Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Κάκωση ο Μιραλάς...

Κάκωση στο αριστερό του γόνατο υπέστη ο Κέβιν Μιραλάς, ο οποίος αποχώρησε υποβασταζόμενος από τον αγωνιστικό χώρο. Ο Βέλγος λίγη ώρα μετά το τέλος του αγώνα με την Πολόνια Βαρσοβίας, μιλώντας στον απεσταλμένο του Novasports.gr, Νίκο Γαβαλά, τόνισε πως αισθάνεται καλύτερα.

Ο άσος των "ερυθρολεύκων" την Τετάρτη θα παέι στο Ινζπουργκ γγα να  υποβληθεί σε μαγνητική τομογραφία προκειμένου να διαπιστωθεί το ακριβές μέγεθος το τραυματισμού.

novasports.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Γέστε: "Οι απαιτήσεις είναι μεγάλες"

Ο Ολυμπιακός αποτελεί ένα βήμα μπροστά για την καριέρα του, τόνισε ο Γέστε κατά την παρουσίαση του από τον Ολυμπιακό. Ο Βάσκος στις πρώτες του δηλώσεις ως παίκτης των "ερυθρόλευκων" είπε πως του αρέσει το γρήγορο ποδόσφαιρο και υποσχέθηκε δουλειά για να δικαιώσει τις προσδοκίες.

"Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους, τον πρόεδρο, τους δημοσιογράφους, τον κόσμο. Είμαι πολύ ευχαριστημένος και θα προσπαθήσω να δουλέψω πολύ για να δικαιώσω τις προσδοκίες. Η παρουσία του Ερνέστο Βαλβέρδε έπαιξε σημαντικό ρόλο. Η παραμονή του πέρσι δεν ήταν πολύ ξεκάθαρη. Ο Ολυμπιακός είναι πολύ μεγάλος σύλλογος. Ξέρω πως είναι ένα βήμα μπροστά για την καριέρα μου ο Ολυμπιακός. Οι απαιτήσεις είναι πολύ μεγάλες και η χρονιά είναι σημαντική γιατί θα υπάρχουν αγώνες Champions League. Είμαι όμως προετοιμασμένος και ανυπομονώ. Εχω όρεξη να δουλέψω".

Για τις πρώτες του εντυπώσεις και για τη θέση που προτιμά να αγωνίζεται: "Από την ώρα που προσγειώθηκα, έχω πολύ καλές εντυπώσεις. Μέχρι στιγμής μου αρέσει πολύ η πόλη. Μου αρέσει το γρήγορο παιχνίδι. Θα προσπαθήσω να αποκτήσω στην προετοιμασία την κατάλληλη φυσική κατάσταση. Θέλω να δώσω χαρά στον κόσμο".

*** Ο Φραν Γέστε, μετά την ολοκλήρωση της παρουσίασής του, επισκέφθηκε το Στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης». Ο Ισπανός μέσος, ξεναγήθηκε στο χώρο και είδε από κοντά το γήπεδο στο οποίο θα αγωνίζεται την ερχόμενη περίοδο. Στη συνέχεια, κατευθύνθηκε στο ανανεωμένο «Red Store» όπου παρέμεινε αρκετή ώρα για να φωτογραφηθεί με τους θαυμαστές του που βρέθηκαν εκεί και χαιρέτησε τον κόσμο. Ο ίδιος, δήλωσε ενθουσιασμένος από την ποιότητα της μπουτίκ και τα προϊόντα της.

Να σημειωθεί ότι μετά από 3 μήνες που βρισκόταν εκτός λειτουργίας, το "Red Store" θα είναι ανοιχτό για τους φίλους της ομάδας πάλι από το Σάββατο το πρωί.

novasports.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Τελειώνει ο Νινιάδης

Ο Ολυμπιακός θα διακόψει τη συνεργασία του με τον σκάουτερ Ανδρέα Νινιάδη στο πλαίσιο των αλλαγών που θα γίνουν στο τεχνικό τιμ. Η απόφαση φέρεται να είναι ειλημμένη και δεν αποκλείεται να ανακοινωθεί εντός της ημέρας, όπως αναφέρει ο "Πρωταθλητής".

novasports.gr
 

qsys12

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Γιατι ρε γαμωτο.Ποιος θα φερνει τωρα Ντιογκους και λεοναρντο?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Στον Μαθία να δώσουμε πούλο, πριν κάνει κανά έγκλημα και πουλήσει τον
Τοροσίδη για λιγότερα απ'όσα έπιασε ο άμπαλος ο Σισέ.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Κανα αμυντικο χαφ θα παρουμε ή θα μεινουμε με τον βετερανο Ουρταδο; Τι δεν ειναι βετερανος; Σαν τετοιος παιζει παντως...

ΥΓ: Ο Παναθηναικος που δεν ειχε αμεση αναγκη σκυλο αμυντικο χαφ (λογω Σιμαο) πηρε Βιτολο, εμεις τι κανουμε ;
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Εδώ διώχνουν όλους τους έλληνες, και θα σκεφτούν να πάρουν κάνα αμυντικό χαφ; :jerking:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Δε με νοιαζει τοσο αν μενουν οι Ελληνες η οχι, η ομαδα περσι μια χαρα επαιζε χωρις να εχει και παλι πολλους. Το θεμα ειναι να κλεινουν οι τρυπες, πραγμα που ακομα δε το βλεπω. Ο Σαντσεζ σιγουρα θα βοηθησει, ποσο καιρο θα τραβηξει πια το σιριαλ; Για μενα ο Ντιε θα ηταν πολυ καλη λυση, εχει καμια σχεση αυτος ο ανθρωπος με τον Ουρταδο; Ακομα και ο Γιαννακης Παπαδοπουλος προλαβε να παιξει 1 καλο ματς περσι, ο Ουρταδο ηταν αφαντος διαρκως.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Δεν σε νοιάζει για τους Έλληνες;
Να δω του χρόνου τι θα κάνουν που αν δεν κάνω λάθος θα ισχύει η οδηγία της UEFA για 8(αν θυμάμαι καλά)γηγενείς παίκτες στην ενδεκάδα ή σε αποστολή για κάθε αγώνα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.333
Πόντοι
266
που σαι ρε μαλακα μεγαλεφαντε
1-1 με τα τραγια ρε;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α..ρε με την κωλομαδα σας
μονο με τα στημενα νικατε
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ακολουθήστε την τακτική του Νιώνιου και δε θα κινδυνέψετε να πέσετε (για πολλοστή φορά) στη Β' Εθνική.
Απλά φιλήστε τον κώλο του Μαρινάκη :kissass2: (είστε συνηθισμένοι να το κάνετε, αλλά στο Νικόλα),
μπας σας δώσει δανεικό το Μητρογκόλ να σας ξελασπώσει.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Βρέθηκε το φάρμακο για την αυπνία...

 

Συνημμένα

  • 800290_picnik.jpg
    800290_picnik.jpg
    70,9 KB · Εμφανίσεις: 25

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν σε νοιάζει για τους Έλληνες;
Να δω του χρόνου τι θα κάνουν που αν δεν κάνω λάθος θα ισχύει η οδηγία της UEFA για 8(αν θυμάμαι καλά)γηγενείς παίκτες στην ενδεκάδα ή σε αποστολή για κάθε αγώνα.
άστονε
μην τον ξυπνάς
ο κατσικογιάννης δεν μας άρεσε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232
ειδα το φιλικο με την βερντερ κ θελω να κανω καποια προσωπικα σχολια με βαση τι ειδα στο παιχνηδι....η ομαδα μετρια , ο χολεμπας ηταν ο κορυφαιος , ο κοσταντσο ειναι ασταθεστατος , ο ουρταδο δεν υπαρχει μου φαινεταιγια πρωην ποδοσφαιριστης αυτα...
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Δεν σε νοιάζει για τους Έλληνες;
Να δω του χρόνου τι θα κάνουν που αν δεν κάνω λάθος θα ισχύει η οδηγία της UEFA για 8(αν θυμάμαι καλά)γηγενείς παίκτες στην ενδεκάδα ή σε αποστολή για κάθε αγώνα.

Κουτσα στραβα δεν θα χουμε προβλημα με το μετρο της Ουεφα, δε νομιζω να φτασαμε σε επιπεδα ανοργανωσιας τετοια ωστε να ανησυχουμε για αυτο. Το θεμα ειναι να εχεις Ελληνες που να παιζουν και οχι απλα να γεμιζουν τη 16αδα (και αν). Γι αυτο λοιπον 1000 φορες να φευγει ο Κατσικογιαννης, ο Γ Παπαδοπουλος και να πηγαινουν σε ομαδες που εχουν χρονο συμμετοχης παρα να μενουν σε εμας κ να χαραμιζονται. Το θεμα ειναι να μη γινονται διακρισεις και να παιζουν οσοι αξιζουν. Προσωπικα ο Ουρταδο δεν μ εχει δειξει οτι αξιζει θεση στο ροστερ της ομαδας. Γενικα η πλευρα του "σκαουτ Βαλβερδε" δεν εχει δωσει επιτυχιες ως τωρα αν κρινω και απο δειγματα γραφης του Μαρκανο...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Ξερει κανεις τι παιζει με τα τικετ διαρκείας?

Τι τιμες θα εχουν λετε?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom