Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
λάθος κάνεις.
μην αρχίσουμε να αραδιάζουμε παίκτες που στο ΝΒΑ ΔΕν είχανε το σουτ.
ο Παπαλουκάς είχε καταλάβει απλά πως τα ψωμιά του τελειώνουνε. Και έκανε ό,τι θα έκανε οποιοσδήποτε έξυπνος άνθρωπος στη θέση του. Δεν πήγε να ρεζιλευτεί. Πήγε κάπου που ήξερε πως θα είχε αβάντα, κοντά στις άλλες δραστηριότητές του και με ένα σκασμό λεφτά στην τσέπη του.
Στην απέναντι μεριά πας στα 23 σου - δεν πας στα 30
to θεμα οτι ο παπαλουκας στα 23 του που ηταν στον πανιωνιο δεν μπορουσε να φτασε την μπαλα απο βολη.βεβαια επειδη τον εχω παρακολουθησει θυμαμαι οτι τοτε τελειωνε η προπονηση και αυτος εμενε στο γηπεδο πληρωνοντας δικο του γυμναστη.για μενα λοιπον ο θοδωρακης δεν μπορουσε να παιξει στο ΝΒΑ οπως και ο διαματιδης γιαυτο αλλωστε δεν περασαν ποτε ην πλευρα του ατλαντικου.δεν λεω οτι το σουτ ειναι το πρωταρχικο αλλα το στυλ του παπαλουκα δεν ηταν για ΝΒΑ και το ηξερε πολυ καλα γιαυτο και στην τσσκα δεν εκανε το βημα οταν ηταν στα 28 και εμεινε στη μοσχα ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
για να μπορεσεις να παιξεις απεναντι δεν φτανουν μονο μια καλη αμυνα και μια καλη πασα.εκει χρειαζονται παιχτες που να μπορουν και να σουταρουν στοιχειοδος.ο θοδωρης δσυτυχως δεν μπορει να σουταρει και οταν σουταρει τριποντο και η μπαλα φτανει στεφανι στηνετε παρτυ.ακομα και βολες στην τσσκα εμαθε να χτυπαει.αλλο το ευρωπαικο μπασκετ αλλο το αμερικανικο τεραστιες διαφορες.ο νοβιτσκι οταν περασε απεναντι επαιζε σε μια ομαδα της Β γερμανιας και ομως....αυτος δεν εκανε για την ευρωπη σε καμια ομαδα.
με αυτα που γραφεις αμφιβαλλω αν εχεις παρακολουθησει ποτε αγωνα ΝΒΑ στη ζωη σου..
ο μονος ανασταλτικος παραγοντας ικανος για να κρατησει ενα 2μετρο ποιντ γκαρντ με εξαιρετικη πασα και διεισδυση εκτος ΝΒΑ ειναι η ηλικια.ισως να εκρινε οτι δεν μπορει να ανταπεξλεθει στο ρυθμο των αγωνων και να προτιμησε τη σιγουρια της χωρας του..
 

Επισκέπτης
νικη στον τεταρτο τελικο με τους ζελεδες και ο πεμπτος θα γινει στο ανοιχτο της ριζουπολης
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Δε θελουμε αλλη Ριζουπολη κυριος. Αρκετα στιγματιστηκαμε εκει
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
αυτό σου λέμε κι εμείς
πως δεν βάζεις μυαλό
προτιμάς να πας σε ένα αγώνα και να κάνεις φασαρία και να μην ξαναπάς σε 5 ματς μετά
αλλά φυσικά ξέχασα - μάλλον δεν θα πήγαινες ούτως ή άλλως στα επόμενα. Αυτοί που θέλουνε να πάνε την πληρώνουνε και η ομάδα

εγω παντως ημουν και στα παιχνιδια που ηταν μεσα 100 ατομα ...
δεν περιμενω τον εξασφυριχτο για να δω την ομαδα μου, απλα δεν ανεχομαι να τη ληστευουν. αποψη σου να το ανεχεσαι και να περιμενεις ποτε θα πεσουν οι αλλοι σαν ωριμο φρουτο ( αυτο που εκαναν οι βαζελες παντα και παντου δηλαδη), αποψη μου να θελω να αφαιρεσω τον καρκινο με εγχειρηση..

το να περιμενεις οτι θα σε σφυριξουν την Κυριακη στα ισια ειναι αυταπατη και εχει γινει το ιδιο κουραστικη αυτη η επαναληψη οσο και το να κατηγορουμε συνεχως τους παιχτες της ομαδας οτι δεν ειναι αρκετα καλλοι και δεν εχουν τα @@ ωστε την κρισιμη στιγμη να νικησουν ...8 αντιπαλους
 

kokkinoskoufitsas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως ημουν και στα παιχνιδια που ηταν μεσα 100 ατομα ...
δεν περιμενω τον εξασφυριχτο για να δω την ομαδα μου, απλα δεν ανεχομαι να τη ληστευουν. αποψη σου να το ανεχεσαι και να περιμενεις ποτε θα πεσουν οι αλλοι σαν ωριμο φρουτο ( αυτο που εκαναν οι βαζελες παντα και παντου δηλαδη), αποψη μου να θελω να αφαιρεσω τον καρκινο με εγχειρηση..

το να περιμενεις οτι θα σε σφυριξουν την Κυριακη στα ισια ειναι αυταπατη και εχει γινει το ιδιο κουραστικη αυτη η επαναληψη οσο και το να κατηγορουμε συνεχως τους παιχτες της ομαδας οτι δεν ειναι αρκετα καλλοι και δεν εχουν τα @@ ωστε την κρισιμη στιγμη να νικησουν ...8 αντιπαλους

εσεις εισθε επιστημων εκ του harvard η εκ της Οξφορδης κυριε?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
to θεμα οτι ο παπαλουκας στα 23 του που ηταν στον πανιωνιο δεν μπορουσε να φτασε την μπαλα απο βολη.βεβαια επειδη τον εχω παρακολουθησει θυμαμαι οτι τοτε τελειωνε η προπονηση και αυτος εμενε στο γηπεδο πληρωνοντας δικο του γυμναστη.για μενα λοιπον ο θοδωρακης δεν μπορουσε να παιξει στο ΝΒΑ οπως και ο διαματιδης γιαυτο αλλωστε δεν περασαν ποτε ην πλευρα του ατλαντικου.δεν λεω οτι το σουτ ειναι το πρωταρχικο αλλα το στυλ του παπαλουκα δεν ηταν για ΝΒΑ και το ηξερε πολυ καλα γιαυτο και στην τσσκα δεν εκανε το βημα οταν ηταν στα 28 και εμεινε στη μοσχα ;)
καλα...ό,τι πεις
και οι δύο θα ήταν σούπερ στο ΝΒΑ
παιδιά με τη σωματική τους διάπλαση και όρεξη για μάθηση τα κάνουνε οι Αμερικανοί αστέρια.
το στυλ του Παπαλουκά;;;;;;
χαχα
καλά, οκ, ό,τι πεις
ναι, όταν πήγε στην ΤΣΣΚΑ δεν ήθελε ο Ολυμπιακός να τον κρατήσει, δίκιο έχεις.
τεμενάδες κάναμε. Ναι, δεν μπορούσε να παίξει ΝΒΑ, δίκιο έχεις.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγω παντως ημουν και στα παιχνιδια που ηταν μεσα 100 ατομα ...
δεν περιμενω τον εξασφυριχτο για να δω την ομαδα μου, απλα δεν ανεχομαι να τη ληστευουν. αποψη σου να το ανεχεσαι και να περιμενεις ποτε θα πεσουν οι αλλοι σαν ωριμο φρουτο ( αυτο που εκαναν οι βαζελες παντα και παντου δηλαδη), αποψη μου να θελω να αφαιρεσω τον καρκινο με εγχειρηση..

το να περιμενεις οτι θα σε σφυριξουν την Κυριακη στα ισια ειναι αυταπατη και εχει γινει το ιδιο κουραστικη αυτη η επαναληψη οσο και το να κατηγορουμε συνεχως τους παιχτες της ομαδας οτι δεν ειναι αρκετα καλλοι και δεν εχουν τα @@ ωστε την κρισιμη στιγμη να νικησουν ...8 αντιπαλους
με το να πηδάς την ομάδα σου δεν αφαιρείς τον καρκίνο - τον κάνεις πιο δυνατό.
όσο για το να κατηγορούμε τους παίκτες, θα σταματήσω να τους κατηγορώ ΚΑΙ αυτούς όταν παίζουνε μπάλα. Όταν κωλοβαράνε για ένα ημίχρονο δεν θα τους χαϊδεύω
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Και μην ξεχνάμε σήμερα (17.30) στην ΕΡΤ μια ωραία δροσερή κωμωδία για να φτιάξει το κέφι μας.
ΘΡΥΛΟΣ - ΠΟΑ στον ημιτελικό του πολο ανδρών.

- Σοβαρή ερώτηση προς ειδήμονες μονο. Ξέρει κανένας αν έχουμε χάσει ποτέ από τον ΠΟΑ στο πόλο ? Μόνο μια ισοπαλία βρήκα το 1967. 
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
- Σοβαρή ερώτηση προς ειδήμονες μονο. Ξέρει κανένας αν έχουμε χάσει ποτέ από τον ΠΟΑ στο πόλο ? Μόνο μια ισοπαλία βρήκα το 1967. 
φον...δεν τα λενε ετσι αποτομα αυτα...κανε μου την χαρη και ψαξτο καλα γιατι ειναι πολυ σοβαρο το θεμα...αν μου εχουν παρει οι ''πρωταθλητες σε ολα τα σπορ οι παντοτινοι'' ισοπαλια στο πολο θα πηδηχτω απο το παραθυρο...
προσεξε το το θεμα...ειναι λεπτο!!!!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Και μην ξεχνάμε σήμερα (17.30) στην ΕΡΤ μια ωραία δροσερή κωμωδία για να φτιάξει το κέφι μας.
ΘΡΥΛΟΣ - ΠΟΑ στον ημιτελικό του πολο ανδρών.

- Σοβαρή ερώτηση προς ειδήμονες μονο. Ξέρει κανένας αν έχουμε χάσει ποτέ από τον ΠΟΑ στο πόλο ? Μόνο μια ισοπαλία βρήκα το 1967.  

Τι να σου πω...Πλέον χάνουν με 5-10 γκολ και πανηγυρίζουν.
Ο λόγος; Που δεν πνίγηκε κανείς τους φυσικά!! :2funny: :2funny:

Από του χρόνου με τους νέους κανονισμούς θα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα,
καθώς θα τους επιτραπεί επιτέλους να φοράνε μπρατσάκια!

pao-osfp_polo.jpg
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τελικα το εχουνε στο DNA τους...δεν υπαρχει αυτο...
στειλε ρε μεγαλεφα τα μπρατσακια...παραλιγο να πνιγοντουσαν .... :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τελικα το εχουνε στο DNA τους...δεν υπαρχει αυτο...
στειλε ρε μεγαλεφα τα μπρατσακια...παραλιγο να πνιγοντουσαν .... :2funny: :2funny: :2funny:

Είχαν απόλυτο δίκαιο αυτή τη φορά.
ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ!!!!! :o
Παραλίγο να πνιγεί (κυριολεκτικά) το κουνέλι!

ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΤΟ ΠΟΛΟ ΡΕ ΛΑΓΕ; ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΤΟ ΠΟΛΟ ΡΕ ΛΑΓΕ;
ΑΦΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ, ΑΦΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΗΣΕΙ Ο ΛΑΓΟΣ!!!

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μετα λεγατε για μας που γιορταζαμε το πρωταθλημα χαντμπολ. :grin:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Μετα λεγατε για μας που γιορταζαμε το πρωταθλημα χαντμπολ. :grin:
Μα δε γιορτάζατε το πρωτάθλημα. Γιορτάζατε την επιτυχία των επιστημόνων σας
να σπάσουν ολόκληρη πόλη, σε συνεργασία πάντα με τους μπαογκτζίδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom