Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα μικρε, μην την ανοιγεις την κουβεντα γιατι και παλι δεν σε παιρνει... γιατι θα παμε και σε αντρες και γυναικες σε πολλα αθληματα και θα δεις οτι υπαρχει χασμα...οποτε αστο αφου θες να μιλησεις για ολα.
και ναι για εμενα ειναι κυριως μπασκετ και οχι γιατι 15 χρονια τωρα σε γαμαω αλλα γιατι μπαλα στην Ελλαδα εχω να δω εδω και 20 χρονια οποτε θες να λες οτι με γαμας εκει. ΟΚ το λεω και εγω αλλα μη νοιωθεις και πολυ περηφανος... γιατι μεχρι την Ξανθη εισαι και εσυ και πολυ σου λεω. (στη Θεσσαλονικη τρως κουλουρι)
το μπασκετ ομως φιλτατε εχεις δωσει πολλες χαρες σε ολη την ευρωπη στην ελλαδα οποτε μπορω να πω οτι εκει δινω το βαρος μου απο ΑΕΚ και Αρη να πας μεχρι και εσυ για λιγο και μετα εγω για χρονια.
στην μπαλα γαμας εμας και κατι τελειωμενους αλλα μετα κοκο μηδεν. εσυ λοιπον κατσε να γουσταρεις οτι οι περισσοτεροι το εχουν για χεσιμο.
μικρε, μαλακα βαμμενε γαυρε.
οσο βλεπεις ελληνικη μπαλα εγω θα βλεπω Ευρωπαικο ποδοσφαιρο και σε εχω γραμμενο στα αρχιδια μου. εσυ κατσε στη μιζερια σου
αν εισαι τοσο ηλίθιος και κολλημενος που θεωρεις το ιδιο να παιρνεις ευρωπαικη στη μπαλα και το ιδιο στο μπασκετ  σα βαθμο δυσκολιας,
παω πασο και ζηταω και συγγνωμη για οτι σου ειπα, γιατι προφανως εισαι καθυστερημενος....
σε βλεπω ποσο για χεσιμο το εχεις το ποδοσφαιρο κι εσυ και οι αλλοι οι βαζελοι... γι αυτο σκουζατε σα παρθενες μετα το καραισκακη...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936
ποιες διαιτησιες ρε σιχαμενοι?
καλα δεν εχετε ΤΣΙΠΑ ?
θελεις να θεωρείσαι μεγαλος παιχτης ρε μπουρουση και λες ολες αυτες τις πιπες?
θες να τον καλυτερο προπονητη της ευρωπης ολων των εποχων με τον γλυνιαδακη,τον γκορντον,τον πριντεζη-like,τον
μαυροκεφαλιδη και αυτους τους βλακες.?

ΠΑΡΤΟ ΤΩΡΑ
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ποιες διαιτησιες ρε σιχαμενοι?
καλα δεν εχετε ΤΣΙΠΑ ?
θελεις να θεωρείσαι μεγαλος παιχτης ρε μπουρουση και λες ολες αυτες τις πιπες?
θες να τον καλυτερο προπονητη της ευρωπης ολων των εποχων με τον γλυνιαδακη,τον γκορντον,τον πριντεζη-like,τον
μαυροκεφαλιδη και αυτους τους βλακες.?

ΠΑΡΤΟ ΤΩΡΑ
το συνδρομο tourette ξερεις τι ειναι ?
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
αν εισαι τοσο ηλίθιος και κολλημενος που θεωρεις το ιδιο να παιρνεις ευρωπαικη στη μπαλα και το ιδιο στο μπασκετ  σα βαθμο δυσκολιας,
παω πασο και ζηταω και συγγνωμη για οτι σου ειπα, γιατι προφανως εισαι καθυστερημενος....
σε βλεπω ποσο για χεσιμο το εχεις το ποδοσφαιρο κι εσυ και οι αλλοι οι βαζελοι... γι αυτο σκουζατε σα παρθενες μετα το καραισκακη...

γιατι παιζει κανενα ευρωπαικο στη μπαλα ρε στραβε??? ή εχεις παρει κανενα τιτλο ευρωπαικο??
γιαυτο σου μιλαω οτι στο μπασκετ ακομα και εσυ εχεις παει σε ενα αλλο υψηλοτερο επιπεδο και εκει θα πρεπει να μιλαμε... η μπαλα ειναι πια στην Ελλαδα οτι ειναι το μπασκετ στην Γερμανια. ΑΣΗΜΑΝΤΟ!
βλεπεις κανεναν στην Βαρκελωνη να μιλαει για μπασκετ??? που εχει παρει και ευρωπαικα η ομαδα τους??? ολοι για μπαλα μιλανε γιατι εκει βλεπουν θεαμα...
ο καθεις στο ειδος του.
γκε γκε?
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
αυτα τα σκεφτεσαι και τα αμολας ενα-ενα ?

εισαι καθυστερημενος? σοβαρα σε ρωταω....
Ρε αιωνιε φανταρε αντε να αλλαξεις nick η τραβα να κανεις την σκοπια σου..Γιωτομπαλο ε γιωτομπαλο...
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
γιατι παιζει κανενα ευρωπαικο στη μπαλα ρε στραβε??? ή εχεις παρει κανενα τιτλο ευρωπαικο??
γιαυτο σου μιλαω οτι στο μπασκετ ακομα και εσυ εχεις παει σε ενα αλλο υψηλοτερο επιπεδο και εκει θα πρεπει να μιλαμε... η μπαλα ειναι πια στην Ελλαδα οτι ειναι το μπασκετ στην Γερμανια. ΑΣΗΜΑΝΤΟ!
βλεπεις κανεναν στην Βαρκελωνη να μιλαει για μπασκετ??? που εχει παρει και ευρωπαικα η ομαδα τους??? ολοι για μπαλα μιλανε γιατι εκει βλεπουν θεαμα...
ο καθεις στο ειδος του.
γκε γκε?
απλα σου εξηγησα οτι κατ αναλογια εγω στη μπαλα δεν ειναι το ιδιο ευκολο να κανω οτι εσυ στο μπασκετ στην ευρωπη, παρ οτι σε παω πιπα κωλο 15 χρονια τωρα...
και στο ξαναλεω, αν ειναι ΑΣΗΜΑΝΤΟ, να σταματησετε να ασχολειστε, και να μη σκουζεται καθε φορα που τον τρωτε...
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ρε αιωνιε φανταρε αντε να αλλαξεις nick η τραβα να κανεις την σκοπια σου..Γιωτομπαλο ε γιωτομπαλο...
μαζευτειτε ρε κι αλλοι βαζελοι στο θρεντ του ολυμπιακου να πειτε την εξυπναδα σας...

αντι να χαιρεστε , που φυσικα το δικαιουστε, βγαζετε ολο το κομπλεξ μιας χρονιας που τρωτε ατελειωτο ψωλιασμα παντου...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
απλα σου εξηγησα οτι κατ αναλογια εγω στη μπαλα δεν ειναι το ιδιο ευκολο να κανω οτι εσυ στο μπασκετ στην ευρωπη, παρ οτι σε παω πιπα κωλο 15 χρονια τωρα...
και στο ξαναλεω, αν ειναι ΑΣΗΜΑΝΤΟ, να σταματησετε να ασχολειστε, και να μη σκουζεται καθε φορα που τον τρωτε...

το ιδιο θα πρεπει να ισχυει και για εσας στο μπασκετ... νομιζω... αλλα ελα που ειπατε να το παιξετε και εσεις μεγαλη ομαδα με μπατζετ 10 μυρια!!! αρα σας τσουζει και εσας και θελετε τιτλους που οσο παιζουμε και εμεις εκει δεν θα δειτε.

αντε παω για υπνο τωρα γιατι πολυ το κουρασαμε.
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
το ιδιο θα πρεπει να ισχυει και για εσας στο μπασκετ... νομιζω... αλλα ελα που ειπατε να το παιξετε και εσεις μεγαλη ομαδα με μπατζετ 10 μυρια!!! αρα σας τσουζει και εσας και θελετε τιτλους που οσο παιζουμε και εμεις εκει δεν θα δειτε.

αντε παω για υπνο τωρα γιατι πολυ το κουρασαμε.
δεν ισχυει το ιδιο για μας φιλε... γιατι εμεις δε κανουμε τους αδιαφορους επειδη δε τα καταφερνουμε...
εμεις το θελουμε και δεν το κρυβουμε...
εσυ ομως οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..

σε καθε περιπτωση
καλη ξεκουραση και καλο ξημερωμα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
απλα σου εξηγησα οτι κατ αναλογια εγω στη μπαλα δεν ειναι το ιδιο ευκολο να κανω οτι εσυ στο μπασκετ στην ευρωπη, παρ οτι σε παω πιπα κωλο 15 χρονια τωρα...
και στο ξαναλεω, αν ειναι ΑΣΗΜΑΝΤΟ, να σταματησετε να ασχολειστε, και να μη σκουζεται καθε φορα που τον τρωτε...
τυπε στο ποδοσφαιρο η διαφορα ειναι οτι ΟΛΕΣ οι ομαδες διαμαρτυρονται 15 χρονια τωρα για τις σφαγιαστικες διαιτησιες υπερ του γονιμηδη,και εσεις σφυριζετε αδιαφορα λεγοντας τα δικα σας.ενω στο μπασκετ,ο μονος που εχει το θρασος να μιλαει και να διαμαρτυρεται,ξεροντας οτι δεν εχει δικιο,ποιος ειναι;
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
τυπε στο ποδοσφαιρο η διαφορα ειναι οτι ΟΛΕΣ οι ομαδες διαμαρτυρονται 15 χρονια τωρα για τις σφαγιαστικες διαιτησιες υπερ του γονιμηδη,και εσεις σφυριζετε αδιαφορα λεγοντας τα δικα σας.ενω στο μπασκετ,ο μονος που εχει το θρασος να μιλαει και να διαμαρτυρεται,ξεροντας οτι δεν εχει δικιο,ποιος ειναι;
2 ...πουλοι ειναι
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
τυπε στο ποδοσφαιρο η διαφορα ειναι οτι ΟΛΕΣ οι ομαδες διαμαρτυρονται 15 χρονια τωρα για τις σφαγιαστικες διαιτησιες υπερ του γονιμηδη,και εσεις σφυριζετε αδιαφορα λεγοντας τα δικα σας.ενω στο μπασκετ,ο μονος που εχει το θρασος να μιλαει και να διαμαρτυρεται,ξεροντας οτι δεν εχει δικιο,ποιος ειναι;
ναι.. η διαφορα ειναι τυπε μου οτι στο μπασκετ, δεν υπαρχουν αλλες ομαδες στην ουσια που μπορουν να διεκδικησουν κατι απο τον ολυμπιακο η τον παναθηναικο σε ενα παιχνιδι.
χαμενες ειναι πριν βγουν στο γηπεδο... η διαφορα μονο παιζει αν θα ειναι 20 ή 30 ποντοι.
οποτε ο παραγοντας διαιτησια μπαινει μονο στα μεταξυ των δυο παιχνιδια...

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ναι.. η διαφορα ειναι τυπε μου οτι στο μπασκετ, δεν υπαρχουν αλλες ομαδες στην ουσια που μπορουν να διεκδικησουν κατι απο τον ολυμπιακο η τον παναθηναικο σε ενα παιχνιδι.
χαμενες ειναι πριν βγουν στο γηπεδο... η διαφορα μονο παιζει αν θα ειναι 20 ή 30 ποντοι.
οποτε ο παραγοντας διαιτησια μπαινει μονο στα μεταξυ των δυο παιχνιδια...
γιατι,υπαρχει στο ποδοσφαιρο δηλαδη?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
γι αυτο σκουζατε σα παρθενες μετα το καραισκακη...

Τύπε, μ' αρέσει που κάποιοι δικοί μας ψάρωσαν και ντρέπονταν και καλά.
Ρε με τα λαγουδάκια παίζαμε. Και μόνο πούτσα εντός και εκτός γηπέδου καταλαβαίνουν.

Οι Αγγελό είναι καλοί και χρυσοί, αλλά νομίζουν ότι θα ξεβρωμίσουν την πράσινη παράγκα με δηλώσεις.
Πρέπει να βρουν Μπέο στο μπάσκετ, μόνο έτσι θα ξεφορτωθούν πηλοϊδηδες, συμεωνίδηδες, διαμαντίδηδες και λοιπούς ποντίους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom