Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αλεξανδρος1976
λογικα θα πρεπει να εισαι 31 ετων
πως σας καταντησε ετσι το tv magic και ο πρακτορας...
πραγματικα ειναι να λυπαται κανεις
ΑΣε ρε νουμερο τωρα!!!!

εσυ δεν μιλαγες για μπυραριες ???
εκει που εφαγες ΠΕΝΤΑΡΑ ΡΕ ξεφτυλες?????

Στο ξαναλεω διαλεξε γιατι θελεις να μιλησουμε..
Πρωταθληματα?
κυπελα?
μεταξυ μας νικες???

100 χρονια γκομενακια με ροζ φανελακια....

ΡΟΖ ΦΑΝΕΛΑ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΒΑΖΕΛΑ!!!!

για πες τιποτα για τον σωφερ?????
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Αντε ρε παλιοαδερφουλες ιντερνετικες απο δω / μου φορατε τις πιτζαμες πισω απο ενα Η/Υ και μου το παιζεται κουραδομαγκες :shit: :shit: :shit: / λοιπον οποιος γουσταρει ξυλικι μαζι μου και με κατι φιλαρακια πασαλιμανιωτικα ας μου στειλει πμ να κανονισουμε  :bottom: :bottom: :bottom:/ DIKY θα εισαι μεσα ή ξανα θα εισαι για καφε με τις γκομενες ????

δημοσιως δηλωνω οτι ειμαι μεσα για αγριο ξυλικι υπουργε / θελω πρωτα να προηγηθει πολιτισμενος διαλογος μετα να αρχισουμε τις μπιχτες ,επειτα τα νταιλικια και στο τελος να βγουν οι σουγιαδες / ολα αυτα φυσικα αν δεν εχω παει για καφε με τις γκομενες.για ποτε λες?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
μην ασχολειστε με κοτες και λαγους,σε αλλα θρεντ τους γραφουν στα αρχιδια τους.οι βαζελοι ειναι θρασυδειλοι μια ζωη τωρα θα τους μαθουμε?τους ταιριαζει απολυτα η ρησή:χθεσινοι πουστηδες σημερινοι κωλομπαραδες?δεν γινεται :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
δημοσιως δηλωνω οτι ειμαι μεσα για αγριο ξυλικι υπουργε / θελω πρωτα να προηγηθει πολιτισμενος διαλογος μετα να αρχισουμε τις μπιχτες ,επειτα τα νταιλικια και στο τελος να βγουν οι σουγιαδες / ολα αυτα φυσικα αν δεν εχω παει για καφε με τις γκομενες.για ποτε λες?

Καμια κοτα πρασινη δεν μου εχει στειλει πμ / μπραβο / ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΞΥΛΟ / ενας αντρας δεν υπαρχει να κονταροχτυπηθουμε στα αλωνια / θα ειναι και ο Ταβερνε εκει !!!!

DIKY σε θελω ετοιμο αλλα με τοσους φραπεδες που πινεις καθε μερα δεν σου εχει μεινει στομαχι για στομαχι !!!!
 

focus

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
μην καθεστε και ασχολειστε με τους ΤΡΙΤΟΥΣ!!! μετα την τεταρτη παλι μπουκομενοι θα ειναι  γρηγορα στα λαγουμια σας........
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Καμια κοτα πρασινη δεν μου εχει στειλει πμ / μπραβο / ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΞΥΛΟ / ενας αντρας δεν υπαρχει να κονταροχτυπηθουμε στα αλωνια / θα ειναι και ο Ταβερνε εκει !!!!

DIKY σε θελω ετοιμο αλλα με τοσους φραπεδες που πινεις καθε μερα δεν σου εχει μεινει στομαχι για στομαχι !!!!
μην περιμενεις αδικα,δεν υπαρχει περιπτωση να σου στειλει κανεις,ειναι κοτες.η αλλη η αδερφη λεει για ρινγκ και μαλακιες και οταν ερθει αθηνα θα.....το γυρναει στο φιλικο.οι βαζελοι της επαρχιας ειδικα ειναι γτπ,δεν εχουν βρεθει ποτε σε φαση και για αυτο ειναι και τοσο προκλητικοι,οι αλλοι ξερουν τι πουτσα πεφτει και πως.οταν ερθεις αθηνα ισως και να ξυπνησεις λαγε
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αν δεν βγουν σουγιαδες εγω δεν ερχομαι..
τα μαχαιρια θα βγουν μετα οταν θα σε βαλω ζαλισμενο μεσα στην κατσαρολα και θα κοβω κρεμμυδακια να σε κανω στιφαδο παλιολαγε.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
υπουργε εγω ειμαι μεσα

να κανονισουμε κατι. οι δυο μας. μεσα σε ριγκ και με γαντια φυσικα.

και βεβαια χωρις μαχαιρια...

ωραια λοιπον την Πεμπτη 17/1/2008 του Αντωνιου του Μεγαλου,Αντωνιου Βεροιας ( μεγαλη η χαρη του ) πριν την ανατολη του ηλιου στα Καμινια πισω απο το καπνεργοστασιο σε περιμενω να μονομαχησουμε / θα φοραω μπλε πουκαμισο Bostonians,γραβατα Bertolluci και παπουτσια Timberland / κοιτα μην δεν ερθεις ????

Ρε Orca Οcra πως σε ειπαμε - δε πλακωνομε ποτε με γυναικουλες / θελω βαζελο μεσα απο τη Θυρα 13 να τον τσακισω ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.449
Πόντοι
41.447
Παρακαλούντε οι τρομοκράτες των πλήκτρων να ηρεμήσουν. :grin:
Πάρτε καμια βίζιτα να ξελαμπικάρετε.
Αλλίως θα πιάσω σκόυπα και φαράσι
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
υπουργε καλοκαιρακι, τωρα ειναι νωρις

καλα ενταξει το αναβαλουμε για το καλοκαιρι σε καμια παραλια να σε κανω μαυρο στο ξυλο / βαλε λαδι και ερχομαι το βραδι ......
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
θα ρθω και γω / θα εχω φραπε μετριο με λιγο και θα το κουναω με τεμπο.θα με αναγνωρισετε.
υπουργε=του αγ.αντωνιου δεν ειχες στειλει στο νοσοκομειο τον αντιπροεδρο της θυρας 13 προπερσι?
καλου κακου βαλε και ενα μπουφανακι να μην κρυωσεις :2funny:
 

Επισκέπτης
εγω θα φερω 2-3 ρωσιδες στην παραλια,μετα το ξυλο να κερασω τα γαμησια για το φιλαρακι τον Υπουργο!(εχεις καμια προτιμιση Υπουργε ? σε ονοματα εννοω,ξερεις εσυ ;) )!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
DIKY = Cocktails and Dreams σου θυμιζει κατι / κατι Αγγλους σε κατι σκαλες ....

Ετσι για να θυμασαι .....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
εγω θα φερω 2-3 ρωσιδες στην παραλια,μετα το ξυλο να κερασω τα γαμησια για το φιλαρακι τον Υπουργο!(εχεις καμια προτιμιση Υπουργε ? σε ονοματα εννοω,ξερεις εσυ ;) )!

αυτη που κανει 350 Ευρα θελω αν επιτρεπεται !!!!

Οrca = μονο με γυμνες γροθιες παλευω ...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
DIKY = Cocktails and Dreams σου θυμιζει κατι / κατι Αγγλους σε κατι σκαλες ....

πως δεν θυμαμαι / μολις καταλαβαν οτι θα μπαιναμε μεσα αρχισαν να πεφτουν απ τις σκαλες..ετσι για να ξερουνε με ποιους μιλανε οι συναγωνιστες / τον αυγουστο θα ναι ωραια με την γουρουνα για παρεα στο γνωστο νησι υπουργε!
εκει προτεινω να γινει και το πεδιο μαχης!! ορκακο σε περιμενουμε
 

Επισκέπτης
εγινε Υπουργε,με 350 ευρα θα σου φερω καλυτερο μωρο.;)

να μου πειτε κ εμενα σε ποιο νησι,να ξερω για που θα ταξιδεψει το κοτερο με τα πορνιδια. :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
πως δεν θυμαμαι / μολις καταλαβαν οτι θα μπαιναμε μεσα αρχισαν να πεφτουν απ τις σκαλες..ετσι για να ξερουνε με ποιους μιλανε οι συναγωνιστες / τον αυγουστο θα ναι ωραια με την γουρουνα για παρεα στο γνωστο νησι υπουργε!
εκει προτεινω να γινει και το πεδιο μαχης!! ορκακο σε περιμενουμε

εκει ναι ειναι πεδιο μαχης τελειωσε / και αστυνομια με φανους ανοιχτους ετσι για decor και μην ξεχνας το κωλοπαιδο τον BadBoys που μου την ελεγε ολο το βραδυ ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
εγινε Υπουργε,με 350 ευρα θα σου φερω καλυτερο μωρο.;)

να μου πειτε κ εμενα σε ποιο νησι,να ξερω για που θα ταξιδεψει το κοτερο με τα πορνιδια. :rockon:

Ζουαζυλανδη θα παμε χεχεχεχεχε / προς στιγμην αλλα θελω απο σενα / στειλε μου info οτι ξερεις για Πεμπτη....

Orca εχει χαλασει το πμ και δεν μπορω να στειλω πμ ρε γαμωτο .....
 

Επισκέπτης
Kαλησπέρα παρακαλώ για περισσότερες πλεροφορίες...:

EΛBIΣ E.E.
Κατηγορία :ΣΑΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΣΙΑ

Διεύθυνση : ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ 1 & ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ
Πόλη : ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Νομός : ΑΤΤΙΚΗ
Τ.Κ. : 16345
Τηλέφωνο : 210 9914970

 

Επισκέπτης
Ζουαζυλανδη θα παμε χεχεχεχεχε / προς στιγμην αλλα θελω απο σενα / στειλε μου info οτι ξερεις για Πεμπτη....

θα επικοινωνησω με τον αρχοντα της νυχτας κ θα σ'ενημερωσω αμεσα.μεχρι αυριο το βραδυ κατι θα κανουμε για σενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom