομαδα παλι με το σωφερακο θα ασχολουντα για την 3-4 θεση τους. λιγο υπομονη και θα ξαναησυχασουμε μωρε
Για αυτο ασχολουμε τωρα που τους εχουμε ευκαιρους γιατι μετα θα ψαχνουμε παλυ να τους βρουμε.
Ρε που κανταντησε η παναθα να ασχολουμαστε περισοτερο με τους φιλους μας τους Αεκτζηδες και με αυτους καθε πασχα και χριστουγενα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Για αυτο ασχολουμε τωρα που τους εχουμε ευκαιρους γιατι μετα θα ψαχνουμε παλυ να τους βρουμε.
Ρε που κανταντησε η παναθα να ασχολουμαστε περισοτερο με τους φιλους μας τους Αεκτζηδες και με αυτους καθε πασχα και χριστουγενα.
ξεχασες και το καλοκαιρι διοτι κανουν και τις καλυτερες μεταγγραφες :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom