Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (4 μέλη και 3 επισκέπτες)

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
και την Τετάρτη έρχετε και το Τρίτο !!!
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 13
  • images.jpg
    images.jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 9

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
στο ενα αθλημα που υπαρχετε τιτικα μου χαιρεστε... ναι...

εγω υπαρχω και στο πολο και στο βολλει και σε ολα τα αθληματα... ξερεις, εκει που δεν εχεις βγει ποτε απο τα συνορα ενω εγω εχω παρει κυπελα...
στο πόλο έχετε προβάδισμα σαφές
λιμάνι είναι αυτό ..
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
σου χει ριξει και ψωλιες στο βολλει και στο πολο πυροβολημενε...

αλλα που να ξερεις... στα 4 εισαι.. ουτως η αλλως σε γαμανε.. που να παρεις χαμπαρι ποιανου την ψωλη τρως...

εσυ σα βαζελος εισαι οκ δηλαδη.. η χρονια επιτυχημενη γενικα...  ναι ?

Αααα οκ αμα βαζεις και αθληματα ετσι για να εχουμε να λεμε να βαλουμε και στιβο και τεννις και πυγμαχια!!!

μα ποσο ΜΑΛΑΚΕΣ ειστε ρε ρουφιανοι???
οταν σε συμφερει μιλας και για τα σπορ γενικα εε???? α αρε ρουφιανολαγουδακια!!!
στο πλακωτο μωρη λουκρητια ειναι ο μαρινολαλακης προεδρος???

αντε γαμηθητε ρε γλυωδεις τυποι.... καθηστε και γλυφτε την βρωμοκωλαρα του προεδρου σας και ολα καλα...
τετοιοι τυποι σας αρμοζουν... γιατι ειστε ολοι απο τα ιδια σκατα εκει στο μπουρδελολιμανι
ΤΕΛΟΣ
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
και περιμενω την Τεταρτη να νικησετε για να μη λεμε οτι το πηραμε αερα πατερα... και ειπαμε δειξτε μεγαλοψυχια και καντε μας την χαρη να κανουμε φιεστα στο ΟΑΚΑ και οχι στο βρωμολιμανι σας.
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Αααα οκ αμα βαζεις και αθληματα ετσι για να εχουμε να λεμε να βαλουμε και στιβο και τεννις και πυγμαχια!!!

μα ποσο ΜΑΛΑΚΕΣ ειστε ρε ρουφιανοι???
οταν σε συμφερει μιλας και για τα σπορ γενικα εε???? α αρε ρουφιανολαγουδακια!!!
στο πλακωτο μωρη λουκρητια ειναι ο μαρινολαλακης προεδρος???

αντε γαμηθητε ρε γλυωδεις τυποι.... καθηστε και γλυφτε την βρωμοκωλαρα του προεδρου σας και ολα καλα...
τετοιοι τυποι σας αρμοζουν... γιατι ειστε ολοι απο τα ιδια σκατα εκει στο μπουρδελολιμανι
ΤΕΛΟΣ

ρε ηλιθιε,  αν για σενα ο παναθηναικος  ειναι ομαδα μπασκετ, εισαι τοσο μαλακας και καθυστερημενος οσο φενεσαι..

οι συλλογοι εχουν αθληματα... βλαμμενε.. αλλα τοσο μαλακας εισαι που δε μπορεις να δεις περα απο τη μυτη σου.

εσυ αυτο να λες καθε φορα που ποναει ο κωλος σου... οτι κερδιζεις στο μπασκετ...
μη βλεπεις τιποτα αλλο... εκτος αν τυχει να κερδισεις ποτε βεβαια γιατι τοτε θα τρεχεις να παρεις την "πρασινη"
να διαβασεις για τα κοριτσια του ΠΑΟ στο βολλει που κερδισαν...

κομπλεξικε και αγαμητε... εσενα σου αρμοζουν βγενοπουλοι...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Δηλαδή μπήκες σήμερα στις 2 30 στο site μας πεις για το πόλο ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936
Αυτό το ΕΣΡ *ΤΙ* κάνει, επιτέλους?! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ??! Είναι δυνατόν να δείχνει ΠΟΡΝΟ η Κρατική Τηλεόραση, και μάλιστα από τις 22:00??!! ΑΙΣΧΟΣ!!! :-O
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή μπήκες σήμερα στις 2 30 στο site μας πεις για το πόλο ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν προσεξες... εγω ειμαι στο θρεντ του ολυμπιακου και ειμαι γαβρος..

εσυ εισαι στο θρεντ του ολυμπιακου ενω εισαι βαζελος...

εσυ λοιπον, μπηκες στο σαιτ στις 2.30 για να βγαλεις το κομπλεξ σου με τον ολυμπιακο ?
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936
Από την πλευρά του, ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος ανέφερε: «Σήμερα (15/05) πανηγυρίζουμε, αλλά από Δευτέρα και πάλι προπονήσεις», τόνισε αρχικά ο Αγγελόπουλος και στη συνέχεια πρόσθεσε: «Στην Ευρώπη όλη τη σεζόν ήμασταν από τις καλύτερες ομάδες με τη Σιένα δεν παίξαμε όπως μπορούσαμε, αλλά θα συνεχίσουμε. Μας αρέσει η πόλη… η Κωνσταντινούπολη και του χρόνου θα προσπαθήσουμε να διεκδικήσουμε ότι δεν πήραμε φέτος».



εδώ και τόσα χρόνια το ίδιο λέτε!


ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ


Βάλτε επιτέλους μυαλό κ μη ζητάτε να σας το βάζουμε εμείς.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ρε ηλιθιε,  αν για σενα ο παναθηναικος  ειναι ομαδα μπασκετ, εισαι τοσο μαλακας και καθυστερημενος οσο φενεσαι..

οι συλλογοι εχουν αθληματα... βλαμμενε.. αλλα τοσο μαλακας εισαι που δε μπορεις να δεις περα απο τη μυτη σου.

εσυ αυτο να λες καθε φορα που ποναει ο κωλος σου... οτι κερδιζεις στο μπασκετ...
μη βλεπεις τιποτα αλλο... εκτος αν τυχει να κερδισεις ποτε βεβαια γιατι τοτε θα τρεχεις να παρεις την "πρασινη"
να διαβασεις για τα κοριτσια του ΠΑΟ στο βολλει που κερδισαν...

κομπλεξικε και αγαμητε... εσενα σου αρμοζουν βγενοπουλοι...

κοιτα μικρε, μην την ανοιγεις την κουβεντα γιατι και παλι δεν σε παιρνει... γιατι θα παμε και σε αντρες και γυναικες σε πολλα αθληματα και θα δεις οτι υπαρχει χασμα...οποτε αστο αφου θες να μιλησεις για ολα.
και ναι για εμενα ειναι κυριως μπασκετ και οχι γιατι 15 χρονια τωρα σε γαμαω αλλα γιατι μπαλα στην Ελλαδα εχω να δω εδω και 20 χρονια οποτε θες να λες οτι με γαμας εκει. ΟΚ το λεω και εγω αλλα μη νοιωθεις και πολυ περηφανος... γιατι μεχρι την Ξανθη εισαι και εσυ και πολυ σου λεω. (στη Θεσσαλονικη τρως κουλουρι)
το μπασκετ ομως φιλτατε εχεις δωσει πολλες χαρες σε ολη την ευρωπη στην ελλαδα οποτε μπορω να πω οτι εκει δινω το βαρος μου απο ΑΕΚ και Αρη να πας μεχρι και εσυ για λιγο και μετα εγω για χρονια.
στην μπαλα γαμας εμας και κατι τελειωμενους αλλα μετα κοκο μηδεν. εσυ λοιπον κατσε να γουσταρεις οτι οι περισσοτεροι το εχουν για χεσιμο.
μικρε, μαλακα βαμμενε γαυρε.
οσο βλεπεις ελληνικη μπαλα εγω θα βλεπω Ευρωπαικο ποδοσφαιρο και σε εχω γραμμενο στα αρχιδια μου. εσυ κατσε στη μιζερια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom