Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (7 μέλη και 21 επισκέπτες)

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Άμα το γράφει και Ο ΓΑΥΡΟΣ είναι εγκυρότατο.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ασε ρε στο γηπεδο ημουν , πολυ γκρινια.

εαν το συνεχισετε ξερετε τι θα κανει o ΨΑΞΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ;;;

Θα σας τραβηξει το αυτακι και θα σας πει σκασμος μην γινετε διοικητικα σαν τον βαζελο..

μην περιμενετε μεταγραφες για να κατευνασει την οργη
 

Επισκέπτης
οι γερμανοι περασαν τελεια χθες...χαλαρο ματσακι..στο ρελαντι 1-2 με χαμενο πεναλτι γιατι εαν ανεβαζαν στροφες θα ηταν 1-4, 2-5

μετα πηγαν λεει και για γυρο στο μοναστηρακι..

εκδρομουλα κανονικη με 90 λεπτα αγγαρειας
ρε τύπε εσύ αύριο παίζεις με τι μαριμπορ ομαδα που στην Ελλάδα ίσως να ηταν κάτι σαν την ξανθη και  και βλέπεις και διπλό με πολλα γκολ τόσα που δεν εχεις βάλει σε τρία ματς στην Ελλάδα σε πανθρακικο και Γιάννενα ...λέω εγώ τώρα θα βάλεις τρία γκολ σε ενα ματς   ;) κοίτα μην φάτε καμιά ήττα και μας λες πάλι αλλα   :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ρε τύπε εσύ αύριο παίζεις με τι μαριμπορ ομαδα που στην Ελλάδα ίσως να ηταν κάτι σαν την ξανθη και  και βλέπεις και διπλό με πολλα γκολ τόσα που δεν εχεις βάλει σε τρία ματς στην Ελλάδα σε πανθρακικο και Γιάννενα ...λέω εγώ τώρα θα βάλεις τρία γκολ σε ενα ματς   ;) κοίτα μην φάτε καμιά ήττα και μας λες πάλι αλλα   :grin:

μας μπερδευεις με τον γαυρο οταν επαιζε με μεταλιστ και μακαμπι
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Έλα τώρα που δεν το 'χεις ξαναδει, γαύρος είσαι....
πρωτη φορα βλεπω τον  ολυμπιακο να ισοφαριζει,να ανεβαινει η ψυχολογια του, να κοχλαζει το τιγανι απο τον κοσμο κ μεσα σε 5 λεπτα να μας εχουνε κανει ρομπες οι αντιπαλοι.
ειλικρινα δν το εχω ξαναδει.


ρε δικε μου,αυτη ηταν ολοκληρη η προταση.
αστοχο το παραδειγμα σου με τη γιουβε,γτ ουτε στο τιγανι παιζανε,ουτε ισοφαρισε ο θρυλος.
ουτε βεβαια ειχε ψυχολογια καμμια στιγμη του συγκεκριμενου ματς.
αν γουσταρεις φερε παραδειγμα απο το καραισκακη..
ετσι για να γελασεις δλδ. :grin:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ρε μαν τα συνθήματα με την ντουντούκα -που μετά τα λέει όλο το γήπεδο- ποιός τα φωνάζει, ο τάκης? :grin:


όχι στην 7 είναι ο ρομάριο απέναντι στα διαρκειας  από της πεφο δεν τους ξέρω
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ρε μαν τα συνθήματα με την ντουντούκα -που μετά τα λέει όλο το γήπεδο- ποιός τα φωνάζει, ο τάκης? :grin:
URL]]
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
porto leone χαραυγη...ηταν μεσα πριν καιρο τωρα φγυκε  :2on1: τον περιμενουμε  :rolleyes:

ναι όντως ήταν μέσα το κατάλαβα  γιατί είχε χαθεί
αν και δεν ξέρω γιατί ήταν μέσα μήπως ξερής εσέι;  αν και εκτος γηπέδου είναι άλλος άνθρωπος δεν  καταλαβαίνεις τη τρελα κουβαλάει
 

trelopalaviaris78

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
ναι όντως ήταν μέσα το κατάλαβα  γιατί είχε χαθεί
αν και δεν ξέρω γιατί ήταν μέσα μήπως ξερής εσέι;  αν και εκτος γηπέδου είναι άλλος άνθρωπος δεν  καταλαβαίνεις τη τρελα κουβαλάει
αποπειρα ανθρωποκτονιας...αλλα βοηθησε ο φιλος βαγγελης...παλια δεν ειχε ιδεα τι ηταν ολυμπιακος αλλα αλλαζουν οι καιροι...καλο παιδι ειναι σε σχεση με αλλους
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
αποπειρα ανθρωποκτονιας...αλλα βοηθησε ο φιλος βαγγελης...παλια δεν ειχε ιδεα τι ηταν ολυμπιακος αλλα αλλαζουν οι καιροι...καλο παιδι ειναι σε σχεση με αλλους

εδώ έχει φώτο και βίντεο καλό παιδί φαίνεται πράγματι :grin:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
αποπειρα ανθρωποκτονιας...αλλα βοηθησε ο φιλος βαγγελης...παλια δεν ειχε ιδεα τι ηταν ολυμπιακος αλλα αλλαζουν οι καιροι...καλο παιδι ειναι σε σχεση με αλλους

κάποιος θα το παρέσυρε  δεν είναι τέτοιο τύπος η κάποιον θα πήγε να βοηθήσει-κάλυψη
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Εχουμε και Μπουγαίδη αν τον θέλετε, αλλά με μεταγραφή αυτός, οχι τζάμπα. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom